alacarte - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Name
uk: Назва

en: Show
uk: Показати

en: Item
uk: Елемент

en: Choose an icon
uk: Виберіть піктограму

en: Images
uk: Зображення

en: Choose a command
uk: Виберіть команду

en: Main Menu
uk: головне меню

en: Add or remove applications from the main menu
uk: Додавання програм до головного меню або вилучення їх з нього

en: The GNOME Project
uk: Проєкт GNOME

en: A simple menu editor for the GNOME desktop
uk: Простий редактор меню для стільниці GNOME

en: Easy-to-use menu editor for the GNOME desktop environment. It allows you to add, remove, and modify the entries in your main menu. With this tool, you can organize your applications and system tools into categories that make sense to you, improving your workflow and productivity.
uk: Простий у користуванні редактор меню для стільниці GNOME. За його допомогою ви зможете додавати, вилучати та змінювати пункти у головному меню середовища. Він надасть вам змогу упорядкувати ваші програми та інструменти системи за зручними для вас категоріями, що спростить вашу роботу та підвищить продуктивність.

en: Whether you're looking to tidy up your menu by hiding rarely used items or creating a custom menu layout that suits your needs, it provides a straightforward interface to get the job done.
uk: Шукаєте спосіб спростити меню приховуванням пунктів, якими не користуєтеся, чи хочете створити компонування меню, яке відповідає вашим потребам, у програмі ви знайдете простий інтерфейс, який надасть вам змогу досягти вашої мети.

en: Restore System Configuration
uk: Відновити налаштування системи

en: Restore the default menu layout
uk: Відновити початковий вигляд меню

en: _New Menu
uk: _Створити меню

en: Ne_w Item
uk: С_творити елемент

en: New _Separator
uk: Створити _розділювач

en: Move Down
uk: Перемістити вниз

en: Move Up
uk: Перемістити вгору

en: Launcher Properties
uk: Властивості кнопки запуску

en: Name:
uk: Назва:

en: Command:
uk: Команда:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Browse
uk: Вибрати

en: Launch in Terminal?
uk: Запустити у Терміналі?

en: Directory Properties
uk: Властивості каталогу
