akonadiconsole - en to he translation catalogue (365 entries)

[ctx: @action:button]
en: Save Configuration
he: שמירת ההגדרות

[ctx: @action:button]
en: Refresh
he: ריענון

en: Apply Configuration
he: החלת ההגדרות

[ctx: @title:window]
en: Agent Configuration
he: הגדרת הסוכן

en: Configure
he: הגדרה

en: Configure Natively...
he: הגדרה מקומית…

en: Configure Remotely...
he: הגדרה מרחוק…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, syncButton)
en: Synchronize
he: סנכרון

en: Synchronize All
he: סנכרון של הכול

en: Synchronize Collection Tree
he: סנכרון עץ האוסף

en: Synchronize Tags
he: סנכרון תגיות

en: Do you really want to delete the selected agent instance? | Do you really want to delete these %1 agent instances?
he[0]: למחוק את מופע הסוכן הנבחר?
he[1]: למחוק את שני מופעי הסוכנים האלה?
he[2]: למחוק את %1 מופעי הסוכנים האלה?
he[3]: למחוק את %1 מופעי הסוכנים האלה?

en: Agent Deletion
he: מחיקת סוכן

en: Multiple Agent Deletion
he: מחיקת מספר סוכנים

[ctx: @title:window]
en: Resource Task List
he: רשימת משימות משאבים

[ctx: @title:window]
en: Change Notification Log
he: החלפת יומן התראות

en: Cloning agent failed: %1.
he: שכפול סוכן נכשל: %1.

en: Online
he: מקוון

en: Offline
he: מנותק

en: Idle
he: בהמתנה

en: Running (%1%)
he: פעיל (%1%)

en: Broken
he: פגום

en: Not Configured
he: לא מוגדר

en: Add Agent...
he: הוספת סוכן…

en: Clone Agent
he: שכפול סוכן

en: Abort Activity
he: ביטול גורף של הפעילות

en: Restart Agent
he: הפעלת הסוכן מחדש

en: Toggle Online/Offline
he: החלפה בין מקוון/ניתוק

en: Show task list
he: הצגת רשימת משימות

en: Show change-notification log
he: הצגת יומן התראות שינוי

en: Remove Agent
he: הסרת סוכן

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsBox)
en: Details
he: פרטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabelBuddy)
en: Identifier:
he: מזהה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Status:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Status Message:
he: הודעת מצב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Capabilities:
he: יכולות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Mimetypes:
he: סוגי תוכן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Account ID:
he: מזהה חשבון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
he: הוספה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
he: הסרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configButton)
en: Configure...
he: הגדרה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
he: ביטול גורף

[ctx: restart the agent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, restartButton)
en: Restart
he: הפעלה מחדש

en: Collection
he: אוסף

en: Subject
he: נושא

en: Sender
he: מוען

en: Date
he: תאריך

note: i18n: ectx: Menu (collection)
en: &Collection
he: &אוסף

note: i18n: ectx: Menu (item)
en: &Item
he: &פריט

note: i18n: ectx: Menu (cache)
en: &Cache
he: מ&טמון

note: i18n: ectx: Menu (server)
en: &Server
he: &שרת

en: Generic
he: כללי

en: Mail
he: דוא״ל

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Calendar/Tasks
he: לוח שנה/משימות

en: Cache only retrieval
he: משיכה מהמטמון בלבד

en: Failed to save changes: %1
he: שמירת השינויים נכשלה: %1

en: Select XML file
he: בחירת קובץ XML

en: &Add tag...
he: הוס&פת תגית…

en: Add &subtag...
he: הוספת &תת־תגית…

en: &Edit tag...
he: &עריכת תגית…

en: &Delete tag...
he: מ&חיקת תגית…

[ctx: @title:window]
en: Add Tag
he: הוספת תגית

[ctx: @title:window]
en: Add Subtag
he: הוספת תת־תגית

[ctx: @title:window]
en: Modify Tag
he: שינוי תגית

en: Do you really want to remove selected tag?
he: להסיר את התגית הנבחרת?

