amarok - en to he translation catalogue (1532 entries)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Default
he: ברירת מחדל

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping
he: ללא קיבוץ

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping (Single Line)
he: ללא קיבוץ (בשורה אחת)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Verbose
he: פירוט

en: License Agreement
he: הסכם רישוי

en: About %1
he: על %1

en: License: %1
he: רישיון: %1

en: &About
he: על &אודות

en: Please use <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> to report bugs.
he: נא להשתמש ב־<a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> כדי לדווח על תקלות.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
he: נא לדווח אל <a href="mailto:%1">%2</a> על תקלות.

en: A&uthor
he: יו&צר/ת

en: A&uthors
he: יו&צרים

en: &Contributors
he: &תורמים

en: Visit contributor's homepage
he: ביקור באתר הבית של המתנדב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
he: שם

en: Amarok Menu
he: תפריט Amarok

en: Play/Pause
he: נגינה/השהיה

en: Click to change
he: לחיצה לשינוי

en: &Replay Gain Mode
he: מצב &איזון שמע

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
he: &כבוי

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
he: &רצועה

en: &Album
he: &אלבום

en: Stop
he: עצירה

en: Stop after current Track
he: לעצור לאחר הרצועה הנוכחית

en: No track playing
he: אף רצועה לא מושמעת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
he: כדי להציג את הזמן הנותר לרצועה במקום את הזמן שעבר בחלון הניגון, נא להגדיר את זה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
he: אילו רצועות או אלבומים להעדיף במצב אקראי

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
he: לרצועה או לאלבום עם תכונה נבחרת, יהיה סיכוי טוב יותר, להיבחר במצב אקראי.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
he: אם סומן, מצב דינמי יופעל, ורצועות יתווספו לפי רשימת הנגינה הדינמית שתיבחר.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
he: האם להציג את הסמל במגש המערכת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
he: הפעלה/כיבוי הסמל של Amarok בשורת המערכת.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
he: מספר רמות הביטול ברשימת נגינה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
he: מספר רמות הביטול ברשימת נגינה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
he: האם רשימות הנגינה תאחסנה נתיב יחסי

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
he: אם הוגדר, רשימות נגינה ידניות שנשמרות על ידי Amarok יכילו נתיב יחסי אל הרצועות, במקום נתיב מלא.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
he: שם הקובץ של דפדפן הרשת החיצוני שיופעל על־ידי Amarok.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
he: האם ארגון קבצים ישכתב קבצים קיימים.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
he: אם הוגדר, ארגון קבצים ישכתב כל יעד קיים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
he: האם ארגון קבצים ישתמש בתמונת העטיפה כסמל לתיקייה.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
he: אם הוגדר, ארגון קבצים ישתמש בתמונת העטיפה כסמל לתיקייה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
he: האם ארגון קבצים ישנה את שמם, באופן שיהיה תואם את מערכת הקבצים vfat.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
he: אם הוגדר, ארגון קבצים יחליף תווים שאינם תואמים את מערכת הקבצים vfat (כמו ‚:’, ‚*’ ו־‚?’).

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
he: האם ארגון הקבצים ישנה את שמם, כך שיכילו רק תווי ASCII 7-bit.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
he: אם נקבע, ארגון הקבצים יחליף תווים שאינם תואמים לקבוצת התווים של ASCII 7-bit.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
he: האם ניהול קבצים ישתמש בסכמה מותאמת אישית למתן שמות קבצים.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
he: אם נקבע, ניהול קבצים ישנה את שמם לפי מחרוזת תבנית המותאמת באופן אישי.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
he: מחרוזת תבנית המותאמת באופן אישי עבור ניהול קבצים, אם נעשה שימוש בסכמה מותאמת אישית למתן שמות.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
he: אם סכמת מתן השמות המותאמת אישית פעילה, אז ניהול הקבצים ישנה את שמם לפי מחרוזת התבנית הזאת המותאמת באופן אישי.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
he: הביטוי הרגולרי שעתיד להיות מוחלף.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
he: ארגון קבצים יחליף תת־מחרוזות המתאימות לביטוי הרגולרי הזה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
he: מחליף מחרוזת.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
he: ארגון קבצים יחליף תת־מחרוזות מתאימות במחרוזת הזאת.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
he: עוצמת קול ראשית

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
he: האם לעמעם רצועות בלחיצה על עצור.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
he: אפשר/בטל החלשה הדרגתית.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
he: אורך ההחלשה, באלפיות־השנייה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
he: אורך ההחלשה באלפיות־השנייה.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
he: אם סומן, תוסף האקולייזר יסנן את שידור השמע.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
he: השפה של Amazon עבור משיכת העטיפות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
he: קובע מאיזה שרת של Amazon יימשכו עטיפות האלבומים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
he: השפה של ויקיפדיה עבור משיכת המידע

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
he: קובע באיזה שפה המידע יימשך מוויקיפדיה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (KNotify)
en: Use KNotify support
he: השתמש בתמיכה של KNotify

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
he: השתמש בתצוגה־על־המסך

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
he: הפעל/בטל את התצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable use of Growl for notifications.
he: הפעלת/השבתת השימוש ב־Growl להתראות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
he: החלפת מצב שקיפות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
he: השתמש בשקיפות מדומה בתור רקע לתצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
he: האם להשתמש בצבעים מותאמים אישית עבור תצוגה־על־המסך

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
he: אם תסמן אפשרות זו, תוכל להשתמש בצבעים מותאמים אישית עבור התצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
he: הצבע של התצוגה על המסך. הצבע יצוין בקידוד RGB, רשימת מופרדת פסיקים המכילה שלושה מספרים שלמים בין 0 לבין 255.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: How many milliseconds the text should be displayed for
he: למשך כמה מילישניות הטקסט יוצג על המסך

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
he: משך הזמן שבו תופיע התצוגה־על־המסך. הערך 0 אומר להציג ללא הפסקה. ערך ברירת־המחדל הוא 5000 אלפיות־שנייה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
he: ההזחה בציר ה־Y

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The Y position of the OSD relative to the chosen screen and OSD alignment. If Top alignment is chosen the Y offset is the space between the upper part of the OSD and the top of the screen. If Bottom alignment is chosen the Y offset is the space between the bottom part of the OSD and the bottom of the screen.
he: המיקום בציר ה־ Y של התצוגה־על־המסך יחסית למסך הנבחר וליישור התצוגה על המסך. אם נבחר יישור לחלק העליון המיקום של ציר ה־ Y הוא הרווח בין החלק העליון של התצוגה על המסך והחלק העליון של המסך. אם נבחר יישור לחלק התחתון המיקום של ציר ה־ Y הוא הרווח בין החלק התחתון של התצוגה על המסך והחלק התחתון של המסך.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
he: מסך שבו תוצג התצוגה־על־המסך

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
he: מסך שבו תוצג התצוגה־על־המסך. בסביבה בעלת מסך אחד הערך צריך להיות 0.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
he: ישר תצוגה־על־המסך אל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
he: המיקום היחסי של התצוגה־על־המסך. האפשרויות הן שמאל, אמצע, ימין ומרכז.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
he: חידוש השמעה של הרצועה האחרונה שהושמעה בהפעלה חדשה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
he: אם הוגדר, Amarok יחדש השמעה של הרצועה האחרונה לאחר הפעלה מחדש.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
he: כתובת הרצועה לחידוש ההשמעה לאחר הפעלה מחדש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
he: פנימי: כתובת הרצועה לחידוש ההשמעה לאחר הפעלה חדשה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
he: נקודת הזמן שממנה תחודש ההשמעה, באלפיות־שנייה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
he: פנימי: הנקודה ברצועה שממנה תחודש ההשמעה לאחר הפעלה מחדש.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
he: האם תיקיות האוסף יסרקו באופן רקורסיבי

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
he: האם רצועות האוסף יסרקו בעת שינוי

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
he: רשימת התיקיות באוסף

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether years are shown in the collection browser.
he: האם שנים תופענה בדפדפן האוספים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether to use Mozilla's Character Set Detector to try to guess ID3 tag encodings.
he: האם להשתמש במזהה מערכות התווים של Mozilla כדי לנסות לזהות את קידוד תגיות ה־ID3.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Submit played tracks
he: שליחת רצועות שנוגנו

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether played tracks are submitted to Audioscrobbler
he: האם רצועות שהושמעו נשלחות ל־Audioscrobbler

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
he: שם משתמש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
he: שם המשתמש עבור חיבור ל-Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
he: ססמה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
he: הססמה עבור חיבור ל-Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Send composer data
he: שליחת נתוני הלחנה

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
he: אחזר אמנים דומים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether similar tracks are retrieved from Audioscrobbler
he: האם רצועות דומות יאוחזרו מ־Audioscrobbler

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
he: סוג התקן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
he: סוג התקן־המדיה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
he: נקודת עגינה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
he: נקודת העגינה שיעשה בה שימוש עבור חיבור התקן מדיה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
he: פקודת עגינה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
he: פקודת העגינה בשימוש עבור חיבור התקן מדיה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
he: פקודת ביטול עגינה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
he: פקודת ביטול העגינה בשימוש עבור חיבור התקן־מדיה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
he: מחיקה אוטומטית של פוד־קסטים

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
he: סנכרן סטטיסטיקה

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
he: שרתים־מוספים־ידנית

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
he: שרתי שיתוף מוזיקה נוספו על־ידי המשתמש.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
he: ססמת השרת

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
he: לכלול את שמות הרצועות בתוצאות

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Layout)
en: The name of the layout that will be loaded on startup
he: שם הפריסה שתיטען עם העלייה

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The hostname of the external server to connect to.
he: שם המארח של השרת החיצוני אליו להתחבר.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable Amarok's scripting module.
he: הפעלת/השבתת מודול הסקריפטים של Amarok

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to automatically update built-in scripts
he: האם לעדכן סקריפטים מובנים אוטומטית

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable automatic update for built-in scripts.
he: הפעלת/השבתת עדכונים אוטומטיים לסקריפטים מובנים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable the script console.
he: האם להפעיל את מסוף הסקריפטים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptConsole) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptConsole)
en: Whether to save the current session on exit.
he: האם לשמור את ההפעלה הנוכחית ביציאה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: Whether to show the moodbar of the current track, if available, in the progress slider
he: האם להציג את סרגל האווירה של הרצועה הנוכחית, אם זמין, במחוון ההתקדמות.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Moodbar)
en: Enable/Disable showing moodbar, if available, in the progress slider.
he: אפשר/בטל הצגת סרגל האווירה, אם זמין, במחוון ההתקדמות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: The style to use when painting the moodbar
he: הסגנון שישמש כדי לצייר את סרגל האווירה

[ctx: The command type of this url is not known]
en: Unknown
he: לא ידועה

en: New Bookmark
he: סימנייה חדשה

en: Bookmark Manager
he: מנהל סימניות

en: Add Group
he: הוספת קבוצה

en: Filter bookmarks
he: סנן סימניות

en: Bookmark this Album
he: סמן אלבום זה

en: Bookmark this Artist
he: סמן אמן זה

en: Add Position Marker
he: הוספת סמן מקום

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: URL
he: כתובת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
he: תיאור

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: none
he: ללא

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
he: &טען

en: &Delete
he: &מחק

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Context: %1
he: הקשר: %1

en: Bookmark Context View Applets
he: סימניית יישומים של תצוגת הקישורים

[ctx: A type of command that affects the context view]
en: Context
he: הקשר

en: Files
he: קבצים

en: Files (%1)
he: קבצים (%1)

en: Album "%1" from %2
he: אלבום "%1" מ־%2

en: Album "%1"
he: אלבום "%1"

en: Artist "%1" from %2
he: אמן "%1" מ־%2

en: Artist "%1"
he: אמן "%1"

en: Bookmark Media Sources View
he: סימניית תצוגת מקורות מדיה

[ctx: A type of command that affects the view in the browser category]
en: Navigate
he: ניווט

en: Bookmark Track Position
he: סימניית מיקום רצועה

[ctx: A type of command that starts playing at a specific position in a track]
en: Play
he: נגינה

en: Files/URLs to open
he: קבצים/כתובות לפתיחה

en: Skip backwards in playlist
he: דילוג אחורה ברשימת הנגינה

en: Start playing current playlist
he: התחלת ניגון רשימת הנגינה הנוכחית

en: Play if stopped, pause if playing
he: נגן במידה שמושהה, השהה במידה שמנגן

en: Pause playback
he: השהיית ההשמעה

en: Stop playback
he: עצירת ההשמעה

en: Skip forwards in playlist
he: דילוג קדימה ברשימת הנגינה

en: Additional options:
he: אפשרויות נוספות:

en: Append files/URLs to playlist
he: הוספת קבצים/כתובות אל רשימת הנגינה

en: Queue URLs after the currently playing track
he: הכנס כתובות לתור לאחר הרצועה הנוכחית המתנגנת

en: Load URLs, replacing current playlist
he: טעינת כתובת שתחליף את רשימת הנגינה הנוכחית

en: Print verbose debugging information from the audio system
he: הצגת פרטי ניפוי שגיאות מפורטים ממערכת השמע

en: Base for relative filenames/URLs
he: הבסיס עבור קבצים/כתובות יחסיים

en: Database Error
he: שגיאת מסד נתונים

en: Moving files to trash
he: מעביר קבצים אל פח האשפה

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Select collection folder
he: בחירת תיקיית אוספים

