akonadiconsole - en to uk translation catalogue (347 entries)

[ctx: @action:button]
en: Save Configuration
uk: Зберегти налаштування

[ctx: @action:button]
en: Refresh
uk: Оновити

en: Apply Configuration
uk: Застосувати налаштування

[ctx: @title:window]
en: Agent Configuration
uk: Налаштування агента

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure Natively...
uk: Налаштувати локально...

en: Configure Remotely...
uk: Налаштувати віддалено...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, syncButton)
en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronize All
uk: Синхронізувати усе

en: Synchronize Collection Tree
uk: Синхронізувати ієрархію збірок

en: Synchronize Tags
uk: Синхронізувати мітки

en: Do you really want to delete the selected agent instance? | Do you really want to delete these %1 agent instances?
uk[0]: Ви справді бажаєте вилучити позначений %1 екземпляр агента?
uk[1]: Ви справді бажаєте вилучити позначені %1 екземпляри агента?
uk[2]: Ви справді бажаєте вилучити позначені %1 екземплярів агента?
uk[3]: Ви справді бажаєте вилучити позначений %1 екземпляр агента?

en: Agent Deletion
uk: Вилучення агента

en: Multiple Agent Deletion
uk: Вилучення декількох агентів

[ctx: @title:window]
en: Resource Task List
uk: Список завдань ресурсу

[ctx: @title:window]
en: Change Notification Log
uk: Журнал сповіщень про зміни

en: Cloning agent failed: %1.
uk: Не вдалося клонувати агент: %1.

en: Online
uk: У мережі

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Idle
uk: Бездіяльний

en: Running (%1%)
uk: Запущено (%1%)

en: Broken
uk: Помилка

en: Not Configured
uk: Не налаштовано

en: Add Agent...
uk: Додати агент…

en: Clone Agent
uk: Клонувати агент

en: Abort Activity
uk: Перервати дію

en: Restart Agent
uk: Перезапустити агент

en: Toggle Online/Offline
uk: Перемкнути стан «у мережі/поза мережею»

en: Show task list
uk: Показати список завдань

en: Show change-notification log
uk: Показати журнал сповіщень про зміни

en: Remove Agent
uk: Вилучити агент

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsBox)
en: Details
uk: Подробиці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, idLabelBuddy)
en: Identifier:
uk: Ідентифікатор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Status Message:
uk: Повідомлення стану:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Capabilities:
uk: Можливості:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Mimetypes:
uk: Типи MIME:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add...
uk: Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configButton)
en: Configure...
uk: Налаштувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
uk: Перервати

[ctx: restart the agent]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, restartButton)
en: Restart
uk: Перезапустити

en: Collection
uk: Збірка

en: Subject
uk: Тема

en: Sender
uk: Відправник

en: Date
uk: Дата

note: i18n: ectx: Menu (collection)
en: &Collection
uk: З&бірка

note: i18n: ectx: Menu (item)
en: &Item
uk: З&апис

note: i18n: ectx: Menu (cache)
en: &Cache
uk: &Кеш

note: i18n: ectx: Menu (server)
en: &Server
uk: С&ервер

en: Generic
uk: Загальне

en: Mail
uk: Пошта

en: Contacts
uk: Контакти

en: Calendar/Tasks
uk: Календар/Завдання

en: Cache only retrieval
uk: Кешувати лише отримані дані

en: Failed to save changes: %1
uk: Не вдалося зберегти зміни: %1

en: Select XML file
uk: Виберіть файл XML

en: &Add tag...
uk: &Додати мітку…

en: Add &subtag...
uk: Додати п&ідмітку…

en: &Edit tag...
uk: З&мінити мітку…

en: &Delete tag...
uk: Ви&лучити мітку…

[ctx: @title:window]
en: Add Tag
uk: Додавання мітки

[ctx: @title:window]
en: Add Subtag
uk: Додавання підмітки

[ctx: @title:window]
en: Modify Tag
uk: Зміна мітки

en: Do you really want to remove selected tag?
uk: Ви справді хочете вилучити позначену мітку?

