alarm-clock - en to la translation catalogue (13 entries)

en: Delete the selected alarm
la: Amove classicum exquisitum

en: Edit the selected alarm
la: Edi classcium exquisitum

en: Fri
la: Ven

en: General
la: Generalis

en: Mon
la: Lun

en: Sun
la: Sol

en: Thu
la: Iov

en: Tue
la: Mar

en: Wake up in the morning
la: Mane excita

en: Wed
la: Mer

en: Weekdays
la: dies negotii

en: _Name:
la: _Nomen:

en: _Time:
la: _Tempus
