alacarte 0.11 - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Name
nn: Namn

en: Show
nn: Vis

en: Item
nn: Oppføring

en: Change which applications are shown on the main menu
nn: Endra kva program som vert viste i hovudmenyen

en: Main Menu
nn: Hovudmeny

en: It_ems:
nn: Oppføring_ar:

en: Move Down
nn: Flytt ned

en: Move Up
nn: Flytt opp

en: Ne_w Item
nn: N_y oppføring

en: New _Separator
nn: Ny _separator

en: Restore the default menu layout
nn: Gjenopprett forvald menyutføring

en: Revert Changes?
nn: Angra endringer?

en: Revert all menus to original settings?
nn: Set menyane tilbake til opphavleg tilstand?

en: _Menus:
nn: _Menyar:

en: _New Menu
nn: _Ny meny

en: _Revert to Original
nn: _Angra alle endringar
