akregator - en to he translation catalogue (430 entries)

en: Feed readers provide a convenient way to browse different kinds of content, including news, blogs, and other content from online sites. Instead of checking all your favorite web sites manually for updates, Akregator collects the content for you.
he: קוראי ערוצים מספקים דרך נוחה לעיין בסוגים מגוונים של תוכן, לרבות חדשות, בלוגים ותוכן נוסף מאתרים מקוונים. במקום לעבור בין כל האתרים האהובים עליך ידנית לראות אם הם התעדכנו, Akregator אוסף אותם בשבילך.

en: For more information about using Akregator, check the <a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>Akregator website</a>. If you do not want to see this page anymore, <a href='config:/disable_introduction'>click here</a>.
he: למידע נוסף על השימוש ב־Akregator, ניתן לגשת ל<a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>אתר של Akregator</a>. כדי להפסיק לראות את העמוד הזה בעתיד, אפשר <a href='config:/disable_introduction'>ללחוץ כאן</a>.

en: Mark as Read
he: סימון כנקרא

en: Mark as Unread
he: סימון כלא נקרא

en: Remove Important Status
he: הסרת סימון חשוב

en: Mark as Important
he: סימון כחשוב

en: Open Link in External Browser
he: פתיחת קישור בדפדפן חיצוני

en: Open In Background Tab
he: פתיחה בלשונית ברקע

en: Send File Address
he: שליחת כתובת קובץ

en: Send Link Address
he: שליחת כתובת קישור

en: Delete Article
he: מחיקת כתבה

en: <b>Note:</b> For security reasons, external reference is blocked (See configure dialog).
he: <b>לתשומת ליבך:</b> מטעמי אבטחה, הפניה חיצונית חסומה (מידע נוסף בחלונית ההגדרות).

[ctx: Limit feed archive size to:]
en: %v article | %v articles
he[0]: כתבה
he[1]: שתי כתבות
he[2]: %v כתבות
he[3]: %v כתבות

[ctx: Delete articles older than:]
en: %v day | %v days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %v יום
he[3]: %v ימים

en:  minute |  minutes
he[0]:  דקה
he[1]:  דקות
he[2]:  דקות
he[3]:  דקות

en: Webengine Plugins
he: תוספי מנועי דפדפן

[ctx: Mark selected article read after]
en: %v second | %v seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שתי שניות
he[2]: %v שניות
he[3]: %v שניות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Article List
he: רשימת כתבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMarkReadDelay)
en: Mar&k selected article read after
he: &סימון כתבה כנקראה לאחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResetQuickFilterOnNodeChange)
en: Reset search bar when changing feeds
he: איפוס המסנן בעת מעבר בין ערוצים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Article List Colors
he: צבעי רשימת כתבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_unreadArticles)
en: Unread articles:
he: כתבות שלא נקראו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_newArticles)
en: New articles:
he: כתבות חדשות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomColors)
en: Use custom colors
he: להשתמש בצבעים בהתאמה אישית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Font Size
he: גודל כתב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MinimumFontSize)
en: Minimum font size:
he: גודל כתב מזערי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MediumFontSize)
en: Medium font size:
he: גודל כתב בינוני:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fonts
he: גופנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Standard font:
he: גופן רגיל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Fixed font:
he: גופן רוחב קבוע:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Serif font:
he: גופן מעוטר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Sans serif font:
he: גופן ללא עיטורים:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default Archive Settings
he: הגדרות ארכיון כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_DisableArchiving)
en: Disa&ble archiving
he: השבתת העברה ל&ארכיון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_KeepAllArticles) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_keepAllArticles)
en: &Keep all articles
he: &שמירה על כל הכתבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleNumber)
en: Limit feed archi&ve size to:
he: הגבלת &גודל ארכיון הערוצים לכדי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleAge)
en: Delete articles older than:
he: מחיקת ארכיונים ישנים מ־:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DoNotExpireImportantArticles)
en: Do not expire important articles
he: אין תפוגה על כתבות חשובות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LMBlabel)
en: Left mouse click:
he: כפתור שמאלי:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Tab
he: פתיחה בלשונית

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Background Tab
he: פתיחה בלשונית רקע

