akregator - en to nl translation catalogue (407 entries)

en: Feed readers provide a convenient way to browse different kinds of content, including news, blogs, and other content from online sites. Instead of checking all your favorite web sites manually for updates, Akregator collects the content for you.
nl: Nieuwsfeedlezers bieden een gemakkelijke manier om in verschillenden soorten inhoud te bladen, inclusief nieuws, blogs en andere inhoud van online sites. In plaats van het handmatig aflopen van al uw favoriete websites voor updates, verzamelt Akregator de inhoud voor u.

en: For more information about using Akregator, check the <a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>Akregator website</a>. If you do not want to see this page anymore, <a href='config:/disable_introduction'>click here</a>.
nl: Voor meer informatie over het gebruikt van Akregator, kijk op de <a href='https://kontact.kde.org/components/akregator/'>Akregator website</a>. Als u deze pagina niet meer wilt zien, <a href='config:/disable_introduction'>klik hier</a>.

en: We hope that you will enjoy Akregator.
nl: Wij hopen dat u veel plezier beleeft aan Akregator.

en: Thank you, The Akregator Team
nl: Hartelijk dank, het team van Akregator

en: Mark as Read
nl: Markeren als gelezen

en: Mark as Unread
nl: Markeren als ongelezen

en: Remove Important Status
nl: Status belangrijk verwijderen

en: Mark as Important
nl: Markeren als belangrijk

en: Open Link in External Browser
nl: Koppeling openen in externe browser

en: Open In Background Tab
nl: Openen in achtergrondtabblad

en: Send File Address
nl: Adres van bestand verzenden

en: Send Link Address
nl: Koppelingsadres verzenden

en: Delete Article
nl: Artikel verwijderen

en: <b>Note:</b> For security reasons, external reference is blocked (See configure dialog).
nl: <b>Opmerking:</b> Om redenen van veiligheid zijn externe referenties geblokkeerd (Zie configuratiedialoog).

en: Advanced Feed Reader Settings
nl: Geavanceerde instellingen van feedlezer

en: Configure Feed Reader Appearance
nl: Uiterlijk van feedlezer instellen

[ctx: Limit feed archive size to:]
en:  article |  articles
nl[0]:  artikel
nl[1]:  artikelen

[ctx: Delete articles older than:]
en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en: Configure Feed Reader Archive
nl: Archief van feedlezer instellen

en: Configure Feed Reader Browser
nl: Browser van feedlezer instellen

en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

en: Configure Feeds
nl: Feeds configureren

en: Configure Plugins
nl: Plugins instellen

en: Configure User Feedback
nl: Terugkoppeling van gebruiker configureren

en: Webengine Plugins
nl: Plugins voor Webengine

[ctx: Mark selected article read after]
en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Article List
nl: Artikellijst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMarkReadDelay)
en: Mar&k selected article read after
nl: Geselecteerd artikel als gelezen mar&keren na

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResetQuickFilterOnNodeChange)
en: Reset search bar when changing feeds
nl: Zoekbalk resetten tijdens het veranderen van feed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Article List Colors
nl: Artikellijstkleuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_unreadArticles)
en: Unread articles:
nl: Ongelezen artikelen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_newArticles)
en: New articles:
nl: Nieuwe artikelen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomColors)
en: Use custom colors
nl: Eigen kleuren gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Font Size
nl: Lettergrootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MinimumFontSize)
en: Minimum font size:
nl: Minimale lettertypegrootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_MediumFontSize)
en: Medium font size:
nl: Middelmatige lettertypegrootte:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Fonts
nl: Lettertypen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Standard font:
nl: Standaard lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Fixed font:
nl: Lettertype met vaste breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Serif font:
nl: Schreef-lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Sans serif font:
nl: Schreefloos-lettertype:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default Archive Settings
nl: Standaard archiefinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_DisableArchiving)
en: Disa&ble archiving
nl: Archiveren &uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_KeepAllArticles) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_keepAllArticles)
en: &Keep all articles
nl: Alle arti&kelen behouden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleNumber)
en: Limit feed archi&ve size to:
nl: Grootte van feedarchie&f beperken tot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_LimitArticleAge)
en: Delete articles older than:
nl: Artikelen verwijderen die ouder zijn dan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DoNotExpireImportantArticles)
en: Do not expire important articles
nl: Belangrijke artikelen niet laten verlopen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LMBlabel)
en: Left mouse click:
nl: Linker muisklik:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Tab
nl: Openen in tabblad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in Background Tab
nl: Openen in achtergrondtabblad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LMBBehaviour) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MMBBehaviour)
en: Open in External Browser
nl: Openen in externe browser