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Use
he: להשתמש

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Don't use
he: לא להשתמש

en: Media Sources Home
he: בית מקורות מדיה

en: Filter Music Sources
he: סינון מקורות מדיה

en: &Media Sources
he: מ&קורות מדיה

en: Go Up in Media Sources Pane
he: עלייה מעלה בחלונית מקורות המדיה

en: Search collection
he: חיפוש באוסף

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Hour
he: נוספו השעה

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added Today
he: נוספו היום

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Week
he: נוספו השבוע

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Month
he: נוספו החודש

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Never Played
he: מעולם לא הושמע

en: First Level
he: רמה ראשונה

en: Second Level
he: רמה שנייה

en: Third Level
he: רמה שלישית

en: Show Years
he: הראה שנים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Track Numbers
he: הצגת מספרי רצועות

en: Merged View
he: תצוגה ממוזגת

en: Sort Options
he: אפשרויות מיון

[ctx: No labels are assigned to the given item are any of its subitems]
en: No Labels
he: אין תוויות

en: Counting...
he: נספרים…

en: 1 track | %1 tracks
he[0]: רצועה
he[1]: שתי רצועות
he[2]: %1 רצועות
he[3]: %1 רצועות

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Various Artists
he: אמנים שונים

en: Album
he: אלבום

en: Year - Album
he: (שנה) - אלבום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
he: אומן/ית האלבום

en: Composer
he: מלחין

en: Genre
he: סגנון

en: Year
he: שנה

en: Label
he: תווית

en: None
he: ללא

en: Collapse All
he: צמצום של הכול

en: Collection
he: אוסף

en: Copy to Collection
he: העתק אל האוסף

en: Move to Collection
he: העבר אל האוסף

en: Move Tracks to Trash
he: העבר רצועות אל פה האשפה

en: Delete Tracks
he: מחיקת רצועות

en: More...
he: עוד...

en: &Add to Playlist
he: הוס&פה לרשימת נגינה

[ctx: Replace the currently loaded tracks with these]
en: &Replace Playlist
he: ה&חלפת רשימת נגינה

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
he: סדר קבצים

en: &Edit Track Details
he: &עריכת פרטי רצועה

en: Refresh
he: ריענון

en: Filter Files
he: סינון קבצים

en: &Move to Trash
he: ה&עברה לאשפה

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

[ctx: @title:window]
en: Confirm Move to Trash
he: אשר העברה אל פח האשפה

en: Home
he: בית

en: Add new preset
he: הוסף אפשרויות קבועות חדשות

en: Dynamic Playlists
he: רשימות נגינה דינמיות

en: Previous:
he: הקודמת

en: Number of previous tracks to remain in the playlist.
he: מספר הרצועות הקודמות שתישארנה ברשימת הנגינה.

en: Number of upcoming tracks to add to the playlist.
he: מספר הרצועות הבאות שתתווספנה לרשימת הנגינה.

en: Turn dynamic mode on.
he: הדלק מצב דינמי

en: Duplicates
he: כפילויות

en: New
he: חדשה

en: New playlist
he: רשימת נגינה חדשה

en: Edit
he: עריכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
he: מחיקה

en: &Clone Playlist
he: &שכפול רשימת נגינה

en: &Delete playlist
he: מ&חיקת רשימת נגינה

en: Add Folder
he: הוסף תיקייה

en: Visible Sources
he: מקורות גלויים

[ctx: default name for new folder]
en: New Folder
he: תיקייה חדשה

[ctx: normally number of playlists, but they are still loading]
en: Loading...
he: בטעינה…

en: Source
he: מקור

en: Create an Empty Playlist
he: יצירת רשימת נגינה ריקה

[ctx: toggle the "new" status of this podcast episode]
en: &New
he: &חדשה

en: &Rename...
he: &שנה שם...

en: &Delete...
he: &מחק...

en: &Export As...
he: יי&צוא בתור…

[ctx: %1: number of tracks. %2: number of playlists]
en: Remove %1 From %2
he: הסרת %1 מתוך %2

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is playlist name, %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete playlist <i>%1</i> from %2?
he: למחוק את רשימת הנגינה <i>%1</i> מתוך %2?

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is the playlist count (always more than 1), %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete %1 playlists from %2?
he: למחוק %1 רשימות נגינה מתוך %2?

en: Confirm Playlist Deletion
he: אישור מחיקת רשימת נגינה

en: Use relative path for &saving
he: השתמש בנתיב יחסי &לשמירה

en: Save As
he: שמירה בשם

en: &Rename Folder...
he: &שינוי שם תיקייה…

en: &Delete Folder
he: מ&חיקת תיקייה

en: New name
he: שם חדש

[ctx: Enter a new name for a folder that already exists]
en: Enter new folder name:
he: נא למלא שם חדש לתיקייה:

en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

en: Are you sure you want to delete this folder and its contents?
he: למחוק את התיקייה הזאת על תוכנה?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
he: פוד־קסטים

en: &Add Podcast
he: &הוסף פוד־קסט

en: &Update All
he: &עדכן הכול

en: Import OPML File
he: ייבוא קובץ OPML

en: By
he: מאת

[ctx: Podcast published on date]
en: On
he: ב־

en: File Size:
he: גודל קובץ:

en: Subscription Date:
he: תאריך הרשמה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
he: הוסף פוד־קסט...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
he: הוסף פוד־קסט...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
he: רענן את כל הפוד־קסטים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
he: הגדרת פוד־קסטים...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
he: מרווח זמן לסריקה...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
he: שם הרצועה

en: Summary
he: תקציר

en: Add Podcast
he: הוספת הסכת

en: Enter RSS 1.0/2.0 or Atom feed URL:
he: נא למלא כתובת RSS 1.0/2.0 או ערוץ Atom:

en: Saved Playlists
he: רשימות נגינה שנשמרו

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
he: כללי

en: Configure General Options
he: הגדר אפשרויות כלליות

en: Local Collection
he: אוסף מקומי

en: Configure Local Collection
he: הגדרת אוסף מקומי

en: Configure Metadata Handling
he: הגדרת טיפול בנתוני על

en: Playback
he: השמעה

en: Configure Playback
he: הגדרת השמעה

en: Notifications
he: התראות

en: Configure Notifications
he: הגדרת התראות

en: Database
he: מסד נתונים

en: Configure Database
he: הגדר בסיס־נתונים

en: Plugins
he: תוספים

en: Configure Plugins
he: הגדרת תוספים

en: Scripts
he: סקריפטים

en: Configure Scripts
he: הגדרת סקריפטים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
he: התקנת האוסף

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
he: תיקיות־האוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: These folders will be scanned for media to make up your collection. You can right-click on a folder to individually rescan it, if it was previously selected:
he: תיקיות אלו יסרקו אחר מדיה אשר תרכיב את האוסף. אם תיקייה נבחרה כבר בעבר, ניתן ללחוץ עליה לחיצה ימנית על מנת לסרוק אותה מחדש:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, importingBox)
en: Importing Music
he: מוזיקה מיובאת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode tracks:
he: התמרת רצועות:

en: Success
he: הצלחה

en: Database settings changed
he: הגדרות מסד הנתונים השתנו

[ctx: A default password for insertion into an example SQL command (so as not to print the real one). To be manually replaced by the user.]
en: password
he: סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Use &external MySQL database
he: השתמש &בבסיס־נתונים חיצוני של MySQL

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group_Connection)
en: Connection Settings
he: הגדרות התחברות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Host)
en: &Server:
he: &שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Port)
en: P&ort:
he: מ&פתח:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
he: שם &משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
he: &ססמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Database)
en: &Database:
he: שם ב&סיס־נתונים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_Test)
en: Test database connection
he: בדיקת החיבור למסד הנתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_SQL)
en: If your database is not already set up, you can use the following S&QL commands (after replacing the password with the correct one):
he: אם בסיס־הנתונים עדיין לא מוכן, ניתן להשתמש בפקודות ה-S&QL הבאות (לאחר החלפת הססמה עם הססמה הנכונה):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
he: אפשרויות כלליות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
he: סמן כדי לאפשר סמל Amarok במגש המערכת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
he: הצג &סמל במגש־המערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
he: אחזר עטיפות באופן אוטומטי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
he: אפשרויות רשימת נגינה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Automatically scroll playlist to current track
he: לגלול אוטומטית את רשימת הנגינה לרצועה הנוכחית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, moodbarBox)
en: Moodbar Options
he: אפשרויות סרגל אווירה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: The Moodbar makes it possible to navigate in your music visually.
    Please note that this feature requires the external "Moodbar Generator" tool.
he: סרגל האווירה מאפשר ניווט ויזואלי דרך המוזיקה.
    שים לב שאפשרות זו דורשת את הכלי החיצוני "Moodbar Generator".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: Show Moodbar in Progress Slider
he: הצג את סרגל האווירה במחוון ההתקדמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Moodbar style
he: סגנון סרגל האווירה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Angry
he: כועס

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Frozen
he: קפוא

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Happy
he: שמח

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
he: רגיל

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Ratings
he: סנכרון דירוגים

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Playcounts
he: סנכרון מוני נגינה

[ctx: %1 is field name such as Play Count (this string is only used as a fallback)]
en: Synchronize %1
he: סנכרון %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_tagsGroup)
en: File Tags
he: תגיות קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: &Enable character set detection in ID3 tags
he: אפ&שר זיהוי קידוד תווים בתגי ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_statSyncingGroup)
en: Statistics Synchronization
he: סנכרון סטטיסטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_configureTargetButton)
en: Configure…
he: הגדרה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_synchronizeButton)
en: Synchronize…
he: סנכרון…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
he: כללי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
he: סמן כדי לאפשר תצוגה־על־המסך, המציגה לזמן קצר את פרטי הרצועה המתנגנת בתחילת השמעתה.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Use &On-Screen-Display
he: &השתמש בתצוגה־על־המסך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
he: &משך זמן:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
he: לתמיד

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en:  ms
he: אלפיות־שנייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
he: מ&סך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
he: המסך שיציג את התצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
he: סמן לאפשור צבעים מותאמים אישית בתצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
he: השתמש בצבעים &מותאמים־אישית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
he: צבע הטקסט בתצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
he: צבע טקסט:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
he: לחץ לבחירת צבע הטקסט בתצוגה־על־המסך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
he: &שקיפות מדומה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font scale:
he: קנה מידה גופן:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Check to use the system notification.
he: יש לסמן כדי להשתמש בהתראות המערכת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Use &system notifications
he: לה&שתמש בהתראות מערכת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
he: אם סומן, Amarok <br> יחזור לנגן מאותו מקום שהופסק בהפעלה הקודמת - בדומה לנגן טייפ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
he: &חידוש השמעה בהפעלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
he: אורך ההחלשה, באלפיות־שנייה.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: System Suspend Options
he: אפשרויות השהיית מערכת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: If enabled, Amarok will pause the currently playing track on suspend
he: אם האפשרות פעילה, Amarok ישהה את הרצועה המתנגנת בעת יציאה להשהיה

en: Collections
he: אוספים

en: Internet Services
he: שירותי אינטרנט

en: Statistics importers
he: מייבאי סטטיסטיקה

en: Invalid Script File
he: קובץ סקריפט שגוי

en: The script %1 was successfully installed
he: הסקריפט %1 הותקן בהצלחה

en: Generic
he: כללי

en: Lyrics
he: מילות־שיר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
he: הסר תסריט

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Local Script
he: התקנת סקריפט מקומי

