amarok - en to lv translation catalogue (2320 entries)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Default
lv: Noklusējuma

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping
lv: Bez grupēšanas

note: i18n: tag layout attribute name
en: No Grouping (Single Line)
lv: Bez grupēšanas (viena rinda)

note: i18n: tag layout attribute name
en: Verbose
lv: Informatīvi

en: License Agreement
lv: Licence

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
lv: <qt>Informācija nav pieejama.<br />Dotais „KAboutData“ objekts nepastāv.</qt>

en: <qt>No information available.<br />The supplied OcsData object does not exist.</qt>
lv: <qt>Informācija nav pieejama.<br />Dotais „OcsData“ objekts nepastāv.</qt>

en: About %1
lv: Par „%1“

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Frameworks %3</html>
lv: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versija %2</b><br />Izmanto „KDE Frameworks“ %3</html>

en: License: %1
lv: Licence: %1

en: &About
lv: &Par

en: Please use <a href="https://bugs.kde.org">https://bugs.kde.org</a> to report bugs.
lv: Par kļūdām ziņojiet <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
lv: ziņojiet par kļūdām uz e-pastu <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: A&uthor
lv: A&utors

en: A&uthors
lv: A&utori

en: &Contributors
lv: At&balstītāji

en: &Donors
lv: &Ziedotāji

en: T&ranslation
lv: T&ulkojums

en: Email contributor
lv: Sūtīt e-pastu izstrādātājam

en: Visit contributor's homepage
lv: Aplūkot izstrādātāja mājaslapu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
lv: Nosaukums

en: Amarok Menu
lv: „Amarok- izvēlne

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

en: Click to change
lv: Spiediet, lai mainītu

en: &Replay Gain Mode
lv: &Skaļuma līdzsvarošanas režīms

[ctx: Replay Gain state, as in, disabled]
en: &Off
lv: &Izslēgts

[ctx: Item, as in, music]
en: &Track
lv: &Celiņu

en: &Album
lv: &Albumu

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop after current Track
lv: Apturēt pēc aktīvā celiņa

en: Stop after current track: Off
lv: Apstāties pēc aktīvā celiņa: Izsl.

en: Stop after current track: On
lv: Apstāties pēc aktīvā celiņa: Iesl.

en: No track playing
lv: Neko neatskaņo

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display a second, left time label.
lv: Vai rādīt otru etiķeti — atlikušo laiku.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display a second time label to the left of the seek slider in the player window.
lv: Ieslēdziet šo, lai atskaņotāja logā, pozīcijas slīdņa kreisajā pusē rādītu otru laika etiķeti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to display remaining track time in the left time label.
lv: Vai laika etiķetē rādīt atlikušo laiku.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Set this to display remaining track time instead of past track time in the player window.
lv: Ieslēdziet šo, lai atskaņotāja logā rādītu, cik laika atlicis celiņā, bet ne to, cik jau ir pagājis.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Which tracks or albums to favor in Random Mode
lv: Kuriem celiņiem un albumiem dot priekšroku nejaušajā režīmā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Tracks or albums with the chosen property will be more likely to be chosen in Random Mode.
lv: Celiņi un albumi ar izraudzīto īpašību tiks biežāk atskaņoti nejaušajā režīmā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: How to progress through tracks in the playlist
lv: Kā virzīties caur celiņiem repertuārā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Determines how amarok will progress through the tracks in the playlist
lv: Nosaka, kā „Amarok“ virzīsies caur celiņiem repertuārā

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: The status of dynamic mode.
lv: Dinamiskā režīma stāvoklis.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, dynamic mode will be on, and tracks will be added according to the dynamic playlist specified.
lv: Ja ieslēgts, darbojas dinamiskais režīms, proti, repertuāram programma automātiski pievienos celiņus no norādītā dinamiskā repertuāra.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Duplicate tracks in dynamic mode.
lv: Celiņu dublēšanās dinamiskajā režīmā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, tracks added in the dynamic mode are allowed to have duplicates.
lv: Ja ieslēgts, dinamiskajā režīmā pievienotajiem celiņiem ir atļauts dublēties.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Previous tracks count.
lv: Iepriekšējo celiņu skaits

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to leave in the playlist before the active track.
lv: Iepriekšējo celiņu skaits, ko paturēt repertuārā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Upcoming tracks count.
lv: Jauno celiņu skaits.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Number of tracks to load into the playlist after the active track.
lv: Jauno celiņu skaits, ko parādīt repertuārā pēc aktīvā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show icon in system tray
lv: Vai rādīt ikonu sistēmas ikonu joslā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable tray icon for Amarok.
lv: Ieslēdz/izslēdz „Amarok“ sistēmas ikonu joslas ikonu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to hide the context view.
lv: Vai slēpt konteksta skatu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable/Disable context view in Amarok.
lv: Ieslēdz/izslēdz „Amarok“ konteksta skatu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Number of undo levels in playlist
lv: Atsaukšanas soļu skaits repertuārā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: The number of undo levels in the playlist.
lv: Repertuāra darbību atsaukšanas soļu skaits.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether playlists store relative path
lv: Vai repertuāri glabā relatīvo ceļu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, Amarok's manually saved playlists will contain a relative path to each track, not an absolute path.
lv: Ja ieslēgts, pašrocīgi saglabātie repertuāri saturēs relatīvu, nevis absolūtu ceļu uz katru celiņu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Filename of the external web browser to be invoked by Amarok.
lv: „Amarok“ lietotā ārējā tīmekļa pārlūka izpilddatne.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to automatically attempt to fetch cover art as needed
lv: Vai mēģināt automātiski ielādēt vāciņu attēlus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Whether to show background images in the browser pane
lv: Vai pārlūka rūtī rādīt fona attēlus

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Automatically scroll the playlist to make the currently playing track visible
lv: Automātiski ritināt repertuāru, lai būtu redzams atskaņotais celiņš

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show Album art in the Collection Browser
lv: Kolekciju pārlūkā rādīt albumu vāciņus

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show the Context View
lv: Rādīt konteksta skatu

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Play the first run jingle
lv: Atskaņot pirmās palaišanas skaņas datni

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Enable context applets collapse animations
lv: Ieslēgt konteksta sīklietotņu sakļaušanas animācijas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: If set, context applets will collapse using animations.
lv: Ja ieslēgts, sakļaujot konteksta sīklietotnes, būs redzama animācija.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Show track's artist in Collection Browser if different from album artist
lv: Kolekciju pārlūkā rādīt celiņa izpildītāju, ja tas atšķiras no albuma izpildītāja

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Explicitly show artist in Collection Browser for Various Artists albums and tracks where artist differs from album artist.
lv: Kolekciju pārlūkā īpaši rādīt izpildītājus dažādu izpildītāju albumiem un celiņiem, kuros izpildītāji atšķiras no albuma izpildītājiem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will overwrite existing files.
lv: Vai „Organizēt datnes“ darbība var pārrakstīt esošās datnes.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will overwrite any existing destination.
lv: Ja ieslēgts, datņu organizēšana pārrakstīs jau esošās datnes ar tādu pašu nosaukumu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will move The in artist names to the end.
lv: Vai „Organizēt datnes“ pārvietos vārdu „The“ izpildītāju nosaukumos uz beigām.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will move The in artist names to the end as in "Beatles, The".
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ pārvietos vārdu „The“ izpildītāju nosaukumos uz to beigām, piemēram, „Beatles, The“.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will replace spaces in filenames with underscores.
lv: Vai „Organizēt datnes“ datņu nosaukumos atstarpes aizvietos ar pasvītru.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace spaces in filenames with underscores.
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ aizvietos atstarpes datņu nosaukumos ar pasvītru.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use cover art as folder icons.
lv: Vai „Organizēt datnes“ izmantot vāciņu attēlus mapju ikonām.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will use cover art as folder icons.
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ mapju ikonām izmantos vāciņu attēlus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Collection folder path destination for Organize files.
lv: Kolekciju mapes ceļa mērķis „Organizēt datnes“ darbībai.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: The path of the collection folder destination for Organize files.
lv: Ceļš kolekciju mapes mērķim „Organizēt datnes“ darbībai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files in a manner compatible with vfat filesystems.
lv: Vai „Organizēt datnes“ darbībai pārdēvēt datnes VFAT datņu sistēmām saderīgā veidā.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with vfat filesystems (such as ':', '*' and '?').
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ aizvietos rakstzīmes, kas nav saderīgas ar VFAT datņu sistēmām (piemēram: ':', '*' un '?').

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will rename files such that they only contain 7-bit ASCII characters.
lv: Vai „Organizēt datnes“ pārdēvēt datnes, lai tie satur tikai 7 bitu ASCII rakstzīmes.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will replace characters that are not compatible with the 7-bit ASCII character set.
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ pārdēvēs datnes, lai tie satur tikai 7 bitu ASCII rakstzīmes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Whether organize files will use a custom file naming scheme.
lv: Vai „Organizēt datnes“ izmantos pielāgotu datņu nosaukumu shēmu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If set, Organize files will rename files according to a custom format string.
lv: Ja ieslēgts, „Organizēt datnes“ pārdēvēs datnes pēc pielāgotas formatēšanas virknes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format string for Organize files, if a custom naming scheme is used.
lv: Formatēšanas virkne „Organizēt datnes“ vajadzībām, ja ieslēgta pielāgota nosaukumu shēma.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: If the custom filename scheme is enabled, then Organize files will rename files according to this format string.
lv: Ja ieslēgta pielāgota nosaukumu shēma, „Organizēt datnes“ pārdēvēs datnes pēc šīs formatēšanas virknes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Regular expression that is to be replaced.
lv: Aizvietojamā regulārā izteiksme.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace substrings matching this regular expression.
lv: Datņu organizēšana aizvietos apakšvirknes, kas atbilst šai regulārai izteiksmei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Replacing string.
lv: Aizvieto tekstu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Organize files will replace matching substrings with this string.
lv: Datņu organizēšana aizvietos atbilstošās apakšvirknes ar šo tekstu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Basic or Advanced Mode
lv: Pamata vai paplašinātais režīms