en: Delete tag?
he: למחוק את התגית?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: &Save
he: &שמירה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Payload
he: מטען

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unsupportedType)
en: Unsupported Type
he: סוג לא נתמך

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, attributesTab)
en: Attributes
he: מאפיינים

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, attrName) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newAttrEdit)
en: New Attribute
he: מאפיין חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrAddButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addRIDButton)
en: &Add
he: הו&ספה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrDeleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
he: מ&חיקה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Raw Payload
he: מטען גולמי

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Internals
he: פנימיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unique ID:
he: מזהה ייחודי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote ID:
he: מזהה מרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_gid) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GID:
he: מזהה קבוצה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Revision:
he: מהדורה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Last modification time:
he: מועד השינוי האחרון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mimetype:
he: סוג תוכן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mimeType)
en: invalid/invalid
he: שגוי/שגוי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, flags) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, tags)
en: Flags
he: דגלונים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Tags
he: תגיות

[ctx: model name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Model:
he: דגם:

en: ACL
he: רשימת בקרת גישה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Item Access Rights
he: זכויות גישה לפריט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createCollection)
en: Create
he: יצירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeCollection)
en: Modify
he: שינוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteCollection)
en: Delete
he: מחיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, linkItem)
en: Link
he: קישור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, unlinkItem)
en: Unlink
he: ניתוק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Collection Access Rights
he: זכויות גישה לאוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Note: </b>These values are provided by the corresponding backend and are not intended to be changed by you, so be warned if something breaks when changing them nevertheless!
he: <b>לתשומת ליבך: </b>הערכים האלו מסופקים על ידי המנגנון המתאים ואינם מיועדים לשינוי על ידיך, לכן מוטב לשים לב אם משהו נפגע עקב עריכת שינויים בהם על כל אופן!

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Do not even think about changing anything in here!
he: רצוי מאוד אפילו לא לחשוב על לשנות כאן משהו!

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
he: זיהוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote identifier:
he: זיהוי מרוחק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Owner:
he: בעלות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote Revision:
he: מהדורה מרוחקת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Virtual:
he: וירטואלי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, contentTypes)
en: Content Types
he: סוגי תוכן

[ctx: @label:textbox]
en: Programs:
he: תוכניות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refreshButton)
en: Refresh
he: ריענון

en: Query #%1
he: שאילתה מס׳ %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, execButton)
en: Execute query
he: הרצת שאילתה

en: Direction
he: כיוון

en: Message
he: הודעה

[ctx: @option:check]
en: Enable debugger
he: הפעלת מנפה שגיאות

en: All
he: הכול

[ctx: @action:button]
en: Clear Information View
he: פינוי תצוגת פרטים

[ctx: @action:button]
en: Clear Filtered Messages
he: פינוי הודעות מסוננות

[ctx: @action:button]
en: Clear All Messages
he: פינוי כל ההודעות

[ctx: @action:button]
en: Save Filtered Messages ...
he: שמירת הודעות מסוננות…

[ctx: @action:button]
en: Save All Messages ...
he: שמירה של כל ההודעות…

en: Connect
he: התחברות

[ctx: @title:window]
en: Remote Akonadi Console (%1)
he: מסוף Akonadi מרוחק (%1)

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Console (Instance: %1)
he: מסוף Akonadi (מופע: %1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: There are multiple instances of Akonadi running in the current D-Bus session. Please select the instance you want to connect to.
he: יש מספר עותקים פעילים של Akonadi בהפעלת ה־D-Bus הנוכחית. נא לבחור את העותק אליו להתחבר.

en: Waiting
he: בהמתנה

en: Running
he: בהרצה

en: Ended
he: הסתיים

en: Failed: %1
he: נכשל: %1

en: Unknown state!
he: מצב לא ידוע!

