almanah master - en to uk translation catalogue (139 entries)

en: Almanah Diary
uk: Щоденник Almanah

en: Keep a diary of your life
uk: Ведіть щоденник вашого життя

en: Almanah Diary is an application to allow you to keep a diary of your life.
uk: Щоденник Almanah — програма, за допомогою якої ви зможете вести щоденник.

en: You can encrypt the diary to preserve your privacy. It has editing abilities, including text formatting and printing and shows you a lists of events which happened (on your computer) for each day (such as tasks and appointments from Evolution).
uk: Ви можете зашифрувати щоденник, щоб зберегти конфіденційність його записів. Передбачено можливість редагування записів, включено із використанням форматування, а також друк і показ списків подій, які трапилися (на вашому комп'ютері) кожного дня (зокрема записів завдань і зустрічей з Evolution).

en: Keep a personal diary
uk: Ведення особистого щоденника

note: Translators: This is the default name of the PDF/PS/SVG file the diary is printed to if "Print to File" is chosen.
en: Diary
uk: Щоденник

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: diary;journal;
uk: diary;journal;щоденник;журнал;

en: Calendar
uk: Календар

en: Go to Today
uk: Перейти до сьогоднішнього дня

en: Select Date…
uk: Вибрати дату…

en: Entry editing area
uk: Поле редагування запису

en: Past events
uk: Минулі події

en: Past Event List
uk: Список минулих подій

en: Search entry
uk: Шукати запис

en: Search
uk: Шукати

en: Result List
uk: Список результатів

en: View Entry
uk: Перегляд запису

note: Translators: Use two common date formats from your locale which will be parsed correctly by GLib's g_date_set_parse() function.
en: e.g. "14/03/2009" or "14th March 2009".
uk: тобто «14/03/2009» або «14 березня 2009».

note: Translators: Use two popular URIs from your locale, preferably one on the Internet and one local file.
en: e.g. “http://google.com/” or “file:///home/me/Photos/photo.jpg”.
uk: наприклад, «http://google.com/» або «file:///home/me/Photos/photo.jpg».

en: Successful Entries
uk: Успішні записи

en: Merged Entries
uk: Об'єднати записи

en: Failed Entries
uk: Помилка записів

en: Import Results List
uk: Імпортувати список результатів

en: Database encryption key ID
uk: Ідентифікатор ключа шифрування бази даних

en: The ID of the key to use to encrypt and decrypt the database, if Almanah has been built with encryption support. Leave blank to disable database encryption.
uk: Ідентифікатор ключа для шифрування та дешифрування бази даних, якщо Almanah створений з підтримкою шифрування. Залиште порожнім, щоб вимкнути шифрування.

en: Spell checking language
uk: Мова перевірки правопису

en: The locale specifier of the language in which to check entry spellings.
uk: Локальний специфікатор мови для перевірки правопису записів.

en: Spell checking enabled?
uk: Перевірку правопису увімкнено?

en: Whether spell checking of entries is enabled.
uk: Перевірку правопису записів увімкнено.

en: Error opening database
uk: Помилка відкривання бази даних

en: Enable debug mode
uk: Увімкнути режим зневадження

en: Manage your diary. Only one instance of the program may be open at any time.
uk: Керуйте вашим щоденником. Одночасно може бути запущено лише один екземпляр програми.

note: Print an error
en: Command line options could not be parsed: %s
uk: Не вдалося розібрати параметри командного рядка: %s

en: Error encrypting database
uk: Помилка шифрування бази даних

en: Almanah is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Almanah — вільний програмний засіб, ви можете розповсюджувати та/або змінювати його за умовами ліцензії GNU General Public, що опублікована Free Software Foundation, або версії 2 Ліцензії, або (на ваш розсуд) будь-якої старішої версії.

en: Almanah is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Almanah розповсюджується з надією бути корисним, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без неявної гарантії ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ.  Докладніше дивіться GNU General Public License.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Almanah.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
uk: Ви мали отримати копію ліцензії GNU General Public разом з програмою Almanah. Якщо ні, дивіться <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: A helpful diary keeper, storing %u entries.
uk: Корисний щоденник, що зберігає %u записів.

en: Copyright © 2008-2009 Philip Withnall
uk: Авторське право © 2008-2009 Philip Withnall

en: Almanah Website
uk: Сайт Almanah

en: Couldn't load the CSS resources. The interface might not be styled correctly: %s
uk: Не вдалося завантажити ресурси CSS. Можливо, до інтерфейсу буде застосовано помилковий стиль: %s

en: Select Date
uk: Вибрати дату

en: UI data could not be loaded
uk: Не вдалося завантажити дані інтерфейсу користувача

en: Invalid data version number %u.
uk: Некоректний номер версії даних %u.

