akregator - en to kk translation catalogue (310 entries)

en: Delete Article
kk: Мақаланы өшіру

en: Advanced Feed Reader Settings
kk: RSS ақпарлар оқу құралын жетелеп баптау

en: Configure Feed Reader Appearance
kk: RSS ақпарлар оқу құралының көрінісін баптау

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
kk[0]:  мақала

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
kk[0]:  күн

en: Configure Feed Reader Archive
kk: RSS ақпарлар архивін баптау

en: Configure Feed Reader Browser
kk: RSS ақпарлар шолғышын баптау

en:  minute |  minutes
kk[0]:  минут сайын

en: Configure Feeds
kk: Ақпарларды баптау

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
kk[0]:  сек

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Article List
kk: Мақалалар тізімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMarkReadDelay)
en: Mar&k selected article read after
kk: Келесіден соң таңдалған мақала оқылды деп &белгіленсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResetQuickFilterOnNodeChange)
en: Reset search bar when changing feeds
kk: Ақпарларды ауыстырғанда іздеу панелі ысырылсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Article List Colors
kk: Мақалалар тізімінің түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_unreadArticles)
en: Unread articles:
kk: Оқылмаған мақалалар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_newArticles)
en: New articles:
kk: Жаңа мақалалар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomColors)
en: Use custom colors
kk: Өзгеше түстер болсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Font Size
kk: Қаріп өлшемі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MinimumFontSize)
en: Minimum font size:
kk: Ең кіші қаріп өлшемі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MediumFontSize)
en: Medium font size:
kk: Орташа қаріп өлшемі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fonts
kk: Қаріптері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Standard font:
kk: Қалыпты қаріпі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Fixed font:
kk: Ені бірыңғай қаріпі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Serif font:
kk: Serif қаріпі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Sans serif font:
kk: Sans serif қаріпі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default Archive Settings
kk: Әдетті архивтеу параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_KeepAllArticles) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_keepAllArticles)
en: &Keep all articles
kk: Барлық мақалалар архивте &сақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleAge)
en: Delete articles older than:
kk: Мынадан ескі мақалалар өшірілсін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DoNotExpireImportantArticles)
en: Do not expire important articles
kk: Маңызды мақалалар ескірмейді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LMBlabel)
en: Left mouse click:
kk: Сол жақ батырмасымен:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Tab
kk: Қойындысында ашу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Background Tab
kk: Аядағы қойындысында ашу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in External Browser
kk: Сыртқы шолғышта ашу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MMBlabel)
en: Middle mouse click:
kk: Ортаңғы батырмасымен:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, externalBrowserGroupBox)
en: External Browsing
kk: Сыртқы шолғыш

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabsGroupBox)
en: Tabs
kk: Қойындылар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabBar) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar
kk: Қойынды жиегі әрқашанда көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonOnTabs)
en: Show close button on each tab
kk: Әр қойындының жабу батырмасы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NewWindowInTab) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Open links in new tab instead of in new window
kk: Сілтемелері, жаңа терезенің орнына жаңа қойындыда ашылсын

[ctx: global settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Global
kk: Жалпы-жүйелік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tra&y icon
kk: Жүйелік сөр&еде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
kk: Жаңа мақалалар туралы құлақтандыру жасалсын десеңіз осыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Use &notifications for all feeds
kk: Барлық ақпарлардың құ&лақтандыруы болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseIntervalFetch)
en: &Use interval fetching
kk: &Мезгіл сайын қабылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoFetchIntervalLabel)
en: Fetch feeds every:
kk: Қабылдау әрбір

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Startup
kk: Бастау параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkAllFeedsReadOnStartup)
en: Mark &all feeds as read on startup
kk: Бастағанда б&арлық ақпарлар оқылған деп белгіленсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FetchOnStartup)
en: Fetch all fee&ds on startup
kk: Бастағанда барлық ақпар&лар қабылдансын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
kk: Желі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHTMLCache)
en: Use the &browser cache (less network traffic)
kk: &Шолғыштың кэші пайдалынсын

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Show Quick Filter
kk: Жедел сүзгіні көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Show Quick Filter Bar
kk: Жедел сүзгінің жолағы көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Status Filter
kk: Күй-жай сүзгісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last status filter setting
kk: Соңғы күй-жай сүзгісі сақталсын

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Text Filter
kk: Мәтін сүзгісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last search line text
kk: Соңғы іздеген мәтін сақталсын

