akregator - en to he translation catalogue (214 entries)

en: Delete Article
he: מחק מאמר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Article List
he: רשימת מאמרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMarkReadDelay)
en: Mar&k selected article read after
he: &סמן מאמר אחרי הקריאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResetQuickFilterOnNodeChange)
en: Reset search bar when changing feeds
he: אפס את המסנן בעת מבער בין ערוצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MinimumFontSize)
en: Minimum font size:
he: גודל גופן מינימלי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MediumFontSize)
en: Medium font size:
he: גודל גופן בינוני:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Standard font:
he: גופן רגיל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Fixed font:
he: גופן רוחב קבוע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Serif font:
he: גופן Serif:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Sans serif font:
he: גופן Sans serif:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default Archive Settings
he: הגדרות בניית ארכיבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_KeepAllArticles) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_keepAllArticles)
en: &Keep all articles
he: &שמור על כל המאמרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleAge)
en: Delete articles older than:
he: מחק ארכיבים ישנים מ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DoNotExpireImportantArticles)
en: Do not expire important articles
he: אין תפוגה על מאמרים חשובים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LMBlabel)
en: Left mouse click:
he: התנהגות כפתור שמאלי:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Tab
he: פתח בלשונית

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Background Tab
he: פתח בכרטיסיית רקע

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in External Browser
he: פתח בדפדפן חיצוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MMBlabel)
en: Middle mouse click:
he: התנהגות כפתור אמצעי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tra&y icon
he: הצג סמל ב&מגש מערכת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
he: בחר באפשרות זו אם ברצונך לקבל התרעות כאשר יש מאמרים חדשים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Use &notifications for all feeds
he: השתמש ב&התראות עבור על הערוצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseIntervalFetch)
en: &Use interval fetching
he: &זמן לעדכון מאמרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoFetchIntervalLabel)
en: Fetch feeds every:
he: עדכן ערוצים כל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Startup
he: התחלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkAllFeedsReadOnStartup)
en: Mark &all feeds as read on startup
he: סמן את &כל הערוצים כנקראו בהפעלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FetchOnStartup)
en: Fetch all fee&ds on startup
he: עדכן את כל ה&ערוצים בהפעלה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
he: רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHTMLCache)
en: Use the &browser cache (less network traffic)
he: השתמש במטמון ה&דפדפן (פחות תעבורת רשת)

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Show Quick Filter
he: הצג מסנן מהיר

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Show Quick Filter Bar
he: הצג סרגל סינון מהיר

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Status Filter
he: מצב המסנן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last status filter setting
he: שומר את המצב האחרון של מסנן

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Text Filter
he: מסנן טקסט

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last search line text
he: שומר את שורת החיפוש האחרונה

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: View Mode
he: מצב תצוגה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Article display mode.
he: מצב תצוגת מאמרים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for first splitter
he: גדלים עבור המפצל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
he: גדלי מפצל התצוגות הראשי (בדרך כלל האנכי).

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for second splitter
he: גדלים עבור המפצל השני

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
he: גדלי מפצל התצוגות המשניים (בדרך כלל האופקי).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Archive Mode
he: מצב ארכיב

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Keep All Articles
he: שמור על כל הארכיבים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Save an unlimited number of articles.
he: שמור מספר בלתי מוגבל של מאמרים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Limit Number of Articles
he: הגבל את מספר המאמרים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Limit the number of articles in a feed
he: הגבל את מספר המאמרים בערוץ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Delete Expired Articles
he: מחק מאמרים שתוקפם פג

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Delete expired articles
he: מחק מאמרים שתוקפם פג

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Disable Archiving
he: בטל שמירת ארכיבים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Do not save any articles
he: אל תשמור מאמרים כלל

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Expiry Age
he: תאריך תפוגה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Default expiry age for articles in days.
he: זמן תפוגת מאמרים בימים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Article Limit
he: גבול המאמרים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Number of articles to keep per feed.
he: מספר העוצרים לשמירה לערוץ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Do Not Expire Important Articles
he: אל תמחק מאמרים חשובים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
he: כאשר אפשרות זו מסומנת, מאמרים שסימנת בתור חשובים לא יוסרו כאשר מכסת המאמרים מבינת כמות או נפח מגיעה אל קיצה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Concurrent Fetches
he: הורדות במקביל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Number of concurrent fetches
he: מספר ההורדות במקביל

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Use HTML Cache
he: השתמש במטמון HTML

