alarm-clock - en to si translation catalogue (67 entries)

en: 1 minute
si: මිනිත්තුවක්

en: 10 minutes
si: මිනිත්තු 10 ක්

en: 3 minutes
si: මිනිත්තු 3 ක්

en: 5 minutes
si: මිනිත්තු 5 ක්

note: About Alarm Clock
en: About %s
si: %s සම්බන්ධව

en: About Alarm Clock
si: සංඥා ඔරලෝසුව ගැන

en: Alarm Clock
si: සංඳාකිරීමේ ඔරලෝසුව

en: Alarm Clock Preferences
si: සංඥා ඔරලෝසු වර්ග

en: Alarms
si: සංඥා

en: Alert
si: අවධානය

en: Appearance
si: මුහුණුවර

en: Co_mmand:
si: විධානය

en: Could not create player! Please check your sound settings.
si: දාවකයක් සැදීමට නොහැක.කරුණාකර ඔබගේ සංගීත විදාන පරීක්ශා කරන්න

en: Could not play
si: ක්‍රියාත්මක කිරීමට නොහැක

en: Could not play '%s': %s
si: ක්‍රියාත්මක කිරීමට නොහැක '%s': %s

en: Custom command...
si: පුරුදු නියෝගය...

en: Custom...
si: භාවිතාව

en: Delete
si: මකන්න

en: Delete the selected alarm
si: තොරගන්නා ලද සංඥාව ඉවත් කිරීම

en: Edit alarm
si: සංඥා සංස්කරණය

en: Edit the selected alarm
si: තොරගන්නා ලද සංඥාව සංස්කරණය

en: Edit...
si: සකසන්න...

en: Enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: Enable/disable the selected alarm
si: තෝරගන්නා ලද සංඥාව සැකසිමේ/ක්‍රියාවිරහිත කිරීම

en: Every day
si: සෑම දිනකම

en: Fri
si: සිකුරාදා

en: General
si: පොදු

en: Get up in the morning!
si: උදෑසන පිබිදීම

en: Manage your alarms
si: ඔබගේ සංඥා කළමණාකරනය

en: Mon
si: සඳුදා

en: New alarm
si: නව සංඥාව

en: New...
si: නව...

en: Once
si: එක් වරක්

en: Play _sound
si: ක්‍රියාත්මක ශබ්දය

en: Repea_t sound
si: නැවත කියවීමේ _ශබ්දය

en: Sat
si: සෙනසුරාදා

en: Select sound file...
si: සංගීත ගොනුව තෝරගන්න...

en: Show _alarms
si: සංඥා _දැක්වීම

en: Show countdown label
si: ගණන ලේබලය දැක්වීම

en: Snooze
si: මද වේලාවක් නිදීම

en: Snooze alarm
si: විරාම සංඥාව

en: Snooze all alarms
si: සියලු සංඥා ඔරලෝසු විරාම ගන්වන්න

en: Snooze all beeping alarms
si: සියලුම නාද ශබ්දයන් මදවේලාවක් නිදීම

en: Snooze for:
si: කෙටි විරාමයක්  සදහා

en: Snooze the selected alarm
si: කෙටි විරාමයක් සදහා තෝරාගන්නා ලද සංඥාව

en: Start _Application
si: නියැලුම _ආරම්භය

en: Start automatically at login
si: ලොගින් එකෙ සිට ස්වයංක්‍රීයව ආරම්භ කරන්න

en: Stop
si: නවත්වන්න

en: Stop all alarms
si: සියලු සංඥා ඔරලෝසු නවත්වන්න

en: Stop all beeping alarms
si: සියලුම නාද ශබ්දයන් නැවැත්වීම

en: Stop the selected alarm
si: තෝරාගන්නා ලද සංඥාව නතර කිරිම

en: Sun
si: ඉරිදා

en: Thu
si: බ්‍රහස්පතින්දා

en: Timer
si: වේලා ගණකය

en: Tue
si: අගහරුවාදා

en: Wake up in the morning
si: උදෑසන පිබිදීම

en: Wake up sleepy head!
si: නැගිටීම

en: Wed
si: බදාදා

en: Weekdays
si: සතියේ දින

en: Weekends
si: සති අන්තයන්

en: You can snooze or stop alarms from the Alarm Clock menu.
si: සංඥා ඔරලෝසුව නැවත්වීම හෝ විරාම ගැන්වීම ඔරලෝසු මෙනුවෙන් කල හැකිය

en: _Name:
si: නම (_N):

en: _Repeat:
si: _නැවත කියවීම

en: _Repeat: %s
si: නැවත කියාකරවන්න(_k): %s

en: _Snooze
si: _කෙටි විරාමය

en: _Time:
si: වේලාව (_වේ):

en: minutes
si: මිනිත්තු