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in External Browser
he: פתיחה בדפדפן חיצוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MMBlabel)
en: Middle mouse click:
he: כפתור אמצעי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, externalBrowserGroupBox)
en: External Browsing
he: עיון חיצוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExternalBrowserUseCustomCommand)
en: Use &this command:
he: להשתמש ב&פקודה הזאת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExternalBrowserUseKdeDefault)
en: Use default web &browser
he: להשתמש בדפדפן &ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabsGroupBox)
en: Tabs
he: לשוניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabBar) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar
he: תמיד להציג את סרגל הלשוניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonOnTabs)
en: Show close button on each tab
he: להציג כפתור סגירה על כל לשונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NewWindowInTab) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Open links in new tab instead of in new window
he: לפתוח קישורים בלשונית חדשה במקום בחלון חדש

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
he: אבטחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckPhishingUrl)
en: Verify URLs using Google's Safe Browsing API
he: אימות כתובות באמצעות API הגלישה הבטוחה של Google

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableJavascript) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Enable JavaScript
he: הפעלת JavaScript

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Accessibility
he: נגישות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AccessKeyEnabled)
en: Enable Access Key activation with Ctrl key
he: לאפשר הפעלת אפשרויות נגישות באמצעות המקש Ctrl

[ctx: global settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Global
he: מקיף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tra&y icon
he: הצגת סמל ב&מגש מערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnreadInTaskbar)
en: Show unread articles in Taskbar
he: הצגת כתבות שלא נקראו בסרגל המשימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideReadFeeds) i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Hide feeds with no unread articles
he: הסתרת ערוצים שאין בהם כתבות שלא נקראו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LockFeedsInPlace)
en: Lock feeds in place
he: נועל את הערוצים במקום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoExpandFolders) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Auto-expand folders containing unread articles
he: להרחיב אוטומטית תיקיות שמכילות כתבות שלא נקראו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
he: נא לבחור באפשרות זו כדי לקבל התראות כשיש כתבות חדשות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Use &notifications for all feeds
he: להשתמש בה&תראות על כל הערוצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableSaveAsNotification)
en: Disable save as finished notification
he: להשבית את התראת סיום שמירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseIntervalFetch)
en: &Use interval fetching
he: ה&פרש בין עדכוני כתבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoFetchIntervalLabel)
en: Fetch feeds every:
he: למשוך ערוצים כל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlasmaActivitySupport)
en: Enable Plasma Activities integration
he: הפעלת שילוב פעילויות פלזמה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Startup
he: הפעלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkAllFeedsReadOnStartup)
en: Mark &all feeds as read on startup
he: לסמן את &כל הערוצים כנקראו בהפעלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FetchOnStartup)
en: Fetch all fee&ds on startup
he: לעדכן את כל ה&ערוצים בהפעלה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
he: רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHTMLCache)
en: Use the &browser cache (less network traffic)
he: להשתמש במטמון ה&דפדפן (פחות תעבורת רשת)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LoadExternalReferences)
en: Allow article preview to load external references
he: לאפשר לתצוגת כתבה מקדימה לטעון הפניות חיצוניות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_LoadExternalReferences)
en: Allow the article preview to load external references from the Internet. This may allow websites or third parties to observe the articles that you have viewed.
he: לאפשר לתצוגה מקדימה של כתבה לטעון הפניות חיצוניות מהאינטרנט. יכול להרשות לאתרים או לגורמי צד־שלישי לעקוב אחר הכתבות שבחרת לקרוא.

en: Akregator Export for %1
he: ייצוא מ־Akregator של %1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Hides feeds with no unread articles
he: להסתיר ערוצים בלי כתבות שלא נקראו

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Prevent feeds from being moved in the list
he: למנוע העברת ערוצים לרשימה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Locks feeds where they are
he: נועל את הערוצים במקומם

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Auto-Expand folders with unread articles
he: להרחיב אוטומטית תיקיות עם כתבות שלא נקראו

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Show Quick Filter
he: הצגת מסנן מהיר

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Show Quick Filter Bar
he: הצגת סרגל סינון מהיר

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Status Filter
he: מצב המסנן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last status filter setting
he: מאחסן את מצבו האחרון של המסנן

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Text Filter
he: מסנן טקסט

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last search line text
he: מאחסן את שורת החיפוש האחרונה

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: View Mode
he: מצב תצוגה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Article display mode.
he: מצב תצוגת כתבות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for first splitter
he: גדלים עבור המפצל הראשון

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
he: גודלי מפצל התצוגות הראשי (בדרך כלל האנכי).