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
he: השתמש בהגדרות גלובליות של KDE עבור מטמון HTML עבור הורדת ערוצים למניעת תעבורה מיותרת. בטל את אפשרות זאת רק בעת הצורך.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fetch on startup
he: הורד בהפעלת התוכנה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch feedlist on startup.
he: עדכן רשימת ערוצים בהפעלה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup
he: סמן את כל הערוצים כנקראו בהפעלה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup.
he: סמן את כל הערוצים כנקרא בהפעלה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use interval fetching
he: משוך מאמרים אחת לכמה זמן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch all feeds every %1 minutes.
he: עדכן את כל הערוצים כל %1 דקות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Interval for autofetching
he: זמן לעדכון מאמרים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Interval for autofetching in minutes.
he: זמן לעדכון מאמרים בדקות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use notifications
he: השתמש בהתרעות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
he: קובע האם להשתמש בבלון התרעות או לא.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show tray icon
he: הצג סמל במגש מערכת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the tray icon is shown or not.
he: קובע האם להשתמש בסמל במגש מערכת או לא.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs
he: הצג כפתורי סגירה על הלשוניות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs instead of icons
he: הצג כפתורי סגירה על הלשוניות במקום סמלים

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use default KDE web browser
he: השתמש בדפדפן ברירת המחדל של KDE

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use KDE web browser when opening in external browser.
he: השתמש בדפדפן רשת של KDE עבור הפתיחה בדפדפן חיצוני.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use this command:
he: השתמש בפקודה זו:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use the specified command when opening in external browser.
he: השתמש בפקודה הבאה כדי לפתוח מאמר בדפדפן חיצוני.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with left mouse button should do.
he: מה לחיצה על הכפתור השמאלי אמורה לעשות.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with middle mouse button should do.
he: מה לחיצה על הכפתור הימני אמורה לעשות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Advanced)
en: Archive Backend
he: מנוע הארכיב

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMarkReadDelay), group (Advanced)
en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
he: האם לחכות לפני סימון מאמר בתור נקרא כאשר הוא נבחר.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Advanced)
en: Resets the quick filter when changing feeds.
he: מאפס את החיפוש המהיר בעת מעבר בין ערוצים.

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Developer
he: מפתח

en: Contributor
he: תורם

en: Author of librss
he: הכותב של librss

en: Bug tracker management, Usability improvements
he: ניהול מעקב אחר באגים, שיפורי שימושיות

en: Tons of bug fixes
he: מלא תיקונים באגים

en: 'Delayed mark as read' feature
he: אפשרות חדשה של "סימון מושהה כנקרא"

en: Icons
he: סמלים

en: Insomnia
he: מחסור בשינה

en: Gentoo Ebuild
he: תסריט ebuild עבור Gentoo

en: &Fetch Feed
he: &עדכן ערוץ

en: &Delete Feed
he: &מחק ערוץ

en: &Edit Feed...
he: &ערוך ערוץ...

en: &Mark Feed as Read
he: &סמן ערוץ כנקרא

en: &Fetch Feeds
he: &עדכן ערוצים

en: &Delete Folder
he: &מחק תיקייה

en: &Rename Folder
he: &שנה שם התיקייה

en: &Mark Feeds as Read
he: &סמן ערוצים כנקרא

en: &Import Feeds...
he: &ייבוא ערוצים...

en: &Export Feeds...
he: &ייצא ערוצים...

en: &Open Homepage
he: &פתח עמוד בית

en: &Add Feed...
he: &הוסף ערוץ...

en: Ne&w Folder...
he: &תיקייה חדשה...

en: &Normal View
he: תצוגה &רגילה

en: &Widescreen View
he: תצוגה &רחבת מסך

en: C&ombined View
he: תצוגה &משולבת

en: Fe&tch All Feeds
he: &עדכן את כל הערוצים

en: Ma&rk All Feeds as Read
he: ס&מן את כל הערוצים כנקרא

en: Copy Link Address
he: העתק כתובת הקישור

en: Pre&vious Unread Article
he: מאמר לא נ&קרא הקודם

en: Ne&xt Unread Article
he: מאמר לא נק&רא הבא

en: &Mark As
he: &סמן בתור

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
he: &נקרא

en: Mark selected article as read
he: סמן מאמר נבחר בתור נקרא

en: Mark selected article as new
he: סמן מאמר נבחר בתור חדש

en: Mark selected article as unread
he: סמן מאמר נבחר בתור לא נקרא

en: &Mark as Important
he: סמן מאמר בתור &חשוב

en: Remove &Important Mark
he: הסר סימון &חושב

en: Move Node Up
he: העבר צומת מעלה

en: Move Node Down
he: העבר צומת מטה

en: Move Node Left
he: העבר צומת שמאלה

en: Move Node Right
he: העבר צומת ימינה

en: Send &Link Address...
he: שלח &קישור לכתובת...

en: Send &File...
he: שלח &קובץ...

en: &Previous Article
he: מאמר &קודם

en: &Next Article
he: מאמר &הבא

en: &Previous Feed
he: הערוץ ה&ודם

en: &Next Feed
he: הערוץ ה&בא

en: N&ext Unread Feed
he: הערוץ ה&בא שלא נקרא

en: Prev&ious Unread Feed
he: הערוץ ה&קודם שלא נקרא

en: Go to Top of Tree
he: לץ לראשית העץ

en: Go to Bottom of Tree
he: לך לסוף העץ

en: Go Left in Tree
he: לך שמאלה בעץ

en: Go Right in Tree
he: לך ימינה בעץ

en: Go Up in Tree
he: עלה מעלה בעץ

en: Go Down in Tree
he: רד מטה בעץ

en: Select Next Tab
he: בחר את הלשונית הבאה

en: Select Previous Tab
he: בחר את הלשונית הקודמת

en: Detach Tab
he: נתק לשונית

en: &Save Link As...
he: &שמור קישור בתור...

