alacarte - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Show
hy: Ցույց տալ

en: Item
hy: Տարր

en: Change which applications are shown on the main menu
hy: Ընտրել աշխատածրագրերը, որոնք ցուցադրվելու են գլխավոր մենյուում

en: Main Menu
hy: Գլխավոր մենյու

en: It_ems:
hy: _Տարրեր

en: Move Down
hy: Տեղափոխել ներքև

en: Move Up
hy: Տեղափոխել վերև

en: Ne_w Item
hy: _Նոր տարր

en: New _Separator
hy: Նոր _Բաժանիչ

en: Restore the default menu layout
hy: Վերականգնել լռելայն մենյուի տեսքը

en: Revert Changes?
hy: Վերականգնե՞լ փոփոխությունները

en: Revert all menus to original settings?
hy: Վերականգնե՞լ բոլոր մենյուների սկզբնական վիճակը

en: _Menus:
hy: _Մենյուներ․

en: _New Menu
hy: Ն_որ մենյու

en: _Revert to Original
hy: _Վերականգնել սկզբնական վիճակը