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_scriptConsoleGroup)
en: Script Console
he: מסוף סקריפטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable Script Console
he: הפעלת מסוף סקריפטים

en: Search Scripts
he: מחפש תסריטים

en: Disc %1
he: דיסק %1

en: &Queue
he: &הכנס רצועה לתור

en: Edit Track Details
he: עריכת פרטי הרצועה

en: Show fadebars:
he: הצגת סרגלי עמעום:

en: Sample size:
he: גודל דגימה:

en: Play Count
he: מונה השמעות

en: Score
he: ניקוד

en: Last played
he: הושמע לאחרונה

en: Never
he: אף פעם

en: Add label
he: הוספת תווית

en: Remove label
he: הסרת תווית

en: Show in Media Sources
he: הצגה במקורות המדיה

en: Add to blacklist
he: הוספה לרשימת חסומים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
he: תוויות

en: Reload
he: ריענון

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
he: הגדרות

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Blacklist Settings
he: הגדרות רשימת חסומים

en: Replacement Settings
he: הגדרות החלפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not show the following labels:
he: לא להציג את התוויות הבאות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Blacklist:
he: לרשימת חסומים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum labels to show:
he: כמות תוויות מרבית להצגה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, personalCountSpinBox)
en: Affects the font size of the personal labels.
he: משפיע על גודל הגופן של התוויות האישיות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Reset colors
he: איפוס צבעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace downloaded label
he: החלפת תווית שירדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
he: עם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
he: הוספה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Replacement
he: החלפה

en: Lyrics config
he: הגדרות מילות שירים

en: Font size:
he: גודל כתב:

en: Align left
he: יישור לשמאל

en: Align right
he: יישור לימין

en: Font:
he: גופן:

en: Reload lyrics
he: ריענון מילות שיר

en: No lyrics found
he: לא נמצאו מילות שיר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Title:
he: כותרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
he: אומן/נית:

en: Width
he: רוחב

[ctx: %1 is the artist for which similars are currently shown]
en: Similar to <b>%1</b>
he: דומה ל־<b>%1</b>

en: Songkick Concert Information
he: פרטי הופעה מ־Songkick

en: Concerts
he: הופעות

en: Reload Songkick
he: ריענון Songkick

en: Songkick was not able to be downloaded. Please check your Internet connection: %1
he: הורדת מנגנון Songkick נכשלה. נא לבדוק את החיבור שלך לאינטרנט: %1

en: There was no information found for this track
he: לא נמצאו פרטים על הרצועה הזאת

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReloadEditDialog)
en: Reload tabs
he: ריענון תווים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
he: אומן/נית

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs
he: תווים

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload tabs
he: ריענון תווים

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetching...
he: תווים: מתבצעת משיכה…

[ctx: Guitar tablature]
en: No Tabs for %1 by %2
he: אין תווים עבור %1 מאת %2

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetch Error
he: תווים: שגיאת משיכה

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: %1 - %2
he: תווים: %1 - %2

[ctx: Guitar tablature settings]
en: Tabs Settings
he: הגדרות תווים

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload Tabs
he: ריענון תווים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsSettings)
en: Current Track Settings
he: הגדרות הרצועה הנוכחית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFetchTabs)
en: Fetch tabs for
he: משיכת תווים עבור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchBass)
en: Bass
he: בס

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

[ctx: Disable automatic page changes when track changes in Wikipedia applet]
en: Don't change page automatically
he: לא לשנות את העמוד אוטומטית

en: Track
he: רצועה

[ctx: Right-click menu option for links in Wikipedia applet]
en: Copy Link to Clipboard
he: העתקת קישור ללוח הגזירים

[ctx: Right-click menu option for images in Wikipedia applet]
en: Copy Image to Clipboard
he: העתקת תמונה ללוח הגזירים

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
he: אין אפשרות לאחזר מידע מוויקיפדיה: %1

en: No information found...
he: לא נמצא מידע

en: Choose Language
he: בחירת שפה

en: &Context
he: ה&קשר

en: No connection to Last.fm
he: אין חיבור ל־Last.fm

en: dates
he: תאריכים

en: Do not show under Various Artists
he: אל תציג תחת אמנים שונים

en: Show under Various Artists
he: הצג תחת אמנים שונים

en: Audio CD
he: תקליטור שמע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
he: מתקדם

en: Updating Amarok database schema
he: סכמת מסד הנתונים של Amarok מתעדכנת

en: Could not create directory: %1
he: לא ניתן ליצור תיקייה: %1

en: Transferring: %1
he: מעביר: %1

en: Transcoding: %1
he: בהתמרה: %1

en: Removing: %1
he: בהסרה: %1

en: &Configure Device
he: ה&גדרת מכשיר

en: &Eject Device
he: &ניתוק מכשיר

[ctx: iPod was successfully initialized]
en: Initialization successful.
he: האתחול הצליח.

en: Unknown Collection
he: אוסף לא ידוע

en: Unknown Artist
he: אמן לא ידוע

en: Unknown track
he: רצועה לא־ידועה

[ctx: %1 is collection pretty name, e.g. My Little iPod]
en: Transferred Tracks to %1
he: רצועות הועברו אל %1

en: Transfer of tracks failed.
he: העברת הרצועות נכשלה.

[ctx: operation when iPod is connected]
en: Reading iPod tracks
he: רצועות ה־iPod נקראות

[ctx: iPod playlist name]
en: Orphaned tracks
he: רצועות יתומות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IpodConfiguration)
en: iPod device configuration
he: הגדרות מכשיר iPod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: iPod name:
he: שם ה־iPod:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_transcodeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode:
he: התמרה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, initializeButton)
en: &Initialize iPod
he: &אתחול iPod

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
he: פרטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generationLabel)
en: Generation:
he: דור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumArtworkLabel)
en: Album artwork:
he: עיצוב אומנותי לאלבום:

en: iPod model was not recognized.
he: דגם ה־iPod לא זוהה.

[ctx: Unknown iPod model, generation...]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: In a dialog: Video: Supported]
en: Supported
he: נתמך

[ctx: In a dialog: Video: Not supported]
en: Not supported
he: לא נתמך

[ctx: In a dialog: Some file: Present]
en: Present
he: קיים

[ctx: In a dialog: Some file: Not needed]
en: Not needed
he: לא נחוץ

en: Already on device
he: כבר במכשיר

en: Transferring Tracks to Device
he: הרצועות מועברות למכשיר

en: The track failed to copy to the device
he: העתקת הרצועה למכשיר נכשלה

en: &Disconnect Device
he: &ניתוק מהמכשיר

[ctx: Podcasts on a media device]
en: Podcasts on %1
he: הסכתים על %1

en: Could not connect to MTP Device
he: אין אפשרות להתחבר להתקן MTP

en: Could not copy track from device.
he: אין אפשרות להעתיק רצועה מהתקן־המדיה.

en: Unknown Album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown Genre
he: סגנון לא ידוע

en: Could not delete item
he: אין אפשרות למחוק את הפריט

en: Delete failed
he: המחיקה נכשלה

en: Could not save playlist.
he: לא ניתן לשמור את רשימת הנגינה.

en: Playdar Collection
he: אוסף Playdar

en: Source collection removed
he: אוסף המקור הוסר

[ctx: @title:window]
en: Move Files
he: העברת קבצים

[ctx: rename files button]
en: &Rename
he: &שינוי שם

en: Unable to remove tracks
he: לא ניתן להסיר רצועות

[ctx: Select if empty folders should be removed]
en: Remove
he: הסרה

[ctx: %1 is track url, %2 artist name]
en: %1 (by %2)
he: %1 (מאת %2)

en: today
he: היום

en: last month
he: חודש שעבר

en: three months ago
he: לפני שלושה חודשים

en: Trash
he: פח אשפה

en: Moving to trash: %1
he: מעביר אל פח האשפה: %1

en: &Delete Episode
he: מ&חיקת פרק

en: &Delete Channel and Episodes
he: מחיקת &ערוץ ופרקים

en: &Activate This Collection
he: ה&פעלת האוסף הזה

en: Configure USB Mass Storage Device
he: הגדר התקן אחסון עתק דרך USB

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UmsConfiguration)
en: USB Mass Storage device configuration
he: הגדרת התקן אחסון עתק דרך USB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
he: מוזיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
he: תיקיית מוזיקה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Podcast folder:
he: תיקיית הסכתים:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: Reason why a track is not playable]
en: Underlying playlist is empty
he: רשימת הנגינה ברקע ריקה

en: Stream (%1)
he: שידור־זורם (%1)

en: Downloading remote playlist
he: רשימת הנגינה המרוחקת יורדת

[ctx: %1 is file path]
en: Cannot read playlist from %1
he: לא ניתן לקרוא את רשימת הנגינה מתוך %1

en: Unknown playlist format
he: מבנה רשימת הנגינה לא מוכר

en: Playlist_%1
he: רשימת־נגינה־%1

[ctx: Change filename layout]
en: Podcast Episode Filename Configuration
he: הגדרות שמות קובצי פרקי הסכתים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastFilenameLayoutConfigWidget)
en: Podcast Filename Layout Configuration
he: הגדרות תבנית שמות קובצי הסכתים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutDefault)
en: Specified by podcast channel
he: מצוין לפי ערוץ ההסכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutCustom)
en: custom
he: מותאמת אישית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_filenameLayoutText)
en: Available fields : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%
he: שדות זמינים: ‎%artist%‎,‏%title%‏,%genre%‏,%year%‏,%composer%‏,%pubdate%,%number%‏,‎%album%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
he: הגדרות הסכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_saveLocationlabel)
en: Save Location:
he: מקום שמירה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
he: אם סומן, Amarok יסרוק אוטומטית את הפוד־קסטים לעדכונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
he: סרוק עדכונים אוטומטית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
he: הורדת מדיה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
he: הורד מדיה ברגע שהיא תהיה זמינה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
he: הורד כאשר ז&מין

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
he: מדיה מחוייבת בהורדה בבקשה מפורשת, אחרת הפוד־קסט יושמע משרת מרוחק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
he: שידור זורם או הורדה על־פי ד&רישה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
he: אם סומן, Amarok יזרוק את קטעי הפוד־קסט הישנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
he: הגבל את &מספר הקטעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
he: השאר מספר מרבי של:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
he: המספר המרבי של פוד־קסטים לשמירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filenameLayoutConfigWidgetButton)
en: Episode Filename Configuration
he: הגדרות שמות קובצי פרקים

[ctx: change options]
en: Configure %1
he: הגדר %1

en: Podcast
he: פוד־קסט

en: &Update All Channels
he: עדכון &כל הערוצים

en: &Configure General Settings
he: ה&גדר אפשרויות כלליות

en: &Configure
he: ה&גדרה

en: &Remove Subscription
he: ה&סרת מנוי

en: &Update Channel
he: &עדכון הערוץ

en: &Download Episode
he: הורדת &פרק

en: &Delete Downloaded Episode
he: &מחיקת הפרק שירד

en: &Keep downloaded file
he: לה&שאיר את הקובץ שירד

en: Already subscribed to %1.
he: כבר נרשמת ל־%1.