en: Calendar Appointment
uk: Календарна зустріч

en: An appointment on an Evolution calendar.
uk: Зустріч з календаря Evolution.

en: Error launching Evolution
uk: Помилка запуску Evolution

en: Calendar Task
uk: Календарне завдання

en: A task on an Evolution calendar.
uk: Завдання з календаря Evolution.

en: Text Files
uk: Текстові файли

en: Select a _folder to export the entries to as text files, one per entry, with names in the format 'yyyy-mm-dd', and no extension. All entries will be exported, unencrypted in plain text format.
uk: Виберіть _теку для експортування записів як текстових файлів, одну на запис, з назвами у форматі «дд-мм-рррр», без розширення. Всі записи будуть експортовано незашифрованими у форматі простого тексту.

en: Database
uk: База даних

en: Select a _filename for a complete copy of the unencrypted Almanah Diary database to be given.
uk: Виберіть назву _файла для завершення копіювання заданої бази даних «Щоденника Almanah».

en: Error changing exported file permissions: %s
uk: Помилка під час спроби змінити права доступу до експортованого файла: %s

en: _Search
uk: П_ошук

en: Pr_eferences
uk: _Параметри

[ctx: Main menu]
en: _Import
uk: _Імпортувати

[ctx: Main menu]
en: _Export
uk: _Експортувати

en: _Print diary
uk: _Надрукувати щоденник

en: _About Almanah Diary
uk: _Про «Щоденник Almanah»

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Bold
uk: _Напівжирний

en: _Italic
uk: _Курсив

en: _Underline
uk: _Підкреслений

en: _Cut
uk: _Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Insert _Time
uk: Вставити _час

en: Add/Remove _Hyperlink
uk: Додати або вилучити _гіперпосилання

en: Import _mode:
uk: _Режим імпортування:

en: Export _mode:
uk: _Режим експортування:

note: Set the window title
en: Import Entries
uk: Імпортувати записи

en: Export Entries
uk: Експортувати записи

[ctx: Dialog button]
note: Translators: These are verbs.
en: _Import
uk: _Імпортувати

[ctx: Dialog button]
en: _Export
uk: _Експортувати

en: Import failed
uk: Помилка імпортування

en: Export failed
uk: Помилка експортування

en: Export successful
uk: Експорт успішний

en: The diary was successfully exported.
uk: Щоденник успішно експортовано.

en: Import Results
uk: Імпортувати результати

en: Select a _folder containing text files, one per entry, with names in the format 'yyyy-mm-dd', and no extension. Any and all such files will be imported.
uk: Виберіть _теку, що містить текстові файли, одну на запис, з назвами у форматі «дд-мм-рррр», без розширення. Всі такі файли будуть імпортовані.

en: Select a database _file created by Almanah Diary to import.
uk: Виберіть _файл бази даних, створений щоденником Almanah для імпортування.

en: Error deserializing imported entry into buffer: %s
uk: Помилка десеріалізування імпортованого запису в буфер: %s

en: Error deserializing existing entry into buffer; overwriting with imported entry: %s
uk: Помилка десеріалізування наявного запису в буфер; перезапис імпортованого запису: %s

note: Append some header text for the imported entry Translators: This text is appended to an existing entry when an entry is being imported to the same date. * The imported entry is appended to this text.
en: 
    
    Entry imported from "%s":
uk: 
    
    Запис імпортований з «%s»:

en: Are you sure you want to edit this diary entry for %s?
uk: Змінити цей запис %s в щоденнику?

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Edit
uk: З_міни

en: Are you sure you want to delete this diary entry for %s?
uk: Вилучити цей запис %s з щоденника?

note: Print a warning about the unknown tag
en: Unknown or duplicate text tag "%s" in entry. Ignoring.
uk: Невідома або дубльована мітка тексту «%s» в запису. Пропускаємо.

