alligator - en to ka translation catalogue (82 entries)

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Default Feed Group
ka: ნაგულისხმევილენტის ჯგუფი

en: Invalid XML
ka: არასწორი XML

en: No parser accepted the XML
ka: XML-ის დამმუშავებლის გარეშე

en: Error while parsing feed
ka: შეცდომა ლენტის დამუშავებისას

en: Feed Reader
ka: ლენტის მკითხველი

en: © 2020-2024 KDE Community
ka: © 2020-2024 KDE-ის საზოგადოება. ყველა უფლება დაცულია

en: RSS/Atom Feed Reader
ka: RSS/Atom ლენტის მკითხველი

en: Adds a new feed to database.
ka: ბაზაში ახალი ლენტის ჩამატება.

en: feed URL
ka: ლენტის URL

en: Add Feed
ka: ლენტის დამატება

en: Mark entries as read
ka: ჩანაწერების წაკითხულად მონიშვნა

en: All Feeds
ka: ყველა ლენტა

en: Settings
ka: მორგება

en: Manage Feeds
ka: ლენტების მართვა

en: About
ka: შესახებ

en: Edit Feed
ka: ლენტის ჩასწორება

en: Feed URL:
ka: ლენტის URL:

en: Display Name:
ka: ნაჩვენები სახელი:

en: Group:
ka: ჯგუფი:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
ka: ავტორი

en: Refresh
ka: განახლება

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
ka: ყველას წაკითხულად მონიშვნა

en: Details
ka: დეტალები

en: Expand sidebar
ka: გვერდითი ზოლის გაფართოება

en: Collapse sidebar
ka: გვერდითი ზოლის ჩაკეცვა

en: All Entries
ka: ყველა ჩანაწერი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Error (%1): %2
ka: შეცდომა (%1): %2

en: No unread entries available
ka: წაუკითხავი ჩანაწერების გარეშე

en: No favorite entries available
ka: რჩეული ჩანაწერების გარეშე

en: No entries available
ka: ჩანაწერების გარეშე

en: All
ka: ყველა

en: Unread
ka: წაუკითხავი

en: Favorites
ka: სანიშნეები

en: Open in Browser
ka: ბრაუზერში გახსნა

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
ka: რჩეულებიდან წაშლა

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
ka: რჩეულებში დამატება

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
ka: ბმულის კოპირება

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
ka: %1 - დეტალები

en: Close
ka: დახურვა

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
ka: %1-სგან

en: Subscribed since: %1
ka: გამოწერის საწყისი დრო: %1

en: last updated: %1
ka: უკანასკნელი განახლება: %1

en: %1 posts, %2 unread
ka: %1 პოსტი, %2 წაუკითხავი

en: Feed Group
ka: ლენტის ჯგუფი

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
ka: სახელი:

en: A group with that name already exists.
ka: ჯგუფი ამ სახელით უკვე არსებობს.

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
ka: აღწერა:

[ctx: @option:check]
en: Set as default:
ka: ნაგულისხმევად დაყენება:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
ka[0]: %1 წაუკითხავი ჩანაწერი
ka[1]: %1 წაუკითხავი ჩანაწერი

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
ka: ამ ლენტის წაშლა

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
ka: ამ ლენტის ჩასწორება

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
ka: ლენტების მართვა

en: Refresh All Feeds
ka: ყველა ლენტის განახლება

en: Add Feed…
ka: ლენტის დამატება…

en: Manage Feed Groups
ka: ლენტის ჯგუფების მართვა

en: Import Feeds…
ka: ლენტების შემოტანა…

en: Export Feeds…
ka: ლენტების გატანა…

en: No feeds added yet
ka: ლენტები ჯერ დამატებული არაა

en: Import Feeds
ka: ლენტების შემოტანა

en: OPML Files (*.opml)
ka: OPML ფაილები (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
ka: XML ფაილები (*.xml)

en: All Files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: Export Feeds
ka: ლენტების გატანა

en: All Files
ka: ყველა ფაილი

en: Groups
ka: ჯგუფები

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Group…
ka: ჯგუფის დამატება…

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
ka: ნაგულისხმევად დაყენება

[ctx: @action:button]
en: Remove
ka: წაშლა

[ctx: @info:placeholder]
en: No groups created yet
ka: ჯგუფები ჯერ არ შეგიქმნიათ

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
ka: ჯგუფის დამატება…

[ctx: @title]
en: Article List
ka: სტატიების სია

en: Delete after:
ka: წაშლა მითითებულ დროის შემდეგ:

en: Never
ka: არასდროს

en: Articles
ka: სტატიები

en: Days
ka: დღე

en: Weeks
ka: კვირა

en: Months
ka: თვე

en: Article
ka: სტატია

en: Font size:
ka: ფონტის ზომა:

en: Use system default
ka: სისტემის ნაგულისხმევის გამოყენება