[ctx: prefix to 'x minutes']
en: every
he: כל

en: Configure Local Podcasts
he: הגדרת הסכתים מקומיים

en: Move Podcasts
he: העברת הסכתים

en: Do you really want to unsubscribe from "%1"?
he: לבטל את המינוי על „%1”?

en: Delete downloaded episodes
he: מחיקת פרקים שירדו

en: Unable to save podcast episode file to %1
he: אין אפשרות לשמור קובץ של פרק פוד־קסט ל־%1

en: Downloading Podcast Media
he: מוריד מדיית הסכת

en: Downloading Podcast "%1"
he: מוריד כעת את ההסכת „%1”

en: Local Podcasts
he: הסכתים מקומיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_intervalLabel)
en: Auto-update:
he: עדכון אוטומטי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
he: תיקיית בסיס:

en: The configured database plugin could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את תוסף מסד הנתונים המוגדר.

en: Organize tracks
he: סידור רצועות

en: Transcode and organize tracks
he: התמרה וסידור רצועות

en: Move tracks
he: העברת רצועות

en: Transcode and move tracks
he: התמרה והעברת רצועות

en: Copy tracks
he: העתקת רצועות

en: Transcode and copy tracks
he: התמרה והעתקה של רצועות

en: No network connection
he: אין חיבור לאינטרנט

en: File does not exist
he: הקובץ לא קיים

en: Unknown Composer
he: מלחין/נה לא ידועים

[ctx: Track field name (when nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator)]
en: anything
he: כל דבר

[ctx: Track field name (the file this track is stored in)]
en: File Name
he: שם קובץ

[ctx: Track field name]
en: Title
he: כותרת

[ctx: Track field name]
en: Artist
he: אומן/נית

[ctx: Track field name]
en: Album
he: אלבום

[ctx: Track field name]
en: Genre
he: סגנון

[ctx: Track field name]
en: Composer
he: מלחין/נה

[ctx: Track field name]
en: Year
he: שנה

[ctx: Track field name]
en: Comment
he: הערה

[ctx: Track field name]
en: Track Number
he: מספר רצועה

[ctx: Track field name]
en: Disc Number
he: מספר דיסק

[ctx: Track field name]
en: Length
he: משך

[ctx: Track field name]
en: Bit Rate
he: קצב סיביות

[ctx: Track field name]
en: Sample Rate
he: קצב דגימה

[ctx: Track field name]
en: File Size
he: גודל הקובץ

[ctx: Track field name]
en: Format
he: עיצוב

[ctx: Track field name]
en: Added to Collection
he: נוסף לאוסף

[ctx: Track field name]
en: Score
he: ניקוד

[ctx: Track field name]
en: Rating
he: דירוג

[ctx: Track field name]
en: First Played
he: הושמע לראשונה

[ctx: Track field name]
en: Last Played
he: השמעה אחרונה

[ctx: Track field name]
en: Playcount
he: מונה השמעות

[ctx: Track field name]
en: Unique Id
he: מזהה ייחודי

[ctx: Track field name]
en: Label
he: תווית

[ctx: Track field name]
en: Last Modified
he: שינוי אחרון

[ctx: Track field name]
en: Lyrics
he: מילות שיר

[ctx: The field name in case nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator. Use a one word translation.]
en: anything
he: כל_דבר

[ctx: One word translation used in the collection filter. The name of the file this track is stored in]
en: filename
he: שם קובץ

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: title
he: כותרת

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: artist
he: אומן/נית

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: album
he: אלבום

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: genre
he: סגנון

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: composer
he: מלחין/נה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: year
he: שנה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: comment
he: הערה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: tracknumber
he: מספר_הרצועה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: discnumber
he: מספר_דיסק

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: length
he: משך

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bitrate
he: קצב_סיביות

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: samplerate
he: קצב_דגימה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: filesize
he: גודל_קובץ

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: score
he: ניקוד

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: rating
he: דירוג

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: playcount
he: מונה_השמעות

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: label
he: תווית

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: modified
he: נערכה

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: lyrics
he: מילות שירים

en: Updating "%1"
he: מעדכן את "%1"

en: unknown type
he: סוג לא ידוע

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
he: אף פעם

[ctx: When this track was last played]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Yesterday
he: אתמול

en: Within the last minute
he: בדקה האחרונה

en: The future
he: העתיד

[ctx: number of months ago]
en: %1M
he: %1 חודשים

[ctx: w for weeks]
en: %1w
he: %1 שבועות

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
he: מחר

[ctx: d for days]
en: %1d
he: %1 ימים

[ctx: h for hours]
en: %1h
he: %1 שבועות

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Empty Playlist (%1)
he: רשימת נגינה ריקה (%1)

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Various Tracks (%1)
he: מגוון רצועות (%1)

en: Unknown Artist(s)
he: אומן/נית לא ידועים

en: Unknown Album(s)
he: אלבומים לא ידועים

en: Various Albums
he: אלבומים שונים

en: Smaller file
he: קובץ קטן יותר

en: Faster compression
he: דחיסה טובה יותר

en: Invalid
he: שגוי

en: Just Copy
he: רק להעתיק

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: All Tracks to %1
he: כל הרצועות ל־%1

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: Non-%1 Tracks to %1
he: רצועות שאינן %1 ל־%1

en: Fetching Cover
he: צרף עטיפות

en: There was an error communicating with cover provider: %1
he: אירעה שגיאת תקשות מול ספק העטיפות: %1

en: Retrieved cover successfully for '%1'.
he: עטיפה עבור ‚%1’ התקבלה בהצלחה.

en: Fetching cover for '%1' failed.
he: הורדת עטיפה עבור ‚%1’ נכשלה.

en: Canceled fetching cover for '%1'.
he: בוטלה הורדת עטיפה עבור ‚%1’.

en: Unable to find a cover for '%1'.
he: לא ניתן למצוא עטיפה עבור ‚%1’.

en: Display Cover
he: הצג עטיפה

en: Set Custom Cover
he: קבע עטיפה מותאמת אישית

en: Select Cover Image File
he: בחר קובץ תמונת עטיפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
he: &נקה

en: Finding cover for
he: איתור עטיפות עבור

en: Enter Custom Search
he: נא למלא ביטוי משלך לחיפוש

en: Sort by size
he: סידור לפי גודל

en: Cover Image Save Location
he: מקום שמירת תמונות עטיפות

en: Sorry, the cover could not be saved.
he: אי אפשר לשמור את העטיפה, עמך הסליחה.

en: Sorry, the cover image could not be retrieved.
he: לא ניתן למשוך את תמונת העטיפה, עמך הסליחה.

en: Fetching Large Cover
he: מתקבלת עטיפה גדולה

en: Download Progress
he: תהליך הורדה

en: Cancel
he: ביטול

en: Search
he: חיפוש

en: Search For More Results
he: חיפוש תוצאות נוספות

en: No Images Found
he: לא נמצאו תמונות

en: 1 Image Found | %1 Images Found
he[0]: נמצאה תמונה
he[1]: נמצאו שתי תמונות
he[2]: נמצאו %1 תמונות
he[3]: נמצאו %1 תמונות

en: Notes
he: הערות

[ctx: @item::intable]
en: Artist
he: אומן/נית

[ctx: @item::intable]
en: Country
he: מדינה

[ctx: @item::intable]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @item::intable File Format]
en: Format
he: תבנית

[ctx: @item::intable Image Height]
en: Height
he: גובה

[ctx: @item::intable Album Title]
en: Title
he: כותרת

[ctx: @item::intable Release Type]
en: Type
he: סוג

[ctx: @item::intable Release Date]
en: Released
he: יצא לאור

[ctx: @item::intable File Size]
en: Size
he: גודל

[ctx: @item::intable Cover Provider]
en: Source
he: מקור

[ctx: @item::intable Image Width]
en: Width
he: רוחב

[ctx: @item::intable URL]
en: link
he: קישור

[ctx: @item::intable]
en: URL
he: כתובת

en: Cover Manager
he: מנהל עטיפות

en: Albums By
he: אלבומים של

en: All Artists
he: כל האמנים

en: Enter search terms here
he: הזן כאן מונחי חיפוש

en: All Albums
he: כל האלבומים

en: Albums With Cover
he: אלבומים בעלי עטיפה

en: Albums Without Cover
he: אלבומים חסרי עטיפה

en: Fetch Missing Covers
he: צרף עטיפות חסרות

en: Fetching
he: מתקבל

en: Loading
he: בטעינה

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
he: הסתיים.

en: Fetching cover for %1 - %2...
he: מצרף עטיפה עבור %1 - %2...

en: Fetching cover for %1...
he: מצרף עטיפה עבור %1...

en: Connecting...
he: מתחבר...

en: %1 by %2
he: %1 לפי %2

en: Cover Image
he: תמונת עטיפה

en: No Artist
he: אין אמן

en: Cover View
he: תצוגת עטיפה

en: Could not open file "%1".
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ „%1”.

en: Rescan your entire collection. This will <i>not</i> delete any statistics.
he: סורק מחדש את כל האוסף שלך. תהליך זה <i>לא</i> ימחוק את הסטטיסטיקות.

en: Import batch file...
he: ייבוא קובץ אצווה…

en: Import collection from file produced by amarokcollectionscanner.
he: ייבוא אוסף מקובץ שנוצר על ידי amarokcollectionscanner.

en: &Watch folders for changes
he: &נטר שינויים בתיקיות

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
he: אם סומן, Amarok תקרא את כל תיקיות המשנה.

en: Rescan '%1'
he: סרוק מחדש את '%1'

en: Import Collection
he: יבא האוסף

en: Import configuration
he: ייבוא הגדרות

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
he: <b><font color='red'>נכשל:</font></b> לא הוספו רצועות

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
he: <b><font color='red'>נכשל:</font></b> אין אפשרות לייבא סטטיסטיקות

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
he: <b><font color='red'>שגיאה:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Track]
en: Imported <b>%1</b>
he: <b>%1</b> יובא

[ctx: Track has been discarded, format: Url]
en: Discarded <b><font color='gray'>%1</font></b>
he: <b><font color='gray'>%1</font></b> הושלך

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

[ctx: %1 is the program name]
en: %1 Diagnostics
he: אבחון %1

[ctx: Usage]
en: Yes
he: כן

[ctx: Usage]
en: No
he: לא

en: AND
he: וגם

en: OR
he: או

en: Simple text
he: טקסט פשוט

en: Edit Filter
he: ערוך מסנן

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
he: תנאי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbInvert)
en: invert
he: היפוך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
he: וגם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
he: או

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search filter
he: מסנן חיפוש

en: Configure Equalizer
he: הגדרת אקולייזר

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqPresetsGroupBox)
en: Presets
he: ערכות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, eqPresets)
en: List of available equalizer presets.
he: רשימת ערכות אקולייזר זמינות.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save changes of currently selected preset
he: לשמור את השינויים לערכה שנבחרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
he: שמירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset to Default
he: איפוס לברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqBandsGroupBox)
en: Bands
he: ערוצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eqPreampLabel)
en: Preamp
he: קדם־מגבר

en: Expand All
he: להרחיב הכול

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MusicBrainzTagger)
en: MusicBrainz Tagger
he: מתייג MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: &Update Tags
he: &עדכון תגיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: Exit without saving
he: לצאת בלי לשמור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
he: &ביטול

en: %1 or %2
he: %1 או %2

en: The Album Artist
he: אומן/נית האלבום

en: The Artist
he: האומן/נית

en: Artist's Initial
he: ראשי־התיבות של האמן

en: File Extension of Source
he: סיומת שם־הקובץ של המקור

en: Track Number
he: מספר הרצועה

en: You can use the following tokens:
he: באפשרותך להשתמש באחד מהאסימונים הבאים:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
he: בהעטופך קטעי־טקסט המכילים אסימון, בסוגריים מסולסלים, הקטע יוסתר באם האסימון ריק.

en: Original: %1
he: מקורי: %1

en: Preview: %1
he: תצוגה מקדימה: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
he: ארגן קבצים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
he: תיקיית בסיס שתחתיה ישמרו הקבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
he: תיקיית־ה&אוסף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
he: אפשרויות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
he: תצוגה מקדימה ליעד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
he: אם סומן, קבצים בעלי אותו שם ישוכתבו ללא בקשת רשות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
he: שכתב &יעד

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
he: החלפת תווים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
he: אם סומן, החלף רווחים בקווים תחתיים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: Replace spaces with &underscores
he: ה&חלפת רווחים בקווים תחתיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: &VFAT safe names
he: שמות VFAT &בטוחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
he: כפה שימוש &ב־ASCII

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
he: החלף

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
he: מחרוזת תווים

en: Tags
he: תגיות

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Track Details: %1 by %2
he: מידע על הרצועה: %1 מאת %2

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
he: <b>%1</b> של <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
he: <b>%1</b> מאת <b>%2</b> מתוך <b>%3</b>

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
he: ללא

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
he: מידע על רצועה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
he: ת&קציר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHeaderLabel)
en: Properties
he: מאפיינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
he: נתונים סטטיסטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
he: אורך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bit rate:
he: קצב סיביות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, samplerateLabel)
en: Sample rate:
he: קצב דגימה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
he: גודל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
he: תבנית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
he: אוסף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
he: דירוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playcountLabel)
en: Play count:
he: מונה השמעות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
he: ניקוד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstPlayedLabel)
en: First played:
he: הושמע לראשונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastPlayedLabel)
en: Last played:
he: השמעה אחרונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
he: הערה:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
he: ת&גיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
he: שם ה&רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
he: &אמן:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
he: &מלחין:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_albumArtist)
en: Album artist:
he: אומן/נית האלבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Al&bum:
he: אל&בום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_6)
en: Trac&k number:
he: מספר ה&רצועה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
he: &סגנון:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2_2)
en: &Disc number:
he: מספר &דיסק:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
he: &שנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
he: ה&ערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_musicbrainz)
en: Get Tags from MusicBrain&z
he: מ&שיכת תגיות מ־MusicBrainz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_guessTags)
en: Guess Tags from &Filename
he: &ניחוש תגיות לפי שם קובץ