en: Error opening URI
uk: Помилка відкривання URI

en: Entry content could not be loaded
uk: Не вдалось завантажити вміст запису

note: Translators: this sentence is just used in startup to estimate the width of a 15 words sentence. Translate with some random sentences with just 15 words. See: https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=754841
en: This is just a fifteen words sentence to calculate the diary entry text view size
uk: Це випадкове речення із п'ятнадцяти слів для обчислення розміру текстової панелі запису нашого чудового щоденника

en: Spelling checker could not be initialized
uk: Не вдалося запустити перевірку правопису

en: Preferences
uk: Налаштування

note: Grab our child widgets
en: Encryption key:
uk: Ключ шифрування:

en: None (don't encrypt)
uk: Немає (не шифрувати)

en: New _Key
uk: Новий _ключ

note: Set up the "Enable spell checking" check button
en: Enable _spell checking
uk: Увімкнути _перевірку правопису

en: Error saving the encryption key
uk: Помилка збереження ключа шифрування

en: Error opening Seahorse
uk: Помилка відкривання Seahorse

en: This entry is marked as important.
uk: Цей запис позначений як важливий.

en: No entry for this date.
uk: На цю дату записів немає.

en: Start date:
uk: Дата початку:

en: End date:
uk: Дата завершення:

note: Line spacing
en: Line spacing:
uk: Інтервал між рядками:

en: Search canceled.
uk: Пошук скасовано.

note: Translators: This is an error message wrapper for when searches encounter an error. The placeholder is for an error message.
en: Error: %s
uk: Помилка: %s

note: Success!
en: Found %d entry: | Found %d entries:
uk[0]: Знайдено %d запис:
uk[1]: Знайдено %d записи:
uk[2]: Знайдено %d записів:
uk[3]: Знайдено один запис:

en: Searching…
uk: Пошук…

en: Could not open database "%s". SQLite provided the following error message: %s
uk: Не вдалось відкрити базу даних «%s». SQLite повідомив про помилку: %s

en: Could not run query "%s". SQLite provided the following error message: %s
uk: Не вдалось виконати запит «%s». SQLite повідомив про помилку: %s

en: Error deserializing entry into buffer while searching.
uk: Помилка десеріалізування запису в буфер під час пошуку.

en: Enter URI
uk: Введіть адресу

en: GPGME is not at least version %s
uk: GPGME не останньої версії %s

en: GPGME doesn't support OpenPGP: %s
uk: GPGME не підтримує OpenPGP: %s

en: Error creating cipher context: %s
uk: Помилка створення контексту шифру: %s

en: Can't create a new GIOChannel for the encrypted database: %s
uk: Не вдалося створити GIOChannel для зашифрованої бази даних: %s

en: Error opening encrypted database file "%s": %s
uk: Помилка відкривання зашифрованого файла бази даних «%s»: %s

en: Error creating Callback base data buffer: %s
uk: Помилка під час створення буфера даних бази зворотних викликів: %s

en: Can't create a new GIOChannel for the plain database: %s
uk: Не вдалося створити GIOChannel для звичайної бази даних: %s

en: Error opening plain database file "%s": %s
uk: Помилка відкривання простого файла бази даних «%s»: %s

en: Error getting encryption key: %s
uk: Помилка отримання ключа шифрування: %s

en: Error encrypting database: %s
uk: Помилка шифрування бази даних: %s

note: Translators: The first and second params are file paths, the last param is an error message.
en: Error copying the file from %s to %s: %s
uk: Помилка під час копіювання файла з %s до %s: %s

en: Error changing database backup file permissions: %s
uk: Помилка під час спроби змінити права доступу до файла резервної копії бази даних: %s

en: Error closing file: %s
uk: Помилка при закриванні файла: %s

note: Translators: the first parameter is a filename.
en: Error backing up file ‘%s’
uk: Помилка під час резервного копіювання файла «%s»

en: Error decrypting database: %s
uk: Помилка дешифрування бази даних: %s

en: Error changing database file permissions: %s
uk: Помилка під час спроби змінити права доступу до файла бази даних: %s

en: UI data could not be loaded: %s
uk: Не вдалося завантажити дані інтерфейсу користувача: %s

en: Can't load calendar window object from UI file
uk: Не вдалося завантажити об'єкт вікна календаря з файла UI

note: Translators: This is the detail string for important days as displayed in the calendar.
en: Important!
uk: Важливо!

en: add tag
uk: додати мітку

en: Write the tag and press enter to save it
uk: Впишіть мітку і натисніть Enter, щоб зберегти її

en: Remove the tag from the entry
uk: Вилучити мітку з запису

note: Looks like gtk_widget_set_tooltip_text don't works here, even in the init... ?
en: Remove tag
uk: Вилучення мітки

en: Tag entry
uk: Позначити запис
