alligator - en to tr translation catalogue (83 entries)

en: Default
tr: Öntanımlı

en: Default Feed Group
tr: Öntanımlı Besleme Grubu

en: Invalid XML
tr: Geçersiz XML

en: No parser accepted the XML
tr: XML’yi hiçbir ayrıştırıcı kabul etmedi

en: Error while parsing feed
tr: Besleme ayrıştırılırken hata

en: Alligator
tr: Aligatör

en: Feed Reader
tr: Besleme Okuyucusu

en: © 2020-2024 KDE Community
tr: © 2020–2024 KDE Topluluğu

en: RSS/Atom Feed Reader
tr: RSS/Atom Beslemeleri Okuyucusu

en: Adds a new feed to database.
tr: Veri tabanına yeni bir besleme ekler.

en: feed URL
tr: besleme URL’si

en: Add Feed
tr: Besleme Ekle

en: Mark entries as read
tr: Girdileri okundu olarak imle

en: All Feeds
tr: Tüm Beslemeler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Manage Feeds
tr: Beslemeleri Yönet

en: About
tr: Hakkında

en: Edit Feed
tr: Beslemeyi Düzenle

en: Feed URL:
tr: Besleme URL’si:

en: Display Name:
tr: Görünen ad:

en: Group:
tr: Grup:

[ctx: by <author(s)>]
en: by
tr: yazar:

en: Refresh
tr: Yenile

[ctx: @action:button]
en: Mark all read
tr: Tümünü Okundu Olarak İmle

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Expand sidebar
tr: Kenar çubuğunu genişlet

en: Collapse sidebar
tr: Kenar çubuğunu daralt

en: All Entries
tr: Tüm Girdiler

en: Error
tr: Hata

en: Error (%1): %2
tr: Hata (%1): %2

en: No unread entries available
tr: Okunmamış girdi yok

en: No favorite entries available
tr: Sık kullanılan girdisi yok

en: No entries available
tr: Kullanılabilir girdi yok

en: All
tr: Tümü

en: Unread
tr: Okunmamış

en: Favorites
tr: Sık Kullanılanlar

en: Open in Browser
tr: Tarayıcıda Aç

[ctx: @action:button]
en: Remove from Favorites
tr: Sık Kullanılanlardan Kaldır

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
tr: Sık Kullanılanlara Ekle

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link
tr: Bağlantıyı Kopyala

[ctx: <Feed Name> - Details]
en: %1 - Details
tr: %1 — Ayrıntılar

en: Close
tr: Kapat

[ctx: by <author(s)>]
en: by %1
tr: %1 tarafından

en: Subscribed since: %1
tr: Abonelik başlangıcı: %1

en: last updated: %1
tr: son güncelleme: %1

en: %1 posts, %2 unread
tr: %1 gönderi, %2 okunmamış

en: Feed Group
tr: Besleme Grubu

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
tr: Ad:

en: A group with that name already exists.
tr: Hâlihazırda aynı ada sahip bir grup var.

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
tr: Açıklama:

[ctx: @option:check]
en: Set as default:
tr: Öntanımlı olarak ayarla

en: %1 unread entry | %1 unread entries
tr[0]: %1 okunmamış girdi
tr[1]: %1 okunmamış girdi

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Delete this Feed
tr: Bu Beslemeyi Sil

[ctx: 'Feed' is an rss feed]
en: Edit this Feed
tr: Bu Beslemeyi Düzenle

[ctx: 'Feeds' as in 'RSS Feeds']
en: Manage Feeds
tr: Beslemeleri Yönet

en: Refresh All Feeds
tr: Tüm Beslemeleri Yenile

en: Add Feed…
tr: Besleme Ekle…

en: Manage Feed Groups
tr: Besleme Gruplarını Yönet

en: Import Feeds…
tr: Beslemeler İçe Aktar…

en: Export Feeds…
tr: Beslemeleri Dışa Aktar…

en: No feeds added yet
tr: Henüz bir besleme eklenmedi

en: Import Feeds
tr: Beslemeler İçe Aktar

en: OPML Files (*.opml)
tr: OPML dosyaları (*.opml)

en: XML Files (*.xml)
tr: XML dosyaları (*.xml)

en: All Files (*)
tr: Tüm dosyalar (*)

en: Export Feeds
tr: Beslemeleri Dışa Aktar

en: All Files
tr: Tüm Dosyalar

en: Groups
tr: Gruplar

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add Group…
tr: Grup Ekle…

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
tr: Öntanımlı Olarak Ayarla

[ctx: @action:button]
en: Remove
tr: Kaldır

[ctx: @info:placeholder]
en: No groups created yet
tr: Henüz oluşturulmuş bir grup yok

[ctx: @action:button]
en: Add Group…
tr: Grup Ekle…

[ctx: @title]
en: Article List
tr: Yazı Listesi

en: Delete after:
tr: Şundan sonra sil:

en: Never
tr: Asla

en: Articles
tr: Yazılar

en: Days
tr: Gün

en: Weeks
tr: Hafta

en: Months
tr: Ay

en: Article
tr: Yazı

en: Font size:
tr: Yazıtipi puntosu:

en: Use system default
tr: Sistem öntanımlısını kullan