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: In basic mode graphical drag/droppable tokens are used to create a filename scheme, in advanced mode the images are replaced with text.
lv: Pamata režīmā datņu nosaukumu shēmas izveidošanai tiek lietoti grafiskie nešanas/nomešanas elementi, bet paplašinātajā režīmā attēli tiek aizvietoti ar tekstu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: Format Presets
lv: Formāta priekšiestatījumi

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OrganizeCollectionDialog)
en: A list of preset formats (token schemas).
lv: Priekšiestatījumu formātu saraksts (elementu shēmas).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Master volume
lv: Pamata skaļums

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The Amarok master volume, a value between 0 and 100.
lv: „Amarok“ pamata skaļums — vērtība no 0 līdz 100.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Mute state
lv: Apklusināts stāvoklis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Mute/Unmute sound.
lv: Apklusināt/atjaunot skaņu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing stop.
lv: Vai lēnām apklusināt celiņa skaņu, nospiežot „stop“.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Enable/Disable fadeout.
lv: Ieslēdz/izslēdz lēnu apklušanu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether to fade out tracks when pressing pause.
lv: Vai pēc pauzes pogas nospiešanas lēnām apklusināt skaņu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Length of fadeout, in milliseconds
lv: Apklusināšanas ilgums milisekundēs

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: The length of the fadeout in milliseconds.
lv: Apklusināšanas ilgums milisekundēs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Equalizer mode - 0 = off, 1 to n = preset no
lv: Ekvalaizera režīms — 0 = izslēgts, 1 līdz n = priekšiestatījuma nr.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: When enabled, an equalizer plugin filters the audio stream.
lv: Ja ieslēgts, ekvalaizera spraudnis filtrēs audio signālu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: 11 Equalizer gains including pre-amp, range -100..100, 0 is normal.
lv: 11 ekvalaizera vērtības, ieskaitot priekšpastiprināšanu, diapazons no −100 līdz 100, 0 ir neitrāls.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user equalizer preset names
lv: Saraksts ar lietotāja ekvalaizera regulējuma nosaukumiem

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: List with user presets values
lv: Saraksts ar lietotāja priekšiestatījumu vērtībām

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The mode for adjusting playback volume.
lv: Režīms atskaņošanas skaļuma koriģēšanai.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Playback)
en: Whether to adjust the volume of tracks to make them sound the same volume, and if so whether to make the adjustments per-track or per-album.
lv: Vai koriģēt celiņu atskaņošanas skaļumu, lai tie visi būtu aptuveni vienā skaļumā. Ja tā, vai korekcijas veikt katram celiņam vai visam albumam.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Disable Replay Gain
lv: Izslēgt skaļuma līdzsvarošanu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each track the same volume
lv: Visi celiņi vienā skaļumā

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Make each album the same volume
lv: Visi albumi vienā skaļumā

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a short seek, in seconds.
lv: Īsās pārlēkšanas ilgums sekundēs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a medium seek, in seconds.
lv: Vidējās pārlēkšanas ilgums sekundēs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: The length of a long seek, in seconds.
lv: Garās pārlēkšanas ilgums sekundēs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should pause the currently playing track on suspend.
lv: Vai „Amarok“ vajadzētu pauzēt pašreiz atskaņoto celiņu, kad dators tiek iesnaudināts.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should prevent the system from sleeping if it is playing a track.
lv: Vai „Amarok“ vajadzētu novērst sistēmas iesnaudināšanu, ja tiek atskaņots celiņš.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playback)
en: Whether Amarok should start playing if a track is added to playlist (and nothing else is playing).
lv: Vai „Amarok“ jāsāk atskaņot celiņš, kad to pievienojat atskaņošanas repertuāram (ja nekas cits netiek atskaņots).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cover Manager)
en: Amazon locale for cover retrieval
lv: „Amazon“ lokāle vāciņu ielādei

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Cover Manager)
en: Determines which Amazon server cover images should be retrieved from.
lv: Nosaka, no kura „Amazon“ servera ielādēt vāciņu attēlus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Wikipedia)
en: Wikipedia locale for information retrieval
lv: Vikipēdijas lokāle informācijas iegūšanai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Wikipedia)
en: Determines in which language the information is retrieved from Wikipedia.
lv: Nosaka, kādā valodā ielādēt informāciju no Vikipēdijas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (KNotify)
en: Use KNotify support
lv: Lietot „KNotify“

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use On-Screen Display
lv: Rādīt virsekrāna displeju

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable the On-Screen Display.
lv: Ieslēgt/izslēgt virsekrāna displeju.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Use Growl for notifications
lv: Paziņojumiem lietot „Growl“

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Enable/Disable use of Growl for notifications.
lv: Ieslēdz/izslēdz „Growl“ lietošanu paziņojumiem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Translucency Toggle
lv: Caurspīdības slēdzis

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: Make the background of the OSD translucent.
lv: Padara OSD fonu caurspīdīgu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Whether to use custom colors for the OSD
lv: Vai rādīt OSD pielāgotās krāsās

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: You can use custom colors for the OSD if you set this true.
lv: Ja šis ir ieslēgts, varat pielāgot OSD krāsas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font color for OSD
lv: Virsekrāna displeja fonta krāsa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The color of the OSD text. The color is specified in RGB, a comma-separated list containing three integers between 0 and 255.
lv: OSD teksta krāsa. Krāsa ir norādīta ar RGB, ar trīs ar komatu atdalītiem skaitļiem, diapazonā no 0 līdz 255.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Font scaling for OSD
lv: Virsekrāna displeja fonta mērogošana

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The scaling multiplier for the OSD font, in percent-of-normal. 100 is &#8220;normal size&#8221;.
lv: Mērogošanas reizinātājs virsekrāna displejam procentuāli no normālā. 100 ir &#8220; normālais izmērs&#8221;.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: How many milliseconds the text should be displayed for
lv: Cik milisekundes rādīt tekstu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The time in milliseconds to show the OSD. A value of 0 means never hide. The default value is 5000 ms.
lv: Laiks milisekundēs, cik ilgi rādīt OSD. „0“ nozīmē rādīt visu laiku. Noklusētā vērtība ir „5000“ ms.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Y position offset
lv: Pozīcijas Y nobīde

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The Y position of the OSD relative to the chosen screen and OSD alignment. If Top alignment is chosen the Y offset is the space between the upper part of the OSD and the top of the screen. If Bottom alignment is chosen the Y offset is the space between the bottom part of the OSD and the bottom of the screen.
lv: OSD Y pozīcija, relatīva pret izvēlēto ekrānu un OSD izlīdzinājumu. Ja izlīdzināts pret augšu, šis ir OSD attālums no augšmalas. Ja pret apakšu — attālums no apakšmalas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: OSD screen
lv: OSD ekrāns

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The screen that should display the OSD. For single-headed environments this setting should be 0.
lv: Uz kura ekrāna rādīt OSD. Viena ekrāna gadījumā šim vajadzētu būt 0.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD)
en: Align OSD to
lv: OSD izlīdzināt gar

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD)
en: The relative position of the OSD. Possible choices are Left, Middle, Right and Center.
lv: OSD relatīvais novietojums. Iespējamie varianti ir „Pa kreisi“, „Vidū“, „Pa labi“ un „Centrā“.

note: i18n: ectx: label, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Don't show when a fullscreen application is active
lv: Nerādīt, kad ir ieslēgta pilnekrāna programma

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (OSD) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdHideOnFullscreen)
en: Do not show the On-Screen-Display if another application is focused and running in fullscreen mode.
lv: Nerādīt pilnekrāna displeju, ja kāda cita lietotne ir fokusēta un atrodas pilnekrāna režīmā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Resume playback of last played track on startup
lv: Sākot darbu, atsākt atskaņot pēdējo atskaņoto celiņu.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: If set, Amarok resumes playback of the last played track on startup.
lv: Ja, ieslēgts, pēc palaišanas „Amarok“ atsāk atskaņošanu no pēdējā atskaņotā celiņa.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track URL to resume upon startup
lv: Atsākamā celiņa URL, palaižot programmu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: URL of the track to resume on startup.
lv: Iekšējs: atsākamā celiņa URL, palaižot programmu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Internal: Resume playback in paused state
lv: Iekšējs: Atsākt atskaņošanu pauzētā stāvoklī

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Time to resume at, in milliseconds
lv: Atsākšanas laiks milisekundēs

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Session)
en: Internal: Playback position in the track to resume on startup.
lv: Iekšējs: celiņa atskaņošanas pozīcija, atsākot darbu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: List of bools describing which browsers are visible, from top to bottom.
lv: Būla vērtību saraksts, kas apraksta, kuri pārlūki ir redzami. No augšas uz leju.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Track playing on last exit. Value is -1 if no track was playing.
lv: Celiņš, kas tika atskaņots pēdējās iziešanas reizē. Vērtība -1 nozīmē, ka atskaņots netika nekas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Session)
en: Number (from the top) of the last active browser.
lv: Pēdējā aktīva pārlūka numurs (no augšas).