en: Delete tag?
uk: Вилучити мітку?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveButton)
en: &Save
uk: &Зберегти

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Payload
uk: Вміст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unsupportedType)
en: Unsupported Type
uk: Непідтримуваний тип

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, attributesTab)
en: Attributes
uk: Атрибути

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, attrName) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, newAttrEdit)
en: New Attribute
uk: Новий атрибут

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrAddButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addRIDButton)
en: &Add
uk: &Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, attrDeleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Raw Payload
uk: Необроблені дані

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Internals
uk: Внутрішня частина роботи програми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unique ID:
uk: Унікальний ід.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote ID:
uk: Віддалений ід.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Revision:
uk: Модифікація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Size:
uk: Розмір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Last modification time:
uk: Час останньої зміни:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mimetype:
uk: Тип MIME:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mimeType)
en: invalid/invalid
uk: некоректний/некоректний

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, flags) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, tags)
en: Flags
uk: Прапорці

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: model name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Model:
uk: Модель:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Item Access Rights
uk: Права доступу до запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, createCollection)
en: Create
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, changeCollection)
en: Modify
uk: Змінити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteItem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, deleteCollection)
en: Delete
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, linkItem)
en: Link
uk: Посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, unlinkItem)
en: Unlink
uk: Від’єднати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Collection Access Rights
uk: Права доступу до збірки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Note: </b>These values are provided by the corresponding backend and are not intended to be changed by you, so be warned if something breaks when changing them nevertheless!
uk: <b>Зауваження:</b> ці значення надано відповідним модулем обробки. Їх не призначено для внесення вами змін, тому слід зважати на наслідки, якщо ви вноситимете зміни!

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Do not even think about changing anything in here!
uk: Навіть не думайте щось тут змінювати!

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Identification
uk: Ідентифікація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remote identifier:
uk: Віддалений ідентифікатор:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Owner:
uk: Власник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Remote Revision:
uk: Віддалена модифікація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Virtual:
uk: Віртуальні:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, contentTypes)
en: Content Types
uk: Типи даних

[ctx: @label:textbox]
en: Programs:
uk: Програми:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refreshButton)
en: Refresh
uk: Оновити

en: Query #%1
uk: Запит %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, execButton)
en: Execute query
uk: Виконати запит

en: Direction
uk: Напрямок

en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: @option:check]
en: Enable debugger
uk: Увімкнути діагностику

en: All
uk: Усі

[ctx: @action:button]
en: Clear Information View
uk: Спорожнити перегляд відомостей

[ctx: @action:button]
en: Clear Filtered Messages
uk: Вилучити фільтровані повідомлення

[ctx: @action:button]
en: Clear All Messages
uk: Спорожнити журнал повідомлень

[ctx: @action:button]
en: Save Filtered Messages ...
uk: Зберегти фільтровані повідомлення…

[ctx: @action:button]
en: Save All Messages ...
uk: Зберегти усі повідомлення…

en: Connect
uk: З'єднатися

[ctx: @title:window]
en: Remote Akonadi Console (%1)
uk: Віддалена консоль Akonadi (%1)

[ctx: @title:window]
en: Akonadi Console (Instance: %1)
uk: Консоль Akonadi (Екземпляр: %1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: There are multiple instances of Akonadi running in the current D-Bus session. Please select the instance you want to connect to.
uk: У поточному сеансі D-Bus запущено декілька екземплярів Akonadi. Будь ласка, виберіть екземпляр, з яким ви хочете встановити з'єднання.

en: Waiting
uk: Очікування

en: Running
uk: Запущено

en: Ended
uk: Завершено

en: Failed: %1
uk: Помилка: %1

en: Unknown state!
uk: Невідомий стан!

