alligator - en to lv translation catalogue (80 entries)

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default Feed Group
lv: Noklusējuma plūsmu grupa

en: Invalid XML
lv: Nederīgs XML

en: No parser accepted the XML
lv: XML nepieņem parsētāju

en: Error while parsing feed
lv: Kļūda, parsējot plūsmu

en: Feed Reader
lv: RSS plūsmu lasītājs

en: © 2020-2024 KDE Community
lv: © 2020—2024 KDE kopiena

en: RSS/Atom Feed Reader
lv: RSS un „Atom“ plūsmu lasītājs

en: Adds a new feed to database.
lv: Pievieno datubāzei jaunu plūsmu.

en: feed URL
lv: plūsmas URL

en: Add Feed
lv: Pievienot plūsmu

en: Mark entries as read
lv: Atzīmēt vienumus kā lasītus

en: All Feeds
lv: Visas plūsmas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Manage Feeds
lv: Pārvaldīt plūsmas

en: About
lv: Par

en: Edit Feed
lv: Rediģēt plūsmu

en: Feed URL:
lv: Plūsmas URL:

en: Display Name:
lv: Parādāmais nosaukums:

en: Group:
lv: Grupa:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
lv: autors

en: Refresh
lv: Pārlādēt

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
lv: Atzīmēt kā lasītus

en: Details
lv: Informācija

en: Expand sidebar
lv: Izvērst sānu joslu

en: Collapse sidebar
lv: Sakļaut sānu joslu

en: All Entries
lv: Visi ieraksti

en: Error
lv: Kļūda

en: Error (%1): %2
lv: Kļūda (%1): %2

en: No unread entries available
lv: Nav pieejami nelasīti ieraksti

en: No favorite entries available
lv: Nav pieejami nelasīti ieraksti

en: No entries available
lv: Nav pieejami ieraksti

en: All
lv: Visi

en: Unread
lv: Nelasīts

en: Favorites
lv: Iecienītākie

en: Open in Browser
lv: Atvērt pārlūkā

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
lv: Izņemt no iecienītajiem

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
lv: Pievienot iecienītajiem

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
lv: Kopēt saiti

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
lv: „%1“ — informācija

en: Close
lv: Aizvērt

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
lv: autors „%1“

en: Subscribed since: %1
lv: Abonēts kopš: %1

en: last updated: %1
lv: pēdējo reizi atjaunināts: %1

en: %1 posts, %2 unread
lv: %1 ieraksti, %2 nelasīti

en: Feed Group
lv: Plūsmu grupa

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
lv[0]: %1 nelasīts ieraksts
lv[1]: %1 nelasīti ieraksti
lv[2]: %1 nelasītu ierakstu

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
lv: Dzēst šo plūsmu

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
lv: Rediģēt šo plūsmu

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
lv: Pārvaldīt plūsmas

en: Refresh All Feeds
lv: Pārlādēt visas plūsmas

en: Add Feed…
lv: Pievienot plūsmu…

en: Manage Feed Groups
lv: Pārvaldīt plūsmu grupas

en: Import Feeds…
lv: Importēt plūsmas…

en: Export Feeds…
lv: Eksportēt plūsmas…

en: No feeds added yet
lv: Plūsmas vēl nav pievienotas

en: Import Feeds
lv: Importēt plūsmas

en: OPML Files (*.opml)
lv: OPML datnes (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
lv: XML datnes (*.xml)

en: All Files (*)
lv: Visas datnes (*)

en: Export Feeds
lv: Eksportēt plūsmas

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Groups
lv: Grupas

en: Add Group…
lv: Pievienot grupu…

en: Remove
lv: Noņemt

en: Set as Default
lv: Padarīt par noklusējuma

en: No groups created yet
lv: Grupas vēl nav izveidotas

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

[ctx: @title]
en: Article List
lv: Rakstu saraksts

en: Delete after:
lv: Dzēst pēc:

en: Never
lv: Nekad

en: Articles
lv: Raksti

en: Days
lv: Dienas

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Months
lv: Mēneši

en: Article
lv: Raksts

en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

en: Use system default
lv: Izmantot sistēmas noklusējumu