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for second splitter
he: גדלים עבור המפצל השני

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
he: גודלי מפצל התצוגות המשני (בדרך כלל האופקי).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Archive Mode
he: מצב ארכיון

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Keep All Articles
he: לשמור על כל הכתבות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Save an unlimited number of articles.
he: שמירת מספר בלתי מוגבל של כתבות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Limit Number of Articles
he: הגבלת מספר הכתבות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Limit the number of articles in a feed
he: הגבלת מספר הכתבות בערוץ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Delete Expired Articles
he: מחיקת כתבות שתוקפן פג

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Delete expired articles
he: מחיקת כתבות שתוקפן פג

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Disable Archiving
he: ביטול שמירת ארכיונים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Do not save any articles
he: לא לשמור כתבות כלל

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Expiry Age
he: תאריך תפוגה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Default expiry age for articles in days.
he: זמן תפוגת כתבות בימים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Article Limit
he: גבול הכתבות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Number of articles to keep per feed.
he: מספר הכתבות לשמירה לערוץ.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Do Not Expire Important Articles
he: לא למחוק כתבות חשובות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
he: כאשר אפשרות זו מסומנת, כתבות שסימנת כחשובות לא תוסרנה כאשר מכסת הכתבות מבחינת כמות או נפח מגיעה אל קיצה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Concurrent Fetches
he: הורדות במקביל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Number of concurrent fetches
he: מספר ההורדות במקביל

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Use HTML Cache
he: להשתמש במטמון HTML

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
he: כדאי להשתמש בהגדרות מטמון HTML הכלליות של KDE להורדת ערוצים, כדי להימנע מתעבורה מיותרת. יש להשבית רק במקרה הצורך.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
he: אפשר זו מאפשרת להגדיר מחרוזת user-agent (סוכן משתמש) במקום להשתמש במחרוזת ברירת המחדל. זה כאן כיוון שחלק משרתי התיווך יכולים להפריע לחיבור כי יש בשם את הביטוי „gator”.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fetch on startup
he: למשוך עם ההפעלה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch feedlist on startup.
he: לעדכן את רשימת הערוצים בהפעלה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup
he: לסמן את כל הערוצים כנקראו בהפעלה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup.
he: לסמן את כל הערוצים כנקראו בהפעלה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use interval fetching
he: להשתמש בעדכון בהפרשים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch all feeds every %1 minutes.
he: לעדכן את כל הערוצים כל %1 דקות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Interval for autofetching
he: הפרש בין עדכוני כתבות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Interval for autofetching in minutes.
he: הפרש בין עדכוני כתבות אוטומטיים בדקות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use notifications
he: להשתמש בהתראות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
he: קובע האם להשתמש בבלון התראות או לא.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show tray icon
he: הצגת סמל במגש מערכת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the tray icon is shown or not.
he: קובע האם להשתמש בסמל במגש מערכת או לא.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show Unread In Taskbar
he: הצגת פריטים שלא נקראו בסרגל המשימות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if we show unread article in taskbar.
he: מציין אם להציג כתבות שלא נקראו בסרגל המשימות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Enabled Plasma Activity
he: פעילות פלזמה פעילה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
he: תמיד להציג

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs
he: הצגת כפתורי סגירה על הלשוניות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs instead of icons
he: הצגת כפתורי סגירה על הלשוניות במקום סמלים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
he: לפתוח קישור שבדרך כלל ייפתח בחלון חדש (דפדפן חיצוני) בלשונית חדשה במקום

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use default KDE web browser
he: להשתמש בדפדפן ברירת המחדל של KDE

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use KDE web browser when opening in external browser.
he: להשתמש בדפדפן של KDE כדי לפתוח בדפדפן חיצוני.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use this command:
he: להשתמש בפקודה זו:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use the specified command when opening in external browser.
he: להשתמש בפקודה הבאה כדי לפתוח כתבה בדפדפן חיצוני.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Command to launch external browser. URL will substitute for %u.
he: פקודה להפעלת דפדפן חיצוני. הכתובת תוחלף ב־‎%u.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with left mouse button should do.
he: מה לחיצה על הכפתור השמאלי אמורה לעשות.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with middle mouse button should do.
he: מה לחיצה על הכפתור האמצעי אמורה לעשות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Advanced)
en: Archive Backend
he: מנוע הארכיון