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: View Mode
kk: Көрініс күйі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Article display mode.
kk: Мақаланы қарау күйі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for first splitter
kk: Бірінші бөлгіштің өлшемі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
kk: Бірінші (әдетте тік) бөлгіштің өлшемдері.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for second splitter
kk: Екінші бөлгіштің өлшемі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
kk: Екінші (әдетте көлденең) бөлгіштің өлшемдері.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Archive Mode
kk: Архивтеудің түрі

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Keep All Articles
kk: Барлық мақалалар архивте сақталсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Save an unlimited number of articles.
kk: Мақалалардың шектелмеген санын сақтау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Limit Number of Articles
kk: Мақалалардың саны шектелген

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Limit the number of articles in a feed
kk: Ақпардың мақалалар саны шектелген

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Delete Expired Articles
kk: Ескірген мақалалар өшірілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Delete expired articles
kk: Ескірген мақалаларды өшіру

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Disable Archiving
kk: Архивтеу болмасын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Do not save any articles
kk: Ешбір мақала сақталмасын

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Expiry Age
kk: Ескіретін мерзім

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Default expiry age for articles in days.
kk: Мақалалар ескіретін әдетті (күндер) мерзімі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Article Limit
kk: Мақалалар шегі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Number of articles to keep per feed.
kk: Әрбір ақпардың сақталып қалдыратын мақалалар санының шегі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Do Not Expire Important Articles
kk: Маңызды мақалалар ескірмесін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
kk: Бұл ереже таңдалса, маңызды деп белгіленген мақала, ескіру мерзімі өтсе де, мақалалар саны шегіне жетсе де, өшірілмейді.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Concurrent Fetches
kk: Қатар қабылдау барыстары

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Number of concurrent fetches
kk: Бір кездегі қабылдау барыстарының саны

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Use HTML Cache
kk: HTML кэші пайдалансын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
kk: Ақпарларды жүктеп алғанда, желі трафигін үнемдеу үшін, KDE жүйелік HTML кэші қолданылады. Қажет болса ғана рұқсат етпеңіз.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
kk: Бұл параметр әдетті өзің таңыстыру мәтін жолын өзгертуге мүмкіндік береді. Бұл шара, кейбір проксилер бұнда "gator" деген жұрнағын көргенде байланысын үзетініне қарсы айламыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fetch on startup
kk: Бастағанда қабылдасын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch feedlist on startup.
kk: Бастағанда ақпар тізімін қабылдап алу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup
kk: Бастағанда барлық ақпарлар оқылған деп белгіленсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup.
kk: Бастағанда барлық ақпарларды оқылған деп белгілеу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use interval fetching
kk: Мезгіл сайын қабылдансын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch all feeds every %1 minutes.
kk: Барлық ақпарларды %1 минут сайын қабылдау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Interval for autofetching
kk: Автоқабылдау аралығы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Interval for autofetching in minutes.
kk: Автоқабылдау аралығы (минут).

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use notifications
kk: Құлақтандырулар болсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
kk: Қалқымалы құлақтандырулар болу-болмауын анықтау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show tray icon
kk: Таңбаша сөреде көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the tray icon is shown or not.
kk: Таңбашасын жүйелік сөреде көрсету-көрсетпеуін анықтау.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
kk: Қойындының жиегін, ол жалғыз болса да, әрқашан көрсету

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs
kk: Қойындыны жабу батырмалары көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs instead of icons
kk: Таңбашалардың орнына жабу батырмаларын көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
kk: Әдетте (сыртқы шолғыштың) жаңа терезесінде ашылатын сілтемелерді жаңа қойындыда ашу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use default KDE web browser
kk: KDE-нің әдетті шолғышы қолданылсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use KDE web browser when opening in external browser.
kk: Сыртқы шолғышта ашқанда KDE-нің веб шолғышын пайдалану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use this command:
kk: Жегу командасы:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use the specified command when opening in external browser.
kk: Сыртқы шолғышта ашқанда осы келтірілген командамен жегу.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with left mouse button should do.
kk: Тышқанның сол жақ батырмасын түрткендегі әрекет.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with middle mouse button should do.
kk: Тышқанның ортаңғы батырмасын түрткендегі әрекет.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Advanced)
en: Archive Backend
kk: Архивтеу бағдарламасы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMarkReadDelay), group (Advanced)
en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
kk: Мақаланы оқылған деп белгілеудің кідірісі.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkReadDelay), group (Advanced)
en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
kk: Мақаланы таңдау мен оны оқылған деп белгілеудің арасындағы кідірісі.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Advanced)
en: Resets the quick filter when changing feeds.
kk: Ақпарларды ауыстырғанда жедел сүзгі ысырылсын

