alligator - en to sa translation catalogue (80 entries)

en: Default
sa: मूलभूतम्‌

en: Default Feed Group
sa: पूर्वनिर्धारित फीड समूह

en: Invalid XML
sa: अमान्य XML

en: No parser accepted the XML
sa: कोऽपि पार्सरः XML न स्वीकृतवान्

en: Error while parsing feed
sa: फीड् विश्लेषणं कुर्वन् त्रुटिः

en: Alligator
sa: मगरमच्छ

en: Feed Reader
sa: फीड रीडर

en: © 2020-2024 KDE Community
sa: © 2020-2024 केडीई समुदाय

en: Tobias Fella
sa: टोबियास फेला

en: RSS/Atom Feed Reader
sa: आर एस एस/परमाणु फीड रीडर

en: Adds a new feed to database.
sa: दत्तांशकोशे नूतनं फीड् योजयति ।

en: feed URL
sa: फीड् URL

en: Add Feed
sa: फीड् योजयतु

en: Mark entries as read
sa: प्रविष्टीनां पठितरूपेण चिह्नं कुर्वन्तु

en: All Feeds
sa: सर्वे फीड्स्

en: Settings
sa: सेटिंग्स्

en: Manage Feeds
sa: फीड्स् प्रबन्धयन्तु

en: About
sa: विषये

en: Edit Feed
sa: फीड् सम्पादयतु

en: Feed URL:
sa: फीड् URL: 1.1.

en: Display Name:
sa: प्रदर्शननाम :

en: Group:
sa: समूह:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
sa: इत्यनेन

en: Refresh
sa: ताजगी

en: Details
sa: वर्णन

en: Expand sidebar
sa: पार्श्वपट्टिकां विस्तारयन्तु

en: Collapse sidebar
sa: पार्श्वपट्टिकां संकुचितं कुर्वन्तु

en: All Entries
sa: सर्वाणि प्रविष्टयः

en: Error
sa: त्रुटि

en: Error (%1): %2
sa: त्रुटि (%1): %2

en: No unread entries available
sa: अपठितप्रविष्टयः उपलब्धाः नास्ति

en: No favorite entries available
sa: प्रियप्रविष्टयः उपलब्धाः नास्ति

en: No entries available
sa: प्रविष्टयः उपलब्धाः न सन्ति

en: All
sa: सर्वे

en: Unread
sa: अपठित

en: Favorites
sa: प्रियाः

en: Open in Browser
sa: ब्राउजर् मध्ये उद्घाटयन्तु

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
sa: प्रियतः निष्कासयन्तु

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
sa: प्रियं योजयतु

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
sa: %1 - विवरणम्

en: Close
sa: पिधानं करोतु

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
sa: %1 द्वारा

en: Subscribed since: %1
sa: सदस्यतां प्राप्तम् यतः: %1

en: last updated: %1
sa: अन्तिमम् अद्यतनम्: %1

en: %1 posts, %2 unread
sa: %1 पोस्ट्, %2 अपठित

en: Feed Group
sa: फीड ग्रुप

en: Name:
sa: नामः:

en: Description:
sa: वर्णनम्‌:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
sa[0]: %1 अपठितप्रविष्टिः
sa[1]: %1 अपठितप्रविष्टयः

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
sa: एतत् फीड् विलोपयन्तु

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
sa: एतत् फीड् सम्पादयन्तु

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
sa: फीड्स् प्रबन्धयन्तु

en: Refresh All Feeds
sa: सर्वाणि फीड्स् ताजगीं कुर्वन्तु

en: Add Feed…
sa: फीड् योजयतु…

en: Manage Feed Groups
sa: फीड् समूहानां प्रबन्धनं कुर्वन्तु

en: Import Feeds…
sa: आयात फीड्स्…

en: Export Feeds…
sa: निर्यात फीड्स्…

en: No feeds added yet
sa: अद्यापि कोऽपि फीड् न योजितः

en: Import Feeds
sa: आयात फीड्स

en: OPML Files (*.opml)
sa: ओपीएमएल सञ्चिकाः (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
sa: XML सञ्चिकाः (*.xml)

en: All Files (*)
sa: सर्वाणि सञ्चिकाः (*) .

en: Export Feeds
sa: निर्यात फीड्स

en: All Files
sa: सर्वाणि सञ्चिकाः

en: Groups
sa: समूहाः

en: Add Group…
sa: समूहं योजयतु…

en: Remove
sa: अपाकरोति

en: Set as Default
sa: Default इति सेट् कुर्वन्तु

en: No groups created yet
sa: अद्यापि कोऽपि समूहः न निर्मितः

en: Add Group
sa: समूहं योजयतु

[ctx: @title]
en: Article List
sa: लेखसूची

en: Delete after:
sa: ततः परं विलोपयन्तु :

en: Never
sa: कदापि न

en: Articles
sa: लेख

en: Days
sa: दिवसाः

en: Weeks
sa: सप्ताहाः

en: Months
sa: मासाः

en: Article
sa: आलेख

en: Font size:
sa: फ़ॉन्ट् आकारः :

en: Use system default
sa: सिस्टम् डिफॉल्ट् इत्यस्य उपयोगं कुर्वन्तु
