alacarte - en to fur translation catalogue (21 entries)

en: Name
fur: Non

en: Show
fur: Mostre

en: Item
fur: Element

en: Choose an icon
fur: Sielç une icone

en: Choose a command
fur: Sielç un comant

en: Main Menu
fur: Menu principâl

en: Add or remove applications from the main menu
fur: Zonte o gjave lis aplicazions dal menù principâl

en: Restore System Configuration
fur: Ripristine configurazion di sisteme

en: Restore the default menu layout
fur: Ripristine la disposizion dal menù predefinide

en: _New Menu
fur: _Gnûf menù

en: Ne_w Item
fur: G_nûf element

en: New _Separator
fur: Gn_ûf separadôr

en: Move Down
fur: Sposte jù

en: Move Up
fur: Sposte sù

en: Launcher Properties
fur: Proprietâts inviadôr

en: Name:
fur: Non:

en: Command:
fur: Comant:

en: Comment:
fur: Coment:

en: Browse
fur: Esplore

en: Launch in Terminal?
fur: Inviâ tal terminâl?

en: Directory Properties
fur: Proprietâts cartele
