alacarte - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Show
eo: Montri

en: Item
eo: Menuero

en: Change which applications are shown on the main menu
eo: Ŝanĝi kiujn aplikaĵojn estas montrataj en la ĉefa menuo

en: Main Menu
eo: Ĉefa menuo

en: It_ems:
eo: M_enueroj:

en: Move Down
eo: Movi suben

en: Move Up
eo: Movi supren

en: Ne_w Item
eo: No_va menuero

en: New _Separator
eo: Nova _apartigilo

en: Restore the default menu layout
eo: Restaŭri la defaŭltan menuan aranĝon

en: Revert Changes?
eo: Ĉu malfari ŝanĝojn?

en: Revert all menus to original settings?
eo: Ĉu reagordi ĉiujn menuojn al originaj agordoj?

en: _Menus:
eo: _Menuoj:

en: _New Menu
eo: _Nova menuo

en: _Revert to Original
eo: _Reagordi al la originala