en: Copy &Link Address
he: העתק כתובת ה&קישור

en: Open Link in New &Tab
he: פתח קישור ב&לשונית חדשה

en: Open Link in External &Browser
he: פתח ב&דפדפן חיצוני

en: Downloading %1
he: מוריד את %1

en: Feed not found from %1.
he: ערוץ לא נמצא %1.

en: Feed found, downloading...
he: ערוץ נמצא, מעדכן...

en: Feeds
he: ערוצים

en: KDE Dot News
he: חדשות KDE Dot

en: Planet KDE
he: פלנטת KDE

en: KDE Apps
he: יישומי KDE

en: Write Error
he: שגיאת כתיבה

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
he: לא יכול לייבא את הקובץ %1 (אין OPML תקין)

en: OPML Parsing Error
he: שגיאת פענוח של OPML

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
he: אין אפשרות לקרוא את הקובץ %1, בדוק אם הוא קיים או ניתן לקריאה על ידי המשתמש הנוכחי.

en: Read Error
he: שגיאת קריאה

en: Imported Folder
he: תיקייה מיובאת

en: Disable
he: בטל

en: Keep Enabled
he: השאר מופעל

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את עמוד ההקדמה הזה?

en: Disable Introduction Page
he: בטל עמוד הקדמה

en: Add Folder
he: הוסף תיקייה

en: Folder name:
he: שם התיקייה:

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
he: <qt> האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התיקייה הזו ואת הערוצים שלה כולל תת התיקיות שלה? </qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
he: <qt> האם אתה בטוח שברצונך למחוק את התיקייה <b>%1</b> ואת הערוצים שלה כולל תת התיקיות שלה? </qt>

en: Delete Folder
he: מחק תיקייה

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הערוץ הזה?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את הערוץ <b>%1</b>?</qt>

en: Delete Feed
he: מחק ערוץ

en: Add Imported Folder
he: הוסף תיקייה מיובאת

en: Imported folder name:
he: שם תיקייה מיובאת:

en: Opening Feed List...
he: פותח רשימת ערוצים...

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: &עבור

note: i18n: ectx: Menu (article)
en: &Article
he: &מאמר

en: All Feeds
he: כל הערוצים

en:  (no unread articles)
he:  (אין מאמרים שלא ניקרא)

en: Date
he: תאריך

en: Complete Story
he: הסיפור המלא

en: Author
he: כותב

en: Loading...
he: טוען...

en: Loading canceled
he: טעינה בוטלה

en: Loading completed
he: טעינה הסתיימה

en: You can view multiple articles in several open tabs.
he: באפשרותך לראות מאמרים רבים בלשוניות רבות.

en: Articles list.
he: רשימת מאמרים.

en: Articles
he: מאמרים

en: Fetching Feeds...
he: מעדכן ערוצים...

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המאמר <b>%1</b>?</qt>

en: Feed added:
     %1
he: נוסף ערוץ:
    %1

en: Feeds added:
     %1
he: נוספו ערוצים:
    %1

en: Fetch completed
he: הקבלה הסתיימה

en: Fetch error
he: שגיאת קבלה

en: Fetch aborted
he: הקבלה בוטלה

en: Close the current tab
he: סגור את הלשונית הנוכחית

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::AddFeedWidgetBase)
en: Add Feed
he: הוסף ערוץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add New Source
he: הוסף מקור חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Feed &URL:
he: &כתובת הערוץ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::FeedPropertiesWidgetBase)
en: Feed Properties
he: מאפייני הערוץ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: &General
he: &כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_updateInterval)
en: U&se a custom update interval
he: &השתמש בקצב עדכון מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_useNotification)
en: Notify when new articles arri&ve
he: התרע כאשר מאמרים חדשים &מגיעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &URL:
he: &כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Name:
he: &שם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, feedNameEdit)
en: Display name of RSS column
he: הצג שם של עמודת RSS

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Ar&chive
he: &ארכיב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_globalDefault)
en: &Use default settings
he: &השתמש בהגדרות ברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_disableArchiving)
en: Di&sable archiving
he: &בטל שמירת ארכיבים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleNumber)
en: Limit archi&ve to:
he: הגבל גודל ה&ארכיב אל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleAge)
en: &Delete articles older than:
he: &מחק מאמרים ישנים מ:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Adva&nced
he: מת&קדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_loadWebsite)
en: Load the &full website when reading articles
he: טען את &כל האתר בעת קריאת מאמרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_markRead)
en: Mar&k articles as read when they arrive
he: ס&מן מאמרים כנקראים כאשר הם מגיעים

en: All Articles
he: כל המאמרים
