alligator - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Feed Group
sl: Privzeta grupa virov

en: Invalid XML
sl: Neveljaven XML

en: No parser accepted the XML
sl: Noben razčlenjevalnik ni sprejel XML

en: Error while parsing feed
sl: Napaka pri razčlenjevanju vira

en: Feed Reader
sl: Bralnik virov

en: © 2020-2024 KDE Community
sl: © 2020-2024 skupnost KDE

en: RSS/Atom Feed Reader
sl: Bralnik novic RSS/Atom

en: Adds a new feed to database.
sl: Dodaj nov vir v podatkovno bazo.

en: feed URL
sl: naslov vira

en: Add Feed
sl: Dodaj vir

en: Mark entries as read
sl: Označi vnose kot prebrane

[ctx: @action:button]
en: Add Feed
sl: Dodaj vir

[ctx: @action:button]
en: Cancel
sl: Prekliči

en: All Feeds
sl: Vsi viri

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Manage Feeds
sl: Upravljaj vire

en: About
sl: O programu

en: Edit Feed
sl: Uredi vire

en: Display Name:
sl: Prikaži ime:

en: Group:
sl: Grupa:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
sl: od

en: Refresh
sl: Osveži

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Expand sidebar
sl: Razširi stransko letvico

en: Collapse sidebar
sl: Strni stransko letvico

en: All Entries
sl: Vsi vnosi

en: Error
sl: Napaka

en: Error (%1): %2
sl: Napaka (%1): %2

en: No unread entries available
sl: Nobenega neprebranega vnosa ni na voljo

en: No entries available
sl: Nobenega vnosa ni na voljo

en: All
sl: Vse

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Open in Browser
sl: Odpri v brskalniku

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
sl: %1 - Podrobnosti

en: Close
sl: Zapri

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
sl: od %1

en: Subscribed since: %1
sl: Naročen od: %1

en: last updated: %1
sl: zadnjič osveženo: %1

en: %1 posts, %2 unread
sl: %1 objav, %2 neprebranih

en: Feed Group
sl: Vir grupe

en: Name:
sl: Ime:

en: Description:
sl: Opis:

en: %1 unread entry | %1 unread entries
sl[0]: %1 neprebran vnos
sl[1]: %1 neprebrana vnosa
sl[2]: %1 neprebrani vnosi
sl[3]: %1 neprebranih vnosov

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
sl: Zbriši ta vir

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
sl: Uredi ta vir

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
sl: Upravljaj vire

en: Refresh All Feeds
sl: Osveži vse vire

en: Add Feed…
sl: Dodaj vir…

[ctx: @title]
en: Add Feed
sl: Dodaj vir

en: Manage Feed Groups
sl: Upravljaj skupine virov

en: Import Feeds…
sl: Uvoz virov…

en: Export Feeds…
sl: Izvoz virov…

en: No feeds added yet
sl: Ni dodanih nobenih virov

en: Import Feeds
sl: Uvoz virov

en: All Files (*)
sl: Vse datoteke (*)

en: XML Files (*.xml)
sl: Datoteke XML (*.xml)

en: OPML Files (*.opml)
sl: Datoteke OPML (*.opml)

en: Export Feeds
sl: Izvoz virov

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Groups
sl: Skupine

en: Add Group…
sl: Dodaj grupo…

en: Remove
sl: Odstrani

en: Set as Default
sl: Nastavi kot privzeto

en: No groups created yet
sl: Še ni ustvarjene nobene skupine

en: Add Group
sl: Dodaj skupino

[ctx: @title]
en: Article List
sl: Seznam člankov

en: Delete after:
sl: Zbriši po:

en: Never
sl: Nikoli

en: Articles
sl: Članki

en: Days
sl: Dnevi

en: Weeks
sl: Tedni

en: Months
sl: Meseci

en: Article
sl: Članek

en: Font size:
sl: Velikost pisave:

en: Use system default
sl: Uporabi sistemsko privzeto
