akonadi_knut_resource - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: No data file selected.
uk: Не обрано файла з даними.

en: File '%1' loaded successfully.
uk: Файл «%1» було успішно завантажено.

en: Select Data File
uk: Оберіть файл даних

[ctx: Filedialog filter for Akonadi data file]
en: Akonadi Knut Data File
uk: Файл даних Knut Akonadi

en: No item found for remoteid %1
uk: Елемента для віддаленого ідентифікатора %1 не знайдено

en: Parent collection not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено батьківської збірки.

en: Unable to write collection.
uk: Не вдалося виконати запис збірки.

en: Modified collection not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено зміненої збірки.

en: Deleted collection not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено вилученої збірки.

en: Parent collection '%1' not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено батьківської збірки «%1».

en: Unable to write item.
uk: Не вдалося записати елемент.

en: Modified item not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено зміненого елемента.

en: Deleted item not found in DOM tree.
uk: У ієрархії DOM не знайдено вилученого елемента.
