alacarte - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Show
el: Προβολή

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Choose an icon
el: Επιλογή εικονιδίου

en: Choose a command
el: Επιλογή εντολής

en: Main Menu
el: Κυρίως μενού

en: Add or remove applications from the main menu
el: Προσθέστε ή αφαιρέστε εφαρμογές από το κύριο μενού

en: Restore the default menu layout
el: Επαναφορά της προεπιλεγμένης διάταξης

en: _New Menu
el: Νέο _μενού

en: Ne_w Item
el: Νέ_ο αντικείμενο

en: New _Separator
el: Νέο δια_χωριστικό

en: Move Down
el: Μετακίνηση κάτω

en: Move Up
el: Μετακίνηση πάνω

en: Launcher Properties
el: Ιδιότητες εκκινητή

en: Name:
el: Όνομα:

en: Command:
el: Εντολή:

en: Comment:
el: Σχόλιο:

en: Browse
el: Περιήγηση

en: Launch in Terminal?
el: Εκκίνηση σε τερματικό;

en: Directory Properties
el: Ιδιότητες καταλόγου
