alarm-clock - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 3 minutes
sv: 3 minuter

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

note: About Alarm Clock
en: About %s
sv: Om %s

en: About Alarm Clock
sv: Om Väckarklocka

en: Alarm Clock
sv: Väckarklocka

en: Alarm Clock Preferences
sv: Inställningar för Väckarklocka

en: Alarms
sv: Alarm

en: Alert
sv: Varning

en: Appearance
sv: Utseende

en: Co_mmand:
sv: Ko_mmando:

en: Custom...
sv: Anpassad...

en: Delete
sv: Ta bort

en: Delete the selected alarm
sv: Ta bort markerat alarm

en: Edit alarm
sv: Redigera alarm

en: Edit the selected alarm
sv: Redigera markerat alarm

en: Edit...
sv: Redigera...

en: Enable
sv: Aktivera

en: Every day
sv: Varje dag

en: Fri
sv: Fre

en: General
sv: Allmänt

en: Mon
sv: Mån

en: New alarm
sv: Nytt alarm

en: New...
sv: Ny ...

en: Once
sv: En gång

en: Sat
sv: Lör

en: Select sound file...
sv: Välj ljudfil...

en: Show _alarms
sv: Visa _alarm

en: Show countdown label
sv: Visa nedräkning

en: Snooze
sv: Slumra

en: Snooze alarm
sv: Slumra alarm

en: Snooze all alarms
sv: Slumra alla alarm

en: Stop
sv: Stoppa

en: Stop all alarms
sv: Stoppa alla alarm

en: Sun
sv: Sön

en: Thu
sv: Tor

en: Tue
sv: Tis

en: Wake up in the morning
sv: Vakna på morgonen

en: Wed
sv: Ons

en: Weekdays
sv: Veckodagar

en: Weekends
sv: Helger

en: _Name:
sv: _Namn:

en: _Repeat:
sv: _Upprepa:

en: _Snooze
sv: _Slumra

en: _Time:
sv: _Tid:

en: minutes
sv: minuter
