onlinequoteseditor - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: &About %1
uk: &Про %1

en: Profiles
uk: Профілі

en: Profile details
uk: Подробиці щодо профілю

en: Online quotes
uk: Інтернет-курси

en: Debug
uk: Діагностика

en: Quote details
uk: Подробиці щодо курсу

en: Browser
uk: Навігатор

en: Update for '%1' available in profile '%2'
uk: Доступне оновлення «%1» у профілі «%2»

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: Online Quotes Editor
uk: Редактор інтернет-курсів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit
uk: Вийти