en: Job ID
uk: Ід. завдання

en: Created
uk: Створено

en: Wait time
uk: Час очікування

en: Job duration
uk: Тривалість завдання

en: Job Type
uk: Тип завдання

en: State
uk: Стан

en: Info
uk: Інформація

[ctx: @option:check]
en: Show Only Errors
uk: Показувати лише помилки

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
uk: Шукати…

en: All Columns
uk: Всі стовпчики

[ctx: @action:button]
en: Save to file...
uk: Зберегти до файла…

en: Clear View
uk: Спорожнити перегляд

en: Copy Info
uk: Копіювати відомості

en: Collapse All
uk: Згорнути всі

en: Expand All
uk: Розгорнути всі

[ctx: @option:check]
en: Enable
uk: Увімкнути

[ctx: @label:textbox]
en: Types:
uk: Типи:

en: Debug
uk: Діагностика

en: Warning
uk: Попередження

en: Critical
uk: Критичні

en: Fatal
uk: Критична помилка

[ctx: @label:textbox]
en: Categories:
uk: Категорії:

[ctx: @action:button]
en: Save to File...
uk: Зберегти у файл…

en: Save to File...
uk: Зберегти у файл…

en: Error
uk: Помилка

en: Failed to open file: %1
uk: Не вдалося відкрити файл: %1

en: Time
uk: Час

en: Program
uk: Програма

en: Type
uk: Тип

en: Category
uk: Категорія

en: File
uk: Файл

en: Function
uk: Функція

en: Akonadi Console
uk: Консоль Akonadi

en: The Management and Debugging Console for Akonadi
uk: Консоль керування і діагностики для Akonadi

en: (c) 2006-2024 the Akonadi developer
uk: © Розробник Akonadi, 2006–2024

en: Author
uk: Автор

en: Agents
uk: Агенти

en: Browser
uk: Навігатор

en: Debugger
uk: Засіб діагностики

en: Logging
uk: Журналювання

en: DB Browser
uk: Навігатор БД

en: DB Console
uk: Консоль БД

en: Query Debugger
uk: Засіб діагностики запитів

en: Enable job tracker
uk: Увімкнути стеження за завданнями

en: Job Tracker
uk: Спостереження за роботою

en: Enable tracking of Resource Schedulers
uk: Увімкнути стеження за планувальниками ресурсів

en: Resources Schedulers
uk: Планувальники ресурсів

en: Notification Monitor
uk: Монітор сповіщень

en: Item Search
uk: Пошук запису

en: Monitors
uk: Монітори

en: Dump to XML...
uk: Створити дамп у XML…

en: Clear Akonadi Cache
uk: Спорожнити кеш Akonadi

en: Start Server
uk: Запустити сервер

en: Stop Server
uk: Зупинити сервер

en: Restart Server
uk: Перезапустити сервер

en: <p>Akonadi Console is purely a development tool. It allows you to view and change internal data structures of Akonadi. You should only change data in here if you know what you are doing, otherwise you risk damaging or losing your personal information management data.<br/><b>Use at your own risk!</b></p>
uk: <p>Консоль Akonadi є суто інструментом для розробників. За її допомогою ви можете переглядати і змінювати структури внутрішніх даних Akonadi. Вносити за її допомогою зміни варто, лише якщо ви добре усвідомлюєте наслідки. Якщо ж це не так, ви можете пошкодити або втрати дані для керування особистими відомостями.<br/><b>Будьте обережні!</b></p>

en: Session/Subscriber
uk: Сеанс/Підписник

en: Items
uk: Записи

en: Collections
uk: Збірки

en: Subscribers
uk: Підписники

en: Notification
uk: Сповіщення

en: List Filter
uk: Фільтр списку

en: Include Statistics
uk: Включити статистику

en: Resource
uk: Ресурс

en: Content MimeTypes
uk: Типи MIME даних

en: Ancestor Retrieval
uk: Отримання попередника

en: Ancestor Fetch Scope
uk: Область отримання попередника

en: Fetch ID Only
uk: Отримати лише ідентифікатор

en: Ignore Retrieval Error
uk: Ігнорувати помилку отримання

en: Values
uk: Значення

en: Properties
uk: Властивості

en: Subscriber
uk: Підписник

en: Session ID
uk: Ідентифікатор сеансу

en: Monitored Collections:
uk: Збірки зі спостереженням:

