akonadiconsole - en to hu translation catalogue (355 entries)

[ctx: @action:button]
en: Save Configuration
hu: Beállítás mentése

[ctx: @action:button]
en: Refresh
hu: Frissítés

en: Apply Configuration
hu: Beállítás alkalmazása

[ctx: @title:window]
en: Agent Configuration
hu: Ügynökbeállítás

en: Configure
hu: Beállítás

en: Configure Natively...
hu: Natív beállítás…

en: Configure Remotely...
hu: Távoli beállítás…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, syncButton)
en: Synchronize
hu: Szinkronizálás

en: Synchronize All
hu: Összes szinkronizálása

en: Synchronize Collection Tree
hu: Gyűjteményfa szinkronizálása

en: Synchronize Tags
hu: Címkék szinkronizálása

en: Do you really want to delete the selected agent instance? | Do you really want to delete these %1 agent instances?
hu[0]: Biztosan törölni szeretné a kijelölt ügynökpéldányt?
hu[1]: Biztosan törölni szeretné ezt a(z) %1 ügynökpéldányt?

en: Agent Deletion
hu: Ügynöktörlés

en: Multiple Agent Deletion
hu: Többszörös ügynöktörlés

[ctx: @title:window]
en: Resource Task List
hu: Erőforrás feladatlista

[ctx: @title:window]
en: Change Notification Log
hu: Változásértesítési napló

en: Cloning agent failed: %1.
hu: Ügynök klónozása sikertelen: %1

en: Idle
hu: Inaktív

en: Running (%1%)
hu: Fut (%1%)

en: Broken
hu: Törött

en: Not Configured
hu: Nincs beállítva

en: Add Agent...
hu: Ügynök hozzáadása…

en: Clone Agent
hu: Ügynök klónozása

en: Abort Activity
hu: Tevékenység megszakítása

en: Restart Agent
hu: Ügynök újraindítása

en: Toggle Online/Offline
hu: Online/offline kapcsolása

en: Show task list
hu: Feladatlista megjelenítése

en: Show change-notification log
hu: Változásértesítési napló megjelenítése

en: Remove Agent
hu: Ügynök eltávolítása

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsBox)
en: Details
hu: Részletek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabelBuddy)
en: Identifier:
hu: Azonosító:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type:
hu: Típus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Status:
hu: Állapot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Status Message:
hu: Állapotüzenet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Capabilities:
hu: Képességek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Mimetypes:
hu: MIME-típusok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
hu: Hozzáadás…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
hu: Eltávolítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configButton)
en: Configure...
hu: Beállítás…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
hu: Megszakítás

[ctx: restart the agent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, restartButton)
en: Restart
hu: Újraindítás

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Subject
hu: Tárgy

en: Sender
hu: Feladó

en: Date
hu: Dátum

note: i18n: ectx: Menu (collection)
en: &Collection
hu: &Gyűjtemény

note: i18n: ectx: Menu (item)
en: &Item
hu: &Elem

note: i18n: ectx: Menu (cache)
en: &Cache
hu: G&yorsítótár

note: i18n: ectx: Menu (server)
en: &Server
hu: &Kiszolgáló

en: Generic
hu: Általános

en: Mail
hu: Levelezés

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Calendar/Tasks
hu: Naptár/Feladatok

en: Cache only retrieval
hu: Csak a gyorsítótárból történő lekérdezés

en: Failed to save changes: %1
hu: A módosítások mentése sikertelen: %1

en: Select XML file
hu: XML-fájl kiválasztása

en: &Add tag...
hu: Címke hozzá&adása…

en: Add &subtag...
hu: A&lcímke hozzáadása…

en: &Edit tag...
hu: Címke sz&erkesztése…

en: &Delete tag...
hu: Címke &törlése…

[ctx: @title:window]
en: Add Tag
hu: Címke hozzáadása

[ctx: @title:window]
en: Add Subtag
hu: Alcímke hozzáadása

[ctx: @title:window]
en: Modify Tag
hu: Címke módosítása

en: Do you really want to remove selected tag?
hu: Biztosan törölni szeretné a kijelölt címkét?