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, MMBlabel)
en: Middle mouse click:
nl: Middelste muisklik:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, externalBrowserGroupBox)
en: External Browsing
nl: Externe browser

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExternalBrowserUseCustomCommand)
en: Use &this command:
nl: &Dit commando gebruiken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExternalBrowserUseKdeDefault)
en: Use default web &browser
nl: Standaard web&browser gebruiken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, tabsGroupBox)
en: Tabs
nl: Tabbladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabBar) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar
nl: Altijd de tabbladbalk weergeven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtonOnTabs)
en: Show close button on each tab
nl: Sluitknop op elk tabblad tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NewWindowInTab) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Open links in new tab instead of in new window
nl: Koppelingen openen in nieuw tabblad in plaats van nieuw venster

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Security
nl: Beveiliging

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckPhishingUrl)
en: Verify URLs using Google's Safe Browsing API
nl: URL's verifiëren met Safe Browsing API van Google

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableJavascript) i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Enable Javascript
nl: JavaScript activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Misc
nl: Diversen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AccessKeyEnabled)
en: Access Key Enabled
nl: Toegangsleutel ingeschakeld

[ctx: global settings]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Global
nl: Globaal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tra&y icon
nl: Systeemvakpi&ctogram tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowUnreadInTaskbar)
en: Show unread articles in Taskbar
nl: Ongelezen artikelen in takenbalk tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideReadFeeds) i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Hide feeds with no unread articles
nl: Feeds zonder ongelezen artikelen verbergen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LockFeedsInPlace)
en: Lock feeds in place
nl: Feeds in positie vergrendelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoExpandFolders) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Auto-expand folders containing unread articles
nl: Mappen met ongelezen artikelen automatisch uitklappen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
nl: Selecteer dit als u een melding wil krijgen als er nieuwe artikelen zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotifications)
en: Use &notifications for all feeds
nl: Meldi&ngen voor alle feeds inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableSaveAsNotification)
en: Disable save as finished notification
nl: Opslaan als beëindigde melding uitschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseIntervalFetch)
en: &Use interval fetching
nl: Feeds met tijdsinter&val ophalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoFetchIntervalLabel)
en: Fetch feeds every:
nl: Feeds ophalen elke:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Startup
nl: Opstarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkAllFeedsReadOnStartup)
en: Mark &all feeds as read on startup
nl: &Alle feeds als gelezen markeren bij opstarten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FetchOnStartup)
en: Fetch all fee&ds on startup
nl: Alle fee&ds ophalen bij opstarten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
nl: Netwerk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseHTMLCache)
en: Use the &browser cache (less network traffic)
nl: &Browsercache gebruiken (minder netwerkverkeer)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LoadExternalReferences)
en: Allow feed to load external references from internet.
nl: Feed toestaan om externe referenties van het internet te laden.

en: Akregator Export for %1
nl: Akregator geëxporteerd voor %1

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Hides feeds with no unread articles
nl: Verbergt feeds zonder ongelezen artikelen

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Prevent feeds from being moved in the list
nl: Voorkomen dat feeds verplaatst worden in de lijst

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Locks feeds where they are
nl: Feeds vergrendelen waar ze zijn

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Auto-Expand folders with unread articles
nl: Mappen met ongelezen artikelen automatisch uitklappen

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Show Quick Filter
nl: Snelfilter tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Show Quick Filter Bar
nl: Snelfilterbalk tonen

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Status Filter
nl: Statusfilter

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last status filter setting
nl: Slaat de laatste statusfilterinstelling op