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collections folders are scanned recursively
lv: Vai kolekciju mapes skenēt rekursīvi

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether Collection folders are rescanned on change
lv: Vai kolekcijas mapes pārskenēt, ja tajās konstatētas izmaiņas

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether meta data changes are written back
lv: Vai metadatu izmaiņas tiek ierakstītas atpakaļ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the track statistics are written back
lv: Vai izmaiņas celiņa statistikā tiek ierakstītas atpakaļ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether changes to the album cover are written back
lv: Vai izmaiņas albuma vāciņā tiek ierakstītas atpakaļ

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Maximum embedded cover dimensions
lv: Maksimālais iegulstamā vāciņa izmērs

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: List of folders in the Collection
lv: Kolekcijas mapju saraksts

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether track numbers are shown in the collection browser.
lv: Vai kolekcijas pārlūkā rādīt celiņu numurus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether years are shown in the collection browser.
lv: Vai kolekcijas pārlūkā rādīt gadus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Collection)
en: Whether to use Mozilla's Character Set Detector to try to guess ID3 tag encodings.
lv: Vai izmantot „Mozilla“ rakstzīmju kopas noteicēju, lai mēģinātu uzminēt ID3 birku kodējumus.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Submit played tracks
lv: Nosūtīt atskaņotos celiņus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether played tracks are submitted to Audioscrobbler
lv: Vai atskaņotos celiņus nosūtīt uz „Audioscrobbler“

[ctx: Username for audioscrobbler login]
note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The username to use for connecting to Audioscrobbler
lv: Lietotājvārds, kuru izmantojat, lai ierakstītos „Audioscrobbler“

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
lv: Parole

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: The password to use for connecting to Audioscrobbler
lv: Parole, kuru izmantot, lai ierakstītos „Audioscrobbler“

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Send composer data
lv: Sūtīt komponista datus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Use composer data in Last.fm as artist
lv: „Last.fm“ servisā komponista datus lietot kā izpildītāju

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler)
en: Retrieve similar artists
lv: Ielādēt līdzīgus izpildītājus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Scrobbler)
en: Whether similar tracks are retrieved from Audioscrobbler
lv: Vai ielādēt līdzīgas dziesmas no „Audioscrobbler“

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Device type
lv: Ierīces tips

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The type of media device.
lv: Multivides ierīces tips.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount point used for the media device connection.
lv: Montēšanas punkts, ko izmantot multivides ierīcei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Mount command
lv: Montēšanas komanda

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The mount command used for the media device connection.
lv: Piemontēšanas komanda, ko izmantot multivides ierīcei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: UmountCommand
lv: Atmontēšanas komanda

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: The umount command used for the media device connection.
lv: Atmontēšanas komanda, ko izmantot multivides ierīcei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Auto delete podcasts
lv: Automātiski dzēst raidierakstus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether podcast shows already played are automatically deleted when media device is connected.
lv: Vai jau atskaņotās raidierakstes datnes izdzēst automātiski pēc multivides ierīces pievienošanas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MediaDevice)
en: Sync stats
lv: Sinhronizēt statistiku

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (MediaDevice)
en: Whether Amarok statistics should be synchronized with play count/ratings on device and whether tracks played should be submitted to Last.fm.
lv: Vai sinhronizēt „Amarok“ statistiku ar ierīces atskaņošanu skaitu/vērtējumiem un informāciju par atskaņotajiem celiņiem nosūtīt uz „Last.fm“.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Manually added servers
lv: Manuāli pievienoti serveri

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Music Sharing servers added by the user.
lv: Lietotāja pievienoti mūzikas apmaiņas serveri.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Daap)
en: Server passwords
lv: Servera paroles

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Daap)
en: Passwords stored by hostname.
lv: Saglabātās paroles pēc datora nosaukuma.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include track names in matching
lv: Iekļaut meklēšanā celiņu nosaukumus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include album names in matching
lv: Iekļaut meklēšanā albumu nosaukumus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include artist names in matching
lv: Iekļaut meklēšanā izpildītāju vārdus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include genre names in matching
lv: Iekļaut meklēšanā žanrus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include composer names in matching
lv: Iekļaut meklēšanā komponistu vārdus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Search)
en: Include years in matching
lv: Iekļaut meklēšanā gadus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Playlist Layout)
en: The name of the layout that will be loaded on startup
lv: Izkārtojuma nosaukums, ko ielādēt, palaižot programmu

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Whether Amarok uses its own internal database, as opposed to an external engine.
lv: Vai „Amarok“ izmantot iekšējo datubāzi vai ārēju.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The hostname of the external server to connect to.
lv: Ārējās datubāzes servera datora nosaukums.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Which server port to connect to the database engine.
lv: Datubāzes servera porta numurs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: The name of the database Amarok will use. The user should have sufficient access permissions.
lv: „Amarok“ izmantojamās datubāzes nosaukums. Lietotājam jābūt pietiekamām piekļuves atļaujām.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Username used to access the external database.
lv: Ārējās datubāzes lietotājvārds.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Password for the external database user.
lv: Ārējās datubāzes lietotāja parole.

note: i18n: ectx: label, entry, group (MySQL)
en: Keeps a running count to know when run a CHECK.
lv: Saglabā palaišanu skaitu, lai zinātu, kad ir palaist CHECK.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable Amarok's scripting module.
lv: Vai ieslēgt „Amarok“ skriptēšanas moduli.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable Amarok's scripting module.
lv: Ieslēdz-izslēdz „Amarok“ skriptēšanas moduli.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to automatically update built-in scripts
lv: Vai vāciņu attēlus mēģināt ielādēt automātiski

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Enable/Disable automatic update for built-in scripts.
lv: Ieslēgt/izslēgt automātisku iebūvēto skriptu atjaunināšanu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to enable the script console.
lv: Vai ieslēgt skriptu konsoli.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptManager) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptManager)
en: Whether to display a warning about scripts accessing deprecated APIs.
lv: Vai rādīt brīdinājumu par skriptiem, kas piekļūst novecojušiem API.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ScriptConsole) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (ScriptConsole)
en: Whether to save the current session on exit.
lv: Vai izejot saglabāt pašreizējo sesiju.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: Whether to show the moodbar of the current track, if available, in the progress slider
lv: Vai progresa slīdnī rādīt pašreizējā celiņa noskaņu joslu, ja pieejama

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Moodbar)
en: Enable/Disable showing moodbar, if available, in the progress slider.
lv: Ieslēgt/izslēgt noskaņu joslas (ja pieejama) rādīšanu progresa slīdnī.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Moodbar)
en: The style to use when painting the moodbar
lv: Stils, ko izmantot noskaņu joslas zīmēšanai

note: i18n: ectx: label, entry, group (PlaylistGenerator)
en: Quality factor for Automated Playlist Generator
lv: Automatizētā repertuāru ģeneratora kvalitātes faktors

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (PlaylistGenerator)
en: A value between 0 and 10 that controls whether the Automated Playlist Generator tries to optimize for speed (0) or accuracy (10).
lv: Vērtība starp 0 un 10, kas nosaka, vai automātiskais repertuāru ģenerators mēģina optimizēt ātrumam (0) vai precizitātei (10).

[ctx: The command type of this url is not known]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: New Bookmark
lv: Jauna grāmatzīme

en: Bookmark Manager
lv: Grāmatzīmju pārvaldnieks

en: Add Group
lv: Pievienot grupu

en: Filter bookmarks
lv: Filtrēt grāmatzīmes

en: Start typing to progressively filter the bookmarks
lv: Sāciet rakstīt, lai filtrētu grāmatzīmes

en: Bookmark this Album
lv: Pielikt grāmatzīmi šim albumam

en: Bookmark this Artist
lv: Pielikt grāmatzīmi šim izpildītājam

en: Add Position Marker
lv: Pielienot pozīcijas marķieri

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Tips

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
lv: Apraksts

en: New Group
lv: Jauna grupa

en: none
lv: nav

[ctx: Load the view represented by this bookmark]
en: &Load
lv: Ie&lādēt

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Create timecode track
lv: &Izveidot laikakoda celiņu

en: New Timecode Track
lv: Jauns laikakoda celiņš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Context: %1
lv: Konteksts: %1

en: Bookmark Context View Applets
lv: Pielikt grāmatzīmi pie konteksta skata sīklietotnēm

[ctx: A type of command that affects the context view]
en: Context
lv: Konteksts

en: Files
lv: Datnes

en: Files (%1)
lv: Datnes (%1)

en: Album "%1" from %2
lv: Albums „%1“ no %2

en: Album "%1"
lv: Albums „%1“

en: Artist "%1" from %2
lv: Izpildītājs „%1“ no %2

en: Artist "%1"
lv: Izpildītājs „%1“

en: Bookmark Media Sources View
lv: Pielikt grāmatzīmi pie multivides skata

[ctx: A type of command that affects the view in the browser category]
en: Navigate
lv: Pārvietoties

en: Bookmark Track Position
lv: Pielikt grāmatzīmi pie celiņa pozīcijas

[ctx: A type of command that starts playing at a specific position in a track]
en: Play
lv: Atskaņot

en: Files/URLs to open
lv: Atveramās datnes/URL

en: Immediately start playing an audio cd
lv: Nekavējoties atskaņot audio disku

en: Skip backwards in playlist
lv: Pārlēkt atpakaļ repertuārā

en: Start playing current playlist
lv: Sākt atskaņot aktīvo repertuāru

en: Play if stopped, pause if playing
lv: Atskaņot, ja apturēts. Pauzēt, ja atskaņo.

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Skip forwards in playlist
lv: Pārlēkt uz priekšu repertuārā

en: Additional options:
lv: Papildu iespējas:

en: Append files/URLs to playlist
lv: Pievienot repertuāram datnes/URL

en: Queue URLs after the currently playing track
lv: Ielādējot URL, ierindot to aiz šobrīd atskaņotā celiņa

en: Load URLs, replacing current playlist
lv: Ielādējot URL, aizstāt esošo repertuāru

en: Print verbose debugging information
lv: Drukāt vairāk atkļūdošanas informācijas

en: Print verbose debugging information from the audio system
lv: Drukāt vairāk atkļūdošanas informācijas no audio sistēmas

en: Disable colorization for debug output.
lv: Izslēgt atkļūdošanas izvades iekrāsošanu.

en: Allow running multiple Amarok instances
lv: Ļaut darbināt vairākas „Amarok“ instances

en: Base for relative filenames/URLs
lv: Bāze relatīviem datņu nosaukumiem/URL

en: Database Error
lv: Datubāzes kļūda

en: The Amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
lv: „Amarok“ datubāze ziņoja par sekojošām kļūdām:
    %1
    Vairākumā gadījumu jums būs jānovērš šīs kļūdas, pirms „Amarok“ būs iespējams palaist.

en: Moving files to trash
lv: Pārvieto datnes uz atkritni

[ctx: Error message box shown if there's a problem with Last.fm credentials]
en: Invalid Last.fm session key. Please reconnect your Last.fm account in Plugin Settings.
lv: Nederīga „Last.fm“ sesijas atslēga. Lūdzu, spraudņu iestatījumos no jauna pievienojiet savu „Last.fm“ kontu.