en: Delete tag?
hu: Törli a címkét?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: &Save
hu: Menté&s

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Payload
hu: Hasznos adat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unsupportedType)
en: Unsupported Type
hu: Nem támogatott típus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, attributesTab)
en: Attributes
hu: Attribútumok

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, attrName) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newAttrEdit)
en: New Attribute
hu: Új attribútum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrAddButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addRIDButton)
en: &Add
hu: Hozzá&adás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrDeleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
hu: &Törlés

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Raw Payload
hu: Nyers hasznos adat

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Internals
hu: Belsők

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unique ID:
hu: Egyedi azonosító:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote ID:
hu: Távoli azonosító:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Revision:
hu: Verzió:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Size:
hu: Méret:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Last modification time:
hu: Utolsó módosítás ideje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mimetype:
hu: MIME-típus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mimeType)
en: invalid/invalid
hu: érvénytelen/érvénytelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, flags) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, tags)
en: Flags
hu: Jelzők

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Tags
hu: Címkék

[ctx: model name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Model:
hu: Modell:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Item Access Rights
hu: Elemhozzáférési jogosultságok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createCollection)
en: Create
hu: Létrehozás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeCollection)
en: Modify
hu: Módosítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteCollection)
en: Delete
hu: Törlés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, linkItem)
en: Link
hu: Linkelés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, unlinkItem)
en: Unlink
hu: Szétbontás

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Collection Access Rights
hu: Gyűjtemény hozzáférési jogosultságok

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Note: </b>These values are provided by the corresponding backend and are not intended to be changed by you, so be warned if something breaks when changing them nevertheless!
hu: <b>Megjegyzés: </b>Ezeket az értékeket a megfelelő háttérprogram biztosítja, és nem arra szolgálnak, hogy megváltoztassa ezeket, ezért figyeleljen arra, hogy valami eltörhet, ha ennek ellenére megváltoztatja azokat.

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Do not even think about changing anything in here!
hu: Eszébe ne jusson bármit megváltoztatni itt!

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
hu: Azonosítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote identifier:
hu: Távoli azonosító:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Owner:
hu: Tulajdonos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote Revision:
hu: Távoli verzió:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Virtual:
hu: Virtuális:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, contentTypes)
en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

[ctx: @label:textbox]
en: Programs:
hu: Programok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refreshButton)
en: Refresh
hu: Frissítés

en: Query #%1
hu: Lekérdezés #%1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, execButton)
en: Execute query
hu: Lekérdezés végrehajtása

en: Direction
hu: Irány

en: Message
hu: Üzenet

[ctx: @option:check]
en: Enable debugger
hu: Hibakereső bekapcsolása

en: All
hu: Összes

[ctx: @action:button]
en: Clear Information View
hu: Információs nézet törlése

[ctx: @action:button]
en: Clear Filtered Messages
hu: Szűrt üzenetek törlése

[ctx: @action:button]
en: Clear All Messages
hu: Összes üzenet törlése

[ctx: @action:button]
en: Save Filtered Messages ...
hu: Szűrt üzenetek mentése…

[ctx: @action:button]
en: Save All Messages ...
hu: Összes üzenet mentése…

en: Connect
hu: Kapcsolódás

[ctx: @title:window]
en: Remote Akonadi Console (%1)
hu: Távoli Akonadi konzol (%1)

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Console (Instance: %1)
hu: Akonadi konzol (példány: %1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: There are multiple instances of Akonadi running in the current D-Bus session. Please select the instance you want to connect to.
hu: Az Akonadi több példánya is fut a jelenlegi D-Bus munkamenetben. Kérjük, válassza ki azt a példányt, amelyikhez csatlakozni szeretne.

en: Waiting
hu: Várakozás

en: Running
hu: Fut

en: Ended
hu: Befejeződött

en: Failed: %1
hu: Sikertelen: %1

en: Unknown state!
hu: Ismeretlen állapot.

