onlinequoteseditor - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: &About %1
sk: &O aplikácii %1

en: Profiles
sk: Profily

en: Profile details
sk: Detaily profilu

en: Online quotes
sk: Úvodzovky

en: Debug
sk: Ladenie

en: Quote details
sk: Detaily citácie

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Update for '%1' available in profile '%2'
sk: Aktualizácia pre '%1' dostupná v profile '%2'

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Online Quotes Editor
sk: Editor online ponúk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: File
sk: Súbor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit
sk: Ukončiť