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Text Filter
nl: Tekstfilter

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Stores the last search line text
nl: Slaat de laatste zoektekst op

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: View Mode
nl: Weergavemodus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Article display mode.
nl: Artikelweergavemodus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for first splitter
nl: Groottes voor eerste scheidingsbalk

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
nl: Groottes voor eerste (meestal verticale) scheidingsbalk.

note: i18n: ectx: label, entry, group (View)
en: Sizes for second splitter
nl: Groottes voor tweede scheidingsbalk

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (View)
en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
nl: Groottes voor tweede (meestal horizontale) scheidingsbalk.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Archive Mode
nl: Archiefmodus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Keep All Articles
nl: Alle artikelen behouden

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Save an unlimited number of articles.
nl: Onbeperkt aantal artikelen bewaren.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Limit Number of Articles
nl: Aantal artikelen beperken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Limit the number of articles in a feed
nl: Het aantal artikelen in een feed beperken

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Delete Expired Articles
nl: Verlopen artikelen verwijderen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Delete expired articles
nl: Verlopen artikelen verwijderen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Disable Archiving
nl: Archivering uitschakelen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Do not save any articles
nl: Geen artikelen opslaan

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Expiry Age
nl: Vervaltijd

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Default expiry age for articles in days.
nl: De standaardvervaltijd in dagen waarna artikelen verlopen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Article Limit
nl: Artikelenlimiet

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: Number of articles to keep per feed.
nl: Aantal artikelen, te bewaren per feed.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Archive)
en: Do Not Expire Important Articles
nl: Belangrijke artikelen niet laten verlopen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Archive)
en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld zullen belangrijke artikelen niet verwijderd worden wanneer het archief opgeschoond wordt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Concurrent Fetches
nl: Gelijktijdig ophalen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Number of concurrent fetches
nl: Aantal gelijktijdige ophaalverbindingen

note: i18n: ectx: label, entry, group (Network)
en: Use HTML Cache
nl: HTML-cache gebruiken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
nl: Gebruikt de HTML-cache van KDE voor het downloaden van feeds, om onnodig dataverkeer te voorkomen. Alleen uitschakelen wanneer het echt nodig is.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Network)
en: This option allows user to specify custom user-agent string instead of using the default one. This is here because some proxies may interrupt the connection because of having "gator" in the name.
nl: Deze optie staat de gebruiker toe om een aangepaste user-agent string te gebruiken in plaats van de standaard string. Dit is hier omdat sommige proxies de verbinding kunnen onderbreken omdat de naam "gator" kan bevatten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fetch on startup
nl: Ophalen bij opstarten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch feedlist on startup.
nl: Feedlijst ophalen bij opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup
nl: Alle feeds als gelezen markeren bij opstarten

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Mark all feeds as read on startup.
nl: Alle feeds als gelezen markeren bij opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use interval fetching
nl: Feeds met tijdsinterval ophalen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Fetch all feeds every %1 minutes.
nl: Alle feeds bijwerken elke %1 minuten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Interval for autofetching
nl: Tijdsinterval voor automatisch ophalen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Interval for autofetching in minutes.
nl: Tijdsinterval voor automatisch ophalen in minuten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use notifications
nl: meldingen geven

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
nl: Bepaalt of de tekstballonnen gebruikt worden of niet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show tray icon
nl: Systeemvakpictogram tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if the tray icon is shown or not.
nl: Bepaalt of het systeemvakpictogram wordt getoond of niet.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Show Unread In Taskbar
nl: Ongelezen in takenbalk tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Specifies if we show unread article in taskbar.
nl: Specificeert of we ongelezen artikelen in takenbalk tonen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Always show the tab bar, even when only one tab is open
nl: Altijd de tabbalk weergeven, zelfs als er maar één tabblad open is

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs
nl: Sluitknoppen op tabbladen tonen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Show close buttons on tabs instead of icons
nl: Sluitknoppen op tabbladen tonen in plaats van pictogrammen

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Open a link which would normally open in a new window (external browser) in a new tab instead
nl: Koppeling in een nieuw tabblad openen, die normaal in een nieuw venster zou worden geopend (externe browser).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use default KDE web browser
nl: Standaardbrowser van KDE gebruiken