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMarkReadDelay), group (Advanced)
en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
he: האם לחכות לפני סימון כתבה כנקראה כאשר היא נבחרת.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkReadDelay), group (Advanced)
en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
he: השהיה שאפשר להגדיר בין בחירת כתבה וסימונה כנקראה.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Advanced)
en: Resets the quick filter when changing feeds.
he: מאפס את המסנן המהיר בעת מעבר בין ערוצים.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Feed...
he: ערוץ חדש…

[ctx: @info:status]
en: Create a new feed
he: יצירת ערוץ חדש

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new feed.
he: תופיע חלונית בה ניתן להוסיף ערוץ חדש.

en: A KDE Feed Reader
he: קורא ערוצי חדשות (RSS) ל־KDE

en: Copyright © 2004–%1 Akregator authors
he: כל הזכויות שמורות © 2004‏–%1 יוצרי Akregator

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info:credit]
en: Frank Osterfeld
he: פרנק אוסטרפלד

en: Former maintainer
he: מתחזק לשעבר

[ctx: @info:credit]
en: Teemu Rytilahti
he: טימו רייטילאהטי

en: Developer
he: מפתח

[ctx: @info:credit]
en: Sashmit Bhaduri
he: סשמיט בהדורי

[ctx: @info:credit]
en: Pierre Habouzit
he: פייר אבוזית

[ctx: @info:credit]
en: Stanislav Karchebny
he: סטניסלב קרצ׳בני

[ctx: @info:credit]
en: Gary Cramblitt
he: גארי קרמבליט

en: Contributor
he: תורם

[ctx: @info:credit]
en: Stephan Binner
he: סטיבן בינר

[ctx: @info:credit]
en: Christof Musik
he: כריסטוף מוזיק

[ctx: @info:credit]
en: Anne-Marie Mahfouf
he: אן־מרי מחפוף

en: Handbook
he: ספרון הדרכה

[ctx: @info:credit]
en: Frerich Raabe
he: פרריך ראבה

en: Author of librss
he: היוצר של librss

[ctx: @info:credit]
en: Eckhart Woerner
he: אקהארט וירנר

en: Bug tracker management, Usability improvements
he: ניהול מעקב אחר תקלות, שיפורי שימושיות

[ctx: @info:credit]
en: Heinrich Wendel
he: היינריך ונדל

en: Tons of bug fixes
he: תיקון של המון תקלות

[ctx: @info:credit]
en: Eike Hein
he: אייק היין

en: 'Delayed mark as read' feature
he: אפשרות חדשה של ‚השהיית סימון כנקרא’

[ctx: @info:credit]
en: Marcel Dierkes
he: מרסל דירקס

en: Icons
he: סמלים

[ctx: @info:credit]
en: George Staikos
he: ג׳ורג׳ סטייקוס

en: Insomnia
he: מחסור בשינה

[ctx: @info:credit]
en: Philipp Droessler
he: פיליפ דרויסלר

en: Gentoo Ebuild
he: סקריפט ebuild עבור Gentoo

en: &Fetch Feed
he: &עדכון ערוץ

en: &Delete Feed
he: מ&חיקת ערוץ

en: &Edit Feed…
he: &עריכת ערוץ…

en: &Mark Feed as Read
he: &סימון ערוץ כנקרא

en: &Fetch Feeds
he: &עדכון ערוצים

en: &Delete Folder
he: מ&חיקת תיקייה

en: &Rename Folder
he: &שינוי שם התיקייה

en: &Mark Feeds as Read
he: &סימון ערוצים כנקראו

en: &Import Feeds…
he: יי&בוא ערוצים…

en: &Export Feeds…
he: יי&צוא ערוצים…

en: &Configure Akregator…
he: ה&גדרת Akregator…

en: &Open Homepage
he: &פתיחת עמוד הבית

en: Reload All Tabs
he: ריענון כל הלשוניות

en: &Add Feed…
he: הו&ספת ערוץ…

en: Ne&w Folder…
he: &תיקייה חדשה…

en: &Normal View
he: תצוגה &רגילה

en: &Widescreen View
he: תצוגת מסך &רחב

en: C&ombined View
he: תצוגה מ&שולבת

en: Fe&tch All Feeds
he: &עדכון כל הערוצים

en: C&ancel Feed Fetches
he: &ביטול משיכות ערוצים

en: Ma&rk All Feeds as Read
he: סי&מון כל הערוצים כנקראו

en: Copy Link Address
he: העתקת כתובת הקישור

en: Pre&vious Unread Article
he: הכתבה הקודמת שלא נ&קראה

en: Ne&xt Unread Article
he: הכתבה הבאה שלא נק&ראה

en: &Delete
he: &מחיקה

en: &Mark As
he: &סימון בתור

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
he: &נקרא

[ctx: @info:tooltip]
en: Mark selected article as read
he: סימון הכתבה הנבחרת כנקראה

