alarm-clock - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: 1 minute
ca: 1 mnut

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 3 minutes
ca: 3 minuts

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

note: About Alarm Clock
en: About %s
ca: Quant a %s

en: About Alarm Clock
ca: Quant a Despertador

en: Alarm Clock
ca: Despertador

en: Alarm Clock Preferences
ca: Preferències del despertador

en: Alarms
ca: Alarmes

en: Alert
ca: Alerta

en: Co_mmand:
ca: Co_mand

en: Could not play
ca: No és possible la reproducció

en: Could not play '%s': %s
ca: No és possible reproduir '%s': %s

en: Custom command...
ca: Comanda personalitzada...

en: Custom...
ca: Personalitza...

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Delete the selected alarm
ca: Suprimeix les alarmes seleccionades

en: Edit alarm
ca: Edita l'alarma

en: Edit the selected alarm
ca: Edita l'alarma seleccionada

en: Edit...
ca: Edita...

en: Enable
ca: Activat

en: Enable/disable the selected alarm
ca: Activa/Desactiva les alarmes seleccionades

en: Every day
ca: Cada dia

en: Fri
ca: Dv.

en: Get up in the morning!
ca: Aixequi's al matí!

en: Manage your alarms
ca: Gestioni les seves alarmes

en: Mon
ca: Dl.

en: New alarm
ca: Nova alarma

en: New...
ca: Nou...

en: Once
ca: Una vegada

en: Play _sound
ca: Reprodueix _so

en: Repea_t sound
ca: Repetie_x so

en: Sat
ca: Ds.

en: Select sound file...
ca: Arxiu de so seleccionat...

en: Show _alarms
ca: Mostra _alarmes

en: Snooze
ca: En espera

en: Snooze alarm
ca: Alarma en espera

en: Snooze all alarms
ca: En espera totes les alarmes

en: Snooze all beeping alarms
ca: En espera totes les alarmes amb senyal sonora

en: Snooze for:
ca: En espera per a:

en: Snooze the selected alarm
ca: En espera les alarmes seleccionades

en: Start _Application
ca: Inicia l'_aplicació

en: Start automatically at login
ca: Inici automàtic en validar-se

en: Stop
ca: Atura

en: Stop all alarms
ca: Atura totes les alarmes

en: Stop all beeping alarms
ca: Atura totes les alarmes sonores

en: Stop the selected alarm
ca: Atura les alarmes seleccionades

en: Sun
ca: Dg.

en: Thu
ca: Dj.

en: Timer
ca: Hora

en: Tue
ca: Dt.

en: Wake up in the morning
ca: Desperti's al matí

en: Wake up sleepy head!
ca: Desperta't!

en: Wed
ca: Dm.

en: Weekdays
ca: Dies feiners

en: Weekends
ca: Caps de setmana

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
ca: Podeu posar en espera o aturar les alarmes des del menú Despertador.

en: _Name:
ca: _Nom:

en: _Repeat:
ca: _Repeteix:

en: _Repeat: %s
ca: _Repeteix: %s

en: _Snooze
ca: _En espera

en: _Time:
ca: _Hora:

en: minutes
ca: minuts