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use KDE web browser when opening in external browser.
nl: Standaardbrowser van KDE gebruiken wanneer in een externe browser wordt geopend.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Browser)
en: Use this command:
nl: Dit commando gebruiken:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Use the specified command when opening in external browser.
nl: Het opgegeven commando gebruiken voor het openen van een externe browser.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: Command to launch external browser. URL will substitute for %u.
nl: Commando om een externe browser te starten. %u wordt vervangen door het gewenste URL-adres.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with left mouse button should do.
nl: Wat een klik met de linkermuisknop moet doen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Browser)
en: What the click with middle mouse button should do.
nl: Wat een klik met de middelste muisknop moet doen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Advanced)
en: Archive Backend
nl: Archiefbackend

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UseMarkReadDelay), group (Advanced)
en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
nl: Of er een vertraging dient plaats te vinden alvorens een artikel na selectie gemarkeerd wordt als gelezen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarkReadDelay), group (Advanced)
en: Configurable delay between selecting an article and it being marked as read.
nl: Instelbare vertraging tussen het moment dat een artikel geselecteerd wordt en wordt gemarkeerd als gelezen.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Advanced)
en: Resets the quick filter when changing feeds.
nl: Reset de snelfilter wanneer er gewisseld wordt tussen feeds.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Feed...
nl: Nieuwe nieuwsbron...

[ctx: @info:status]
en: Create a new feed
nl: Een nieuwe nieuwsbron aanmaken

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can add a new feed.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u een nieuwe nieuwsbron kunt toevoegen.

en: A KDE Feed Reader
nl: Een KDE feedlezer

en: Copyright © 2004–%1 Akregator authors
nl: Copyright © 2004–%1 De auteurs Akregator

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Former maintainer
nl: Voormalig onderhouder

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Contributor
nl: Medewerker

en: Handbook
nl: Handboek

en: Author of librss
nl: Auteur van librss

en: Bug tracker management, Usability improvements
nl: Beheer van bugsdatabase, verbeteringen van de gebruiksvriendelijkheid

en: Tons of bug fixes
nl: Heel veel bugs opgelost

en: 'Delayed mark as read' feature
nl: Mogelijkheid voor vertraging om artikel als gelezen te markeren

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Insomnia
nl: Slapeloosheid

en: Gentoo Ebuild
nl: Gentoo ebuild

en: &Fetch Feed
nl: &Feed ophalen

en: &Delete Feed
nl: Fee&d verwijderen

en: &Edit Feed...
nl: Feed b&ewerken...

en: &Mark Feed as Read
nl: Feed als gelezen &markeren

en: &Fetch Feeds
nl: &Feeds ophalen

en: &Delete Folder
nl: Map verwij&deren

en: &Rename Folder
nl: Map he&rnoemen

en: &Mark Feeds as Read
nl: Feeds als gelezen &markeren

en: &Import Feeds...
nl: Feeds &importeren...

en: &Export Feeds...
nl: Feeds &exporteren...

en: &Configure Akregator...
nl: &Akregator instellen...

en: &Open Homepage
nl: Webpagina &openen

en: Reload All Tabs
nl: Alle Tabs Vernieuwen

en: &Add Feed...
nl: Feed &toevoegen...

en: Ne&w Folder...
nl: &Nieuwe map...

en: &Normal View
nl: &Onder elkaar

en: &Widescreen View
nl: &Naast elkaar

en: C&ombined View
nl: Ge&combineerd

en: Fe&tch All Feeds
nl: Alle feeds op&halen

en: C&ancel Feed Fetches
nl: Feeds ophalen &annuleren

en: Ma&rk All Feeds as Read
nl: Alle feeds als gelezen ma&rkeren

en: Copy Link Address
nl: Koppelingadres kopiëren

en: Pre&vious Unread Article
nl: Vori&g ongelezen artikel

en: Ne&xt Unread Article
nl: Volge&nd ongelezen artikel

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Mark As
nl: &Markeren als

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
nl: &Gelezen

en: Mark selected article as read
nl: Geselecteerde artikel markeren als gelezen

[ctx: as in: mark as new]
en: &New
nl: &Nieuw

en: Mark selected article as new
nl: Geselecteerd artikel als nieuw markeren

[ctx: as in: mark as unread]
en: &Unread
nl: &Ongelezen

en: Mark selected article as unread
nl: Geselecteerd artikel markeren als ongelezen