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
he: &חדש

[ctx: @info:tooltip]
en: Mark selected article as new
he: סימון כתבה נבחרת כחדשה

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
he: &לא נקרא

[ctx: @info:tooltip]
en: Mark selected article as unread
he: סימון כתבה נבחרת כלא נקראה

en: &Mark as Important
he: סימון כתבה כ&חשובה

[ctx: @action:button]
en: Remove &Important Mark
he: הסרת סימון &חשוב

en: Move Node Up
he: העברת מפרק מעלה

en: Move Node Down
he: העברת מפרק מטה

en: Move Node Left
he: העברת מפרק שמאלה

en: Move Node Right
he: העברת מפרק ימינה

en: Send &Link Address…
he: שליחת &כתובת קישור…

en: Send &File…
he: שליחת &קובץ…

[ctx: @action]
en: Set Focus to Quick Search
he: הגדרת המיקוד לחיפוש המהיר

en: What's new
he: מה חדש

en: &Previous Article
he: הכתבה ה&קודמת

en: &Next Article
he: הכתבה ה&באה

en: &Previous Feed
he: הערוץ ה&קודם

en: &Next Feed
he: הערוץ ה&בא

en: N&ext Unread Feed
he: הערוץ ה&בא שלא נקרא

en: Prev&ious Unread Feed
he: הערוץ ה&קודם שלא נקרא

en: Go to Top of Tree
he: גישה לראשית העץ

en: Go to Bottom of Tree
he: גישה לסוף העץ

en: Go Left in Tree
he: לצעוד שמאלה בעץ

en: Go Right in Tree
he: לצעוד ימינה בעץ

en: Go Up in Tree
he: עלייה מעלה בעץ

en: Go Down in Tree
he: ירידה מטה בעץ

en: Hide Read Feeds
he: הסתרת ערוצים שנקראו

en: Lock Feeds In Place
he: לנעול את הערוצים במקום

en: Auto-expand folders with unread articles
he: להרחיב אוטומטית תיקיות עם כתבות שלא נקראו

en: Select Next Tab
he: בחירת הלשונית הבאה

en: Select Previous Tab
he: בחירת הלשונית הקודמת

en: Detach Tab
he: ניתוק לשונית

en: Mute
he: השתקה

en: Unmute
he: ביטול השתקה

[ctx: @action]
en: Speak Text
he: הקראת טקסט

en: &Find in Message…
he: &איתור בהודעה…

en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action]
en: Activate Tab %1
he: הפעלת הלשונית %1

en: &Save Link As…
he: &שמירת קישור בתור…

en: Copy &Link Address
he: העתקת כתובת ה&קישור

[ctx: @action]
en: Copy Image URL
he: העתקת כתובת התמונה

[ctx: @action]
en: Save Image…
he: שמירת תמונה…

en: Open Link in New &Tab
he: פתיחת קישור ב&לשונית חדשה

en: Open Link in External &Browser
he: פתיחת הקישור בדפדפן &חיצוני

[ctx: @title:window]
en: Add Feed
he: הוספת ערוץ

en: Downloading %1
he: %1 מתקבל

en: Feed not found from %1.
he: ערוץ %1 לא נמצא.

en: Feed found, downloading…
he: ערוץ נמצא, מתעדכן…

[ctx: @info:shell]
en: Add a feed with the given URL
he: להוסיף ערוץ מהכתובת שסופקה

[ctx: @info:shell]
en: When adding feeds, place them in this group
he: בעת הוספת ערוצים, להציב אותם בקבוצה הזאת

[ctx: @info:shell]
en: Hide main window on startup
he: להסתיר את החלון הראשי עם הפתיחה