en: Job ID
he: מזהה משימה

en: Created
he: נוצר

en: Wait time
he: זמן המתנה

en: Job duration
he: משך משימה

en: Job Type
he: סוג משימה

en: State
he: מצב

en: Info
he: פרטים

[ctx: @option:check]
en: Show Only Errors
he: הצגת שגיאות בלבד

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
he: חיפוש…

en: All Columns
he: כל העמודות

[ctx: @action:button]
en: Save to file...
he: שמירה לקובץ…

en: Clear View
he: פינוי התצוגה

en: Copy Info
he: העתקת פרטים

en: Collapse All
he: צמצום של הכול

en: Expand All
he: הרחבה של הכול

[ctx: @option:check]
en: Enable
he: הפעלה

[ctx: @label:textbox]
en: Types:
he: סוגים:

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Warning
he: אזהרה

en: Critical
he: משמעותי

en: Fatal
he: חמוּר

[ctx: @label:textbox]
en: Categories:
he: קטגוריות:

[ctx: @action:button]
en: Save to File...
he: שמירה לקובץ…

en: Save to File...
he: שמירה לקובץ…

en: Error
he: שגיאה

en: Failed to open file: %1
he: פתיחת הקובץ נכשלה: %1

en: Time
he: זמן

en: Program
he: תוכנית

en: Type
he: סוג

en: Category
he: קטגוריה

en: File
he: קובץ

en: Function
he: פונקציה

en: Akonadi Console
he: מסוף Akonadi

en: The Management and Debugging Console for Akonadi
he: מסוף הניהול וניפוי השגיאות ל־Akonadi

en: (c) 2006-2025 the Akonadi developer
he: (c) 2006‏-2025 מפתח Akonadi

en: Author
he: יוצר

en: Agents
he: סוכנים

en: Browser
he: דפדפן

en: Debugger
he: מנפה שגיאות

en: Logging
he: תיעוד

en: DB Browser
he: דפדפן מסד נתונים

en: DB Console
he: מסוף מסד נתונים

en: Query Debugger
he: מנפה שגיאות בשאילתות

en: Enable job tracker
he: הפעלת עוקב משימות

en: Job Tracker
he: עוקב משימות

en: Enable tracking of Resource Schedulers
he: הפעלת מעקב מתזמני משאבים

en: Resources Schedulers
he: מתזמני משאבים

en: Notification Monitor
he: צג התראות

en: Item Search
he: חיפוש פריטים

en: Monitors
he: צגים

en: Dump to XML...
he: הטלה ל־XML…

en: Clear Akonadi Cache
he: פינוי המטמון של Akonadi

en: Start Server
he: הפעלת שרת

en: Stop Server
he: עצירת שרת

en: Restart Server
he: הפעלת שרת מחדש

en: <p>Akonadi Console is purely a development tool. It allows you to view and change internal data structures of Akonadi. You should only change data in here if you know what you are doing, otherwise you risk damaging or losing your personal information management data.<br/><b>Use at your own risk!</b></p>
he: <p>מסוף Akonadi הוא כלי פיתוח גרידא. הוא מאפשר לך לצפות ולשנות את המבנה הפנימי של הנתונים של Akonadi. כדאי מאוד להבין היטב מה המטרה לפני עריכת שינויים בנתונים, אחרת נשקפת סכנה לפגיעה או אובדן של נתונים במנהל המידע האישי שלך.<br/><b>על אחריותך בלבד!</b></p>

en: Session/Subscriber
he: הפעלה/מנוי

en: Items
he: פריטים

en: Collections
he: אוספים

en: Subscribers
he: מנויים

en: Notification
he: התראה

en: List Filter
he: מסנן רשימה

en: Include Statistics
he: כולל סטטיסטיקה

en: Resource
he: משאב

en: Content MimeTypes
he: סוג התוכן

en: Ancestor Retrieval
he: משיכת אבות קדומים

en: Ancestor Fetch Scope
he: היקף משיכת אבות קדומים

en: Fetch ID Only
he: משיכת המזהה בלבד

en: Ignore Retrieval Error
he: התעלמות משגיאות משיכה

en: Values
he: ערכים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Subscriber
he: מנוי

