alarm-clock - en to ka translation catalogue (66 entries)

en: 1 minute
ka: 1 წუთი

en: 10 minutes
ka: 10 წუთი

en: 3 minutes
ka: 3 წუთი

en: 5 minutes
ka: 5 წუთი

note: About Alarm Clock
en: About %s
ka: %s-ს შესახებ

en: About Alarm Clock
ka: მაღვიძარის შესახებ

en: Alarm Clock
ka: მაღვიძარა

en: Alarm Clock Preferences
ka: მაღვიძარის გამართვა

en: Alarms
ka: მაღვიძარები

en: Alert
ka: გაფრთხილება

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Co_mmand:
ka: ბრძა_ნება:

en: Could not play
ka: დაკვრა შეუძლებელია

en: Could not play '%s': %s
ka: '%s'-ს დაკვრა შეუძლებელია: %s

en: Custom command...
ka: სხვა ბრძანება...

en: Custom...
ka: მორგებული...

en: Delete
ka: წაშლა

en: Delete the selected alarm
ka: არჩეული მაღვიძარის წაშლა

en: Edit alarm
ka: მაღვიძარის ჩასწორება

en: Edit the selected alarm
ka: არჩეული მაღვიძარის ჩასწორება

en: Edit...
ka: ჩასწორება...

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enable/disable the selected alarm
ka: არჩეული მაღვიძარის ჩართვა/გათიშვა

en: Every day
ka: ყოველდღე

en: Fri
ka: პარ

en: General
ka: ზოგადი

en: Get up in the morning!
ka: გაიღვიძეთ, დილაა!

en: Manage your alarms
ka: მაღვიძარით მართვა

en: Mon
ka: ორშ

en: New alarm
ka: ახალი მაღვიძარა

en: New...
ka: ახალი...

en: Once
ka: ერთხელ

en: Play _sound
ka: ხმის _დაკვრა

en: Repea_t sound
ka: ხმის _გამეორება

en: Sat
ka: შაბ

en: Select sound file...
ka: ხმოვანი ფაილის არჩევა...

en: Show _alarms
ka: მაღვიძრების _ჩვენება

en: Show countdown label
ka: უკუთვლის წარწერის ჩვენება

en: Snooze
ka: დაყოვნება

en: Snooze alarm
ka: მაღვიძარის დაყოვნება

en: Snooze all alarms
ka: ყველა მაღვიძარის დაყოვნება

en: Snooze all beeping alarms
ka: ყველა ხმოვანი მაღვიძარის დაყოვნება

en: Snooze for:
ka: დაყოვნება:

en: Snooze the selected alarm
ka: არჩეული მაღვიძარის დაყოვნება

en: Start _Application
ka: პროგრამის _გაშვება

en: Start automatically at login
ka: გაშვება სისტემაში შესვლისას

en: Stop
ka: გაჩერება

en: Stop all alarms
ka: ყველა მაღვიძარის გათიშვა

en: Stop all beeping alarms
ka: ყველა ხმოვანი მაღვიძარის გათიშვა

en: Stop the selected alarm
ka: არჩეული მაღვიძარის გათიშვა

en: Sun
ka: კვი

en: Thu
ka: ხუთ

en: Timer
ka: წამზომი

en: Tue
ka: სამ

en: Wake up in the morning
ka: დილით გაღვიძება

en: Wake up sleepy head!
ka: გაიღვიძე, ძილის გუდავ!

en: Wed
ka: ოთხ

en: Weekdays
ka: კვირის დღეები

en: Weekends
ka: შაბათ-კვირა

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
ka: მაღვიძრების დაყოვნება ან გათიშვა შესაძლებელია პროგრამის მენიუში.

en: _Name:
ka: _სახელი:

en: _Repeat:
ka: _გამეორება:

en: _Repeat: %s
ka: _გამეორება: %s

en: _Snooze
ka: _დაყოვნება

en: _Time:
ka: _დრო:

en: minutes
ka: წუთი