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
he: הצגת האפשרויות הזמינות למשוב משתמש

en: Feeds
he: ערוצים

en: Planet KDE
he: פלנטת KDE

en: KDE Apps
he: יישומי KDE

en: Spanish feeds
he: ערוצים בספרדית

en: Planet KDE España
he: פלנטת KDE הספרדית

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
he: גישה נדחתה: לא יכול לשמור את רשימת הערוצים (%1)

[ctx: @title:window]
en: Write Error
he: שגיאת כתיבה

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
he: אי אפשר לייבא את הקובץ %1 (אין OPML תקין)

[ctx: @title:window]
en: OPML Parsing Error
he: שגיאת פענוח OPML

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
he: אי אפשר לקרוא את הקובץ %1, נא לבדוק אם הוא קיים או ניתן לקריאה על ידי המשתמש הנוכחי.

[ctx: @title:window]
en: Read Error
he: שגיאת קריאה

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
he: הגישה נדחתה: לא ניתן לכתוב לקובץ %1. נא לבדוק את ההרשאות שלך.

en: OPML Outlines (%1);;All Files (*)
he: מתארי OPML‏ (%1);;כל הקבצים (*)

en: Imported Folder
he: תיקייה מיובאת

en: The feed to be listed was already removed.
he: הערוץ להצגה כבר הוסר.

en: Columns
he: עמודות

en: No result found
he: לא נמצאו תוצאות

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
he: <h2>רשימת כתבות</h2> כאן ניתן לעיין בכתבות מהערוץ הנבחר. ניתן גם לנהל כתבות, לסמן אותן בתור קבועות („שמירת כתבה”) או למחוק אותן דרך תפריט העכבר הימני. לתצוגה של אתר האינטרנט של הכתבה, ניתן לפתוח את הכתבה בלשונית פנימית או בדפדפן חיצוני.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
he: כותרת

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
he: ערוץ

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
he: תאריך

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
he: יוצר

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
he: תיאור

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
he: תוכן

en: Akregator is a KDE news feed reader.
he: Akregator הוא קורא ערוצי חדשות של KDE.

[ctx: @title:window]
en: Save As
he: שמירה בשם

en: Disable
he: השבתה

en: Keep Enabled
he: להשאיר פעיל

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
he: לבטל את עמוד ההקדמה הזה?

[ctx: @title:window]
en: Disable Introduction Page
he: השבתת עמוד קבלת פנים

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
he: זה אתר זדוני, להמשיך להציג אותו?

[ctx: @title:window]
en: Malware
he: זדון

en: The network is broken.
he: הרשת לא עובדת.

[ctx: @title:window]
en: Check Phishing Url
he: בדיקת כתובת דיוג

en: The url %1 is not valid.
he: הכתובת %1 שגויה.

en: Add Folder
he: הוספת תיקייה

en: Folder name:
he: שם התיקייה:

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
he: <qt> למחוק את התיקייה הזו ואת הערוצים שלה כולל תת התיקיות שלה? </qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
he: <qt> למחוק את התיקייה <b>%1</b> ואת הערוצים שלה כולל תת התיקיות שלה? </qt>

[ctx: @title:window]
en: Delete Folder
he: מחיקת תיקייה

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
he: <qt>למחוק את הערוץ הזה?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>למחוק את הערוץ <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Delete Feed
he: מחיקת ערוץ

en: Imported Feeds
he: ערוצים שיובאו

en: Add Imported Folder
he: הוספת תיקייה מיובאת

en: Imported folder name:
he: שם תיקייה מיובאת:

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
he: <qt>רשימת הערוצים הרגילה פגומה (OPML שגוי). נוצר גיבוי:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
he: <qt>רשימת הערוצים הרגילה פגומה (OPML שגוי). לא ניתן ליצור גיבוי.</qt>

en: Opening Feed List…
he: רשימת ערוצים נפתחת…

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
he: <qt>לא ניתן לפתוח את רשימת הערוצים (%1) לקריאה.</qt>

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
he: שגיאת פענוח XML

en: <qt><p>XML parsing error in line %1, column %2 of %3:</p><p>%4</p></qt>
he: <qt><p>שגיאת פענוח XML בשורה %1, עמודה %2 מתוך %3:</p><p>%4</p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
he: <qt>רשימת הערוצים הרגילה פגומה (XML שגוי). נוצר גיבוי:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
he: <qt>רשימת הערוצים הרגילה פגומה (XML שגוי). לא ניתן ליצור גיבוי.</qt>