[ctx: Error message box title]
en: Last.fm session key error
lv: „Last.fm“ sesijas atslēgas kļūda

en: A music path, %1, is set in System Settings.
    Would you like to use that as a collection folder?
lv: Sistēmas iestatījumos kā mūzikas ceļš  ir norādīts — %1.
    Vai vēlaties to izmantot kā kolekcijas mapi?

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Select collection folder
lv: Norādiet kolekcijas mapi

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Use
lv: Lietot

[ctx: Select if should use a path as collection folder]
en: Don't use
lv: Nelietot

en: Media Sources Home
lv: Multivides avotu mājas

en: Filter Music Sources
lv: Filtrēt mūzikas avotus

en: &Media Sources
lv: A&udio/video avoti

en: Go Up in Media Sources Pane
lv: Iet augšup audio/video avotu panelī

en: This is where you will find your local music, as well as music from mobile audio players and CDs.
lv: Šeit var atrast lokālo mūziku, kā arī mūziku pārnēsāmajās ierīcēs un CD diskos.

en: Search collection
lv: Meklēt kolekciju

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Hour
lv: Pievienots šajā stundā

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added Today
lv: Pievienots šodien

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Week
lv: Pievienots šajā nedēļā

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Added This Month
lv: Pievienots šajā mēnesī

[ctx: @item:inlistbox Collection widget filter preset]
en: Never Played
lv: Nekad nav atskaņots

en: First Level
lv: Pirmais līmenis

en: Second Level
lv: Otrais līmenis

en: Third Level
lv: Trešais līmenis

en: Show Years
lv: Rādīt gadus

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Track Numbers
lv: Rādīt celiņa numurus

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Artist for Various Artists
lv: Rādīt izpildītājus dažādiem izpildītājiem

en: Show Cover Art
lv: Rādīt vāciņa attēlu

en: Merged View
lv: Sapludinātais skats

en: Sort Options
lv: Kārtošanas opcijas

[ctx: No labels are assigned to the given item are any of its subitems]
en: No Labels
lv: Nav etiķešu

en: Counting...
lv: Skaita...

en: 1 track | %1 tracks
lv[0]: %1 celiņš
lv[1]: %1 celiņi
lv[2]: %1 celiņu

[ctx: The Name is not known]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Various Artists
lv: Dažādi izpildītāji

en: Album
lv: Albums

en: Year - Album
lv: Gads — albums

en: Track Artist
lv: Celiņa izpildītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Composer
lv: Komponists

en: Genre
lv: Žanrs

en: Year
lv: Gads

en: Label
lv: Ierakstu studija

en: None
lv: Nav

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Copy to Collection
lv: Kopēt uz kolekciju

en: Move to Collection
lv: Pārvietot uz kolekciju

en: Move Tracks to Trash
lv: Pārvietot celiņus uz atkritni

en: Delete Tracks
lv: Dzēst celiņus

en: More...
lv: Vairāk...

en: &Add to Playlist
lv: &Pievienot repertuāram

[ctx: Replace the currently loaded tracks with these]
en: &Replace Playlist
lv: Aizvietot &repertuāru

[ctx: Organize Files]
en: Organize Files
lv: Organizēt datnes

en: &Edit Track Details
lv: R&ediģēt celiņa datus

en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Filter Files
lv: Filtrēt datnes

en: The file browser lets you browse files anywhere on your system, regardless of whether these files are part of your local collection. You can then add these files to the playlist as well as perform basic file operations.
lv: Datņu pārlūks ļauj pārlūkot datnes jūsu sistēmā neatkarīgi no tā, vai tās ir vai nav lokālajā kolekcijā. Datnes varat pievienot repertuāram, kā arī ar tām veikt pamata darbības.

en: &Move to Trash
lv: Pārvietot uz &atkritni

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
lv: Apstiprināt dzēšanu

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these %1 items?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 vienumu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 vienumus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 vienumus?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Move to Trash
lv: Apstipriniet datņu pārvietošanu uz atkritni

en: Are you sure you want to move this item to trash? | Are you sure you want to move these %1 items to trash?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šo %1 vienumu uz atkritni?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 vienumus uz atkritni?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 vienumus uz atkritni?

en: Home
lv: Mājas

en: Automated Playlist Generator
lv: Automatizēts repertuāra ģenerators

en: Create playlists by specifying criteria
lv: Izveidot repertuāru, norādot kritēriju

en: Add new preset
lv: Pievienot jaunu priekšiestatījumu

en: Edit selected preset
lv: Rediģēt atlasīto priekšiestatījumu

en: Delete selected preset
lv: Dzēst atlasīto priekšiestatījumu

en: Import a new preset
lv: Importēt jaunu priekšiestatījumu

en: Export the selected preset
lv: Eksportēt atlasīto priekšiestatījumu

en: Run APG with selected preset
lv: Palaist APG ar atlasīto priekšiestatījumu

en: APG Presets
lv: APG priekšiestatījumi

en: Generator Optimization
lv: Ģeneratora optimizācija

en: Speed
lv: Ātrums

en: Accuracy
lv: Precizitāte

[ctx: Bias dialog window title]
en: Edit bias
lv: Rediģēt noslieci

[ctx: Bias selection label in bias view.]
en: Match Type:
lv: Atbilstības tips:

en: This bias is a replacement for another bias
    which is currently not loaded or deactivated.
    The original bias name was %1.
lv: Šī nosliece aizvieto citu noslieci,
    kura pašreiz nav ielādēta vai ir deaktivizēta.
    Oriģinālās noslieces nosaukums bija „%1“.

en: This bias has no settings.
lv: Šai nosliecei nav iestatījumu.

en: Dynamic Playlists
lv: Dinamiskie repertuāri

en: Dynamically updating parameter based playlists
lv: Repertuāri ar dinamiski atjauninātiem parametriem

en: With a dynamic playlist, Amarok becomes your own personal dj, automatically selecting tracks for you, based on a number of parameters that you select.
lv: Ar dinamisku repertuāru „Amarok“ kļūst par jūsu personisko dīdžeju, automātiski izvēloties celiņus pēc jūsu ievadītajiem parametriem.

en: Previous:
lv: Iepriekšējie:

en: Number of previous tracks to remain in the playlist.
lv: Iepriekšējo celiņu skaits, ko paturēt repertuārā.

en: Upcoming:
lv: Nākamie:

en: Number of upcoming tracks to add to the playlist.
lv: Tuvojošo celiņu skaits, ko pievienot repertuāram.

[ctx: Turn dynamic mode on]
en: On
lv: Ieslēgts

en: Turn dynamic mode on.
lv: Dinamiskais režīms ir ieslēgts.

en: Duplicates
lv: Dublikāti

[ctx: Tooltip for dynamic playlist setting button]
en: Allow duplicate tracks in result
lv: Atļaut rezultātos dublēt celiņus

en: New
lv: Jauns

en: New playlist
lv: Jauns repertuārs

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit the selected playlist or bias
lv: Rediģēt izvēlēto repertuāru vai noslieci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete the selected playlist or bias
lv: Dzēst atlasīto repertuāru vai noslieci

en: Repopulate
lv: Aizpildīt no jauna

en: Replace the upcoming tracks with fresh ones.
lv: Aizvietot ierindotos celiņus ar jauniem

en: &Rename playlist
lv: Pā&rdēvēt repertuāru

en: &Add new Bias
lv: Pievienot j&aunu noslieci

en: &Clone Playlist
lv: &Klonēt repertuāru

en: &Delete playlist
lv: &Dzēst repertuāru

en: &Edit bias...
lv: &Rediģēt noslieci...

en: &Clone bias
lv: &Klonēt noslieci

en: &Delete bias
lv: &Dzēst noslieci

en: &Add new bias
lv: Pievienot j&aunu noslieci

en: The playlist browser contains your list of imported and saved playlists. It is also where you can specify powerful dynamic playlists and manage your podcast subscriptions and episodes.
lv: Repertuāru pārlūks satur sarakstu ar importētajiem vai saglabātajiem repertuāriem. Tā ir arī vieta, kur izveidot dinamiskos repertuārus un pārvaldīt raidierakstu abonementus un epizodes.

en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

en: Visible Sources
lv: Redzamie avoti

en: Folders are only shown in <b>merged view</b>.
lv: Mapes tiek rādītas tikai <b>sapludinātajā skatā</b>.

[ctx: default name for new folder]
en: New Folder
lv: Jauna mape

[ctx: number of playlists from one source]
en: One Playlist | %1 playlists
lv[0]: %1 repertuārs
lv[1]: %1 repertuāri
lv[2]: %1 repertuāru

[ctx: normally number of playlists, but they are still loading]
en: Loading...
lv: Ielādē...

[ctx: number of playlists from one source]
en: One playlist | %1 playlists
lv[0]: %1 repertuārs
lv[1]: %1 repertuāri
lv[2]: %1 repertuāru

en: Source
lv: Avots

en: Create an Empty Playlist
lv: Izveidot tukšu repertuāru

[ctx: toggle the "new" status of this podcast episode]
en: &New
lv: Jau&ns

en: &Rename...
lv: &Pārdēvēt...

en: &Delete...
lv: &Dzēst...

en: &Export As...
lv: &Eksportēt kā...

[ctx: First part of 'Remove %1 From %2']
en: a Track | %1 Tracks
lv[0]: %1 celiņu
lv[1]: %1 celiņus
lv[2]: %1 celiņu

[ctx: %1: number of tracks. %2: number of playlists]
en: Remove %1 From %2
lv: Noņemt %1 no %2

[ctx: Second part of 'Remove %1 From %2']
en: 1 Playlist | %1 Playlists
lv[0]: %1 repertuāra
lv[1]: %1 repertuāriem
lv[2]: %1 repertuāriem

[ctx: %2 is saved playlist name]
en: Remove a Track From %2 | Remove %1 Tracks From %2
lv[0]: Noņemt %1 celiņu no „%2“
lv[1]: Noņemt %1 celiņus no „%2“
lv[2]: Noņemt %1 celiņu no „%2“

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is playlist name, %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete playlist <i>%1</i> from %2?
lv: Vai dzēst repertuāru <i>%1</i> no „%2“?