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
he: מי&לות־שיר

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, labelsTab)
en: La&bels
he: ת&ווית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
he: תווית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
he: הסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
he: מיקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
he: &הקודם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
he: &הבא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
he: ש&מור וסגור

en: Guess Tags from Filename
he: ניחוש תגיות משם הקובץ

[ctx: Text to represent an empty tag. Braces (<>) are only to clarify emptiness.]
en: &lt;empty&gt;
he: &lt;ריק&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbFirstLetter)
en: &First letter of every word uppercase
he: &האות הראשונה בכל מלה תהיה אות גדולה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
he: הכל &באותיות גדולות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
he: הכל &באותיות קטנות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEliminateSpaces)
en: Remove trailing &spaces in tags
he: הסרת רווחים ב&סופן של תגיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
he: החלף &קווים־תחתיים ברווחים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, resultGroupBox)
en: Result Preview
he: תצוגה מקדימה של התוצאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Title_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Artist_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Composer_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Year_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Track_result) i1
en: <empty>
he: <ריק>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Composer:
he: מלחין/נה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Year:
he: שנה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en:  Track Number
he:  מספר רצועה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Comment:
he: הערה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
he: אלבום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
he: סגנון:

en: Unknown album
he: אלבום לא ידוע

en: Unknown artist
he: אומן/נית לא ידועים

en: No comments
he: אין תגובות

en: Unknown composer
he: מלחין או מלחינה לא ידועים

en: Unknown disc number
he: מספר דיסק לא ידוע

en: Unknown genre
he: סגנון לא ידוע

en: Unknown title
he: כותרת לא ידועה

en: Unknown year
he: שנה לא ידועה

[ctx: Random bias representation]
en: Random tracks
he: רצועות אקראיות

[ctx: Prefix for AndBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: and
he: וגם

[ctx: Prefix for OrBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: or
he: או

[ctx: Title for a default dynamic playlist. The default playlist only returns random tracks.]
en: Random
he: אקראי

en: Generating playlist...
he: יוצר רשימת נגינה…

[ctx: Name of the "AlbumPlay" bias]
en: Album play
he: נגינת אלבום

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Any later track from the album
he: כל רצועה מאוחר יותר מהאלבום

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Tracks from the same album
he: רצועות מאותו האלבום

en: one of the artist in the current playlist
he: אחד או אחת האומנים ברשימת הנגינה הנוכחית

[ctx: Name of the "IfElse" bias]
en: If Else
he: אם אחרת

[ctx: Prefix for IfElseBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: else
he: אחרת

[ctx: Name of the "Part" bias]
en: Partition
he: מחיצה

[ctx: Part bias representation]
en: Partition
he: מחיצה

[ctx: Name of the "SearchQuery" bias]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: SearchQuery bias representation]
en: Search for: %1
he: חיפוש אחר: %1

en: Invert condition
he: היפוך תנאי

[ctx: Inverted condition in tag match bias]
en: Not %1
he: לא %1

[ctx: Name of the random bias]
en: Random
he: אקראי

[ctx: Name of the "And" bias]
en: And
he: וגם

[ctx: Name of the "Or" bias]
en: Or
he: או

[ctx: Default name for new playlists]
en: New playlist
he: רשימת נגינה חדשה

en: Rock and Pop
he: רוק ופופ

en: Rock
he: רוק

en: Pop
he: פופ

en: Album play
he: נגינת אלבום

[ctx: Name of a dynamic playlist]
en: Rating
he: דירוג

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
he: נצפו יותר מתי שגיאות ברשימת הנגינה. הנגינה נעצרה.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
he: <b>%1</b> מאת <b>%2</b> מתוך <b>%3</b>

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
he: <b>%1</b> מאת <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
he: <b>%1</b> מתוך <b>%2</b>

[ctx: track from source]
en: from <b>%1</b>
he: מתוך <b>%1</b>

en: Manual
he: ידני

en: Classical
he: קלסי

en: Club
he: קלאב

en: Dance
he: דאנס

en: Full Bass
he: בס מלא

en: Full Treble
he: טרבל מלא

en: Full Bass + Treble
he: בס מלא + טרבל

en: Laptop/Headphones
he: מחשב נייד/אוזניות

en: Large Hall
he: היכל גדול

en: Live
he: שידור חי

en: Party
he: מסיבה

en: Reggae
he: רגאיי

en: Soft
he: רך

en: Ska
he: סקא

en: Soft Rock
he: רוק רך

en: Techno
he: טכנו

en: Zero
he: אפס

[ctx: Database type]
en: embedded
he: משובץ

[ctx: Database type]
en: external
he: חיצוני

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
he: שם־משתמש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseLocationLabel)
en: Database location
he: מקום מסד הנתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetNameLabel)
en: Target name
he: שם היעד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
he: שם מארח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Port
he: פתחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseNameLabel)
en: Database name
he: שם מסד הנתונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_mysqlBinaryLabel)
en: MySQL server binary
he: הקובץ הבינרי של שרת MySQL

en: Amarok 2.x Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־Amarok 2.x

en: Banshee Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־Banshee

en: Clementine Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־Clementine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Connection type
he: סוג חיבור

en: Amarok 1.4 (FastForward)
he: Amarok 1.4 (קידום מהיר)

en: Amarok 1.4 Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־Amarok 1.4

en: iTunes Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־iTunes

en: Rhythmbox Statistics Importer
he: מייבא סטטיסטיקה מ־Rhythmbox

[ctx: Name of the synchronization target]
en: Target name
he: שם היעד

en: Now playing
he: מושמע כעת

en: Retrieved lyrics is empty
he: מילות השיר שהתקבלו ריקות

en: Lyrics data could not be parsed
he: לא ניתן לפענח את נתוני מילות השירים

en: No information available for this track
he: אין מידע זמין עבור רצועה זאת

en: The audio player by KDE
he: נגן השמע מבית KDE

en: (C) 2002-2003, Mark Kretschmann
    (C) 2003-2025, The Amarok Development Squad
he: ‏(C) 2002‏-2003, מארק קרצ׳מן
    ‏(C) 2003‏-2025, חוליית הפיתוח של Amarok

en: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
    
    (Build Date: %1)
he: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    משוב:
    amarok@kde.org
    
    (תאריך ההרכבה: %1)

en: <i>Inactive authors</i>
he: <i>יוצרים לא פעילים</i>

en: Developer (Stecchino)
he: מפתח (Stecchino)

en: Developer (dr_lepper)
he: מפתח (dr_lepper)

en: Mark Kretschmann
he: מארק קרצ׳מן

en: Project founder (markey)
he: מייסד המיזם (markey)

en: Matěj Laitl
he: מאטיי לאייטל

en: iPod collection rewrite & more (strohel)
he: שכתוב אוספים ב־iPod ועוד (strohel)

en: Ralf 'SalsaMaster' Engels
he: ראלף ‚SalsaMaster’ אנגלס

en: Developer (rengels)
he: מפתח (rengels)

en: Patrick von Reth
he: פטריק וון רת

en: Windows build (TheOneRing)
he: בנייה ל־Windows ‏(TheOneRing)

en: Developer (stuffcorpse)
he: מפתח (stuffcorpse)

en: Sam Lade
he: סאם לייד

en: Developer (Sentynel)
he: מפתח (Sentynel)

en: Rokymoter, Developer (sven423)
he: Rokymoter, מפתח (sven423)

en: Téo Mrnjavac
he: טאו מרניאבק

en: Developer (Teo`)
he: מפתח (Teo`‎)

en: Valorie Zimmerman
he: ואלורי צימרמן

en: Developer (eean)
he: מפתח (eean)

en: Jeff 'IROKSOHARD' Mitchell
he: ג׳ף ‚IROCKSOHARD’ מיטצ׳ל

en: Developer (jefferai)
he: מפתח (jefferai)

en: Developer (lfranchi)
he: מפתח (lfranchi)

en: Developer, Vision
he: מפתח, חזון

en: Developer (maxx_k)
he: מפתח (maxx_k)

en: Developer (nhn)
he: מפתח (nhn)

en: Developer (sebr)
he: מפתח (sebr)

en: Developer (xevix)
he: מפתח (xevix)

en: Developer, Replay Gain support
he: מפתח, תמיכה באיזון עוצמת שמע רצועות

en: MP3tunes integration
he: התחברות ל־MP3tunes

en: Windows porting
he: הסבה ל־Windows

en: Usability
he: שימושיות

en: Developer (hydrogen)
he: מפתח (hydrogen)

en: Biased playlists
he: רשימות השמעה מושפעות

en: Daniel Dewald
he: דניאל דיוואלד

en: Tag Guesser, Labels, Spectrum Analyzer
he: מנחש תגיות, תוויות, מנתח מנעד

en: Nepomuk integration
he: שילוב מול Nepomuk

en: Podcast improvements
he: שיפורי הסכתים

en: Live CD, Bug squashing (oggb4mp3)
he: תקליטורים חיים, תיקון תקלות (oggb4mp3)

en: John Atkinson
he: ג׳ון אטקינסון

en: Assorted patches
he: כל מיני טלאים

en: Icons
he: סמלים

en: Developer, Website theme (KRF)
he: מפתח, ערכת עיצוב האתר (KRF)

en: Artwork
he: עיצוב אומנותי

en: Lucas Gomes
he: לוקאס גומז

en: Developer (MaskMaster)
he: מפתח (MaskMaster)

en: Bug triaging and sanitizing
he: אימות תקלות וניקיון

en: UPnP support and patches (nsm)
he: תמיכה ב־UPnP וטלאים (nsm)

en: Website hosting
he: אירוח האתר

en: Scripting interface
he: ממשק סקריפטים

en: Nepomuk Collection (phalgun)
he: אוסף Nepomuk ‏(phalgun)

en: TagLib & ktrm code
he: הקוד של TagLib ושל ktrm

en: Patches & Windows porting (shakes)
he: טלאים והסבה ל־Windows (נענועים)

en: Simon Esneault
he: סיימון אסנולט

en: Photos & Videos applets, Context View
he: יישומוני תמונות וסרטונים, תצוגת הקשר

en: Developer, Automated Playlist Generator
he: מפתח, מחולל רשימות נגינה אוטומטית

en: Thomas Lübking
he: תומס ליובקינג

en: Developer
he: מפתח

en: Wade Olson
he: וייד אולסון

en: Splash screen artist
he: אומן מסך הפתיחה

en: Context view
he: תצוגת הקשר

en: Former contributors
he: תורמים מהעבר

en: Patches
he: טלאים

en: MySQL support
he: תמיכה ב־MySQL

en: Postgresql support
he: תמיכה ב־Postgres

en: Graphics, splash-screen
he: גרפיקה, מסך פתיחה

en: Icons and image work
he: סמלי ויצירות אומנות

en: Dialog to filter the collection titles
he: חלונית לסינון כותרות האוספים

en: Tester, IRC channel operator, whipping
he: בודק, מפעיל ערוץ IRC, הצלפה בשוט

en: Rokymoter, bug fixer (Firetech)
he: Rokymoter, תיקוני תקלות (Firetech)

en: Konqueror Sidebar, some DCOP methods
he: סרגל הצד של Konqueror, כל מיני מתודות DCOP

en: FHT routine, bugfixes
he: שגרות FHT, תיקוני תקלות

en: K3b export code
he: קוד ייצוא ל־K3b

en: Bugfixes, PostgreSQL support
he: תיקוני תקלות, תמיכה ב־PostgreSQL

en: Wikipedia support, patches
he: תמיכה בוויקיפדיה, טלאים

en: Former Amarok logo, former splash screen, former icons
he: הלוגו הקודם של Amarok, מסך הפתיחה הקודם, הסמלים הקודמים

en: Audioscrobbler support
he: תמיכה ב־Audioscrobbler

en: Loads of stuff
he: המון דברים

en: Tomasz Dudzik
he: תומאש דודז׳יק

en: Splash screen
he: מסך פתיחה

en: Andrew Browning
he: אנדרו בראונינג

en: Chris Wales
he: כריס ויילס

en: ZImin Stanislav
he: זימין סטניסלב

en: Local Music
he: מוזיקה מקומית

en: Local sources of content
he: מקורות מקומיים של תוכן

en: Internet
he: אינטרנט

en: Online sources of content
he: מקורות מקוונים של תוכן

en: Playlists
he: רשימות נגינה

en: Various types of playlists
he: סוגים שונים של רשימות נגינה

en: Browse local hard drive for content
he: עיון בכונן המקומי לאיתור תוכן

[ctx: @item:inmenu]
en: &View
he: &תצוגה

en: Lock Layout
he: נעילת פריסה

en: Reset Layout
he: איפוס פריסה

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
he: <qt> סגירת החלון הראשי תשאיר את Amarok פועל במגש המערכת. השתמש ב־ <B>יציאה</B> מתוך התפריט או בסמל של  Amarok במגש המערכת כדי לסגור את התכנה. </qt>

en: Docking in System Tray
he: ממזער למגש המערכת

en: Play Media (Files or URLs)
he: נגן מדיה (קבצים או כתובות)

en: Add Media (Files or URLs)
he: הוסף מדיה (קבצים או כתובות)

en: Add Stream
he: הוסף שידור־זורם

en: Enter Stream URL:
he: הכנס כתובת זורמת:

en: &Add Media...
he: &הוסף מדיה...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
he: &ניקוי רשימת נגינה