en: &Mark as Important
nl: &Markeren als belangrijk

en: Remove &Important Mark
nl: Niet markeren als belangr&ijk

en: Move Node Up
nl: Knooppunt omhoog verplaatsen

en: Move Node Down
nl: Knooppunt omlaag verplaatsen

en: Move Node Left
nl: Knooppunt naar links verplaatsen

en: Move Node Right
nl: Knooppunt naar rechts verplaatsen

en: Send &Link Address...
nl: Koppe&lingsadres verzenden...

en: Send &File...
nl: Bestand &verzenden...

en: Set Focus to Quick Search
nl: Focus instellen op Snel zoeken

en: &Previous Article
nl: &Vorig artikel

en: &Next Article
nl: V&olgend artikel

en: &Previous Feed
nl: Vorige fee&d

en: &Next Feed
nl: Volge&nde feed

en: N&ext Unread Feed
nl: Volg&ende ongelezen feed

en: Prev&ious Unread Feed
nl: Vor&ige ongelezen feed

en: Go to Top of Tree
nl: Naar bovenkant van boomstructuur

en: Go to Bottom of Tree
nl: Naar onderkant van boomstructuur

en: Go Left in Tree
nl: Naar links in boomstructuur

en: Go Right in Tree
nl: Naar rechts in boomstructuur

en: Go Up in Tree
nl: Omhoog in boomstructuur

en: Go Down in Tree
nl: Omlaag in boomstructuur

en: Hide Read Feeds
nl: Gelezen feeds verbergen

en: Lock Feeds In Place
nl: Feeds op plaats vergrendelen

en: Auto-expand folders with unread articles
nl: Mappen met ongelezen artikelen automatisch uitklappen

en: Select Next Tab
nl: Volgende tabblad selecteren

en: Select Previous Tab
nl: Vorig tabblad selecteren

en: Detach Tab
nl: Tabblad losmaken

en: Mute
nl: Dempen

en: Unmute
nl: Dempen opheffen

en: Speak Text
nl: Tekst uitspreken

en: &Find in Message...
nl: In bericht &zoeken...

en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

en: Activate Tab %1
nl: Tabblad %1 activeren

en: &Save Link As...
nl: Koppeling op&slaan als...

en: Copy &Link Address
nl: Koppe&lingsadres kopiëren

en: Copy Image Location
nl: Afbeeldingslocatie kopiëren

en: Save Image On Disk...
nl: Afbeelding opslaan op schijf...

en: Open Link in New &Tab
nl: Koppeling in nieuw &tabblad openen

en: Open Link in External &Browser
nl: Koppeling openen in externe &browser

[ctx: @title:window]
en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

en: Downloading %1
nl: Bezig met downloaden van %1

en: Feed not found from %1.
nl: Geen feed gevonden op %1.

en: Feed found, downloading...
nl: Feed gevonden, bezig met downloaden...

en: Add a feed with the given URL
nl: Voeg een feed toe met de gegeven URL

en: When adding feeds, place them in this group
nl: Bij toevoegen van feeds, plaats ze in deze groep

en: Hide main window on startup
nl: Verberg het hoofdvenster bij opstarten

en: Lists the available options for user feedback
nl: Geeft een lijst met de beschikbare opties voor terugkoppeling van gebruiker

en: KDE Dot News
nl: KDE Dot-nieuws

en: Spanish feeds
nl: Spaanse feeds

en: Access denied: Cannot save feed list to <b>%1</b>. Please check your permissions.
nl: Toegang geweigerd: Kan feedlijst niet naar <b>%1</b> opslaan. Controleer uw toegangsrechten.

