alacarte - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Name
sr: Назив

en: Show
sr: Покажи

en: Item
sr: Ставка

en: Choose an icon
sr: Изаберите иконицу

en: Choose a command
sr: Изаберите наредбу

en: Main Menu
sr: Главни изборник

en: Add or remove applications from the main menu
sr: Додајте или уклоните програме приказане у главном изборнику

en: Restore System Configuration
sr: Врати подешавање система

en: Restore the default menu layout
sr: Повратите подразумевани распоред изборника

en: _New Menu
sr: Нови _изборник

en: Ne_w Item
sr: Нова _ставка

en: New _Separator
sr: Нови _раздвајач

en: Move Down
sr: Помери доле

en: Move Up
sr: Помери горе

en: Launcher Properties
sr: Својства покретача

en: Name:
sr: Назив:

en: Command:
sr: Наредба:

en: Comment:
sr: Напомена:

en: Browse
sr: Прегледај

en: Launch in Terminal?
sr: Да покренем у терминалу?

en: Directory Properties
sr: Својства директоријума