[ctx: edit play queue of playlist]
en: Edit &Queue
he: &עריכת התור

[ctx: Remove duplicate and dead (unplayable) tracks from the playlist]
en: Re&move Duplicates
he: ה&סר כפילויות

en: &Add Stream...
he: ה&וסף שידור רדיו זורם...

en: &Export Playlist As...
he: יי&צוא רשימת נגינה בתור…

en: Equalizer
he: אקולייזר

en: Bookmark Playlist Setup
he: הגדרת סימניות רשימת נגינה

en: Bookmark Context Applets
he: צור סימניית יישומי קישורים

en: Play Media...
he: נגן מדיה...

en: Edit Details of Currently Selected Track
he: עריכת פרטי הרצועה הנבחרת

[ctx: Keyboard shortcut setting. A localized fitting unit (seconds or minutes) is automatically included in %1.]
en: Seek Forward by %1
he: חתירה של %1 קדימה

[ctx: Keyboard shortcut setting. A localized fitting unit (seconds or minutes) is automatically included in %1.]
en: Seek Backward by %1
he: חתירה של %1 אחורה

en: Update Collection
he: עדכון האוסף

en: Synchronize Statistics...
he: סנכרון סטטיסטיקה…

en: Previous Track
he: הרצועה הקודמת

en: Restart current track
he: השמעת הרצועה הנוכחית מחדש

en: Shuffle Playlist
he: ערבוב רשימת נגינה

en: Repopulate Playlist
he: מילוי רשימת הנגינה מחדש

en: Disable Dynamic Playlist
he: השבתת רשימת נגינה דינמית

en: Next Track
he: הרצועה הבאה

en: Increase Volume
he: הגבר עצמת־קול

en: Decrease Volume
he: הנמך עוצמת־קול

en: Toggle Main Window
he: החלף לחלון הראשי

en: Search playlist
he: חיפוש ברשימת הנגינה

en: Show active track
he: &הראה הרצועה פעילה

en: Show Notification Popup
he: הצג התרעות בחלונית קופצת

en: Mute Volume
he: השתק קול

en: Last.fm: Love Current Track
he: Last.fm: העדפת הרצועה הנוכחית

en: Last.fm: Ban Current Track
he: Last.fm: חסימת הרצועה הנוכחית

en: Last.fm: Skip Current Track
he: Last.fm: דלג על הרצועה הנוכחית

en: Queue Track
he: הכנס רצועה לתור

en: Rate Current Track: 1
he: דרג את הרצועה הנוכחית: 1

en: Rate Current Track: 2
he: דרג את הרצועה הנוכחית: 2

en: Rate Current Track: 3
he: דרג את הרצועה הנוכחית: 3

en: Rate Current Track: 4
he: דרג את הרצועה הנוכחית: 4

en: Rate Current Track: 5
he: דרג את הרצועה הנוכחית: 5

en: Network Request Viewer
he: מציג בקשות רשת

en: &About Amarok
he: &אודות Amarok

en: &Diagnostics
he: &אבחון

en: &Report Bug...
he: דיווח על &תקלה…

en: &Music
he: &מוזיקה

en: &Playlist
he: &רשימת נגינה

en: &Tools
he: &כלים

en: &Settings
he: &הגדרות

en: Hide Menu
he: הסתרת תפריט

en: Paused  ::  %1
he: מושהה  ::  %1

en: %1 - %2  ::  %3
he: %1 - %2 ::  %3

en: Apply this layout change?
he: להחיל את השינויים לפריסה?

en: Choose Best Matches from This Album
he: בחירת ההתאמות המיטביות מהאלבום הזה

en: Go to Artist Page
he: מעבר לעמוד האומן/נית

en: Go to Album Page
he: מעבר לעמוד האלבום

en: Go to Track Page
he: מעבר לעמוד הרצועה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkRequestsDialog) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Network Requests
he: בקשות רשת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Method
he: שיטה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
he: אורך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Content Type
he: סוג תוכן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
he: פרטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails)
en: Value
he: ערך

en: Playlist Layouts
he: פריסות רשימות נגינה

en: Configure Playlist Layouts...
he: הגדרת פריסות רשימת נגינה…

en: Configuration for
he: הגדרות עבור

[ctx: placeholder for a prefix]
en: [prefix]
he: [קידומת]

[ctx: placeholder for a suffix]
en: [suffix]
he: [סיומת]

en: Width:
he: רוחב:

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Either a fixed (absolute) value, or a relative value (e.g. 128px or 12%).
he: ערך קבוע (מוחלט) או ערך יחסי (למשל: 128px או 12%).

en: Fit content
he: התאמה לתוכן

en: Fit the element text
he: התאמה לטקסט הרכיב

[ctx: automatic width]
en: Automatic
he: אוטומטי

en: Alignment:
he: יישור:

en: Font:
he: גופן:

en: Configuration for '%1'
he: הגדרות עבור ‚%1’

en: Show cover
he: הצגת עטיפה

en: Invalid playlist layout.
he: פריסת רשימת הנגינה שגוי.

en: copy of %1
he: עותק של %1

en: Body
he: גוף

en: Body (Various artists)
he: גוף (מספר אמנים)

en: Single
he: סִינְגֶל

en: New playlist layout
he: פריסת רשימת נגינה חדשה

en: Copy playlist layout
he: העתקת פריסת רשימת הנגינה

en: Delete playlist layout
he: מחיקת פריסת רשימת הנגינה

en: Rename playlist layout
he: שינוי שם פריסת רשימת הנגינה

en: Choose a name for the new playlist layout
he: נא לבחור שם עבור פריסת רשימת הנגינה החדשה

en: Cannot create a layout with no name.
he: לא ניתן ליצור פריסה ללא שם.

en: Layout name error
he: שגיאה בשם הפריסה

en: Cannot create a layout with the same name as an existing layout.
he: לא ניתן ליצור פריסה עם שם של פריסה שכבר קיים.

en: Cannot create a layout containing '/'.
he: לא ניתן ליצור פריסה שמכילה ‚/’.

en: Choose a new name for the playlist layout
he: נא לבחור שם חדש לפריסת רשימת הנגינה

en: Cannot rename a layout to have no name.
he: לא ניתן להסיר את שם הפריסה.

en: Cannot rename a layout to have the same name as an existing layout.
he: לא ניתן לשנות את השם לפריסה כך שיהיה לה את אותו השם של פריסה שכבר קיימת.

en: Default Layout
he: פריסת ברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PlaylistLayoutEditDialog)
en: Playlist Layout Editor
he: עורך פריסות רשימות נגינה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Layouts
he: פריסות זמינות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
he: פריסה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inlineControlsChekbox)
en: Show inline playback controls
he: הצגת פקדי נגינה פנימית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
he: קיבוץ לפי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
he: הצגת חלוניות עצה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Track Progression
he: התקדמות הרצועה

en: Only Queue
he: תור בלבד

en: Repeat Track
he: חזרה על הרצועה

en: Repeat Album
he: חזרה על האלבום

en: Repeat Playlist
he: חזרה על רשימת הנגינה

en: Random Tracks
he: רצועות אקראיות

en: Random Albums
he: אלבומים אקראיים

en: Favor
he: מועדף

en: Higher Scores
he: ניקודים גבוהים יותר

en: Higher Ratings
he: דירוגים גבוהים יותר

en: Not Recently Played
he: לא נוגנו לאחרונה

en: Add a sorting level to the playlist.
he: הוספת שלב מיון לרשימת הנגינה.

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Add tracks to playlist
he: הוספת רצועות לרשימת נגינה

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Queue tracks
he: הוספת רצועות לתור

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Replace playlist
he: החלפת רשימת נגינה

[ctx: Empty placeholder token used for spacing in playlist layouts]
en: Placeholder
he: ממלא מקום

[ctx: 'Cover image' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Cover image
he: תמונת עטיפה

[ctx: 'Directory' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Directory
he: תיקייה

[ctx: 'Divider' token for playlist layouts representing a small visual divider]
en: Divider
he: מפריד

[ctx: 'File name' playlist column name and token for playlist layouts]
en: File name
he: שם קובץ

[ctx: 'Group length' (total play time of group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group length
he: אורך כל הקבוצה

[ctx: 'Group tracks' (number of tracks in group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group tracks
he: מספר רצועות בקבוצה

[ctx: 'Labels' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Labels
he: תוויות

[ctx: 'Mood' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Mood
he: אווירה

[ctx: 'Moodbar' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Moodbar
he: סרגל אווירה

[ctx: 'Source' (local collection, Magnatune.com, last.fm, ... ) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Source
he: מקור

[ctx: 'SourceEmblem' playlist column name and token for playlist layouts]
en: SourceEmblem
he: סמל מקור

[ctx: 'Title' (track name) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title
he: שם הרצועה

[ctx: 'Title (with track number)' (track name prefixed with the track number) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title (with track number)
he: שם הרצועה (עם מספר הרצועה)

en: &Save Current Playlist
he: &שמירת רשימת נגינה נוכחית

en: &Save playlist to "%1"
he: &שמירת רשימת הנגינה אל „%1”

en: No tracks
he: אין רצועות

en: Total playlist size: %1
he: גודל כולל של רשימת הנגינה: %1

en: Queue size: %1
he: גודל תור: %1

en: Queue length: %1
he: אורך תור: %1

en: <b>Note:</b> This track is not playable.<br>%1
he: <b>לתשומת ליבך:</b> לא ניתן לנגן את הרצועה הזאת.<br>%1

en: (...)
he: (…)

[ctx: %1: bitrate]
en: %1 kbps
he: %1 קסל״ש

en: No extra information available
he: אין מידע נוסף

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
he: שם קובץ

en: Disc Number
he: מספר דיסק

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
he: רצועה

en: BPM
he: בתים לדקה

en: Comment
he: הערה

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
he: תיקייה

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Sample Rate
he: קצב דגימה

en: Rating
he: דירוג

[ctx: Column name]
en: Last Played
he: נגינה אחרונה

en: Mood
he: אווירה

en: File Size
he: גודל קובץ

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlaylistQueueEditor)
en: Queue Editor
he: עורך תורים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move Up
he: העלאה למעלה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move Down
he: הורדה למטה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
he: הוצאת רצועה מהתור

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear Queue
he: פינוי התור

en: Filter %1
he: סינון %1

en: Search %1
he: חיפוש %1

en: %1 layout
he: פריסה %1

[ctx: A type of command that affects the sorting, layout and filtering int he Playlist]
en: Playlist
he: רשימת נגינה

en: Tracks
he: רצועות

en: Albums
he: אלבומים

en: Artists
he: אמנים

en: Composers
he: מלחינים

en: Years
he: שנים

en: Show only matches
he: להציג התאמות בלבד

en: Search Preferences
he: העדפות חיפוש

en: Tracks Added
he: רצועות נוספו

en: Tracks Removed
he: רצועות הוסרו

en: Tracks moved
he: רצועות הועברו

en: Tracks have been hidden due to the active search.
he: רצועות הוסתרו עקב החיפוש הפעיל.

en: The following sources are available for this track:
he: המקורות הבאים זמינים עבור רצועה זו:

en: OK
he: אישור

en: Stop Playing After This Track
he: להפסיק לנגן לאחר רצועה זו

en: Remove From Playlist
he: הסרה מתוך רשימת נגינה

en: Select Source
he: בחר מקור

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match Any" group
he: קבוצת „התאמת כלשהו”

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match All" group
he: קבוצת „התאמה של הכול”