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Monitored Collections:
he: אוספים במעקב:

en: Monitored Items:
he: פריטים במעקב:

en: Monitored Tags:
he: תגיות במעקב:

en: Monitored Types:
he: סוגים במעקב:

en: Monitored Mime Types:
he: סוגי תוכן במעקב:

en: Monitored Resources:
he: משאבים במעקב:

en: Ignored Sessions:
he: הפעלות בהתעלמות:

en: All Monitored:
he: כל הנעקבים:

en: Is Exclusive:
he: האם בלעדי:

en: Item Fetch Scope
he: היקף משיכת פריטים

en: Payload Parts
he: חלקי מטען

en: Full Payload
he: מטען מלא

en: All Attributes
he: על המאפיינים

en: Cache only
he: מטמון בלבד

en: Check for Cached Payloads Parts Only
he: בדיקה של חלקי המטענים במטמון בלבד

en: Fetch mtime
he: משיכת מועד שינוי

en: Fetch GID
he: משיכת מזהה קבוצה

en: Ignore Retrieval Errors
he: התעלמות משגיאות משיכה

en: Fetch Change Since
he: המשיכה השתנתה מאז

en: Fetch RID
he: משיכת מזהה מרוחק

en: Fetch Tags
he: משיכת תגיות

en: Collection Fetch Scope
he: היקף משיכת אוספים

en: Tag Fetch Scope
he: היקף משיכת תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Subscription
he: מינוי

en: Add
he: הוספה

en: Move
he: העברה

en: ModifyFlags
he: שינוי דגלונים

en: ModifyTags
he: שינוי תגיות

en: InvalidOp
he: פעולה שגויה

en: Subscribe
he: רישום

en: Unsubscribe
he: גריעה

en: InvalidIp
he: IP שגוי

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Operation
he: פעולה

en: IDs
he: מזהים

en: Session
he: הפעלה

en: Listeners
he: מאזינים

en: Enable notification monitor
he: הפעלת מעקב התראות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Parent Collection
he: אוסף הורדה

