alacarte - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Show
ast: Amosar

en: Item
ast: Artículu

en: Change which applications are shown on the main menu
ast: Camudar les aplicaciones que van amosase nel menú principal

en: Main Menu
ast: Menú Principal

en: It_ems:
ast: Artículos:

en: Move Down
ast: Mover p´abaxo

en: Move Up
ast: Mover p´arriba

en: Ne_w Item
ast: Artículu nuevu

en: New _Separator
ast: Nuevu _Separtador

en: Restore the default menu layout
ast: Restaurar al estilu de menú inicial

en: Revert Changes?
ast: ¿Revertir cambios?

en: Revert all menus to original settings?
ast: ¿Retornar tolos menús a les condiciones d´orixe?

en: _Menus:
ast: _Menús:

en: _New Menu
ast: _Nuevu Menú

en: _Revert to Original
ast: _Retornar al Orixinal