en: A KDE Feed Reader
kk: KDE-нің RSS ақпарларын оқу бағдарламасы

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Developer
kk: Құрастырушысы

en: Contributor
kk: Үлес қосушысы

en: Handbook
kk: Анықтамасы

en: Author of librss
kk: librss жиын файлының авторы

en: Bug tracker management, Usability improvements
kk: Қателерді жоюды басқару, ыңғайлығын арттыру

en: Tons of bug fixes
kk: Көптеген қателерді түзеу

en: 'Delayed mark as read' feature
kk: 'Оқылған деп кідіртіп белгілеу' мүмкіндігі

en: Icons
kk: Таңбашалары

en: &Fetch Feed
kk: Ақпарды қ&абылдау

en: &Delete Feed
kk: Ақпарды ө&шіру

en: &Edit Feed...
kk: Ақпарды өң&деу...

en: &Mark Feed as Read
kk: Ақпарды оқылған д&еу

en: &Fetch Feeds
kk: Ақпарларды қ&абылдау

en: &Delete Folder
kk: Қапшықты ө&шіру

en: &Rename Folder
kk: Қапшықты қайта &атау

en: &Mark Feeds as Read
kk: Ақпарларды оқылған д&еу

en: &Import Feeds...
kk: Ақпарларды &импорттау...

en: &Export Feeds...
kk: Ақпарларды &экспорттау...

en: &Configure Akregator...
kk: &Akregator-ды баптау...

en: &Open Homepage
kk: Мекен парақшасын &ашу

en: Reload All Tabs
kk: Бүкіл қойындыларды жаңарту

en: &Add Feed...
kk: Ақпарды қ&осу...

en: Ne&w Folder...
kk: Жаңа қ&апшық...

en: &Normal View
kk: &Кәдімгі

en: &Widescreen View
kk: К&ең экранды

en: C&ombined View
kk: Кұра&ма

en: Fe&tch All Feeds
kk: Ба&рлық ақпарларды қабылдау

en: C&ancel Feed Fetches
kk: Қабылдау барыстарын үз&у

en: Ma&rk All Feeds as Read
kk: Барлық ақпарларды оқылған д&еу

en: Copy Link Address
kk: Сілтеме адресін көшіріп алу

en: Pre&vious Unread Article
kk: Кел&есі оқылмаған мақала

en: Ne&xt Unread Article
kk: Алд&ыңғы оқылмаған мақала

en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: &Mark As
kk: Қоятын &белгісі

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
kk: Оқ&ылған

en: Mark selected article as read
kk: Таңдалған мақаланы оқылған деп белгілеу

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
kk: &Жаңа

en: Mark selected article as new
kk: Таңдалған мақаланы жаңа деп белгілеу

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
kk: Оқыл&маған

en: Mark selected article as unread
kk: Таңдалған мақаланы оқылмаған деп белгілеу

en: &Mark as Important
kk: Маңызды деп б&елгілеу

en: Remove &Important Mark
kk: &Маңыздық белгісін жою

en: Move Node Up
kk: Жоғарлату

en: Move Node Down
kk: Төмендету

en: Move Node Left
kk: Солға жылжыту

en: Move Node Right
kk: Оңға жылжыту

en: Send &Link Address...
kk: &Сілтеме адресін жіберу...

en: Send &File...
kk: &Файлды жіберу...

en: &Previous Article
kk: &Алдыңғы мақала

en: &Next Article
kk: &Келесі мақала

en: &Previous Feed
kk: &Алдыңғы ақпар

en: &Next Feed
kk: &Келесі ақпар

en: N&ext Unread Feed
kk: К&елесі оқылмаған ақпар

en: Prev&ious Unread Feed
kk: Келесі &оқылмаған ақпар

en: Go to Top of Tree
kk: Бұтақтың түбіне

en: Go to Bottom of Tree
kk: Бұтақтың басына

en: Go Left in Tree
kk: Бұтақтың сол жағына

en: Go Right in Tree
kk: Бұтақтың оң жағына

en: Go Up in Tree
kk: Бұтақта жоғарлау

en: Go Down in Tree
kk: Бұтақта төмендеу

en: Select Next Tab
kk: Келесі қойындысына ауысу

en: Select Previous Tab
kk: Алдыңғы қойындысына ауысу

en: Detach Tab
kk: Қойындыны бөліп алу

en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

en: Activate Tab %1
kk: %1 қойындысына ауысу

en: &Save Link As...
kk: Сілтемені былай &сақтау...

en: Copy &Link Address
kk: Сілтеме &адресін көшіріп алу

en: Open Link in New &Tab
kk: Жаңа қ&ойындысында ашу

en: Open Link in External &Browser
kk: Сыртқы &шолғышта ашу

en: Downloading %1
kk: %1 деген жүктелуде

en: Feed not found from %1.
kk: %1 дегенде ақпар табылған жоқ.

