alarm-clock - en to ms translation catalogue (65 entries)

en: 1 minute
ms: 1 minit

en: 10 minutes
ms: 10 minit

en: 3 minutes
ms: 3 minit

en: 5 minutes
ms: 5 minit

note: About Alarm Clock
en: About %s
ms: Perihal %s

en: About Alarm Clock
ms: Perihal Alarm Clock

en: Alarm Clock
ms: Jam Penggera

en: Alarm Clock Preferences
ms: Keutamaan Alarm Clock

en: Alarms
ms: Penggera

en: Alert
ms: Waspada

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Co_mmand:
ms: A_rahan:

en: Could not play
ms: Tidak dapat main

en: Could not play '%s': %s
ms: Tidak dapat main '%s': %s

en: Custom command...
ms: Perintah langganan...

en: Custom...
ms: Langganan...

en: Delete
ms: Hapus

en: Delete the selected alarm
ms: Hapus penggera yang dipilih

en: Edit alarm
ms: Edit penggera

en: Edit the selected alarm
ms: Edit penggera yang dipilih

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Enable/disable the selected alarm
ms: Enable/disable penggera yang dipiih

en: Every day
ms: Setiap hari

en: Fri
ms: Jumaat

en: General
ms: Am

en: Get up in the morning!
ms: Bangun pada waktu pagi!

en: Manage your alarms
ms: Urus penggera anda

en: Mon
ms: Isnin

en: New alarm
ms: Penggera baru

en: New...
ms: Baru...

en: Once
ms: Sekali

en: Play _sound
ms: Main _bunyi

en: Repea_t sound
ms: Ulan_g bunyi

en: Sat
ms: Sabtu

en: Select sound file...
ms: Pilih fail bunyi...

en: Show _alarms
ms: Papar _penggera

en: Show countdown label
ms: Papar label kira detik

en: Snooze
ms: Tidur

en: Snooze alarm
ms: Tidur penggera

en: Snooze all alarms
ms: Tidur semua penggera

en: Snooze all beeping alarms
ms: Tidur semua penggera yang berbunyi

en: Snooze for:
ms: Tidur untuk:

en: Snooze the selected alarm
ms: Tidur penggera yang dipilih

en: Start _Application
ms: Mula _Aplikasi

en: Start automatically at login
ms: Mula secara automatik pada log masuk

en: Stop
ms: Berhenti

en: Stop all alarms
ms: Henti semua penggera

en: Stop all beeping alarms
ms: Henti semua penggera yang berbunyi

en: Stop the selected alarm
ms: Henti penggera yang dipilih

en: Sun
ms: Ahad

en: Thu
ms: Khamis

en: Timer
ms: Pemasa

en: Tue
ms: Selasa

en: Wake up in the morning
ms: Bangun pada waktu pagi

en: Wake up sleepy head!
ms: Bangunlah wahai tuan hamba!

en: Wed
ms: Rabu

en: Weekdays
ms: Hari hari bekerja

en: Weekends
ms: Hujung minggu

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
ms: Anda boleh tidur atau hentikan penggera dari menu Alarm Clock.

en: _Name:
ms: _Nama:

en: _Repeat:
ms: _Ulang:

en: _Repeat: %s
ms: _Ulang: %s

en: _Snooze
ms: _Tidur

en: _Time:
ms: _Masa:

en: minutes
ms: minit