[ctx: @label:textbox]
en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
he: Akregator לא נסגר כראוי. לשחזר את ההפעלה הקודמת?

en: Restore Session
he: לשחזר את ההפעלה

en: Do Not Restore Session
he: לא לשחזר את ההפעלה

en: Ask me later
he: לשאול בהמשך

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: &עבור

note: i18n: ectx: Menu (feed)
en: Fee&d
he: &ערוץ

note: i18n: ectx: Menu (article)
en: &Article
he: &כתבה

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

en: All Feeds
he: כל הערוצים

en: Activities
he: פעילויות

en: Minute | Minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות
he[2]: דקות
he[3]: דקות

en: Hour | Hours
he[0]: שעה
he[1]: שעתיים
he[2]: שעות
he[3]: שעות

en: Day | Days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: יום
he[3]: ימים

[ctx: @title:window]
en: Feed Properties
he: מאפייני הערוץ

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
he: לעולם לא

en: %v day | %v days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %v יום
he[3]: %v ימים

en: %v article | %v articles
he[0]: כתבה
he[1]: שתי כתבות
he[2]: %v כתבות
he[3]: %v כתבות

[ctx: @title:window]
en: Properties of %1
he: מאפייני %1

en:  (no unread articles)
he:  (אין כתבות שלא נקראו)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
he[0]:  (כתבה שלא נקראה)
he[1]:  (שתי כתבות שלא נקראו)
he[2]:  (%1 כתבות שלא נקראו)
he[3]:  (%1 כתבות שלא נקראו)

en: <b>Description:</b> %1<br />
he: <b>תיאור:</b> %1<br />

en: <b>Homepage:</b> <a href="%1">%1</a>
he: <b>דף הבית:</b> <a href="%1">%1</a>

en: <b>Copyright:</b> %1</a>
he: <b>זכויות יוצרים:</b> %1</a>

en: Date
he: תאריך

en: Comment
he: הערה

en: Complete Story
he: הסיפור המלא

en: Author
he: כותב

en: Enclosure
he: מעטפת

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Loading…
he: בטעינה…

en: Loading canceled
he: הטעינה בוטלה

en: Loading completed
he: הטעינה הסתיימה

en: You can view multiple articles in several open tabs.
he: אפשר לצפות בכתבות רבות במגוון לשוניות.

en: Articles list.
he: רשימת כתבות.

en: Articles
he: כתבות

en: About
he: על אודות

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all articles in the feed</b> as read?</qt>
he: <qt>לסמן את <b>כל הכתבות בערוץ</b> כנקראו?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Mark Feed as Read
he: סימון ערוץ כנקרא

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds</b> as read?</qt>
he: <qt>לסמן את <b>כל הערוצים</b> כנקראו?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds in the folder</b> as read?</qt>
he: <qt>לסמן את <b>כל הערוצים בתיקייה</b> כנקראו?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Mark Feeds as Read
he: סימון ערוצים כנקראו

en: Networking is not available.
he: התקשורת לא זמינה.

en: Fetching Feeds…
he: ערוצים מתעדכנים…

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>למחוק את הכתבה <b>%1</b>?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
he[0]: <qt>למחוק את הכתבה הנבחרת?</qt>
he[1]: <qt>למחוק את שתי הכתבות הנבחרות?</qt>
he[2]: <qt>למחוק את %1 הכתבות הנבחרות?</qt>
he[3]: <qt>למחוק את %1 הכתבות הנבחרות?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Delete Article
he: מחיקת כתבה

en: Networking is available now.
he: התקשורת זמינה כעת.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
he: <qt>פעולה זו תסתיר את סרגל התפריטים לחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בהקלדת %1.</qt>

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל התפריטים

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
he: לא ניתן למצוא את רכיב Akregator, נא לבדוק שההתקנה שלך תקינה.
    %1

en: Feed added:
     %1
he: נוסף ערוץ:
    %1

en: Feeds added:
     %1
he: נוספו ערוצים:
    %1

en: <i>and 1 other</i> | <i>and %1 others</i>
he[0]: <i>ועוד אחד</i>
he[1]: <i>ועוד שניים</i>
he[2]: <i>ועוד %1</i>
he[3]: <i>ועוד %1</i>