[ctx: Playlist deletion confirmation dialog. %1 is the playlist count (always more than 1), %2 is playlist provider pretty name]
en: Delete %1 playlists from %2?
lv: Vai dzēst %1 repertuāru no „%2“?

en: Confirm Playlist Deletion
lv: Apstipriniet repertuāra dzēšanu

en: Use relative path for &saving
lv: &Saglabāšanai lietot relatīvu ceļu

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: &Rename Folder...
lv: Pā&rdēvēt mapi...

en: &Delete Folder
lv: &Dzēst mapi

en: New name
lv: Jauns nosaukums

[ctx: Enter a new name for a folder that already exists]
en: Enter new folder name:
lv: Ierakstiet jaunu mapes nosaukumu:

en: Confirm Delete
lv: Apstipriniet dzēšanu

en: Are you sure you want to delete this folder and its contents?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo mapi un tās saturu?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
lv: Raidieraksti

en: List of podcast subscriptions and episodes
lv: Abonēto raidierakstu un epizožu saraksts

en: Manage your podcast subscriptions and browse individual episodes. Downloading episodes to the disk is also done here, or you can tell Amarok to do this automatically.
lv: Pārvaldīt abonētās raidierakstes un pārlūkot epizodes. Tāpat varat arī epizodes lejupielādēt diskā vai likt „Amarok“ to darīt automātiski.

en: &Add Podcast
lv: &Pievienot raidieraksti

en: &Update All
lv: &Atjaunināt visas

en: Import OPML File
lv: Importētie OPML datni

en: By
lv: Izp.

[ctx: Podcast published on date]
en: On
lv: Publ.

en: File Size:
lv: Datnes izmērs:

en: Subscription Date:
lv: Abonēšanas datums:

en: Keywords:
lv: Atslēgvārdi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: Add Podcast...
lv: Pievienot raidierakstu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, addPodcastButton)
en: add podcast...
lv: pievienot raidierakstu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, refreshPodcastsButton)
en: Refresh All Podcasts
lv: Atjaunot visus raidierakstus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, configurePodcastsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, configurePodcastsButton)
en: Configure Podcasts...
lv: Konfigurēt raidierakstes...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, podcastsIntervalButton)
en: Scan Interval...
lv: Atjaunošanas intervāls...

[ctx: number of podcasts from one source]
en: One Channel | %1 channels
lv[0]: %1 kanāls
lv[1]: %1 kanāli
lv[2]: %1 kanālu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
lv: Nosaukums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Add Podcast
lv: Pievienot raidieraksti

en: Enter RSS 1.0/2.0 or Atom feed URL:
lv: Ierakstiet RSS 1.0/2.0 vai „Atom“ barotnes URL:

en: Saved Playlists
lv: Saglabātie repertuāri

en: User generated and imported playlists
lv: Lietotāja veidoti un importēti repertuāri

en: Create, edit, organize and load playlists. Amarok automatically adds any playlists found when scanning your collection, and any playlists that you save are also shown here.
lv: Izveido, rediģē, organizē un ielādē repertuārus. Skenējot kolekciju, „Amarok“ automātiski pievieno visus atrastos repertuārus. Šeit redzami visi jūsu repertuāri.

en: The Internet browser lets you browse online sources of content that integrates directly into Amarok. Amarok ships with a number of these sources, but many more can be added using scripts.
lv: Interneta pārlūks ļauj atvērt tiešsaistes satura avotus, kas tieši sadarbojas ar „Amarok“. „Amarok“ komplektā nāk vairāki šādi avoti, bet ar skriptu palīdzību varat pievienot vēl citus.

[ctx: Miscellaneous settings]
en: General
lv: Pamata

en: Configure General Options
lv: Konfigurē pamata iestatījumus

en: Local Collection
lv: Lokālā kolekcija

en: Configure Local Collection
lv: Konfigurēt lokālo kolekciju

en: Metadata
lv: Metadati

en: Configure Metadata Handling
lv: Konfigurēt darbības ar metadatiem

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Configure Playback
lv: Konfigurē atskaņošanu

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Configure Notifications
lv: Konfigurēt paziņojumus

en: Database
lv: Datubāze

en: Configure Database
lv: Konfigurē datubāzi

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Configure Plugins
lv: Konfigurēt spraudņus

en: Scripts
lv: Skripti

en: Configure Scripts
lv: Konfigurēt skriptus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CollectionConfig)
en: Collection Setup
lv: Kolekcijas konfigurācija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, collectionFoldersBox)
en: Collection Folders
lv: Kolekcijas mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: These folders will be scanned for media to make up your collection. You can right-click on a folder to individually rescan it, if it was previously selected:
lv: Izvēlētajās mapēs tiks meklētas audio un video datnes, ko pievienot kolekcijai. Varat veikt labo klikšķi uz mapes, lai to pārskanētu atsevišķi, ja to iepriekš atlasījāt:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, importingBox)
en: Importing Music
lv: Mūzikas importēšana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, transcodeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (Transcoding::SelectConfigWidget, transcodingConfig)
en: Whether Amarok should transcode tracks when they are copied or moved to Local Collection.
lv: Vai „Amarok“ vajadzētu pārkodēt celiņus, kad tos kopējat vai pārvietojat uz lokālo kolekciju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode tracks:
lv: Pārkodēt celiņus:

en: Amarok was able to establish a successful connection to the database.
lv: „Amarok“ pieslēdzās datubāzei.

en: Success
lv: Izdevās

en: The amarok database reported the following errors:
    %1
    In most cases you will need to resolve these errors before Amarok will run properly.
lv: „Amarok“ datubāze ziņoja par kļūdām:
    %1
    Vairākumā gadījumu pirms „Amarok“ palaišanas jums būs jānovērš šīs kļūdas.

en: Changes to database settings only take
    effect after Amarok is restarted.
lv: Datubāzes iestatījumu izmaiņas stāsies spēkā tikai pēc „Amarok“ pārstartēšanas.

en: Database settings changed
lv: Datubāzes izmaiņas ir saglabātas

[ctx: A default password for insertion into an example SQL command (so as not to print the real one). To be manually replaced by the user.]
en: password
lv: parole

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Check to enable the use of an external database. By default there is already an embedded MySQL database running.
lv: Ieslēdziet, lai izmantotu ārējo datubāzi. Pēc noklusējuma programmā jau ir palaista iegulta MySQL datubāze.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseServer)
en: Use &external MySQL database
lv: Li&etot ārēju MySQL datubāzi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, group_Connection)
en: Connection Settings
lv: Savienojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Host)
en: &Server:
lv: &Serveris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Host)
en: Enter the name of the existing MySQL server
lv: Norādiet esoša MySQL servera nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Port)
en: P&ort:
lv: P&orts:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_Port)
en: Enter the port number to access the server. Default is port 3306.
lv: Ievadiet porta numuru, lai piekļūtu serverim. Noklusētais ports ir 3306.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
lv: &Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Password)
en: Enter the password for the default user.
lv: Ievadiet paroli noklusētajam lietotājam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Password)
en: &Password:
lv: &Parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_User)
en: Enter the username to access the database with full access privileges.
lv: Ievadiet lietotājvārdu, lai piekļūtu datubāzei ar pilnām privilēģijām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Database)
en: &Database:
lv: &Datubāze:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_Database)
en: Enter the name of the database. Default preset is amarokdb.
lv: Ievadiet datubāzes nosaukumu. Noklusējums priekšiestatījums ir „amarokdb“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_Test)
en: Test database connection
lv: Testēt datubāzes savienojumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Info)
en: Amarok expects the above database and user account to already exist. This user also requires full access to the database. Changes only take effect after Amarok is restarted.
lv: „Amarok“ sagaida, ka augstākminētā datubāze un lietotāja konts jau pastāv. Lietotājam nepieciešamas pilnas pieejas tiesības datubāzei. Pēc šo iestatījumu izmainīšanas „Amarok“ ir jāpārstartē.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_SQL)
en: If your database is not already set up, you can use the following S&QL commands (after replacing the password with the correct one):
lv: Ja jūsu datubāze vēl nav sagatavota, varat izmantot šādas S&QL komandas (doto paroli aizvietojiet ar pareizo):

en: Excluded Labels
lv: Izslēgtās etiķetes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, addButton)
en: Add this label to the list of excluded labels
lv: Pievienot šo etiķeti ignorējamo etiķešu sarakstam

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, addLabelLine)
en: Add Label to Exclude
lv: Pievienot etiķeti ignorētajām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Selected labels won't be touched by statistics synchronization
lv: Izvēlētās etiķetes netiks ņemtas vērā statistikas sinhronizācijā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Check to enable the Amarok system tray icon.
lv: Ieslēdziet, lai rādītu „Amarok“ ikonu sistēmas ikonu joslā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Show tray &icon
lv: Rādīt sistēmas &ikonu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Check to enable the automatic retrieval of cover art from the Internet.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties automātiski no interneta lejupielādēt albumu vāciņus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoGetCoverArt)
en: Automatically retrieve cover art
lv: Automātiski ielādēt vāciņu attēlus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateAppletCollapse)
en: Check to enable animations when context applets collapse.
lv: Atzīmējiet, lai rādītu animācijas, sakļaujot konteksta sīklietotnes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowBrowserBackgroundImage)
en: Show background images in the browser panel
lv: Pārlūka panelī rādīt fona attēlus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, playlistBox)
en: Playlist Options
lv: Repertuāra opcijas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Check to make the playlist scroll so the current track is always visible.
lv: Atzīmējiet, lai repertuārs pārtītos tā, ka pašreizējais celiņš vienmēr ir redzams.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoScrollPlaylist)
en: Automatically scroll playlist to current track
lv: Automātiski ritināt repertuāru uz aktīvo celiņu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, moodbarBox)
en: Moodbar Options
lv: Noskaņu joslas opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moodbarNote)
en: <b>Note</b>: Mood files must be generated manually. For more information, visit <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">related article on KDE UserBase</a>.
lv: <b>Piezīme</b>: noskaņu datnes ir jāģenerē manuāli. Vairāk informācijas varat atrast <a href="http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/Moodbar">saistītajā KDE „UserBase“ rakstā</a>.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: The Moodbar makes it possible to navigate in your music visually.
    Please note that this feature requires the external "Moodbar Generator" tool.
lv: Noskaņu josla padara iespējamu vizuālu navigāciju mūzikā.
    Ievērojiet, ka šai iespējai ir nepieciešams ārējs noskaņu joslas ģenerators.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowMoodbarInSlider)
en: Show Moodbar in Progress Slider
lv: Progresa slīdnī rādīt noskaņu joslu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Moodbar style
lv: Noskaņu joslas stils

