alarm-clock - en to be translation catalogue (64 entries)

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 10 minutes
be: 10 хвілін

en: 3 minutes
be: 3 хвіліны

en: 5 minutes
be: 5 хвілін

note: About Alarm Clock
en: About %s
be: Пра %s

en: About Alarm Clock
be: Пра Будзільнік

en: Alarm Clock
be: Будзільнік

en: Alarm Clock Preferences
be: Перавагі будзільніка

en: Alarms
be: Сыгналы

en: Alert
be: Апавяшчэньне

en: Co_mmand:
be: _Загад:

en: Could not play
be: Немагчыма прайграць

en: Could not play '%s': %s
be: Немагчыма прайграць «%s»: %s

en: Custom command...
be: Іншы загад...

en: Custom...
be: Іншае...

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete the selected alarm
be: Выдаліць вылучаны напамін

en: Edit alarm
be: Зьмяніць напамін

en: Edit the selected alarm
be: Зьмяніць вылучаны напамін

en: Edit...
be: Рэдагаваць…

en: Enable
be: Уключыць

en: Enable/disable the selected alarm
be: Уключыць/выключыць вылучаны напамін

en: Every day
be: Штодзень

en: Fri
be: Пт

en: General
be: Агульнае

en: Get up in the morning!
be: Падыміцеся раніцай!

en: Manage your alarms
be: Кіраваць Вашымі нагадваньнямі

en: Mon
be: Пан

en: New alarm
be: Новы напамін

en: New...
be: Новае…

en: Once
be: Аднаразова

en: Play _sound
be: Граць _музыку

en: Repea_t sound
be: Паўта_раць гук

en: Sat
be: Суб

en: Select sound file...
be: Абярыце мелодыю...

en: Show _alarms
be: Паказаць нагадваньні

en: Snooze
be: Пазьней

en: Snooze alarm
be: Адкласьці нагадваньне

en: Snooze all alarms
be: Адкласьці ўсе нагадваньні

en: Snooze all beeping alarms
be: Адкласьці ўсе нагадваньні, якія зьвіняць

en: Snooze for:
be: Адтэрміноўка для:

en: Snooze the selected alarm
be: Адкласьці вылучаныя нагадваньні

en: Start _Application
be: Запусьціць _дастасаваньне

en: Start automatically at login
be: Запускаць аўтаматычна пры ўключэньні

en: Stop
be: Спыніць

en: Stop all alarms
be: Спыніць усе нагадваньні

en: Stop all beeping alarms
be: Спыніць усе нагадваньні, якія зьвіняць

en: Stop the selected alarm
be: Спыніць вылучаныя нагадваньні

en: Sun
be: Няд

en: Thu
be: Чцв

en: Timer
be: Таймер

en: Tue
be: Аўт

en: Wake up in the morning
be: Абудзіць мяне ранкам

en: Wake up sleepy head!
be: Прачнісь, сонная галава!

en: Wed
be: Сер

en: Weekdays
be: Працоўныя дні

en: Weekends
be: Выходныя

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
be: Вы можаце адтэрмінаваць або спыніць нагадваньні з мэню Будзільніка

en: _Name:
be: _Назва:

en: _Repeat:
be: _Паўтарыць:

en: _Repeat: %s
be: _Паўтор: %s

en: _Snooze
be: Ад_класьці

en: _Time:
be: _Час:

en: minutes
be: хвіліны
