alligator - en to nl translation catalogue (80 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Default Feed Group
nl: Standaard feed-groep

en: Invalid XML
nl: Ongeldige XML

en: No parser accepted the XML
nl: Geen ontleder accepteerde de XML

en: Error while parsing feed
nl: Fout bij het ontleden van de feed

en: Feed Reader
nl: Feedlezer

en: © 2020-2024 KDE Community
nl: © 2020-2024 KDE gemeenschap

en: RSS/Atom Feed Reader
nl: RSS/Atom-feedlezer

en: Adds a new feed to database.
nl: Voegt een nieuwe feed toe aan de database.

en: feed URL
nl: Feed-URL

en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

en: Mark entries as read
nl: Items markeren als gelezen

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

en: All Feeds
nl: Alle feeds

en: Settings
nl: Instellingen

en: Manage Feeds
nl: Feeds beheren

en: About
nl: Info over

en: Edit Feed
nl: Feed bewerken

en: Feed URL:
nl: Feed-URL:

en: Display Name:
nl: Schermnaam:

en: Group:
nl: Groep:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
nl: door

en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
nl: Markeren als gelezen

en: Expand sidebar
nl: Zijbalk uitvouwen

en: Collapse sidebar
nl: Zijbalk invouwen

en: All Entries
nl: Alle items

en: Error
nl: Fout

en: Error (%1): %2
nl: Fout (%1): %2

en: No unread entries available
nl: Geen ongelezen items beschikbaar

en: No favorite entries available
nl: Geen favoriete items beschikbaar

en: No entries available
nl: Geen items beschikbaar

en: All
nl: Alles

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Favorites
nl: Favorieten

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
nl: Uit Favorieten verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
nl: Aan Favorieten toevoegen

en: Open in Browser
nl: In browser openen

en: Close
nl: Sluiten

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
nl: door %1

en: Subscribed since: %1
nl: Ingeschreven sinds: %1

en: last updated: %1
nl: laatst bijgewerkt: %1

en: %1 posts, %2 unread
nl: %1 posts, %2 ongelezen

en: Feed Group
nl: Feed-groep

en: Name:
nl: Naam:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
nl[0]: %1 ongelezen item
nl[1]: %1 ongelezen items

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
nl: Deze feed verwijderen

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
nl: Deze feed bewerken

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
nl: Feeds beheren

en: Refresh All Feeds
nl: Alle feeds vernieuwen

en: Add Feed…
nl: Feed toevoegen…

[ctx: @title]
en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

en: Manage Feed Groups
nl: Feed-groepen beheren

en: Import Feeds…
nl: Feeds importeren…

en: Export Feeds…
nl: Feeds exporteren…

en: No feeds added yet
nl: Nog geen feeds toegevoegd

en: Import Feeds
nl: Feeds importeren

en: OPML Files (*.opml)
nl: OPML-bestanden (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
nl: XML-bestanden (*.xml)

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Export Feeds
nl: Feeds exporteren

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Groups
nl: Groepen

en: Add Group…
nl: Groep toevoegen…

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Set as Default
nl: Als standaard instellen

en: No groups created yet
nl: Nog geen groepen aangemaakt

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

[ctx: @title]
en: Article List
nl: Artikellijst

en: Delete after:
nl: Verwijderen na:

en: Never
nl: Nooit

en: Articles
nl: Artikelen

en: Days
nl: Dagen

en: Weeks
nl: Weken

en: Months
nl: Maanden

en: Article
nl: Artikel

en: Font size:
nl: Tekengrootte:

en: Use system default
nl: Systeemstandaard gebruiken