en: Feed found, downloading...
kk: Ақпар табылып жүктелуде...

en: Add a feed with the given URL
kk: URL-і келтірілген ақпарды қосу

en: When adding feeds, place them in this group
kk: Қосылатын ақпарлар осы топқа жатқызылсын

en: Hide main window on startup
kk: Бастағанда негізгі терезесі жасырылсын

en: Feeds
kk: Ақпарларды

en: KDE Dot News
kk: KDE жаңалықтары

en: Planet KDE
kk: KDE ғаламы

en: KDE Apps
kk: KDE қолданбалары

en: Spanish feeds
kk: Испанша ақпар

en: Planet KDE España
kk: KDE ғаламы España

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
kk: Қатынау рұқсаты жоқ: ақпар тізімі <b>%1</b> дегенге сақталмады. Рұқсаттарыңызды түгелдеңіз.

en: Write Error
kk: Жазу қатесі

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
kk: %1 файл импорт етілмеді (OPML қатесі)

en: OPML Parsing Error
kk: OPML талдау қатесі

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
kk: %1 файлы оқылмады, ол бар ма, жоқ па, бар болса осы пайдаланушыға оқу рұқсаты берілген бе, тексеріңіз.

en: Read Error
kk: Оқу қатесі

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
kk: Қатынау рұқсаты жоқ: %1 файлы жазылмады. Рұқсаттарыңызды түгелдеңіз.

en: Imported Folder
kk: Импортталған қапшық

en: The feed to be listed was already removed.
kk: Тізімдейтін ақпар өшірілген екен

en: Columns
kk: Бағандар

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
kk: <h2>Мақалалар тізімі</h2>Мұнда таңдалған ақпарының мақалаларын қарап шыға аласыз. Осында мақалаларды басқара да аласыз, тышқанның оң батырмасын басып, мысалы, оларды тұрақты түрде сақтауға ("Маңызды деп белгілеу") немесе өшіруге болады. Мақаланың веб парағын қойындысында немесе сыртқы шолғышта ашып қарай аласыз.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: Articlelist's column header]
en: Feed
kk: Ақпар

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
kk: Күні

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
kk: Авторы

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
kk: Сипаттамасы

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
kk: Мазмұны

en: Disable
kk: Болмасын

en: Keep Enabled
kk: Бола берсін

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
kk: Шынымен осы кіріспе бет енді көрсетілмесін бе?

en: Disable Introduction Page
kk: Кіріспе бет болмасын

en: Add Folder
kk: Қапшықты қосу

en: Folder name:
kk: Қапшықтың атауы:

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
kk: <qt>Шынымен осы қапшықты, ішіндегі ақпарлар мен қапшықтарымен қоса, өшірмексіз бе?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
kk: <qt>Шынымен <b>%1</b> қапшығын, ішіндегі ақпарлар мен қапшықтарымен қоса, өшірмексіз бе?</qt>

en: Delete Folder
kk: Қапшықты өшіру

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
kk: <qt>Шынымен осы ақпарды өшірмексіз бе?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt>Шынымен <b>%1</b> ақпарын өшірмексіз бе?</qt>

en: Delete Feed
kk: Ақпарды өшіру

en: Imported Feeds
kk: Импортталған ақпарлар

en: Add Imported Folder
kk: Импортталған қапшықты қосу

en: Imported folder name:
kk: Импортталған қапшықтың атауы:

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt>Стандартты ақпар тізімі бүлінген (дұрыс емес OPML). Сақтық көшірмесі құрылды:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
kk: <qt>Стандартты ақпар тізімі бүлінген (дұрыс емес OPML). Сақтық көшірмесі құрылмады.</qt>

en: Opening Feed List...
kk: Ақпар тізімін ашу...

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
kk: <qt>Ақпар тізімі (%1) оқуға ашылмады.</qt>

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
kk: XML талдау қатесі

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt>Стандартты ақпар тізімі бүлінген (XML қатесі). Сақтық көшірмесі құрылды:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
kk: <qt>Стандартты ақпар тізімі бүлінген (XML қатесі). Сақтық көшірмесі құрылмады.</qt>

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
kk: Akregator дұрыс жабылмаған. Алдыңғы сеансын қалпына келтірейік пе?