en: Monitored Items:
uk: Записи зі спостереженням:

en: Monitored Tags:
uk: Мітки зі спостереженням:

en: Monitored Types:
uk: Типи зі спостереженням:

en: Monitored Mime Types:
uk: Типи MIME зі спостереженням:

en: Monitored Resources:
uk: Ресурси, що контролюються:

en: Ignored Sessions:
uk: Ігноровані сеанси:

en: All Monitored:
uk: Усі зі спостереженням:

en: Is Exclusive:
uk: Є виключним:

en: Item Fetch Scope
uk: Область отримання записів

en: Payload Parts
uk: Частини вмісту

en: Full Payload
uk: Весь вміст

en: All Attributes
uk: Усі атрибути

en: Cache only
uk: Лише кеш

en: Check for Cached Payloads Parts Only
uk: Перевіряти лише на кешовані частини вмісту

en: Fetch mtime
uk: Отримати mtime

en: Fetch GID
uk: Отримати GID

en: Ignore Retrieval Errors
uk: Ігнорувати помилки отримання

en: Fetch Change Since
uk: Отримати зміни з моменту часу

en: Fetch RID
uk: Отримати RID

en: Fetch Tags
uk: Отримати мітки

en: Collection Fetch Scope
uk: Область отримання збірок

en: Tag Fetch Scope
uk: Область отримання міток

en: Tag
uk: Мітка

en: Subscription
uk: Підписка

en: Add
uk: Додати

en: Move
uk: Пересунути

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Скасувати підписку

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Operation
uk: Дія

en: IDs
uk: Ідентифікатори

en: Session
uk: Сеанс

en: Enable notification monitor
uk: Увімкнути спостереження за сповіщеннями

en: Timestamp
uk: Часова позначка

en: Parent Collection
uk: Батьківська збірка

en: Parent Dest Col
uk: Батьк. збір. призн.

en: Destination Resource
uk: Ресурс призначення

en: Item Parts
uk: Частини запису

en: Added Flags
uk: Додані прапорці

en: Removed Flags
uk: Вилучені прапорці

en: Added Tags
uk: Додані мітки

en: Removed Tags
uk: Вилучені мітки

en: Must retrieve
uk: Слід отримати

en: id
uk: ід.

en: name
uk: назва

en: Ancestor
uk: Попередник

en: ID
uk: Ід.

en: Parent ID
uk: Батьк. ід.

en: Remote ID
uk: Віддалений ід.

