alarm-clock - en to et translation catalogue (46 entries)

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 3 minutes
et: 3 minutit

en: 5 minutes
et: 5 minutit

note: About Alarm Clock
en: About %s
et: %s teave

en: About Alarm Clock
et: Teave äratus kellast

en: Alarm Clock
et: Äratuskell

en: Alarm Clock Preferences
et: Äratuskella eelistused

en: Alarms
et: Äratused

en: Alert
et: Hoiatus

en: Co_mmand:
et: K_äsk:

en: Could not play
et: Ei suuda mängida

en: Could not play '%s': %s
et: Ei mängi '%s': %s

en: Custom...
et: Kohandatud...

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit alarm
et: Äratuse muutmine

en: Edit...
et: Muuda...

en: Enable
et: Luba

en: Every day
et: Iga päev

en: Fri
et: Ree

en: General
et: Üldine

en: Manage your alarms
et: Halda oma äratusi

en: Mon
et: Esm

en: New alarm
et: Uus äratus

en: New...
et: Uus...

en: Once
et: Üks kord

en: Sat
et: Lau

en: Select sound file...
et: Vali helifail...

en: Snooze
et: Kordus

en: Snooze alarm
et: Kordus äratus

en: Snooze all alarms
et: Korda kõiki äratusi

en: Stop
et: Peata

en: Stop all alarms
et: Peata kõik äratused

en: Sun
et: Püh

en: Thu
et: Nel

en: Timer
et: Taimer

en: Tue
et: Tei

en: Wake up in the morning
et: Ärka ülesse hommikul

en: Wed
et: Kol

en: Weekdays
et: Tööpäevadel

en: Weekends
et: Nädalavahetusel

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Repeat:
et: _Kordus:

en: _Repeat: %s
et: _Kordus: %s

en: _Time:
et: _Aeg:

en: minutes
et: minutid
