alligator - en to he translation catalogue (83 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Feed Group
he: קבוצת ערוצי עדכונים כברירת מחדל

en: Invalid XML
he: XML שגוי

en: No parser accepted the XML
he: אף מפענח לא אישר את ה־XML

en: Error while parsing feed
he: שגיאה בפענוח ערוץ העדכונים

en: Alligator
he: תנין

en: Feed Reader
he: מציג ערוצי עדכונים

en: © 2020-2024 KDE Community
he: © 2020‏-2024 קהילת KDE

en: Tobias Fella
he: טוביאס פלה

en: RSS/Atom Feed Reader
he: מציג ערוצי עדכונים ב־RSS/Atom

en: Adds a new feed to database.
he: הוספת ערוץ עדכונים חדש למסד הנתונים.

en: feed URL
he: כתובת ערוץ

en: Add Feed
he: הוספת ערוץ עדכונים

en: URL:
he: כתובת:

en: Mark entries as read
he: סימון הרשומות כנקראו

en: All Feeds
he: כל ערוצי העדכונים

en: Settings
he: הגדרות

en: Manage Feeds
he: ניהול ערוצי עדכונים

en: About
he: על אודות

en: Edit Feed
he: עריכת ערוץ עדכונים

en: Feed URL:
he: כתובת ערוץ:

en: Display Name:
he: שם תצוגה:

en: Group:
he: קבוצה:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
he: מאת

en: Refresh
he: ריענון

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
he: סימון את כולן כנקראו

en: Details
he: פרטים

en: Expand sidebar
he: הרחבת סרגל צד

en: Collapse sidebar
he: צמצום סרגל צד

en: All Entries
he: כל הרשומות

en: Error
he: שגיאה

en: Error (%1): %2
he: שגיאה (%1): %2

en: No unread entries available
he: אין כתבות זמינות שלא נקראו

en: No favorite entries available
he: אין רשומות מועדפים זמינות

en: No entries available
he: אין רשומות זמינות

en: All
he: הכול

en: Unread
he: לא נקראו

en: Favorites
he: מועדפים

en: Open in Browser
he: פתיחה בדפדפן

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
he: הסרה מהמועדפים

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
he: הוספה למועדפים

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
he: העתקת קישור

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
he: %1 - פרטים

en: Close
he: סגירה

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
he: מאת %1

en: Subscribed since: %1
he: תחילת מינוי: %1

en: last updated: %1
he: עדכון אחרון: %1

en: %1 posts, %2 unread
he: %1 רשומות, %2 לא נקראו

en: Feed Group
he: קבוצת ערוצי עדכונים

en: Name:
he: שם:

en: Description:
he: תיאור:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
he[0]: רשומה שלא נקרא
he[1]: שתי רשומות שלא נקראו
he[2]: %1 רשומות שלא נקראו
he[3]: %1 רשומות שלא נקראו

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
he: מחיקת הערוץ הזה

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
he: עריכת הערוץ הזה

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
he: ניהול ערוצי עדכונים

en: Refresh All Feeds
he: ריענון כל ערוצי העדכונים

en: Add Feed…
he: הוספת ערוץ עדכונים…

en: Manage Feed Groups
he: ניהול קבוצות ערוצי עדכונים

en: Import Feeds…
he: ייבוא ערוצי עדכונים…

en: Export Feeds…
he: ייצוא ערוצי עדכונים…

en: No feeds added yet
he: עדיין לא נוספו ערוצי עדכונים

en: Import Feeds
he: ייבוא ערוצי עדכונים

en: OPML Files (*.opml)
he: קובצי OPML‏ (‎*.opml)

en: XML Files (*.xml)
he: קובצי XML ‏(‎*.xml)

en: All Files (*)
he: כל הקבצים (*)

en: Export Feeds
he: ייצוא ערוצי עדכונים

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Groups
he: קבוצות

en: Add Group…
he: הוספת קבוצה…

en: Remove
he: הסרה

en: Set as Default
he: הגדרה כברירת מחדל

en: No groups created yet
he: לא נוצרו קבוצות עדיין

en: Add Group
he: הוספת קבוצה

[ctx: @title]
en: Article List
he: רשימת כתבות

en: Delete after:
he: מחיקה לאחר:

en: Never
he: אף פעם

en: Articles
he: כתבות

en: Days
he: ימים

en: Weeks
he: שבועות

en: Months
he: חודשים

en: Article
he: כתבה

en: Font size:
he: גודל כתב:

en: Use system default
he: להשתמש בברירת המחדל של המערכת
