alarm-clock - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: 1 minute
nn: 1 minutt

en: 10 minutes
nn: 10 minutt

en: 3 minutes
nn: 3 minutt

en: 5 minutes
nn: 5 minutt

en: Alarm Clock
nn: Varslingsur

en: Wake up in the morning
nn: Vakne om morgonen