en: Fetch completed
he: המשיכה הסתיימה

en: Fetch error
he: שגיאת משיכה

en: Fetch aborted
he: המשיכה בוטלה

en: Feed list was deleted
he: רשימת הערוצים נמחקה

en: Node or destination folder not found
he: המפרק או תיקיית היעד לא נמצאו

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
he: לא ניתן להעביר את התיקייה %1 לתת־תיקייה של עצמה %2

en: Timeout on remote server
he: תם זמן ההמתנה לשרת המרוחק

en: Unknown host
he: מארח לא ידוע

en: Feed file not found on remote server
he: קובץ הערוץ לא נמצא בשרת המרוחק

en: Could not read feed (invalid XML)
he: לא ניתן לקרוא את הערוץ (XML שגוי)

en: Could not read feed (unknown format)
he: לא ניתן לקרוא את הערוץ (תסדיר זר)

en: Could not read feed (invalid feed)
he: לא ניתן לקרוא את הערוץ (ערוץ שגוי)

en: Could not fetch feed: %1
he: לא ניתן למשוך ערוץ: %1

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
he: ערוצים

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
he: לא נקרא

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
he: סך הכול

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
he: לסגור את הלשונית הנוכחית

en: Close tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
he: ניתוק לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
he: סגירת לשונית

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
he: סגירת כל שאר הלשוניתו

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
he: סגירת כל הלשוניות

en: There are no unread articles
he: אין כתבות שטרם קראת

en: 1 unread article | %1 unread articles
he[0]: כתבה שלא נקראה
he[1]: שתי כתבות שלא נקראו
he[2]: %1 כתבות שלא נקראו
he[3]: %1 כתבות שלא נקראו

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::AddFeedWidgetBase)
en: Add Feed
he: הוספת ערוץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add New Source
he: הוספת מקור חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Feed &URL:
he: &כתובת הערוץ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::FeedPropertiesWidgetBase)
en: Feed Properties
he: מאפייני הערוץ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: &General
he: &כללי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_updateInterval)
en: U&se a custom update interval
he: לה&שתמש בקצב עדכון משלך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update ever&y:
he: לעדכן &כל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_useNotification)
en: Notify when new articles arri&ve
he: להודיע כשכתבות חדשות מ&גיעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &URL:
he: &כתובת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Name:
he: &שם:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, feedNameEdit)
en: Display name of RSS column
he: הצגת שם של עמודת RSS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Ar&chive
he: &ארכיון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_globalDefault)
en: &Use default settings
he: לה&שתמש בהגדרות ברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_disableArchiving)
en: Di&sable archiving
he: &ביטול שמירת ארכיונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleNumber)
en: Limit archi&ve to:
he: הגבלת גודל ה&ארכיון ל־:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleAge)
en: &Delete articles older than:
he: מ&חיקת כתבות מלפני:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Adva&nced
he: מת&קדם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_loadWebsite)
en: Load the &full website when reading articles
he: לטעון את &כל האתר בעת קריאת כתבות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_markRead)
en: Mar&k articles as read when they arrive
he: &סימון כתבות כנקראו כאשר הן מגיעות

en: Disable Introduction
he: השבתת הקדמה

en: &Copy Email Address
he: העתקת כתובת &דוא״ל

en: Address copied to clipboard.
he: הכתובת הועתקה ללוח הגזירים.

en: Mark Article as Read
he: סימון כתבה כ&נקראה

en: Mark Article as Unread
he: סימון הכתבה כנקראה

en: Change Important Flag
he: החלפת סימון חשוב

en: Send the URL of the article
he: שליחת כתובת הכתבה

en: Send the Html Page of Article
he: שליחת דף ה־HTML של הכתבה

en: Open In External Browser
he: פתיחה בדפדפן חיצוני

en: Add windows support
he: הוספת תמיכה בחלונות

en: Implement Plasma Activity.
he: מימוש פעילות פלזמה.

en: Add new whatsnew widget.
he: הוספת וידג׳ט חדש עם מה חדש.

[ctx: @info:placeholder]
en: Search articles…
he: חיפוש כתבות…

[ctx: @info:placeholder]
en: Search articles…<%1>
he: חיפוש כתבות…<%1>

en: All Articles
he: כל הכתבות

[ctx: New articles filter]
en: New
he: חדש

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
he: לא נקרא

[ctx: Read articles filter]
en: Read
he: נקרא

[ctx: Important articles filter]
en: Important
he: חשוב
