alarm-clock - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: 10 minutes
cs: 10 minut

en: 3 minutes
cs: 3 minuty

en: 5 minutes
cs: 5 minut

en: Alarm Clock
cs: Budík

en: Alarm Clock Preferences
cs: Nastavení budíku

en: Alarms
cs: Budíky

en: Alert
cs: Výstraha

en: Custom...
cs: Vlastní...

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete the selected alarm
cs: Smazat vybraný budík

en: Edit alarm
cs: Upravit budík

en: Wake up in the morning
cs: Ranní buzení