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Choose the mood display style
lv: Izvēlieties noskaņu attēlošanas stilu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Default (System colours)
lv: Noklusējums (sistēmas krāsas)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Angry
lv: Dusmīgs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Frozen
lv: Sastindzis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Happy
lv: Priecīgs

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MoodbarPaintStyle)
en: Normal
lv: Normāls

[ctx: Maximum cover size option]
en: Small (200 px)
lv: Mazs (200 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Medium (400 px)
lv: Vidējs (400 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Large (800 px)
lv: Liels (800 px)

[ctx: Maximum cover size option]
en: Huge (1600 px)
lv: Milzīgs (1600 px)

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Ratings
lv: Sinhronizēt reitingus

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize First Played Times
lv: Sinhronizēt pirmās atskaņošanas reizes

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Last Played Times
lv: Sinhronizēt pēdējās atskaņošanas reizes

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Playcounts
lv: Sinhronizēt atskaņošanas skaitus

[ctx: Statistics sync checkbox label]
en: Synchronize Labels
lv: Sinhronizēt etiķetes

[ctx: %1 is field name such as Play Count (this string is only used as a fallback)]
en: Synchronize %1
lv: Sinhronizēt „%1“

en: (%2one exception%3) | (%2%1 exceptions%3)
lv[0]: (%2%1 izņēmums%3)
lv[1]: (%2%1 izņēmumi%3)
lv[2]: (%2%1 izņēmumu%3)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_tagsGroup)
en: File Tags
lv: Datņu birkas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write meta data changes (including 'stars' rating) back to the original file.
    You can also prevent writing back by write protecting the file.
    This might be a good idea if you are currently
    sharing those files via the Internet.
lv: Saglabāt metadatu izmaiņas (ieskaitot „zvaigznīšu“ vērtējumu) oriģinālajā datnē.
    Varat arī novērst šo ierakstīšanu, datnei noņemot rakstīšanas atļaujas.
    Tā varētu būt laba ideja, ja šo datni koplietojat internetā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBack)
en: Write metadata to file
lv: Rakstīt metadatus datnē

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write play-changing statistics (e.g. score, lastplayed, playcount)
    as tags back to the file.
lv: Rakstīt datnē mainīgo statistiku (piemēram, punktus, pēdējo
    atskaņošanu, atskaņošanu skaitu) kā birkas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackStatistics)
en: Write statistics to file
lv: Rakstīt statistiku datnē

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write changed covers back to the file.
    This will replace existing embedded covers.
lv: Rakstīt mainītos vāciņus atpakaļ datnē.
    Tas aizvietos jau esošos vāciņus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeBackCover)
en: Write covers to file, maximum size:
lv: Rakstīt vāciņus datnē, maksimālais izmērs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_writeBackCoverDimensions)
en: Scale covers down if necessary.
lv: Samazināt vāciņu izmēru, ja nepieciešams.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: If selected, Amarok will use Mozilla's
    Character Set Detector to attempt to automatically guess the
    character sets used in ID3 tags.
lv: Ja atlasīts, „Amarok“ izmantos „Mozilla“
    rakstzīmu kopas noteicēju, lai mēģinātu automātiski
    uzminēt ID3 birkos lietotās rakstzīmju kopas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useCharsetDetector)
en: &Enable character set detection in ID3 tags
lv: I&eslēgt rakstzīmju kopas noteikšanu ID3 birkās

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_statSyncingGroup)
en: Statistics Synchronization
lv: Statistikas sinhronizācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_syncedCollectionsLabel)
en: <b>Check collections to keep them synchronized.</b> This includes scrobbling of tracks played on iPods if you have Last.fm plugin configured
lv: <b>Atzīmējiet kolekcijas, lai tās vienmēr būtu sinhronizētas.</b> Tas sevī iekļauj „iPod“ atskaņoto celiņu atskaņojumu nosūtīšanu, ja jums ir instalēts „Last.fm“ spraudnis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forgetTargetsButton)
en: Forget
lv: Aizmirst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_configureTargetButton)
en: Configure…
lv: Konfigurēt…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addTargetButton)
en: Add…
lv: Pievienot…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_synchronizeButton)
en: Synchronize…
lv: Sinhronizēt…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Check to enable the On-Screen-Display. The OSD briefly displays track data when a new track is played.
lv: Ieslēdziet, lai izmantotu virsekrāna displeju (OSD). Tas uz īsu brīdi parāda celiņa datus, kad sākas tā atskaņošana.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdEnabled)
en: Use &On-Screen-Display
lv: Rādīt &virsekrāna displeju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fadeoutLengthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Duration:
lv: &Ilgums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: The time in milliseconds for which to show the OSD. The value must be between 500 ms and 10000 ms.
lv: Laiks milisekundēs, cik ilgi rādīt OSD. Vērtībai jābūt starp 500 un 10000 ms.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_OsdDuration)
en: Forever
lv: Vienmēr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Sc&reen:
lv: Ek&rāns

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, kcfg_OsdScreen)
en: The screen that should display the OSD.
lv: Ekrāns, uz kura rādīt OSD.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Check to enable custom colors for the On-Screen-Display.
lv: Ieslēdz pielāgotas virsekrāna displeja krāsas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OsdUseCustomColors)
en: Use &custom colors
lv: &Lietot pielāgotas krāsas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: The color of the OSD text.
lv: OSD teksta krāsa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Text color:
lv: Teksta krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_OsdTextColor)
en: Click to select the color of the OSD text.
lv: Nospiediet, lai norādītu OSD teksta krāsu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: If checked, enables translucency if supported by your desktop system.
lv: Ja atzīmēts, ieslēdz caurspīdīgumu (jāatbalsta sistēmai).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OsdUseTranslucency)
en: &Translucent
lv: &Caurspīdīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Font scale:
lv: Fonta mērogs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Check to use the system notification.
lv: Atzīmējiet, lai izmantotu sistēmas paziņojumus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KNotifyEnabled)
en: Use &system notifications
lv: Lietot &sistēmas paziņojumus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: If checked, Amarok will<br>resume playback from where you left it the previous session -- just like a tape-player.
lv: Ja atzīmēts, „Amarok“ <br>atsāks atskaņošanu no tās vietas, kur tas palika iepriekšējā reizē — gluži kā lenšu magnetafons.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResumePlayback)
en: &Resume playback on start
lv: Palaižot a&tsākt atskaņošanu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: <html>Enable this option to start playing whenever a track or more are added to the playlist using mouse, pressing Enter or when the playlist is replaced. Does nothing if something is already playing.</html>
lv: <html>Ieslēdziet šo opciju, lai uzsāktu atskaņošanu tiklīdz ar peli vai „Enter“ taustiņu atskaņošanas repertuāram pievienojat vienu vai vairākus celiņus vai kad repertuāru aizvietojat ar citu. Darbojas tikai tad, ja nekas netiek atskaņots.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_StartPlayingOnAdd)
en: Start playing when tracks are added to playlist
lv: Sākt atskaņot, repertuāram pievienojot celiņus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Volume Fading
lv: Skaļuma pakāpeniska samazināšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnStop)
en: Fadeout on stop
lv: Apstādinot skaļumu samazināt pakāpeniski

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeoutOnPause)
en: Fadeout on pause
lv: Pauzējot skaļumu samazināt pakāpeniski

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_FadeoutLength)
en: The length of the fadeout, in milliseconds.
lv: Skaļumu samazināšanās ilgums milisekundēs.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: System Suspend Options
lv: Sistēmas iesnaudināšanas opcijas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: If enabled, Amarok will prevent the system from automatically suspending if it is playing a track
lv: Ja ieslēgts, „Amarok“ nepieļaus sistēmas automātisku iesnaudināšanu atskaņošanas laikā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InhibitSuspend)
en: &Inhibit automatic suspend if playing
lv: &Nepieļaut automātisku iesnaudināšanu atskaņošanas laikā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: If enabled, Amarok will pause the currently playing track on suspend
lv: Ja ieslēgts, sistēmai tiekot iesnaudinātai, „Amarok“ pauzēs pašreiz atskaņoto celiņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PauseOnSuspend)
en: &Pause playback on suspend
lv: Iesnaudinot &pauzēt atskaņošanu

en: Collections
lv: Kolekcijas

en: Internet Services
lv: Interneta pakalpojumi

en: Statistics importers
lv: Statistikas importētāji

en: Manually installed scripts cannot be automatically updated, continue?
lv: Manuāli instalētus skriptus nav iespējams automātiski atjaunināt. Vai turpināt?

en: Select Archived Script
lv: Atlasiet arhivētu skriptu

en: Invalid Archive
lv: Nederīgs arhīvs

en: Invalid Script File
lv: Nederīga skripta datne

en: Another script with the name %1 already exists
    Existing Script's Version: %2
    Selected Script's Version: %3
lv: Ar nosaukumu „%1“ jau pastāv skripts.
    Pastāvošā skripta versija: %2
    Atlasītā skripta versija: %3

en: The script %1 was successfully installed
lv: Skripts „%1“ ir veiksmīgi instalēts

en: Generic
lv: Pamata

en: Lyrics
lv: Dziesmu teksti

en: Scriptable Service
lv: Skriptējams serviss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall Script
lv: Atinstalēt skriptu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: Install Local Script
lv: Instalēt lokālu skriptu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_scriptConsoleGroup)
en: Script Console
lv: Skripta konsole