en: Write Error
nl: Schrijffout

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
nl: Kon het bestand %1 niet importeren (geen geldig OPML-formaat)

en: OPML Parsing Error
nl: OPML-ontleedfout

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
nl: Het bestand %1 kon niet gelezen worden. Controleer of het bestaat en of het leesbaar is voor de huidige gebruiker.

en: Read Error
nl: Leesfout

en: Access denied: cannot write to file %1. Please check your permissions.
nl: Toegang geweigerd: kan niet in bestand %1 opslaan. Controleer uw toegangsrechten.

en: OPML Outlines (%1);;All Files (*)
nl: OPML-omlijningen (%1);;Alle bestanden (*)

en: Imported Folder
nl: Geïmporteerde map

en: The feed to be listed was already removed.
nl: De te tonen feed was al verwijderd.

en: Columns
nl: Kolommen

en: No result found
nl: Geen resultaat gevonden

en: <h2>Article list</h2>Here you can browse articles from the currently selected feed. You can also manage articles, as marking them as persistent ("Mark as Important") or delete them, using the right mouse button menu. To view the web page of the article, you can open the article internally in a tab or in an external browser window.
nl: <h2>Artikelenlijst</h2>Hier kunt u bladeren door artikelen van de huidige feed. U kunt ook artikelen beheren door ze als als blijvend te markeren ("Als belangrijk markeren") of ze te verwijderen in het contextmenu dat verschijnt door rechts te klikken. Om de webpagina van een artikel te bekijken, kunt u het artikel openen in een tabblad of externe browser.

[ctx: Articlelist's column header]
en: Title
nl: Titel

[ctx: Articlelist's column header]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Articlelist's column header]
en: Author
nl: Auteur

[ctx: Articlelist's column header]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: Articlelist's column header]
en: Content
nl: Inhoud

en: Akregator is a KDE news feed reader.
nl: Akregator is een KDE newsfeedlezer.

[ctx: @title:window]
en: Save As
nl: Opslaan als

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Keep Enabled
nl: Aan laten staan

en: Are you sure you want to disable this introduction page?
nl: Wilt u deze introductiepagina uitschakelen?

en: Disable Introduction Page
nl: Introductiepagina uitschakelen

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
nl: deze website bevat schadelijke software (malware), wilt u doorgaan met het weergeven?

en: Malware
nl: Schadelijke software (malware)

en: The network is broken.
nl: Het netwerk is gebroken.

en: Check Phishing Url
nl: Phishing URL controleren

en: The url %1 is not valid.
nl: De URL %1 is niet geldig.

[ctx: @title:window]
en: Print Document
nl: Document afdrukken

en: Add Folder
nl: Map toevoegen

en: Folder name:
nl: Mapnaam:

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
nl: <qt>Wilt u deze map met bijbehorende feeds en submappen verwijderen?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
nl: <qt>Wilt u de map <b>%1</b> met bijhorende submappen en feeds verwijderen?</qt>

en: Delete Folder
nl: Map verwijderen

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
nl: <qt>Wilt u deze feed verwijderen?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u de feed <b>%1</b> verwijderen?</qt>

en: Delete Feed
nl: Feed verwijderen

en: Imported Feeds
nl: Geïmporteerde feeds

en: Add Imported Folder
nl: Geïmporteerde map toevoegen

en: Imported folder name:
nl: Naam van geïmporteerde map:

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
nl: <qt>De standaardfeedlijst is beschadigd (ongeldige OPML). Er is een reservekopie aangemaakt:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid OPML). Could not create a backup.</qt>
nl: <qt>De standaard feedlijst is beschadigd (ongeldige OPML). Een reservekopie kan niet aangemaakt worden.</qt>

en: Opening Feed List...
nl: Feedlijst wordt geopend...

en: <qt>Could not open feed list (%1) for reading.</qt>
nl: <qt>Kon de feedlijst (%1) niet openen voor lezen.</qt>