en: Parent Dest Col
he: עמודת יעד הורה

en: Destination Resource
he: משאב יעד

en: Item Parts
he: חלקי פריט

en: Added Flags
he: דגלונים שנוספו

en: Removed Flags
he: דגלונים שהוסרו

en: Added Tags
he: תגיות שנוספו

en: Removed Tags
he: תגיות שהוסרו

en: Must retrieve
he: חובה למשוך

en: id
he: מזהה

en: remoteId
he: מזהה מרוחק

en: name
he: שם

en: Ancestor
he: אב קדום

en: ID
he: מזהה

en: Parent ID
he: מזהה הורה

en: GID
he: מזהה קבוצה

en: Remote ID
he: מזהה מרוחק

en: Revision
he: מהדורה

en: ParentID
he: מזהה הורה

en: RemoteID
he: מזהה מרוחק

en: RemoteRev
he: מהדורה מרוחקת

en: Size
he: גודל

en: MimeType
he: סוג תוכן

en: MTime
he: זמן שינוי

en: VRefs
he: הפניות וירטואליות

en: Parts
he: חלקים

en: External
he: חיצוני

en: Internal
he: פנימי

en: Foreign
he: זר

en: Storage Type
he: סוג אחסון

en: Version
he: גרסה

en: Data
he: נתונים

en: Name
he: שם

en: Mime Types
he: סוגי תוכן

en: Remote Revision
he: מהדורה מרוחקת

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Count
he: כמות

en: Unseen
he: לא נצפה

en: Search Query
he: שאילתת חיפוש

en: Search Collections
he: חיפוש באוספים

en: Cache Policy
he: מדיניות מטמון

en: Inherit
he: ירושה

en: Check Interval
he: הפרש בין בדיקות

en: Cache Timeout
he: הזמן המתנה למטמון

en: Sync on Demand
he: סנכרון לפי דרישה

en: Local Parts
he: חלקים מקומיים

en: Enabled
he: מופעל

en: DisplayPref
he: העדפות תצוגה

en: SyncPref
he: העדפות סנכרון

en: IndexPref
he: העדפות מפתח

en: Virtual
he: וירטואלי

en: Parent Dest Collection
he: אוסף יעד הורה

en: Changed Parts
he: חלקים שהשתנו

en: Monitored Collections
he: אוספים במעקב

en: Monitored Items
he: פריטים במעקב

en: Monitored Tags
he: תגיות במעקב

en: Subscriptions
he: מינויים

en: Changes
he: שינויים

en: No Type
he: אין סוג

en: Monitored Types
he: סוגים במעקב

en: Monitored Mime Types
he: סוגי תוכן במעקב

en: Monitored Resources
he: משאבים במעקב

en: Ignored Sessions
he: הפעלות בהתעלמות

en: All Monitored
he: כל הנעקבים

en: Exclusive
he: בלעדי

en: Requested Parts
he: חלקים מבוקשים

en: Changed Since
he: השתנו מאז

en: No Ancestor
he: אין אב קדום

en: Parent  Ancestor
he: הורה  אב קדום

en: All Ancestors
he: כל האבות הקדומים

en: Ancestor Depth
he: עומק אבות קדומים

en: Cache Only
he: מטמון בלבד

en: Check Cached Payload Parts Only
he: לבדוק את חלקי המטען מהמטמון בלבד

en: Fetch Size
he: גודל משיכה

en: Fetch MTime
he: זמן שינוי משיכה

en: Fetch Remote Revision
he: משיכת מהדורה מרוחקת

en: Ignore Errors
he: התעלמות משגיאות

en: Fetch Flags
he: דגלוני משיכה

en: Fetch RemoteID
he: מזהה משיכה מרוחק

en: Fetch VRefs
he: הפניות משיכה וירטואליות

en: No Filter
he: ללא מסנן

en: Display
he: הצגה

en: Index
he: מפתח

en: Sync
he: סנכרון

en: Content Mime Types
he: סוגי תוכן של התוכן

en: Parent
he: הורה

en: None
he: ללא

en: Ancestor Fetch ID Only
he: משיכת מזהים של אבות קדומים בלבד

en: Ancestor Attributes
he: מאפייני אבות קדומים

en: Fetch All Attributes
he: משיכת כל המאפיינים

en: Name / Query
he: שם / שאילתה

en: Started
he: החל

en: Duration
he: משך

en: Query
he: שאילתה

en: Duration [ms]
he: משך [מ״ש]

en: Calls
he: קריאות

en: Avg. Duration [ms]
he: משך ממוצע [מ״ש]

en: Affected Rows:
he: שורות מושפעות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableDebuggingChkBox)
en: Enable query debugging (slows down server!)
he: הפעלת ניפוי שגיאות של שאילתות (מאט את השרת!)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, querySequenceTab)
en: Query Sequence
he: רצף שאילתות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, queryTreeTab)
en: Query Tree
he: עץ שאילתות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveToFileBtn)
en: Save To File
he: שמירה לקובץ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QueryViewDialog)
en: Query View
he: תצוגת שאילתה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLabelLbl)
en: Query:
he: שאילתה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLbl)
en: TextLabel
he: תווית טקסט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLabelLbl)
en: Results:
he: תוצאות:

[ctx: @label:textbox]
en: Search store:
he: אחסון חיפוש:

[ctx: @action:button]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: @label:textbox]
en: Search query:
he: שאילתת חיפוש:

[ctx: @label:textbox]
en: Results (Documents):
he: תוצאות (מסמכים):

[ctx: @label:textbox]
en: Document:
he: מסמך:

[ctx: @label:textbox]
en: Item:
he: פריט:

en: Xapian error
he: שגיאת Xapian

en: No Xapian database is opened
he: אין מסד נתונים פתוח עם Xapian

en: Search
he: חיפוש

en: No element found.
he: לא נמצא רכיב.

en: Term/Value
he: מונח/ערך

en: WDF/Slot
he: תדירות במסמך/מקום

en: Terms
he: מונחים

en: Error on fetching item
he: שגיאה במשיכת פריט

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parentIdLabelBuddy)
en: Parent Tag Id:
he: מזהה תגית הורה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteRIDButton)
en: &Remove
he: ה&סרה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, remoteIDsTab)
en: Remote Identifiers
he: מזהים מרוחקים
