alligator - en to ca@valencia translation catalogue (78 entries)

en: Default
ca@valencia: Predeterminat

en: Default Feed Group
ca@valencia: Grup predeterminat de fonts

en: Invalid XML
ca@valencia: XML no vàlid

en: No parser accepted the XML
ca@valencia: Cap analitzador ha acceptat l'XML

en: Error while parsing feed
ca@valencia: S'ha produït un error durant l'anàlisi de la font

en: Feed Reader
ca@valencia: Lector de fonts

en: © 2020-2024 KDE Community
ca@valencia: © 2020-2024 Comunitat KDE

en: RSS/Atom Feed Reader
ca@valencia: Lector de fonts RSS/Atom

en: Adds a new feed to database.
ca@valencia: Afig una font nova a la base de dades.

en: feed URL
ca@valencia: URL de la font

en: Add Feed
ca@valencia: Afig una font

en: Mark entries as read
ca@valencia: Marca les entrades com a llegides

en: All Feeds
ca@valencia: Totes les fonts

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Manage Feeds
ca@valencia: Gestiona les fonts

en: About
ca@valencia: Quant a l'

en: Edit Feed
ca@valencia: Edita la font

en: Feed URL:
ca@valencia: URL de la font:

en: Display Name:
ca@valencia: Nom que s'ha de mostrar:

en: Group:
ca@valencia: Grup:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
ca@valencia: per

en: Refresh
ca@valencia: Actualitza

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
ca@valencia: Marca-ho tot com a llegit

en: Details
ca@valencia: Detalls

en: Expand sidebar
ca@valencia: Expandix la barra lateral

en: Collapse sidebar
ca@valencia: Reduïx la barra lateral

en: All Entries
ca@valencia: Totes les entrades

en: Error
ca@valencia: S'ha produït un error

en: Error (%1): %2
ca@valencia: S'ha produït un error (%1): %2

en: No unread entries available
ca@valencia: No hi ha disponible cap entrada sense llegir

en: No favorite entries available
ca@valencia: No hi ha cap entrada disponible de preferits

en: No entries available
ca@valencia: No hi ha cap entrada disponible

en: All
ca@valencia: Tot

en: Unread
ca@valencia: Sense llegir

en: Favorites
ca@valencia: Preferits

en: Open in Browser
ca@valencia: Obri en un navegador

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
ca@valencia: Elimina dels preferits

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
ca@valencia: Afig als preferits

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
ca@valencia: Copia l'enllaç

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
ca@valencia: %1 - Detalls

en: Close
ca@valencia: Tanca

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
ca@valencia: per %1

en: Subscribed since: %1
ca@valencia: Subscrit des de: %1

en: last updated: %1
ca@valencia: última actualització: %1

en: %1 posts, %2 unread
ca@valencia: %1 publicacions, %2 sense llegir

en: Feed Group
ca@valencia: Grup de fonts

en: Name:
ca@valencia: Nom:

en: Description:
ca@valencia: Descripció:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
ca@valencia[0]: %1 entrada sense llegir
ca@valencia[1]: %1 entrades sense llegir

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
ca@valencia: Suprimix esta font

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
ca@valencia: Edita esta font

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
ca@valencia: Gestiona les fonts

en: Refresh All Feeds
ca@valencia: Actualitza totes les fonts

en: Add Feed…
ca@valencia: Afig una font…

en: Manage Feed Groups
ca@valencia: Gestiona els grups de fonts

en: Import Feeds…
ca@valencia: Importa fonts…

en: Export Feeds…
ca@valencia: Exporta les fonts…

en: No feeds added yet
ca@valencia: Encara no s'ha afegit cap font

en: Import Feeds
ca@valencia: Importa fonts

en: OPML Files (*.opml)
ca@valencia: Fitxers OPML (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
ca@valencia: Fitxers en XML (*.xml)

en: All Files (*)
ca@valencia: Tots els fitxers (*)

en: Export Feeds
ca@valencia: Exporta les fonts

en: All Files
ca@valencia: Tots els fitxers

en: Groups
ca@valencia: Grups

en: Add Group…
ca@valencia: Afig un grup…

en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Set as Default
ca@valencia: Establix com a predeterminat

en: No groups created yet
ca@valencia: Encara no s'ha afegit cap grup

en: Add Group
ca@valencia: Afig un grup

[ctx: @title]
en: Article List
ca@valencia: Llista d'articles

en: Delete after:
ca@valencia: Suprimix després:

en: Never
ca@valencia: Mai

en: Days
ca@valencia: Dies

en: Weeks
ca@valencia: Setmanes

en: Months
ca@valencia: Mesos

en: Font size:
ca@valencia: Mida de la lletra:

en: Use system default
ca@valencia: Utilitza la predeterminada del sistema