[ctx: error message window caption]
en: XML Parsing Error
nl: XML-ontleedfout

en: <qt><p>XML parsing error in line %1, column %2 of %3:</p><p>%4</p></qt>
nl: <qt><p>XML ontleedfout in regel %1, kolom %2 van %3:</p><p>%4</p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
nl: <qt>De standaardfeedlijst is beschadigd (ongeldige XML). Er is een reservekopie aangemaakt:<p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). Could not create a backup.</qt>
nl: <qt>De standaard feedlijst is beschadigd (ongeldige XML). Een reservekopie kan niet aangemaakt worden.</qt>

en: Akregator did not close correctly. Would you like to restore the previous session?
nl: Akregator is niet goed afgesloten. Wilt u de vorige sessie herstellen?

en: Restore Session
nl: Sessie herstellen

en: Do Not Restore Session
nl: Sessie niet herstellen

en: Ask me later
nl: Later opnieuw vragen

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: B&ewerken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nl: &Ga naar

note: i18n: ectx: Menu (article)
en: &Article
nl: &Artikel

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: Be&stand

en: All Feeds
nl: Alle feeds

en: Minute | Minutes
nl[0]: Minuut
nl[1]: Minuten

en: Hour | Hours
nl[0]: Uur
nl[1]: Uren

en: Day | Days
nl[0]: Dag
nl[1]: Dagen

[ctx: @title:window]
en: Feed Properties
nl: Feedeigenschappen

[ctx: never fetch new articles]
en: Never
nl: Nooit

en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en:  article |  articles
nl[0]:  artikel
nl[1]:  artikelen

[ctx: @title:window]
en: Properties of %1
nl: Eigenschappen van %1

en:  (no unread articles)
nl:  (geen ongelezen berichten)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
nl[0]:  (1 ongelezen artikel)
nl[1]:  (%1 ongelezen artikelen)

en: <b>Description:</b> %1<br />
nl: <b>Beschrijving:</b> %1<br />

en: <b>Homepage:</b> <a href="%1">%1</a>
nl: <b>Homepagina:</b><a href="%1">%1</a>

en: <b>Copyright:</b> %1</a>
nl: <b>Copyright:</b> %1<br />

en: Date
nl: Datum

en: Comment
nl: Toelichting

en: Complete Story
nl: Het hele verhaal

en: Author
nl: Auteur

en: Enclosure
nl: Invoegsel

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Loading canceled
nl: Laden geannuleerd

en: Loading completed
nl: Laden voltooid

en: You can view multiple articles in several open tabs.
nl: U kunt meerdere artikelen bekijken in diverse open tabbladen.

en: Articles list.
nl: Artikelenlijst.

en: Articles
nl: Artikelen

en: About
nl: Over

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all articles in the feed</b> as read?</qt>
nl: <qt>Wilt u <b>alle artikelen in de feed</b> als gelezen markeren?</qt>

en: Mark Feed as Read
nl: Feed als gelezen markeren

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds</b> as read?</qt>
nl: <qt>Wilt u <b> alle feeds</b> als gelezen markeren?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to mark <b>all feeds in the folder</b> as read?</qt>
nl: <qt>Wilt u <b>alle feeds in de map</b> als gelezen markeren?</qt>

en: Mark Feeds as Read
nl: Feeds als gelezen markeren

en: Networking is not available.
nl: Netwerken is niet beschikbaar.

en: Fetching Feeds...
nl: Feeds ophalen...

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
nl: <qt>Wilt u het artikel <b>%1</b> verwijderen?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the selected article?</qt> | <qt>Are you sure you want to delete the %1 selected articles?</qt>
nl[0]: <qt>Wilt u echt het geselecteerde artikel verwijderen?</qt>
nl[1]: <qt>Wilt u echt de %1 geselecteerde artikelen verwijderen?</qt>

en: Networking is available now.
nl: Netwerken is nu beschikbaar.

