alarm-clock - en to fi translation catalogue (59 entries)

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 10 minutes
fi: 10 minuuttia

en: 3 minutes
fi: 3 minuuttia

en: 5 minutes
fi: 5 minuuttia

note: About Alarm Clock
en: About %s
fi: Tietoja - %s

en: About Alarm Clock
fi: Tietoja herätyskellosta

en: Alarm Clock
fi: Herätyskello

en: Alarm Clock Preferences
fi: Herätyskellon asetukset

en: Alarms
fi: Herätykset

en: Alert
fi: Hälytys

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Co_mmand:
fi: Ko_mento:

en: Custom command...
fi: Mukautettu komento...

en: Custom...
fi: Mukautettu...

en: Delete
fi: Poista

en: Delete the selected alarm
fi: Poista valittu herätys

en: Edit alarm
fi: Muokkaa herätystä

en: Edit the selected alarm
fi: Muokkaa valittua herätystä

en: Edit...
fi: Muokkaa...

en: Enable
fi: Käytä

en: Enable/disable the selected alarm
fi: Käytä/älä käytä valittua herätystä

en: Every day
fi: Joka päivä

en: Fri
fi: Pe

en: General
fi: Yleiset

en: Get up in the morning!
fi: Herää jo!

en: Manage your alarms
fi: Hallitse herätyksiä

en: Mon
fi: Ma

en: New alarm
fi: Uusi herätys

en: New...
fi: Uusi...

en: Once
fi: Kerran

en: Play _sound
fi: Soita _ääni

en: Repea_t sound
fi: Toist_a ääni

en: Sat
fi: La

en: Select sound file...
fi: Valitse äänitiedosto...

en: Show _alarms
fi: Näytä _herätykset

en: Snooze
fi: Torkku

en: Snooze alarm
fi: Herätyksen torkku

en: Snooze all alarms
fi: Torkut kaikissa herätyksissä

en: Snooze for:
fi: Torku:

en: Start _Application
fi: Käynnistä _sovellus

en: Start automatically at login
fi: Käynnistä automaattisesti sisäänkirjautumisen yhteydessä

en: Stop
fi: Lopeta

en: Stop all alarms
fi: Lopeta kaikki herätykset

en: Stop all beeping alarms
fi: Lopeta kaikki toistettavat herätykset

en: Stop the selected alarm
fi: Lopeta valittu herätys

en: Sun
fi: Su

en: Thu
fi: To

en: Timer
fi: Ajastin

en: Tue
fi: Ti

en: Wake up in the morning
fi: Herää jo!

en: Wake up sleepy head!
fi: Herätys unikeko!

en: Wed
fi: Ke

en: Weekdays
fi: Arkisin

en: Weekends
fi: Viikonloppuisin

en: _Name:
fi: _Nimi:

en: _Repeat:
fi: _Toisto:

en: _Repeat: %s
fi: _Toisto: %s

en: _Time:
fi: _Aika:

en: minutes
fi: minuuttia