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable the script console.
lv: Ieslēgt skripta konsoli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableScriptConsole)
en: Enable Script Console
lv: Ieslēgt skripta konsoli

en: Search Scripts
lv: Meklēt skriptus

en: %1 track | %1 tracks
lv[0]: %1 celiņš
lv[1]: %1 celiņi
lv[2]: %1 celiņu

en: Disc %1
lv: Disks „%1“

en: &Queue
lv: Ie&rindot

en: Edit Track Details
lv: Rediģēt celiņa informāciju

[ctx: The title of the analyzer config dialog]
en: %1 config
lv: „%1“ konfigurācija

en: Bar width:
lv: Joslas platums:

en: %1 pixel | %1 pixels
lv[0]: %1 pikselis
lv[1]: %1 pikseļi
lv[2]: %1 pikseļu

en: Show fadebars:
lv: Rādīt izdzišanas joslas:

en: Bars fall speed:
lv: Joslu izdzišanas ātrums:

en: Frequency range:
lv: Frekvenču diapazons:

en: Sample size:
lv: Diskretizācijas izmērs:

en: Play Count
lv: Atskaņojumu skaits

en: Score
lv: Punkti

en: Last played
lv: Pēdējo reizi atskaņots:

en: Never
lv: Nekad

en: Add label
lv: Pievienot etiķeti

en: Remove label
lv: Noņemt etiķeti

en: Show in Media Sources
lv: Rādīt multivides avotos

en: Add to blacklist
lv: Pievienot aizliegto sarakstam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
lv: Etiķetes

en: Reload
lv: Ielādēt vēlreiz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Labels: No track playing
lv: Etiķetes: nekas netiek atskaņots

en: Labels: Fetching...
lv: Etiķetes: saņem...

en: Labels: %1
lv: Etiķetes: %1

en: Labels for %1 by %2
lv: %1 etiķetes no %2

en: General Settings
lv: Pamata iestatījumi

en: Blacklist Settings
lv: Aizliegtā saraksta iestatījumi

en: Replacement Settings
lv: Aizvietojumu iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Do not show the following labels:
lv: Nerādīt šīs etiķetes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchArtistCheckBox)
en: Labels matching the artist
lv: Izpildītājam atbilstošās etiķetes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchTitleCheckBox)
en: Labels matching the title
lv: Nosaukumam atbilstošās etiķetes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, matchAlbumCheckBox)
en: Labels matching the album
lv: Albumam atbilstošās etiķetes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Blacklist:
lv: Aizliegto saraksts:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, labelsGeneralSettings)
en: Labels Settings
lv: Etiķešu iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, minAutoAddCountLabel)
en: Minimum label score:
lv: Minimālais etiķetes rezultāts punktos:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minCountSpinBox)
en: Show only labels that are rated at least that high.
lv: Rādīt tikai etiķetes, kuru vērtējums ir vismaz tik augsts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum labels to show:
lv: Maksimālais rādāmo etiķešu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, numLabelsSpinBox)
en: Do not show more than this many labels.
    Note that personal labels will always be shown.
lv: Nerādīt vairāk par šādu etiķešu skaitu.
    Ievērojiet, ka personīgās etiķetes rādīs vienmēr.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show personal labels with score:
lv: Rādīt personīgās etiķetes ar rezultātu (punktos):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, personalCountSpinBox)
en: Affects the font size of the personal labels.
lv: Ietekmē personīgo etiķešu fonta izmēru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoAddCheckBox)
en: Automatically add downloaded labels if none are assigned
lv: Automātiski pievienot lejupielādētās etiķetes, ja neviena nav piesaistīta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, minAutoAddCountSpinBox)
en: Add only labels that are rated at least that high.
lv: Pievienot tikai etiķetes, kuru vērtējums ir vismaz tik augsts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Color for assigned labels:
lv: Piesaistīto etiķešu krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Color for labels background:
lv: Etiķešu fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Sets the label colors according to the current color scheme.
lv: Iestata etiķetes krāsas saskaņā ar pašreizējo krāsu shēmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, resetColorsPushButton)
en: Reset colors
lv: Atstatīt krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Replace downloaded label
lv: Aizvietot lejupielādēto etiķeti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel2)
en: with
lv: ar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: This will help you keep your label collection clean by replacing downloaded labels according to your preferences.
    Eg. "hip hop" -> "hip-hop"
lv: Šis palīdzēs saglabāt jūsu etiķešu kolekciju tīru, aizvietojot lejupielādētās etiķetes atbilstoši jūsu iestatījumiem.
    Piemēram, „hip hop“ —> „hiphops“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Downloaded label
lv: Lejupielādēta etiķete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, replacementTreeWidget)
en: Replacement
lv: Aizvietojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removePushButton)
en: Remove selected
lv: Noņemt atlasīto

en: Lyrics config
lv: Dziesmu tekstu iestatījumi

en: Font size:
lv: Fonta izmērs:

en: Text alignment:
lv: Teksta līdzinājums:

en: Align left
lv: Līdzināt pa kreisi

en: Align right
lv: Līdzināt pa labi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Font:
lv: Fonts:

en: Toggle auto scroll
lv: Pārslēgt automātisko ritināšanu

en: Reload lyrics
lv: Pārlādēt tekstus

en: No lyrics found
lv: Teksti nav atrasti

en: Suggestions:
lv: Ieteikumi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Title:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
lv: Izpildītājs:

en: Configure Playlist Info Applet
lv: Konfigurēt repertuāra informācijas sīkrīku

en: Width
lv: Platums

[ctx: %1 is the artist for which similars are currently shown]
en: Similar to <b>%1</b>
lv: Līdzīgs <b>%1</b>

[ctx: Artist's listener and playcount from Last.fm]
en: %1 listeners<br>%2 plays
lv: %1 klausītājs<br>%2 atskaņojumi

[ctx: Number of user's own scrobbles of an artist on Last.fm, appended to previous string if not 0]
en: <br>%1 plays by you
lv: <br>%1 ir tavi atskaņojumi

en: Songkick Concert Information
lv: „Songkick“ koncertu informācija

en: Concerts
lv: Koncerti

en: Reload Songkick
lv: Pārlādēt „Songkick“

en: Concert information is being fetched.
lv: Tiek ielādēta koncertu informācija.

en: Songkick was not able to be downloaded. Please check your Internet connection: %1
lv: Neizdevās lejupielādēt „Songkick“. Pārbaudiet ierīces interneta savienojumu: %1

en: There was no information found for this track
lv: Informācija par šo dziesmu nav atrasta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ReloadEditDialog)
en: Reload tabs
lv: Pārlādēt tabulatūras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Reload tabs with the following title and artist
lv: Pārlādēt tabulatūras ar šo nosaukumu un izpildītāju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs
lv: Tabulatūras

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload tabs
lv: Pārlādēt tabulatūras

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetching...
lv: Cilnes: saņem...

[ctx: Guitar tablature]
en: No Tabs for %1 by %2
lv: Nav tabulatūru skaņdarbam „%1“, ko izpilda %2

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: Fetch Error
lv: Tabulatūras: saņemšanas kļūda

[ctx: Guitar tablature]
en: Tabs: %1 - %2
lv: Tabulatūras: %1 — %2

[ctx: Guitar tablature settings]
en: Tabs Settings
lv: Tabulatūru iestatījumi

[ctx: Guitar tablature]
en: Reload Tabs
lv: Pārlādēt tabulatūras

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsSettings)
en: Current Track Settings
lv: Pašreizējā celiņa iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbFetchTabs)
en: Fetch tabs for
lv: Saņemt tabulatūras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchGuitar)
en: Guitar
lv: Ģitārai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbFetchBass)
en: Bass
lv: Basģitārai

[ctx: Guitar tablature]
en: tab provided from:
lv: tabulatūra sniegt no:

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

[ctx: Disable automatic page changes when track changes in Wikipedia applet]
en: Don't change page automatically
lv: Lapu automātiski nemainīt

en: Track
lv: Celiņš

[ctx: Right-click menu option for links in Wikipedia applet]
en: Copy Link to Clipboard
lv: Kopēt saiti starpliktuvē

[ctx: Right-click menu option for images in Wikipedia applet]
en: Copy Image to Clipboard
lv: Kopēt attēlu starpliktuvē

en: Unable to retrieve Wikipedia information: %1
lv: Neizdevās ielādēt informāciju no Vikipēdijas: %1

en: No information found...
lv: Informācija nav atrasta...

