alacarte - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Show
sk: Ukázať

en: Item
sk: Položka

en: Choose an icon
sk: Vyber ikony

en: Choose a command
sk: Vyber príkazu

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Add or remove applications from the main menu
sk: Pridáva alebo odstraňuje aplikácie z hlavnej ponuky

en: Restore the default menu layout
sk: Obnoviť štandardné rozloženie ponuky

en: _New Menu
sk: _Nová ponuka

en: Ne_w Item
sk: No_vá položka

en: New _Separator
sk: Nový _oddeľovač

en: Move Down
sk: Presunúť dole

en: Move Up
sk: Presunúť hore

en: Launcher Properties
sk: Vlastnosti spúštača

en: Name:
sk: Názov:

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Launch in Terminal?
sk: Spustiť v termináli?

en: Directory Properties
sk: Vlastnosti adresára