en: Job ID
hu: Feladatazonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Wait time
hu: Várakozási idő

en: Job duration
hu: Feladat időtartama

en: Job Type
hu: Feladattípus

en: State
hu: Állapot

en: Info
hu: Információ

[ctx: @option:check]
en: Show Only Errors
hu: Csak hibák megjelenítése

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
hu: Keresés…

en: All Columns
hu: Minden oszlop

[ctx: @action:button]
en: Save to file...
hu: Mentés fájlba…

en: Clear View
hu: Nézet törlése

en: Copy Info
hu: Információk másolása

en: Collapse All
hu: Összes összecsukása

en: Expand All
hu: Összes kibontása

[ctx: @option:check]
en: Enable
hu: Bekapcsolás

[ctx: @label:textbox]
en: Types:
hu: Típusok:

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Critical
hu: Kritikus

en: Fatal
hu: Végzetes

[ctx: @label:textbox]
en: Categories:
hu: Kategóriák:

[ctx: @action:button]
en: Save to File...
hu: Mentés fájlba…

en: Save to File...
hu: Mentés fájlba…

en: Error
hu: Hiba

en: Failed to open file: %1
hu: Nem sikerült megnyitni a fájlt: %1

en: Time
hu: Idő

en: Type
hu: Típus

en: Category
hu: Kategória

en: File
hu: Fájl

en: Function
hu: Függvény

en: Akonadi Console
hu: Akonadi konzol

en: The Management and Debugging Console for Akonadi
hu: Az Akonadi felügyeleti és hibakeresési konzolja

en: (c) 2006-2025 the Akonadi developer
hu: (c) Az Akonadi fejlesztői, 2006-2025.

en: Author
hu: Szerző

en: Agents
hu: Ügynökök

en: Browser
hu: Böngésző

en: Debugger
hu: Hibakereső

en: Logging
hu: Naplózás

en: DB Browser
hu: Adatbázisböngésző

en: DB Console
hu: Adatbáziskonzol

en: Query Debugger
hu: Lekérdezés-hibakereső

en: Enable job tracker
hu: Feladatkövető bekapcsolása

en: Job Tracker
hu: Feladatkövető

en: Enable tracking of Resource Schedulers
hu: Erőforrás-ütemezők követésének bekapcsolása

en: Resources Schedulers
hu: Erőforrás-ütemezők

en: Notification Monitor
hu: Értesítésfigyelő

en: Item Search
hu: Elemkeresés

en: Monitors
hu: Figyelések

en: Dump to XML...
hu: Kiírás XML-be…

en: Clear Akonadi Cache
hu: Gyorsítótár ürítése

en: Start Server
hu: Kiszolgáló indítása

en: Stop Server
hu: Kiszolgáló leállítása

en: Restart Server
hu: Kiszolgáló újraindítása

en: <p>Akonadi Console is purely a development tool. It allows you to view and change internal data structures of Akonadi. You should only change data in here if you know what you are doing, otherwise you risk damaging or losing your personal information management data.<br/><b>Use at your own risk!</b></p>
hu: <p>Az Akonadi konzol egy fejlesztőeszköz. Lehetővé teszi az Akonadi belső adatszerkezeteinek megtekintését és módosítását. Csak akkor módosítson itt adatokat, ha tudja, mit csinál, különben a személyes adatai sérülését vagy elvesztését kockáztatja.<br/><b>Csak saját felelősségére használja!</b></p>

en: Session/Subscriber
hu: Munkamenet/Feliratkozó

en: Items
hu: Elemek

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Subscribers
hu: Feliratkozók

en: Notification
hu: Értesítés

en: List Filter
hu: Listaszűrő

en: Include Statistics
hu: Statisztikák belevétele

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Content MimeTypes
hu: Tartalom MIME-típusok

en: Ancestor Retrieval
hu: Ősök visszakeresése

en: Ancestor Fetch Scope
hu: Őslekérési hatókör

en: Fetch ID Only
hu: Csak azonosító lekérése

en: Ignore Retrieval Error
hu: Lekérési hiba mellőzése

en: Values
hu: Értékek

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Session ID
hu: Munkamenet-azonosító

en: Monitored Collections:
hu: Figyelt gyűjtemények:

en: Monitored Items:
hu: Figyelt elemek:

en: Monitored Tags:
hu: Figyelt címkék:

en: Monitored Types:
hu: Figyelt típusok:

en: Monitored Mime Types:
hu: Figyelt MIME-típusok:

en: Monitored Resources:
hu: Figyelt erőforrások:

en: Ignored Sessions:
hu: Mellőzött munkamenetek:

en: All Monitored:
hu: Összes figyelt:

en: Is Exclusive:
hu: Kizárólagos:

en: Item Fetch Scope
hu: Elemlekérési hatókör

en: Payload Parts
hu: Hasznos adat részek

en: Full Payload
hu: Teljes hasznos adat

en: All Attributes
hu: Minden attribútum

en: Cache only
hu: Csak gyorsítótár

en: Check for Cached Payloads Parts Only
hu: Csak a gyorsítótárban lévő hasznos adat részeket ellenőrizze

en: Fetch mtime
hu: Módosítási idő lekérése

en: Fetch GID
hu: GID lekérése

en: Ignore Retrieval Errors
hu: Lekérési hibák mellőzése

en: Fetch Change Since
hu: Változások lekérése ekkortól

en: Fetch RID
hu: RID lekérése

en: Fetch Tags
hu: Címkék lekérése

en: Collection Fetch Scope
hu: Gyűjteménylekérési hatókör

en: Tag Fetch Scope
hu: Címkelekérési hatókör

en: Tag
hu: Címke

en: Subscription
hu: Felíratkozás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Move
hu: Áthelyezés

en: ModifyFlags
hu: Jelzők módosítása

en: ModifyTags
hu: Címkék módosítása

en: InvalidOp
hu: Érvénytelen művelet

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: InvalidIp
hu: Érvénytelen IP

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Operation
hu: Művelet

en: IDs
hu: Azonosítók

en: Session
hu: Munkamenet

en: Listeners
hu: Figyelők

en: Enable notification monitor
hu: Értesítésfigyelő bekapcsolása

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Parent Collection
hu: Szülőgyűjtemény

en: Parent Dest Col
hu: Szülő céloszlop

en: Destination Resource
hu: Célerőforrás

en: Item Parts
hu: Elemrészek

en: Added Flags
hu: Hozzáadott jelzők

en: Removed Flags
hu: Eltávolított jelzők

en: Added Tags
hu: Hozzáadott címkék

en: Removed Tags
hu: Eltávolított címkék

en: Must retrieve
hu: Le kell kérni

en: id
hu: azonosító

en: remoteId
hu: távoli azonosító

en: name
hu: név

en: Ancestor
hu: Ős

en: ID
hu: Azonosító

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Remote ID
hu: Távoli azonosító

en: Revision
hu: Verzió

en: ParentID
hu: Szülőazonosító

en: RemoteID
hu: Távoli azonosító

en: RemoteRev
hu: Távoli verzió

en: Size
hu: Méret

en: MimeType
hu: MIME-típus

en: MTime
hu: Módosítási idő

en: Parts
hu: Részek

en: External
hu: Külső

en: Internal
hu: Belső

en: Foreign
hu: Idegen

en: Storage Type
hu: Tárolótípus

en: Version
hu: Verzió

en: Data
hu: Adat

en: Name
hu: Név

en: Mime Types
hu: MIME-típusok

en: Remote Revision
hu: Távoli verzió

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Count
hu: Szám

en: Unseen
hu: Nem látott

en: Search Query
hu: Keresési lekérdezés

en: Search Collections
hu: Keresési gyűjtemény

en: Cache Policy
hu: Gyorsítótárkezelés beállítása

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Check Interval
hu: Ellenőrzési időköz

en: Cache Timeout
hu: Gyorsítótár időkorlátja

en: Sync on Demand
hu: Szinkronizálás kérésre

en: Local Parts
hu: Helyi részek

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: DisplayPref
hu: Megjelenítési beállítás

