alacarte - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Show
hr: Prikaži

en: Item
hr: Stavka

en: Choose an icon
hr: Odaberi ikonu

en: Choose a command
hr: Odaberi naredbu

en: Main Menu
hr: Glavni izbornik

en: Add or remove applications from the main menu
hr: Dodaj ili ukloni aplikaciju iz glavnog izbornika

en: Restore System Configuration
hr: Vrati podešavanja sustava

en: Restore the default menu layout
hr: Vrati zadani raspored izbornika

en: _New Menu
hr: _Novi izbornik

en: Ne_w Item
hr: No_va stavka

en: New _Separator
hr: Novi _razdjelnik

en: Move Down
hr: Pomakni dolje

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: Launcher Properties
hr: Osobitosti pokretača

en: Name:
hr: Naziv:

en: Command:
hr: Naredba:

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Launch in Terminal?
hr: Pokreni u terminalu?

en: Directory Properties
hr: Svojstva direktorija