[ctx: name of a type of constraint group]
en: Unknown match group
he: קבוצת התאמה לא ידועה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Constraint Group Settings
he: הגדרות קבוצת הגבלה

en: Fixes a track, album, or artist to a certain position in the playlist
he: קיבוע של רצועה, אלבום או אומן/ית למקום מסוים ברשימת הנגינה

en: Checkpoint: %1
he: נקודת ביקורת: %1

en: "%1" (track) by %2
he: „%1” (רצועה) של %2

en: "%1" (album) by %2
he: „%1” (אלבום) של %2

en: "%1" (album)
he: „%1” (אלבום)

en: "%1" (artist)
he: „%1” (אומן/אומנית)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
he: מקום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
he: התאמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Exact) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactR
en: exact
he: מדויק

en: Playlist Duration
he: משך רשימת נגינה

en: Sets the preferred duration of the playlist
he: הגדרת משך הזמן המועדף לרשימת הנגינה

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: equals %1
he: משך רשימת נגינה: שווה ל־%1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: more than %1
he: משך רשימת נגינה: יותר מ־%1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: less than %1
he: משך רשימת נגינה: פחות מ־%1

en: Playlist duration: unknown
he: משך רשימת נגינה: לא ידוע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Duration Constraint Settings
he: הגדרות הגבלת משך רשימות נגינה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: shorter than
he: קצר מ־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
he: שווה ל־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: longer than
he: ארוך מ־

en: Total File Size of Playlist
he: סך גודל הקבצים של רשימת נגינה

en: Sets the preferred total file size of the playlist
he: הגדרת גודל הקבצים הכולל המועדף לרשימת הנגינה

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: equals %1
he: גודל הקבצים הכולל ברשימת הנגינה: שווה ל־%1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: more than %1
he: גודל הקבצים הכולל של רשימת הנגינה: יותר מ־%1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: less than %1
he: גודל הקבצים הכולל של רשימת הנגינה: פחות מ־%1

en: Total file size of playlist: unknown
he: גודל הקבצים הכולל ברשימת הנגינה: לא ידוע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Total Size Constraint Settings
he: הגדרות מגבלת גודל כולל של רשימת הנגינה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
he: קטן מ־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: more than
he: גדול מ־

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Size)
en: The target total size of all the files in the playlist.
he: יעד הגודל הכולל של כל הקבצים ברשימת הנגינה.

en: Playlist Length
he: אורך רשימת נגינה

en: Playlist length: unknown
he: אורך רשימת הנגינה: לא ידוע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Length Constraint Settings
he: הגדרות הגבלת אורך רשימות נגינה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: fewer than
he: קטן מ־

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Length)
en: The target number of tracks for the generated playlist.
he: מספר רצועות היעד לרשימת הנגינה שנוצרת.

en: Prevent Duplicates
he: מניעת כפילות

en: Prevent duplicate tracks
he: מניעת כפילות רצועות

en: Prevent duplicate artists
he: מניעת כפילות אומנים

en: Prevent duplicate albums
he: מניעת כפילות אלבומים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Prevent Duplicates Constraint Settings
he: הגדרות הגבלת מניעת כפילות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Field)
en: Prevent duplicate
he: מניעת כפילות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
he: רצועות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: albums
he: אלבומים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: artists
he: אומנים

en: Match Tags
he: לכידת תגיות

en:  not
he: אין

[ctx: number of stars in the rating of a track]
en: %1 star | %1 stars
he[0]: כוכב
he[1]: שני כוכבים
he[2]: %1 כוכבים
he[3]: %1 כוכבים

[ctx: an arbitrary string surrounded by quotes]
en: "%1"
he: „%1”

[ctx: a numerical tag (like year or track number) equals a value]
en: equals
he: שווה ל־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
he: גדול מ־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: before
he: לפני

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: on
he: ב־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: after
he: אחרי

en: within
he: במהלך

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) equals some string]
en: equals
he: שווה ל־

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) starts with some string]
en: starts with
he: מתחיל ב־

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) ends with some string]
en: ends with
he: מסתיים ב־

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) contains some string]
en: contains
he: מכיל

en: regexp
he: ביטוי רגולרי

en: unknown comparison
he: השוואה לא ידועה

en: %1 day | %1 days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: %1 ימים
he[3]: %1 ימים

en: %1 month | %1 months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: %1 חודשים
he[3]: %1 חודשים

en: %1 year | %1 years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: %1 שנים
he[3]: %1 שנים

[ctx: within the last %1 days]
en: day | days
he[0]: יום
he[1]: יומיים
he[2]: ימים
he[3]: ימים

[ctx: within the last %1 months]
en: month | months
he[0]: חודש
he[1]: חודשיים
he[2]: חודשים
he[3]: חודשים

[ctx: within the last %1 years]
en: year | years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: שנים
he[3]: שנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Match)
en: Field:
he: שדה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Invert)
en: Invert:
he: היפוך:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: within the last
he: במהלך

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
he: שווה ל־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
he: מתחיל ב־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
he: מסתיים ב־

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
he: כולל

en: url
he: כתובת

en: title
he: כותרת

en: artist name
he: שם אומן/נית

en: album name
he: שם אלבום

en: genre
he: סגנון

en: composer
he: מלחין

[ctx: Field name]
en: year
he: שנה

en: comment
he: הערה

en: track number
he: מספר רצועה

en: disc number
he: מספר דיסק

en: length
he: אורך

en: added to collection
he: נוסף לאוסף

en: score
he: ניקוד

en: rating
he: דירוג

en: first played
he: הושמע לראשונה

en: last played
he: השמעה אחרונה

en: play count
he: מונה השמעות

en: label
he: תווית

en: New playlist preset
he: ערכת רשימת נגינה חדשה

en: Unnamed playlist preset
he: ערכת רשימת נגינה ללא שם

en: Generating a new playlist
he: נוצרת רשימת נגינה חדשה

en: Add new
he: הוסף חדש

en: Constraint Group
he: קבוצת הגבלה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Tree)
en: Constraint Tree
he: עץ הגבלות

en: Import preset
he: ייבוא ערכה

en: Preset files
he: קובצי ערכות

en: Preset could not be exported to %1
he: לא ניתן לייצא את הערכה אל %1

en: Presets could not be imported from %1
he: לא ניתן לייבוא ערכות מתוך %1

en: Export "%1" preset
he: ייצוא הערכה „%1”

en: Playlist Files on Disk
he: קובצי רשימות נגינה בכונן

en: The playlist file "%1" could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את קובץ רשימת הנגינה „%1”.

en: Amarok Database
he: מסד הנתונים של Amarok

en: Scanning music
he: סורק מוזיקה

en: Could not find amarokcollectionscanner!
he: לא ניתן למצוא את amarokcollectionscanner!

en: Unable to start Amarok collection scanner.
he: לא ניתן להפעיל את סורק האוספים של Amarok.

en: Code
he: קוד

en: Execute Script
he: הרצת סקריפט

en: &New Script
he: סקריפט &חדש

en: &Delete Script
he: מחי&קת סקריפט

en: Previous Script
he: הסקריפט הקודם

en: Next Script
he: הסקריפט הבא

en: &View
he: ת&צוגה

en: Remove script file from disk?
he: להסיר את הסקריפט מהכונן?

en: Remove Script
he: הסרת סקריפט

[ctx: Confirm if script file should be removed]
en: Remove
he: הסרה

[ctx: Generic script dialog answer button]
en: Yes
he: כן

[ctx: Generic script dialog answer button]
en: No
he: לא

en: Add new Ampache server
he: הוספת שרת Ampache חדש

en: Successfully connected
he: החיבור הצליח

en: Connection failure
he: שגיאת חיבור

en: Authentication failed.
he: האימות נכשל.

en: Authentication Error
he: שגיאת אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Server
he: הוספת שרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Server
he: הסרת שרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServerAddress)
en: Server Address
he: כתובת שרת

en: Amarok frontend for your Ampache server
he: ממשק Amarok לשרת ה־Ampache שלך

en: Ampache Server %1
he: שרת Ampache  %1

en: Updated: %1
he: עודכן: %1

en: <p>No information found for this track.</p>
he: <p>לא נמצא מידע עבור רצועה זו.</p>

en: <p>No information found for this album.</p>
he: <p>לא נמצא מידע עבור אלבום זה.</p>

en: <p>No information found for this artist.</p>
he: <p>לא נמצא מידע עבור אמן זה.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verifyButton)
en: Check Connection
he: בדיקת החיבור

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: gpodder.net Profile
he: פרופיל ב־gpodder.net

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
he: &ניסיון התחברות

en: Gpodder Podcasts
he: הסכתים מ־Gpodder

en: gpodder.net: Podcast Directory Service
he: gpodder.net: שירות ספריית הסכתים

en: Subscribe
he: הירשם

en: gpodder.net credentials
he: פרטי גישה ל־gpodder.net

en: Either the username or the password is empty, please correct and try again.
he: שם המשתמש או הסיסמה ריקים, נא לתקן את זה ולנסות שוב.

en: Failed
he: נכשל

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
he: הצלחה

en: Either the username or the password is incorrect, please correct and try again
he: שם־המשתמש או הססמה שגויים. יש לתקן ולנסות שנית

en: Unable to connect to gpodder.net service or other error occurred.
he: לא ניתן להתחבר לשירות gpodder.net או שאירעה שגיאה אחרת.

en: No description available...
he: אין תיאור זמין...

en: From Jamendo.com
he: מתוך Jamendo.com

en: A site where artists can freely share their music
he: אתר בו אמנים יכולים לשתף בחופשיות את המוזיקה שלהם

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
he: עדכן

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
he: סגנון / אמן

en: Genre / Artist / Album
he: סגנון / אמן / אלבום

en: Downloading Jamendo.com database...
he: מסד הנתונים של Jamendo.com מתקבל…

en: Updating the local Jamendo database.
he: מעדכן את בסיס־הנתונים המקומי של Jamendo

[ctx: Name of the "Last.fm" similar bias]
en: Last.fm similar
he: דומים ב־Last.fm

en: the previous track
he: הרצועה הקודמת

[ctx: Name of the "WeeklyTop" bias]
en: Last.fm weekly top artist
he: האומנים השבועיים המובילים ב־Last.fm

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
he: הפרופיל של Last.fm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectToAccount)
en: Connect to account
he: חיבור חשבון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_ScrobblerUsername)
en: Not connected
he: לא מחובר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <a href="https://www.last.fm/join">Sign up to Last.fm</a>
he: <a href="httpד://www.last.fm/join">הרשמה ל־Last.fm</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectAccount)
en: Disconnect account
he: ניתוק חשבון

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
he: השרותים של Last.fm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
he: &העבר רצועות

en: Last.fm: The social music revolution
he: Last.fm: מהפכת המוזיקה החברתית

en: Last.fm: Love
he: Last.fm: אוהב

en: Username: %1
he: שם משתמש: %1

en: Play Count: %1 play | Play Count: %1 plays
he[0]: מונה נגינה: נגינה אחת
he[1]: מונה נגינות: %1 נגינות
he[2]: מונה נגינות: %1 נגינות
he[3]: מונה נגינות: %1 נגינות

en: Global Tags
he: תגיות מקיפות

en: Friends' Loved Radio
he: הרדיו האהוב על החברים

en: Friends' Personal Radio
he: הרדיו האישי של החברים

[ctx: Disconnect Last.fm account in settings]
en: Disconnect
he: ניתוק

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
he: נכשל

en: Unable to connect to Last.fm service.
he: לא ניתן להתחבר לשירות Last.fm.

en: My Recommendations
he: ההמלצות שלי

en: My Radio Station
he: תחנת הרדיו שלי

en: My Tags
he: התגיות שלי

en: Friends
he: חברים

en: Last.fm: &Ban
he: Last.fm: &משעה

en: Ban this track
he: השעה את הרצועה

en: Last.fm: &Skip
he: Last.fm: &דלג

en: Skip this track
he: דלג על הרצועה

en: Global Tag Radio: "%1"
he: רדיו תג גלובלי: "%1"

en: User Tag Radio: "%1"
he: רדיו תג של המשתמש: "%1"

en: Similar Artists to "%1"
he: אמנים דומים ל־"%1"

en: Artist Fan Radio: "%1"
he: רדיו מעריצי האמן: "%1"

en: %1's Neighbor Radio
he: הרדיו השכן של %1

en: %1's Personal Radio
he: הרדיו האישי של %1

en: %1's Mix Radio
he: רדיו המיקס של %1

en: %1's Recommended Radio
he: הרדיו האהוב על %1

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
he: רדיו מומלץ על־ידי %1 (פופלאריות %2)

en: Group Radio: %1
he: רדיו קבוצתי: %1

en: Track Radio
he: רדיו רצועה

en: Artist Radio
he: רדיו האמן

en: Last.fm is cool...
he: Last.fm זה מגניב...

