alacarte - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Name
br: Anv

en: Show
br: Diskouez

en: Item
br: Ergorenn

en: Choose an icon
br: Dibab un arlun

en: Choose a command
br: Dibab un arc'had

en: Main Menu
br: Pennlañser

en: Add or remove applications from the main menu
br: Kemmañ roll an arloadoù diskouezet el lañser meur

en: Restore the default menu layout
br: Adlakaat ar pajennaozañ lañser dre ziouer

en: _New Menu
br: Lañser _nevez

en: Ne_w Item
br: Ergorenn ne_vez

en: New _Separator
br: _Kefarz nevez

en: Move Down
br: Davit an traoñ

en: Move Up
br: Davit ar c'hrec'h

en: Launcher Properties
br: Perzhioù al lañser

en: Name:
br: Anv :

en: Command:
br: Arc'had :

en: Comment:
br: Askelenn :

en: Browse
br: Furchal

en: Launch in Terminal?
br: Loc'hañ er termenell ?

en: Directory Properties
br: Perzhioù an teuliad