en: Revision
uk: Модифікація

en: Size
uk: Розмір

en: MimeType
uk: Тип MIME

en: Parts
uk: Частини

en: External
uk: Зовнішній

en: Internal
uk: Внутрішній

en: Foreign
uk: Іноземна

en: Storage Type
uk: Тип зберігання

en: Version
uk: Версія

en: Data
uk: Дані

en: Name
uk: Назва

en: Mime Types
uk: Типи MIME

en: Remote Revision
uk: Віддалена модифікація

en: Statistics
uk: Статистика

en: Count
uk: Кількість

en: Unseen
uk: Не прочитано

en: Search Query
uk: Черга пошуку

en: Search Collections
uk: Пошук збірок

en: Cache Policy
uk: Правила кешування

en: Inherit
uk: Успадкування

en: Check Interval
uk: Інтервал перевірки

en: Cache Timeout
uk: Час очікування на кешування

en: Sync on Demand
uk: Синхронізація на вимогу

en: Local Parts
uk: Локальні частини

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Virtual
uk: Віртуальний

en: Parent Dest Collection
uk: Батьківська збірка призначення

en: Changed Parts
uk: Змінені частини

en: Monitored Collections
uk: Збірки зі спостереженням

en: Monitored Items
uk: Записи зі спостереженням

en: Monitored Tags
uk: Мітки зі спостереженням

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Changes
uk: Зміни

en: No Type
uk: Немає типу

en: Monitored Types
uk: Типи зі спостереженням

en: Monitored Mime Types
uk: Типи MIME зі спостереженням

en: Monitored Resources
uk: Ресурси, що контролюються

en: Ignored Sessions
uk: Ігноровані сеанси

en: All Monitored
uk: Усі зі спостереженням

en: Exclusive
uk: Виключний

en: Requested Parts
uk: Запитані частини

en: Changed Since
uk: Змінено з моменту часу

en: No Ancestor
uk: Немає попередника

en: Parent  Ancestor
uk: Батьк. Попередник

en: All Ancestors
uk: Усі попередники

en: Ancestor Depth
uk: Глибина попередників

en: Cache Only
uk: Лише кеш

en: Check Cached Payload Parts Only
uk: Перевіряти лише на кешовані частини вмісту

en: Fetch Size
uk: Отримати розмір

en: Fetch MTime
uk: Отримати MTime

en: Fetch Remote Revision
uk: Отримати віддалену модифікацію

en: Ignore Errors
uk: Ігнорувати помилки

en: Fetch Flags
uk: Отримати прапорці

en: Fetch RemoteID
uk: Отримати RemoteID

en: Fetch VRefs
uk: Отримати VRef

en: No Filter
uk: Без фільтрування

en: Display
uk: Показ

en: Index
uk: Індекс

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Content Mime Types
uk: Типи MIME вмісту

en: Parent
uk: Батьківський

en: None
uk: Немає

en: Ancestor Fetch ID Only
uk: Лише ідентифікатор отримання попередника

en: Ancestor Attributes
uk: Атрибути попередника

en: Fetch All Attributes
uk: Отримати усі атрибути

en: Name / Query
uk: Назва / Запит

en: Started
uk: Запущено

en: Duration
uk: Тривалість

en: Query
uk: Запит

en: Duration [ms]
uk: Тривалість [мс]

en: Calls
uk: Виклики

en: Avg. Duration [ms]
uk: Сер. тривалість [мс]

en: Affected Rows:
uk: Стосується рядків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableDebuggingChkBox)
en: Enable query debugging (slows down server!)
uk: Увімкнути діагностику запитів (уповільнить роботу сервера!)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, querySequenceTab)
en: Query Sequence
uk: Послідовність запитів

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, queryTreeTab)
en: Query Tree
uk: Ієрархія запитів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveToFileBtn)
en: Save To File
uk: Зберегти до файла

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, QueryViewDialog)
en: Query View
uk: Перегляд запиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLabelLbl)
en: Query:
uk: Запит:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, queryLbl) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLbl)
en: TextLabel
uk: Текстова мітка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resultsLabelLbl)
en: Results:
uk: Результати:

[ctx: @label:textbox]
en: Search store:
uk: Сховище пошуку:

[ctx: @action:button]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: @label:textbox]
en: Search query:
uk: Запит щодо пошуку:

[ctx: @label:textbox]
en: Results (Documents):
uk: Результати (Документи):

[ctx: @label:textbox]
en: Document:
uk: Документ:

[ctx: @label:textbox]
en: Item:
uk: Запис:

en: Xapian error
uk: Помилка Xapian

en: No Xapian database is opened
uk: Не відкрито жодної бази даних Xapian

en: Search
uk: Пошук

en: No element found.
uk: Елемент не знайдено.

en: Term/Value
uk: Термін/Значення

en: WDF/Slot
uk: WDF/Слот

en: Terms
uk: Терміни

en: Error on fetching item
uk: Помилка при отриманні запису

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parentIdLabelBuddy)
en: Parent Tag Id:
uk: Ід. батьк. мітки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAttrButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteRIDButton)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, remoteIDsTab)
en: Remote Identifiers
uk: Віддалені ідентифікатори
