alligator - en to cs translation catalogue (77 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Feed Group
cs: Výchozí skupina kanálů

en: Invalid XML
cs: Neplatné XML

en: No parser accepted the XML
cs: Žádný analyzátor XML nepřijal

en: Error while parsing feed
cs: Chyba při zpracování kanálu

en: Feed Reader
cs: Čtečka kanálů

en: © 2020-2024 KDE Community
cs: © 2020-2024 Komunita KDE

en: RSS/Atom Feed Reader
cs: Čtečka kanálů RSS/Atom

en: Adds a new feed to database.
cs: Přidá do databáze nový kanál.

en: feed URL
cs: URL kanálu

en: Add Feed
cs: Přidat kanál

en: Mark entries as read
cs: Označit položky jako přečtené

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
cs: Přidat kanál

[ctx: @action:button]
en: Cancel
cs: Zrušit

en: All Feeds
cs: Všechny kanály

en: Settings
cs: Nastavení

en: Manage Feeds
cs: Spravovat kanály

en: About
cs: O aplikaci

en: Edit Feed
cs: Upravit kanál

en: Display Name:
cs: Zobrazované jméno:

en: Group:
cs: Skupina:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
cs: od

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Expand sidebar
cs: Rozbalit postranní panel

en: Collapse sidebar
cs: Svinout postranní panel

en: All Entries
cs: Všechny položky

en: Error
cs: Chyba

en: Error (%1): %2
cs: Chyba (%1): %2

en: No unread entries available
cs: Nejsou dostupné žádné nepřečtené záznamy

en: No entries available
cs: Nejsou dostupné žádné záznamy

en: All
cs: Vše

en: Unread
cs: Nepřečteno

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Open in Browser
cs: Otevřít v prohlížeči

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
cs: %1 - Podrobnosti

en: Close
cs: Zavřít

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
cs: od %1

en: Subscribed since: %1
cs: Přihlášen od: %1

en: last updated: %1
cs: naposledy aktualizováno: %1

en: %1 posts, %2 unread
cs: %1 příspěvků, %2 nepřečteno

en: Feed Group
cs: Skupina kanálů

en: Name:
cs: Název:

en: Description:
cs: Popis:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
cs[0]: 1 nepřečtený záznam
cs[1]: %1 nepřečtené záznamy
cs[2]: %1 nepřečtených záznamů

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
cs: Smazat tento kanál

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
cs: Upravit tento kanál

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
cs: Spravovat kanály

en: Refresh All Feeds
cs: Obnovit všechny kanály

en: Add Feed…
cs: Přidat kanál...

[ctx: @title]
en: Add Feed
cs: Přidat kanál

en: Manage Feed Groups
cs: Spravovat skupiny kanálů

en: Import Feeds…
cs: Importovat kanály…

en: Export Feeds…
cs: Exportovat kanály…

en: No feeds added yet
cs: Zatím nebyly přidány žádné kanály

en: Import Feeds
cs: Importovat kanály

en: OPML Files (*.opml)
cs: Soubory OPML (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
cs: Soubory XML (*.xml)

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: Export Feeds
cs: Exportovat kanály

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Groups
cs: Skupiny

en: Add Group…
cs: Přidat skupinu...

en: Remove
cs: Odstranit

en: Set as Default
cs: Nastavit jako výchozí

en: No groups created yet
cs: Žádné skupiny zatím nebyly vytvořeny

en: Add Group
cs: Přidat skupinu

[ctx: @title]
en: Article List
cs: Seznam článků

en: Delete after:
cs: Smazat po:

en: Never
cs: Nikdy

en: Articles
cs: Členy

en: Days
cs: Dnů

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Article
cs: Článek

en: Font size:
cs: Velikost písma:

en: Use system default
cs: Použít výchozí systémový