[ctx: As in Last.fm]
en: Loved Track: %1
he: רצועה אהובה: %1

[ctx: As in Last.fm]
en: Banned Track: %1
he: רצועה חסומה: %1

[ctx: %1 is field name such as Album Name; %2 is the original value; %3 is the corrected value]
en: %1 <b>%2</b> should be corrected to <b>%3</b>
he: את %1 <b>%2</b> יש לתקן ל־<b>%3</b>

en: Play Similar Artists from Last.fm
he: נגן אמנים דומים  מ־Last.fm

[ctx: description of the Last.fm statistics synchronization provider]
en: slows down track matching
he: מאט התאמת רצועות

en: Downloading '%1' by %2 from Magnatune.com
he: מוריד '%1' של %2 מ-Magnatune.com

en: Downloading album from Magnatune.com
he: מוריד אלבום מ־Magnatune.com

en: Uncompressing Magnatune.com download...
he: פורש את ההורדה מ-Magnatune.com...

en: Adding album cover to collection
he: מוסיף עטיפת אלבום לאוסף

en: Preview Tracks
he: רצועות קודמות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Updates
he: עדכונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateDatabase)
en: Update Magnatune database automatically
he: עדכון מסד הנתונים של Magnatune אוטומטית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Redownloads
he: הורדות מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Enter your e-mail here to be able to redownload any previous purchase from Magnatune directly from within Amarok.
he: יש להכניס את כתובת הדואר האלקטרוני כאן על מנת שיהיה ניתן להוריד מחדש כל רכישה קודמת מ־Magnatune ישירות לתוך Amarok.

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: E-mail:
he: דוא״ל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
he: אפשרויות חברות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
he: אני חבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
he: סוג חברות:

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
he: ססמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">For more information about the Magnatune.com memberships, and to sign up, go to  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>
he: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">למידע נוסף אודות חברויות ב־Magnatune.com, וכדי להירשם, ניתן לפנות לכתובת </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Stream Options
he: אפשרויות זרימה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
he: סוג זרימת תצוגה מקדימה:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
he: MP3 באיכות גבוהה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
he: MP3 באיכות נמוכה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
he: הורדת אלבום מ־Magnatune.com

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
he: אפשרויות הורדה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
he: בחר תבנית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
he: הורד אל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
he: אם אתה מוריד קבצים למקום שכבר מנוטר על־ידי Amarok, האלבום יתווסף באופן אוטומטי לאוסף שלך.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
he: מידע אודות Magnatune

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
he: &הורד

en: Processing download
he: מבצע הורדה

en: Could not process download
he: אין אפשרות לבצע את הליך ההורדה

en: Loading artist info...
he: טוען מידע אודות האמן...

en: Loading album info...
he: טוען מידע אודות האלבום...

note: i18n( "Genre: ");// + magnatuneAlbum->
en: Release Year: %1
he: שנת הוצאה לאור: %1

en: Description:
he: תיאור:

en: From Magnatune.com
he: מ־Magnatune.com

en: Loading Magnatune.com frontpage...
he: טוען את העמוד הראשי של Magnatune.com...

en: Fetching Magnatune.com front page
he: מוריד את העמוד הראשי של Magnatune.com

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
he: טוען את דף המועדפים שלך מ-Magnatune.com...

en: Loading your personal Magnatune.com recommendations page...
he: טוען את עמוד ההמלצות האישי שלך מ-Magnatune.com...

en: The non evil record label that is fair to artists and customers alike
he: חברת ההקלטות הלא מרושעת שהוגנת כלפי האמנים והקונים גם יחד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Click this button to download Magnatune database now.
he: לחיצה על הכפתור הזה תוריד את מסד הנתונים של Magnatune עכשיו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, update)
en: Update
he: עדכון

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
he: מנהל ההורדות מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
he: אלום האלבומים בהורדת בפעמים הקודמות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
he: &הורד מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
he: אמן - אלבום

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SignupDialog)
en: Magnatune.com member signup
he: הרשמה לחברות ב־Magnatune.com

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
he: סגירה

en: Artist / Album
he: אמן / אלבום

en: Re-download
he: הורד מחדש

en: Update Database
he: עדכן את בסיס־נתונים

en: Tools
he: כלים

en: Download Album
he: הורד אלבום

en: Signup
he: הרשמה

en: Downloading Magnatune.com database...
he: הורדת מסד הנתונים של Magnatune.com…

en: Updating the local Magnatune database.
he: מעדכן בסיס־נתונים המקומי של Magnatune

en: ok
he: בסדר

en: IRC:
    server: irc.libera.chat / channel: #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
he: IRC:
    שרת: irc.libera.chat / ערוץ:‎ #amarok
    
    משוב:
    amarok@kde.org

en: The email to be used for authentication.
he: הדוא"ל שישומש לוידוא הזהות.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: MP3tunes Login
he: התחברות ל־MP3tunes

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
he: דוא"ל:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
he: ססמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
he: קוד PIN:

en: The MP3tunes Locker: Your Music Everywhere!
he: MP3tunes Locker: המוזיקה שלך בכל מקום!

en: MP3tunes AutoSync Enabled
he: MP3tunes AutoSync מאופשר

en: MP3tunes AutoSync Disabled
he: MP3tunes AutoSync מנוטרל

en: Authenticating
he: וידוא זהות

en: MP3tunes failed to Authenticate.
he: MP3tunes נכשל באימות.

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
he: MP3tunes Harmony: מנותק

en: MP3tunes Harmony: Waiting for PIN Input
he: MP3tunes Harmony: ממתין להכנסת קוד PIN

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
he: MP3tunes Harmony: התחבר בהצלחה

en: MP3tunes Harmony Error
    %1
he: שגיאה ב־MP3tunes Harmony
    %1

en: Only the following types of tracks can be uploaded to MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, and ogg.
he: אפשר להעלות ל־MP3tunes רק רצועות מהסוגים האלו: mp3, mp4' m4a' m4p' aac' wma ו־ogg.

en: Upload to MP3tunes Initiated
he: הותחלה ההעלאה ל־MP3tunes

en: Uploading Track %1/%2
he: מעלה רצועות %1/%2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, instructionsLabel)
en: Add a local or remote OPML file to be included in the list.
he: הוספת קובץ OPML מקומי או מרוחק לכלול ברשימה.

en: Loading Podcast Info...
he: טוען מידע אודות הפוד־קסט...

en: Fetching Podcast Info
he: מצרף מידע על הפוד־קסט

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: Podcast Directory
he: תיקיית פוד־קסט

en: A large listing of podcasts
he: רשימה גדולה של פוד־קסטים

en: Add an OPML file to the list.
he: הוספת קובץ OPML לרשימה.

en: Loading info...
he: טוען מידע...

en: This service does not accept any messages
he: שירות זה לא מאפשר קבלת הודעות

en: ERROR: unknown message
he: שגיאה: הודעה לא ידועה

en: No service named %1 is currently loaded
he: אין שרות בשם %1 הרץ כרגע

[ctx: Select if collection should be synchronized]
en: Keep synchronized
he: לשמור על סנכרון

en: Ignored labels: %1
he: תוויות מוחרגות: %1

en: Synchronize Statistics
he: סנכרון סטטיסטיקה

en: Configure Synchronization...
he: הגדרת סנכרון…

en: Configure Synchronization Target
he: הגדרת יעד סנכרון

en: Add Synchronization Target
he: הוספת יעד סנכרון

en: Choose Target Type
he: סחירת סוג יעד

en: Configure Target
he: הגדרת יעד

en: Back
he: חזרה

en: Expand Updated
he: הרחבת העדכניים

en: All Tracks
he: כל הרצועות

en: Updated Tracks
he: רצועות עדכניות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchedTab)
en: Matched Tracks
he: רצועות תואמות

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, matchedFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, uniqueFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, excludedFilterLine)
en: Filter Tracks...
he: סינון רצועות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedRatingsButton)
en: Take Ratings From
he: משיכת דירוגים מתוך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedExpandButton)
en: Expand
he: הרחבה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, uniqueTab)
en: Unique Tracks
he: רצועות ייחודיות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, excludedTab)
en: Excluded Tracks
he: רצועות מוחרגות

en: Abort
he: בטל

en: Multiple background tasks running (click to show)
he: מספר משימות רצות ברקע (תוצגנה בלחיצה)

en: Abort all background tasks
he: בטל את כל פעולות הרקע

en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

en: Rediscover Your Music
he: גלה מחדש את עולם המוזיקה

en: Slim Toolbar
he: סרגל־כלים רזה

en: Volume: %1% (muted)
he: עוצמת שמע: %1% (מושתק)

en: Volume: %1%
he: עצמת קול: %1%

en: Transcode Tracks
he: התמרת רצועות

en: Transc&ode
he: ה&תמרה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Transcode
he: התמרה

[ctx: Tooltip of a disabled transcoding encoder option]
en: Not currently available on your system.
he: לא זמין כרגע במערכת שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks
he: התמרת כל הרצועות

en:  (recommended)
he:  (מומלץ)

en: Ask before each transfer
he: לשאול לפני כל העברה

en: Muted
he: מושתק

en: <i>Volume: %1</i>
he: <i>עוצמת שמע: %1</i>

en: Score: %1
he: ניקוד: %1

en: Rating: %1
he: דירוג: %1

en: Play count: %1
he: מונה נגינות: %1

en: Last played: %1
he: נגינה אחרונה: %1

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Amarok Bookmarks
he: הסימניות של Amarok

en: Scheme
he: סכמה

en: Preset:
he: ערכה:

en: Add preset
he: הוספת ערכה

en: Saves the current scheme/format as new preset.
he: שמירת הערכה/תבנית הנוכחית כערכה חדשה.

en: Update preset
he: עדכון ערכה

en: Remove preset
he: הסרת ערכה

en: Removes the currently selected preset.
he: הסרת הערכה הנבחרת.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Folder
he: תיקייה

[ctx: Artist's Initial]
en: Initial
he: התחלתי

en: &Basic...
he: &בסיסי...

en: &Advanced...
he: &מתקדם

en: New Preset
he: ערכה חדשה

en: Preset Name
he: שם הערכה

en: Simple Search
he: חיפוש פשוט

[ctx: Unit for data rate kilo bit per seconds]
en: kbps
he: קסל״ש

[ctx: Unit for sample rate]
en: Hz
he: הרץ

[ctx: The date lies before the given fixed date]
en: before
he: לפני

[ctx: The date is the same as the given fixed date]
en: on
he: ב־

[ctx: The date is after the given fixed date]
en: after
he: אחרי

[ctx: The date is between the given fixed dates]
en: between
he: בין

[ctx: The date lies before the given time interval]
en: older than
he: ישן מ־

[ctx: The date lies after the given time interval]
en: newer than
he: חדש מ־

[ctx: a numerical tag (like year or track number) is between two values]
en: between
he: בין

en: Rating changed
he: דירוג השתנה

en: Volume: 100% (muted)
he: עצמת קול: 100% (מושתק)

en: On-Screen-Display preview
    Drag to reposition
he: תצוגה מקדימה של תצוגה־על־המסך
    גרור כדי לשנות את המיקום

en: Stopped
he: נעצר

en: Paused
he: מושהה

en: Play
he: נגן

en: Pause
he: השהיה

[ctx: Example: 3.5 GB free (unit is part of %1)]
en: %1 free
he: %1 פנויים

en: Track Progress
he: התקדמות הרצועה

en: The amount of time elapsed in current track
he: כמות הזמן שחלף מתחילת הרצועה הנוכחית

en: The amount of time remaining in current track
he: כמות הזמן הנותר לרצועה הנוכחית

en: Enter space-separated terms to search.
he: הזן מונחים המופרדים ברווחים לחיפוש באלבומים

en: Edit filter
he: ערוך מסנן

en: Volume
he: עוצמת קול

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
he: קפוץ אל: %1

en: Drag in and out items from above.
he: אפשר לגרור פריטים פנימה והחוצה מהאזור שלעיל.

en: [prefix]
he: [קידומת]

en: [suffix]
he: [סיומת]

en: Checkpoint: <b>%1</b>
he: נקודת ביקורת: <b>%1</b>

en: Track: %1
he: רצועה: %1

en: Album: %1
he: אלבום: %1

en: Artist: %1
he: אומן: %1

en: empty
he: ריק
