alligator - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Default
lt: Numatytoji

en: Default Feed Group
lt: Numatytoji kanalų grupė

en: Invalid XML
lt: Neteisingas XML

en: No parser accepted the XML
lt: Joks analizatorius nepriėmė XML

en: Error while parsing feed
lt: Klaida analizuojant kanalą

en: Feed Reader
lt: Sklaidos kanalų skaitytuvė

en: © 2020-2024 KDE Community
lt: © 2020–2024 KDE bendruomenė

en: RSS/Atom Feed Reader
lt: RSS/Atom sklaidos kanalų skaitytuvė

en: Adds a new feed to database.
lt: Prideda naują kanalą į duomenų bazę.

en: feed URL
lt: kanalo URL

en: Add Feed
lt: Pridėti kanalą

en: Mark entries as read
lt: Žymėti įrašus kaip skaitytus

en: All Feeds
lt: Visi kanalai

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Manage Feeds
lt: Tvarkyti kanalus

en: About
lt: Apie

en: Edit Feed
lt: Taisyti kanalą

en: Feed URL:
lt: Kanalo URL:

en: Display Name:
lt: Atvaizduojamas pavadinimas:

en: Group:
lt: Grupė:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
lt: parašė

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
lt: Žymėti visus kaip skaitytus

en: Details
lt: Išsamiau

en: Expand sidebar
lt: Išskleisti šoninę juostą

en: Collapse sidebar
lt: Suskleisti šoninę juostą

en: All Entries
lt: Visi įrašai

en: Error
lt: Klaida

en: Error (%1): %2
lt: Klaida (%1): %2

en: No unread entries available
lt: Nėra neskaitytų įrašų

en: No favorite entries available
lt: Nėra mėgstamų įrašų

en: No entries available
lt: Nėra jokių įrašų

en: All
lt: Visi

en: Unread
lt: Neskaityti

en: Favorites
lt: Mėgstami

en: Open in Browser
lt: Atverti naršyklėje

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
lt: Šalinti iš mėgstamų

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
lt: Pridėti į mėgstamus

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
lt: Kopijuoti nuorodą

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
lt: %1 – Išsamiau

en: Close
lt: Užverti

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
lt: parašė %1

en: Subscribed since: %1
lt: Prenumeruojamas nuo: %1

en: last updated: %1
lt: paskutinį kartą atnaujintas: %1

en: %1 posts, %2 unread
lt: Įrašų: %1; neskaitytų: %2

en: Feed Group
lt: Kanalų grupė

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
lt[0]: %1 neskaitytas įrašas
lt[1]: %1 neskaityti įrašai
lt[2]: %1 neskaitytų įrašų
lt[3]: %1 neskaitytas įrašas

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
lt: Ištrinti šį kanalą

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
lt: Taisyti šį kanalą

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
lt: Tvarkyti kanalus

en: Refresh All Feeds
lt: Įkelti visus kanalus iš naujo

en: Add Feed…
lt: Pridėti kanalą…

en: Manage Feed Groups
lt: Tvarkyti kanalų grupes

en: Import Feeds…
lt: Importuoti kanalus…

en: Export Feeds…
lt: Eksportuoti kanalus…

en: No feeds added yet
lt: Kol kas nepridėtas joks kanalas

en: Import Feeds
lt: Importuoti kanalus

en: OPML Files (*.opml)
lt: OPML failai (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
lt: XML failai (*.xml)

en: All Files (*)
lt: Visi failai (*)

en: Export Feeds
lt: Eksportuoti kanalus

en: All Files
lt: Visi failai

en: Groups
lt: Grupės

en: Add Group…
lt: Pridėti grupę…

en: Remove
lt: Šalinti

en: Set as Default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: No groups created yet
lt: Kol kas nesukurta jokia grupė

en: Add Group
lt: Pridėti grupę

[ctx: @title]
en: Article List
lt: Straipsnių sąrašas

en: Delete after:
lt: Ištrinti po:

en: Never
lt: Niekada

en: Articles
lt: Straipsnių

en: Days
lt: Dienų

en: Weeks
lt: Savaičių

en: Months
lt: Mėnesių

en: Article
lt: Straipsnis

en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

en: Use system default
lt: Naudoti sistemos numatytąjį
