alacarte - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Item
ka: ელემენტი

en: Choose an icon
ka: აირჩიეთ ხატულა

en: Choose a command
ka: ბრძანების არჩევა

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Add or remove applications from the main menu
ka: წაშალეთ და დაამატეთ აპლიკაციები მთავარი მენიუდან

en: Restore System Configuration
ka: სისტემის კონფიგურაციის აღდგენა

en: Restore the default menu layout
ka: მენიუს ნაგულისხმები განლაგების აღდგენა

en: _New Menu
ka: _ახალი მენიუ

en: Ne_w Item
ka: _ახალი ჩანაწერი

en: New _Separator
ka: ახალი _გამყოფი

en: Move Down
ka: ჩამოწევა

en: Move Up
ka: აწევა

en: Launcher Properties
ka: გამშვების ფუნქციები

en: Name:
ka: სახელი:

en: Command:
ka: ბრძანება:

en: Comment:
ka: კომენტარი:

en: Browse
ka: არჩევა

en: Launch in Terminal?
ka: გავუშვა ტერმინალში?

en: Directory Properties
ka: საქაღალდის თვისებები
