alligator - en to pl translation catalogue (83 entries)

en: Default
pl: Domyślna

en: Default Feed Group
pl: Domyślna grupa kanałów

en: Invalid XML
pl: Nieprawidłowy XML

en: No parser accepted the XML
pl: Żaden z programów przetwarzających nie był w stanie obsłużyć XML

en: Error while parsing feed
pl: Błąd podczas przetwarzania kanału

en: Feed Reader
pl: Czytnik kanałów

en: © 2020-2024 KDE Community
pl: © 2020-2024 Społeczność KDE

en: RSS/Atom Feed Reader
pl: Czytnik kanałów RSS/Atom

en: Adds a new feed to database.
pl: Dodaje nowy kanał do bazy danych.

en: feed URL
pl: adres URL kanału

en: Add Feed
pl: Dodaj kanał

en: URL
pl: Adres URL

en: Mark entries as read
pl: Oznacz wpisy jako przeczytane

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
pl: Dodaj kanał

[ctx: @action:button]
en: Cancel
pl: Anuluj

en: All Feeds
pl: Wszystkie kanały RSS

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Manage Feeds
pl: Zarządzaj kanałami

en: About
pl: O programie

en: Edit Feed
pl: Edytuj kanał

en: Feed URL:
pl: Adres URL kanału:

en: Display Name:
pl: Wyświetlana nazwa:

en: Group:
pl: Grupa:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
pl: przez

en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
pl: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Details
pl: Szczegóły

en: Expand sidebar
pl: Rozwiń pasek boczny

en: Collapse sidebar
pl: Zwiń pasek boczny

en: All Entries
pl: Wszystkie wpisy

en: Error
pl: Błąd

en: Error (%1): %2
pl: Błąd (%1): %2

en: No unread entries available
pl: Nie ma żadnych nieprzeczytanych wpisów

en: No favorite entries available
pl: Nie ma żadnych ulubionych wpisów

en: No entries available
pl: Nie ma jeszcze żadnych wpisów

en: All
pl: Wszystkie

en: Unread
pl: Nieprzeczytana

en: Favorites
pl: Ulubione

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
pl: Usuń z ulubionych

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
pl: Dodaj do ulubionych

en: Open in Browser
pl: Otwórz w przeglądarce

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
pl: %1 - Szczegóły

en: Close
pl: Zamknij

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
pl: przez %1

en: Subscribed since: %1
pl: Zasubskrybowane od: %1

en: last updated: %1
pl: ostatnio uaktualniono: %1

en: %1 posts, %2 unread
pl: %1 postów, %2 nieprzeczytanych

en: Feed Group
pl: Grupa kanałów

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Description:
pl: Opis:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
pl[0]: %1 nieprzeczytany wpis
pl[1]: %1 nieprzeczytane wpisy
pl[2]: %1 nieprzeczytanych wpisów

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
pl: Usuń ten kanał

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
pl: Edytuj ten kanał

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
pl: Zarządzaj kanałami

en: Refresh All Feeds
pl: Odśwież wszystkie kanały

en: Add Feed…
pl: Dodaj kanał…

[ctx: @title]
en: Add Feed
pl: Dodaj kanał

en: Manage Feed Groups
pl: Zarządzaj grupami kanałów

en: Import Feeds…
pl: Zaimportuj kanały…

en: Export Feeds…
pl: Wyeksportuj kanały…

en: No feeds added yet
pl: Nie dodano jeszcze żadnych kanałów

en: Import Feeds
pl: Zaimportuj kanały

en: OPML Files (*.opml)
pl: Pliki OPML (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
pl: Pliki XML (*.xml)

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Export Feeds
pl: Wyeksportuj kanały

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Groups
pl: Grupy

en: Add Group…
pl: Dodaj grupę…

en: Remove
pl: Usuń

en: Set as Default
pl: Ustaw jako domyślne

en: No groups created yet
pl: Nie utworzono jeszcze żadnych grup

en: Add Group
pl: Dodaj grupę

[ctx: @title]
en: Article List
pl: Lista artykułów

en: Delete after:
pl: Usuń po:

en: Never
pl: Nigdy

en: Articles
pl: Artykuły

en: Days
pl: Dni

en: Weeks
pl: Tygodnie

en: Months
pl: Miesiące

en: Article
pl: Artykuł

en: Font size:
pl: Rozmiar czcionki:

en: Use system default
pl: Użyj domyślnej systemu
