alarm-clock - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: 5 minutes
hu: 5 perc

note: About Alarm Clock
en: About %s
hu: %s névjegye

en: About Alarm Clock
hu: Ébresztőóra névjegye

en: Alarm Clock
hu: Ébresztőóra

en: Alarm Clock Preferences
hu: Ébresztőóra beállításai

en: Alarms
hu: Riasztások

en: Alert
hu: Figyelmeztetés

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Co_mmand:
hu: Pa_rancs:

en: Could not play
hu: Nem játszható le

en: Could not play '%s': %s
hu: Nem tudom lejátszani '%s': %s

en: Custom command...
hu: Saját parancs...

en: Custom...
hu: Egyedi…

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete the selected alarm
hu: A kiválasztott riasztás törlése

en: Edit alarm
hu: Riasztás módosítása

en: Edit the selected alarm
hu: A kiválasztott riasztás módosítása

en: Edit...
hu: Szerkesztés…

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable/disable the selected alarm
hu: Kiválasztott riasztás engedélyezése/tiltása

en: Every day
hu: Minden nap

en: Fri
hu: Pén

en: General
hu: Általános

en: Get up in the morning!
hu: Kelts fel reggel!

en: Manage your alarms
hu: Riasztások kezelése

en: Mon
hu: Hét

en: New alarm
hu: Új riasztás

en: New...
hu: Új…

en: Once
hu: Egyszer

en: Play _sound
hu: _Hang lejátszása

en: Repea_t sound
hu: Hang ismé_tlése

en: Sat
hu: Szo

en: Select sound file...
hu: Válasszon hangfájlt…

en: Show _alarms
hu: Ria_sztások listája

en: Show countdown label
hu: Mutassa a visszaszámláló feliratot

en: Snooze
hu: Szundi

en: Snooze alarm
hu: Riasztás szüneteltetése

en: Snooze all alarms
hu: Összes riasztás szüneteltetése

en: Snooze all beeping alarms
hu: Az összes sípoló riasztás szüneteltetése

en: Snooze for:
hu: Szüneteltetés:

en: Snooze the selected alarm
hu: A kíválasztott riasztás szüneteltetése

en: Start _Application
hu: Alkalmazás _futtatása

en: Start automatically at login
hu: Automatikus indítás bejelentkezéskor

en: Stop
hu: Leállítás

en: Stop all alarms
hu: Összes riasztás leállítása

en: Stop all beeping alarms
hu: Az összes sípoló riasztás leállítása

en: Stop the selected alarm
hu: A kiválasztott riasztás leállítása

en: Sun
hu: Vas

en: Thu
hu: Csü

en: Timer
hu: Időzítő

en: Tue
hu: Ked

en: Wake up in the morning
hu: Reggeli ébresztő

en: Wake up sleepy head!
hu: Kelj fel lustaság!

en: Wed
hu: Sze

en: Weekdays
hu: Hétköznap

en: Weekends
hu: Hétvége

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
hu: A riasztásokat az Ébresztőóra menüjében tudja szüneteltetni vagy leállítani.

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Repeat:
hu: _Ismétlés:

en: _Repeat: %s
hu: _Ismétlés: %s

en: _Snooze
hu: _Szundi

en: _Time:
hu: _Idő:

en: minutes
hu: perc