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

en: Could not find the Akregator part; please check your installation.
    %1
nl: Kon het Akregator-onderdeel niet vinden; controleer uw installatie.
    %1

en: Feed added:
     %1
nl: Feed toegevoegd:
     %1

en: Feeds added:
     %1
nl: Feeds toegevoegd:
     %1

en: <i>and 1 other</i> | <i>and %1 others</i>
nl[0]: <i>en 1 andere</i>
nl[1]: <i>en %1 anderen</i>

en: Fetch completed
nl: Ophalen voltooid

en: Fetch error
nl: Fout bij ophalen

en: Fetch aborted
nl: Ophalen afgebroken

en: Feed list was deleted
nl: Feedlijst was verwijderd

en: Node or destination folder not found
nl: Node- of bestemmingsmap niet gevonden

en: Cannot move folder %1 to its own subfolder %2
nl: Kan map %1 niet naar zijn eigen submap %2 verplaatsen

en: Timeout on remote server
nl: Tijdslimiet op externe server

en: Unknown host
nl: Onbekende host

en: Feed file not found on remote server
nl: Geen feedbestand op externe server gevonden

en: Could not read feed (invalid XML)
nl: Kon feed niet lezen (ongeldig XML)

en: Could not read feed (unknown format)
nl: Kon feed niet lezen (onbekend formaat)

en: Could not read feed (invalid feed)
nl: Kon feed niet lezen (ongeldige feed)

en: Could not fetch feed: %1
nl: Kon feed %1 niet ophalen

[ctx: Feedlist's column header]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: Feedlist's column header]
en: Total
nl: Totaal

en: Close the current tab
nl: Het huidige tabblad sluiten

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Detach Tab
nl: Tabblad losmaken

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
nl: Alle andere tabbladen sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
nl: Alle tabbladen sluiten

en: There are no unread articles
nl: Er zijn geen ongelezen artikelen

en: 1 unread article | %1 unread articles
nl[0]: 1 ongelezen artikel
nl[1]: %1 ongelezen artikelen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::AddFeedWidgetBase)
en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add New Source
nl: Nieuwe bron toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Feed &URL:
nl: Feed-&URL-adres:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Akregator::FeedPropertiesWidgetBase)
en: Feed Properties
nl: Feedeigenschappen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: &General
nl: Al&gemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cb_updateInterval)
en: U&se a custom update interval
nl: Eigen tijd&sinterval voor bijwerken gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, updateLabel)
en: Update ever&y:
nl: E&lke feed bijwerken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_useNotification)
en: Notify when new articles arri&ve
nl: Melden als nieuwe artikelen binnen &zijn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &URL:
nl: &URL-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Name:
nl: &Naam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, feedNameEdit)
en: Display name of RSS column
nl:  Naam van feedkolom weergeven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Comment:
nl: Commentaar:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Ar&chive
nl: Ar&chief

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_globalDefault)
en: &Use default settings
nl: Standaardinstellingen gebr&uiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_disableArchiving)
en: Di&sable archiving
nl: Archiveren uit&schakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleNumber)
en: Limit archi&ve to:
nl: Archie&f beperken tot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_limitArticleAge)
en: &Delete articles older than:
nl: Artikelen verwij&deren die ouder zijn dan:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab3)
en: Adva&nced
nl: Geava&nceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_loadWebsite)
en: Load the &full website when reading articles
nl: &Volledige website laden bij het lezen van artikelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_markRead)
en: Mar&k articles as read when they arrive
nl: Artikelen direct na ophalen mar&keren als gelezen

en: Disable Introduction
nl: Introductie uitschakelen

en: &Copy Email Address
nl: E-mailadres &kopiëren

en: Address copied to clipboard.
nl: Adres gekopieerd naar het klembord.

en: Mark Article as Read
nl: Artikel als gelezen markeren

en: Mark Article as Unread
nl: Artikel als ongelezen markeren

en: Change Important Flag
nl: Vlag belangrijk wijzigen

en: Send the URL of the article
nl: De URL van het artikel sturen

en: Send the Html Page of Article
nl: De HTML-pagina van het artikel verzenden

en: Open In External Browser
nl: In externe browser openen

en: Search articles...
nl: Artikelen zoeken...

en: Search articles...<%1>
nl: Artikelen zoeken...<%1>

en: All Articles
nl: Alle artikelen

[ctx: Unread articles filter]
en: Unread
nl: Ongelezen

[ctx: New articles filter]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: Read articles filter]
en: Read
nl: Gelezen

[ctx: Important articles filter]
en: Important
nl: Belangrijk
