alacarte - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Name
ku: Nav

en: Show
ku: Nîşandan

en: Item
ku: Hêman

en: Main Menu
ku: Pêşeka Bingehîn

en: It_ems:
ku: Hê_man:

en: Move Down
ku: Bikşîne Jêr

en: Move Up
ku: Bikşîne Jor

en: Ne_w Item
ku: Hêmana _nû

en: New _Separator
ku: V_eqetandeka nû

en: Revert Changes?
ku: Guherînan _paş de vegerîne?

en: Revert all menus to original settings?
ku: Bila hemû pêşek vegere mîhengên sereke?

en: _Menus:
ku: _Pêşek:

en: _New Menu
ku: _Pêşeka nû

en: _Revert to Original
ku: _Vegerîne Orjînalê