en: SyncPref
hu: Szinkronizálási beállítás

en: IndexPref
hu: Indexelési beállítás

en: Virtual
hu: Virtuális

en: Parent Dest Collection
hu: Szülő célgyűjteménye

en: Changed Parts
hu: Módosított részek

en: Monitored Collections
hu: Figyelt gyűjtemények

en: Monitored Items
hu: Figyelt elemek

en: Monitored Tags
hu: Figyelt címkék

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Changes
hu: Változások

en: No Type
hu: Nincs típus

en: Monitored Types
hu: Figyelt típusok

en: Monitored Mime Types
hu: Figyelt MIME-típusok

en: Monitored Resources
hu: Figyelt erőforrások

en: Ignored Sessions
hu: Mellőzött munkamenetek

en: All Monitored
hu: Összes figyelt

en: Exclusive
hu: Kizárólagos

en: Requested Parts
hu: Kért részek

en: Changed Since
hu: Módosítva ezóta

en: No Ancestor
hu: Nincs ős

en: Parent  Ancestor
hu: Szülő őse

en: All Ancestors
hu: Összes ős

en: Ancestor Depth
hu: Ős mélysége

en: Cache Only
hu: Csak gyorsítótár

en: Check Cached Payload Parts Only
hu: Csak a gyorsítótárban lévő hasznos adat részek ellenőrzése

en: Fetch Size
hu: Méret lekérése

en: Fetch MTime
hu: Módosítási idő lekérése

en: Fetch Remote Revision
hu: Távoli verzió lekérése

en: Ignore Errors
hu: Hibák mellőzése

en: Fetch Flags
hu: Jelzők lekérése

en: Fetch RemoteID
hu: Távoli azonosító lekérése

en: Fetch VRefs
hu: VRefs lekérése

en: No Filter
hu: Nincs szűrő

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Sync
hu: Szinkronizálás

en: Content Mime Types
hu: Tartalom MIME-típusok

en: Parent
hu: Szülő

en: None
hu: Nincs

en: Ancestor Fetch ID Only
hu: Csak az ős lekérési azonosítója

en: Ancestor Attributes
hu: Ős attribútumok

en: Fetch All Attributes
hu: Összes attribútum lekérése

en: Name / Query
hu: Név / Lekérdezés

en: Started
hu: Elindítva

en: Duration
hu: Időtartam

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Duration [ms]
hu: Időtartam [ms]

en: Calls
hu: Hívások

en: Avg. Duration [ms]
hu: Átl. időtartam [ms]

en: Affected Rows:
hu: Érintett sorok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableDebuggingChkBox)
en: Enable query debugging (slows down server!)
hu: Lekérdezés hibakeresésének bekapcsolása (lelassítja a kiszolgálót)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, querySequenceTab)
en: Query Sequence
hu: Lekérdezési sorrend

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, queryTreeTab)
en: Query Tree
hu: Lekérdezésfa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveToFileBtn)
en: Save To File
hu: Mentés fájlba

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QueryViewDialog)
en: Query View
hu: Lekérdezésnézet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLabelLbl)
en: Query:
hu: Lekérdezés:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLbl)
en: TextLabel
hu: Szövegcímke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLabelLbl)
en: Results:
hu: Eredmények:

[ctx: @label:textbox]
en: Search store:
hu: Keresés tárolása:

[ctx: @action:button]
en: Search
hu: Keresés

[ctx: @label:textbox]
en: Search query:
hu: Keresési kifejezés:

[ctx: @label:textbox]
en: Results (Documents):
hu: Eredmények (dokumentumok):

[ctx: @label:textbox]
en: Document:
hu: Dokumentum:

[ctx: @label:textbox]
en: Item:
hu: Elem:

en: Xapian error
hu: Xapian hiba

en: No Xapian database is opened
hu: Nincs megnyitva Xapian adatbázis

en: Search
hu: Keresés

en: No element found.
hu: Nem található elem.

en: Term/Value
hu: Kifejezés/Érték

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Error on fetching item
hu: Hiba az elem lekérésekor

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
hu: Általános

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parentIdLabelBuddy)
en: Parent Tag Id:
hu: Szülőcímke azonosítója:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteRIDButton)
en: &Remove
hu: &Eltávolítás

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, remoteIDsTab)
en: Remote Identifiers
hu: Távoli azonosítók