en: Restore Session
kk: Өткенге қайту

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Өң&деу

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (feed)
en: Fee&d
kk: Ақ&пар

note: i18n: ectx: Menu (article)
en: &Article
kk: &Мақала

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдары

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

en: All Feeds
kk: Барлық ақпарлар

en: Minute | Minutes
kk[0]: минут

en: Hour | Hours
kk[0]: сағат

en: Day | Days
kk[0]: күн

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
kk: Ешқашанда

en:  day |  days
kk[0]:  күн

en:  article |  articles
kk[0]:  мақала

en:  (no unread articles)
kk:  (оқылмаған мақала жоқ)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
kk[0]:  (%1 оқылмаған мақала)

en: Date
kk: Күні

en: Complete Story
kk: Толық әңгімесі

en: Author
kk: Авторы

en: Enclosure
kk: Салымдары

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: Loading...
kk: Жүктеу...

en: Loading canceled
kk: Жүктеу доғарылған

en: Loading completed
kk: Жүктеу аяқталды

en: You can view multiple articles in several open tabs.
kk: Бірнеше мақалаларды бөлек қойындыларда қарай аласыз.

en: Articles list.
kk: Мақалалар тізімі.

en: Articles
kk: Мақалалар

en: About
kk: Осы туралы

en: Networking is not available.
kk: Желіде істеуге боламайды.

en: Fetching Feeds...
kk: Ақпарларды қабылдау...

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt>Шынымен <b>%1</b> мақаласын өшірмексіз бе?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
kk[0]: <qt>Шынымен осы %1 таңдалған ақпарды өшірмексіз бе?</qt>

en: Networking is available now.
kk: Енді желіде істеуге болады.

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
kk: Akregator бөлшегі жоқ, орнатуын тексеріңіз.
    %1

en: Feed added:
     %1
kk: Келесі ақпар қосылды:
     %1

en: Feeds added:
     %1
kk: Келесі ақпарлар қосылды:
     %1

en: Fetch completed
kk: Қабылдау аяқталды

en: Fetch error
kk: Қабылдау қатесі

en: Fetch aborted
kk: Қабылдау доғарылды

en: Feed list was deleted
kk: Ақпардың тізімі өшірілген

en: Node or destination folder not found
kk: Торап не көздеген қапшық табылған жоқ

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
kk: %1  қапшығы өзінің ішіндегі %2 қапшығына жылжылтылмайды

en: Timeout on remote server
kk: Қашықтағы серверін күту уақыты бітті

en: Unknown host
kk: Беймәлім хост

en: Feed file not found on remote server
kk: Қашықтағы серверде ақпар табылған жоқ

en: Could not read feed (invalid XML)
kk: Ақпар оқылмады (XML қатесі)

en: Could not read feed (unknown format)
kk: Ақпар оқылмады (пішімі беймәлім)

en: Could not read feed (invalid feed)
kk: Ақпар оқылмады (ақпар қатесі)

en: Could not fetch feed: %1
kk: Ақпар алынбады: %1

[ctx: Feedlist's column header]
en: Feeds
kk: Ақпарлар

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
kk: Оқылмаған

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
kk: Жалпы

en: Close the current tab
kk: Назардағы қойындыны жабу

en: Close tab
kk: Қойындыны жабу

en: There are no unread articles
kk: Оқылмаған мақала жоқ

en: 1 unread article | %1 unread articles
kk[0]: %1 оқылмаған мақала

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::AddFeedWidgetBase)
en: Add Feed
kk: Ақпарды қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add New Source
kk: Жаңа көзін қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Feed &URL:
kk: Ақпардың &URL-і:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::FeedPropertiesWidgetBase)
en: Feed Properties
kk: Ақпардың қасиеттері

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: &General
kk: &Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_updateInterval)
en: U&se a custom update interval
kk: Қа&лаған жаңарту аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_useNotification)
en: Notify when new articles arri&ve
kk: Жаңа мақалалар туралы құлақ&тандыру болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Name:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, feedNameEdit)
en: Display name of RSS column
kk: RSS бағанның атауы

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Ar&chive
kk: Ар&хив

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_globalDefault)
en: &Use default settings
kk: &Әдеттегі параметрлер болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_disableArchiving)
en: Di&sable archiving
kk: Архивтеу б&олмасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleNumber)
en: Limit archi&ve to:
kk: Архивтеу &шегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleAge)
en: &Delete articles older than:
kk: Мақала келесіден кейін &өшірілсін:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Adva&nced
kk: Қос&ымша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_loadWebsite)
en: Load the &full website when reading articles
kk: Мақалалар т&олығымен қабылдансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_markRead)
en: Mar&k articles as read when they arrive
kk: Қабылданған мақала оқылған деп &белгіленсін

en: All Articles
kk: Барлық мақалалар

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
kk: Оқылмаған

[ctx: New articles filter]
en: New
kk: Жаңа

[ctx: Important articles filter]
en: Important
kk: Маңызды