[ctx: Search pattern for an artist or band]
en: .*\(.*(artist|band).*\)
lv: .*\(.*(izpildītājs|grupa).*\)

[ctx: Search pattern for a composer]
en: .*\(.*(composer|musician).*\)
lv: .*\(.*(komponists|mūziķis).*\)

[ctx: Search pattern for an album]
en: .*\(.*(album|score|soundtrack).*\)
lv: .*\(.*(albums|partitūra|celiņš).*\)

[ctx: Search pattern for a song]
en: .*\(.*(song|track).*\)
lv: .*\(.*(dziesma|celiņš).*\)

[ctx: %1 is field name such as 'Artist Name']
en: %1 is needed for searching Wikipedia.
lv: Meklēšanai Vikipēdijā nepieciešams „%1“ lauks

en: Choose Language
lv: Izvēlieties valodu

[ctx: A message (link) shown for clicked non-Wikipedia links in Wikipedia applet. %1 is the url of the link]
en: Click to open %1 in a web browser
lv: Klikšķiniet, lai atvērtu „%1“ pārlūkprogrammā

en: Configure Applets...
lv: Konfigurēt sīkrīkus...

en: &Context
lv: &Konteksts

en: No labels found on Last.fm
lv: „Last.fm“ vietnē neatrada nevienu etiķeti

en: Unable to retrieve from Last.fm
lv: Neizdevās saņemt no „Last.fm“

en: No connection to Last.fm
lv: Nav savienojuma ar „Last.fm“

en: ontour
lv: koncertturnejā

en: dates
lv: datumi

en: Do not show under Various Artists
lv: Nerādīt pie „Dažādi izpildītāji“

en: Show under Various Artists
lv: Rādīt pie „Dažādi izpildītāji“

en: %1 - Stopped %2
lv: %1 — Apturēts %2

en: Playback Ended Markers
lv: Atskaņošanas pabeigšanas marķieri

[ctx: Name of the virtual collection that merges tracks from all collections]
en: Aggregate Collection
lv: Kopkolekcija

en: Ogg Vorbis is a fully free and unencumbered compressed audio format that is perfect for storing your compressed music on your computer. The sound quality is slightly better than MP3 at the same bitrate. Note that not all mobile players support the Ogg Vorbis format.
lv: „Ogg Vorbis“ ir pilnībā brīvs un ar patentiem neapgrūtināts audio formāts, kas ir ideāli piemērots saspiestas mūzikas glabāšanai datorā. Tā skaņas kvalitāte līdzīgā bitātrumā ir labāka par MP3 formātu. Ievērojiet, ka ne visi pārnēsājamie atskaņotāji atbalsta „Ogg Vorbis“ formātu.

en: FLAC is a lossless compressed audio format free of any patents or license fees. It maintains perfect CD audio quality while reducing file size by about 50%. Because the filesize is much larger than Ogg Vorbis or MP3 it is not recommended if you want to transfer your music to a mobile player.
lv: FLAC ir saspiests bezzudumu audio formāts — brīvs no jebkādiem patentiem un licences maksām. Tas perfekti saglabā CD audio kvalitāti un spēj to saspiest par apmēram divas reizes mazāku. Tā kā tā datnes izmērs ir daudz lielāks par „Ogg Vorbis“ vai MP3, tad nav ieteicams to lietot mūzikas pārsūtīšanai pārnēsājamos atskaņotājos.

en: WAV is a basic, uncompressed audio file format. It takes up a lot of space but maintains perfect quality. It is generally not recommended unless you know what you are doing. If you want perfect quality, use FLAC instead.
lv: WAV ir vienkāršs, nesaspiests audio datņu formāts. Tas aizņem daudz vietas, bet pilnībā saglabā skaņas kvalitāti. To izmantot ikdienā nav ieteicams, izņemot, ja zināt, ko darāt. Ja vēlaties pilnībā saglabāt skaņas kvalitāti, labāk lietojiet FLAC.

en: MP3 is the de facto standard in compressed audio compatible with almost all mobile players. It is however non free and generally not recommended.
lv: MP3 ir „de facto“ standarts audio saspiešanā. To saprot gandrīz visi pārnēsājamie atskaņotāji. Tomēr tas nav brīvs un tāpēc to lietot nav ieteicams.

en: Audio CD settings - Amarok
lv: Audio CD iestatījumi — „Amarok“

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available formats
lv: Pieejamie formāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Loading remote collection from host %1
lv: Ielādē attālu kolekciju no datora „%1“

en: Music share at %1
lv: Kopīgota mūzika uz „%1“

en: Updating Amarok database schema. Please don't terminate Amarok now as it may result in database corruption.
lv: Atjaunina „Amarok“ datubāzes shēmu. Šobrīd neaizveriet „Amarok“, jo tas var sabojāt datubāzi.

en: Updating Amarok database schema
lv: Atjaunina „Amarok“ datubāzes shēmu

en: Source track does not exist: %1
lv: Izejas celiņš nepastāv: %1

en: Could not create directory: %1
lv: Neizdevās izveidot mapi: %1

en: Transferring: %1
lv: Pārsūta: %1

en: Transcoding: %1
lv: Pārkodē: %1

en: Removing: %1
lv: Noņem: %1

en: <ul><li>%1</li></ul>In most cases this means that not all of your tracks were imported.<br>See <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>Amarok Manual</a> for information about duplicate tracks.
lv: <ul><li>%1</li></ul>Vairākumā gadījumu tas nozīmē, ka ne visi jūsu celiņi tika importēti.<br>Skatiet <a href='http://userbase.kde.org/Amarok/Manual/Various/TroubleshootingAndCommonProblems#Duplicate_Tracks'>„Amarok“ rokasgrāmatu</a>, lai uzzinātu vairāk par dublētiem celiņiem.

en: Errors During Collection Scan
lv: Kolekcijas skenēšanas laikā radās kļūdas

en: Duplicates found, the second file will be ignored:
    %1
    %2
lv: Atrasti dublikāti, otra datne tiks ignorēta:
    %1
    %2

en: &Configure Device
lv: &Konfigurēt ierīci

en: &Eject Device
lv: &Izgrūst ierīci

en: Re-add orphaned and forget stale tracks
lv: Atkārtoti pievienot nereģistrētos celiņus un aizmirst rēgceliņus

[ctx: iPod was successfully initialized]
en: Initialization successful.
lv: Inicializācija ir izdevusies.

[ctx: %1: iPod collection name]
en: iTunes database successfully written to %1
lv: „%1“ ir sekmīgi ierakstīta „iTunes“ datubāze

[ctx: %1: iPod collection name]
en: Writing iTunes database to %1 failed without an indication of error
lv: „iTunes“ datubāzes rakstīšana „%1“ kolekcijā neizdevās, bet netika norādīts kļūdas ziņojums

[ctx: %1: iPod collection name, %2: technical error from libgpod]
en: Writing iTunes database to %1 failed: %2
lv: Neizdevās ierakstīt „iTunes“ datubāzi uz „%1“: %2

en: Disconnected iPod/iPad/iPhone
lv: „iPod“/„iPad“/„iPhone“ tika atvienots

en: Unknown Collection
lv: Nezināma kolekcija

en: Unknown Artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: Unknown track
lv: Nezināma dziesma

en: Failed to process one track. (more info about it is in the Amarok debugging log) | Failed to process %1 tracks. (more info about these is in the Amarok debugging log)
lv[0]: Neizdevās apstrādāt %1 celiņu. (Vairāk informācijas ir „Amarok“ atkļūdošanas žurnālā)
lv[1]: Neizdevās apstrādāt %1 celiņus. (Vairāk informācijas ir „Amarok“ atkļūdošanas žurnālā)
lv[2]: Neizdevās apstrādāt %1 celiņu. (Vairāk informācijas ir „Amarok“ atkļūdošanas žurnālā)

[ctx: Infrequently displayed message, don't bother with singular forms. %1 to %3 are numbers, %4 is the 'Failed to process ...' sentence or an empty string.]
en: Done consolidating iPod files. %1 orphaned tracks matched with stale iTunes database entries, %2 stale database entries removed, %3 orphaned tracks added back to the iTunes database. %4
lv: Pabeigta „iPod“ datņu apvienošana. %1 nereģistrēti celiņi sakrīt ar „iTunes“ datubāzes rēgceliņiem, %2 rēgceliņu datubāzes ieraksti ir noņemti, %3 nereģistrēti celiņi ir pievienoti atpakaļ „iTunes“ datubāzei. %4

[ctx: %2 is collection name]
en: Transferred one track to %2. | Transferred %1 tracks to %2.
lv[0]: Pārnests %1 celiņš uz „%2“.
lv[1]: Pārnesti %1 celiņi uz „%2“.
lv[2]: Pārnests %1 celiņu uz „%2“.

[ctx: %2 is collection name]
en: Transcoded one track to %2. | Transcoded %1 tracks to %2.
lv[0]: Pārkodēts %1 celiņš uz „%2“.
lv[1]: Pārkodēti %1 celiņi uz „%2“.
lv[2]: Pārkodēts %1 celiņu uz „%2“.

en: Transfer aborted. Managed to transfer one track. | Transfer aborted. Managed to transfer %1 tracks.
lv[0]: Pārnešana ir pārtraukta. Tika pārnests %1 celiņš.
lv[1]: Pārnešana pārtraukta. Tika pārnesti %1 celiņi.
lv[2]: Pārnešana pārtraukta. Tika pārnests %1 celiņu.

[ctx: %2 is the 'Transferred 123 tracks to Some collection.' message]
en: %2 One track was already there. | %2 %1 tracks were already there.
lv[0]: %2 %1 celiņš jau tur bija.
lv[1]: %2 %1 celiņi jau tur bija.
lv[2]: %2 %1 celiņu jau tur bija.

[ctx: %1 is collection pretty name, e.g. My Little iPod]
en: Transferred Tracks to %1
lv: Pārvietoja celiņus uz %1

en: One track successfully transferred, but transfer of some other tracks failed. | %1 tracks successfully transferred, but transfer of some other tracks failed.
lv[0]: Pārvietots %1 celiņš, taču dažus celiņus pārvietot neizdevās.
lv[1]: Pārvietoti %1 celiņi, taču dažus celiņus pārvietot neizdevās.
lv[2]: Pārvietots %1 celiņu, taču dažus celiņus pārvietot neizdevās.

en: Transfer of tracks failed.
lv: Celiņu pārvietošana neizdevās.

en: One track was not transferred because it would exceed iPod capacity.<br> | %1 tracks were not transferred because it would exceed iPod capacity.<br>
lv[0]: %1 celiņš netika pārvietots, jo tas pārsniegtu „iPod“ kapacitāti.<br>
lv[1]: %1 celiņi netika pārvietoti, jo tie pārsniegtu „iPod“ kapacitāti.<br>
lv[2]: %1 celiņu netika pārvietots, jo tas pārsniegtu „iPod“ kapacitāti.<br>

[ctx: Example of %1 would be: 20.0 MiB]
en: <i>Amarok reserves %1 on iPod for iTunes database writing.</i><br>
lv: <i>„Amarok“ rezervē %1 uz „iPod“ priekš „iTunes“ datubāzes rakstīšanas.</i><br>

en: One track was not copied because it wouldn't be playable - its  %2 format is unsupported.<br> | %1 tracks were not copied because they wouldn't be playable - they are in unsupported formats (%2).<br>
lv[0]: %1 celiņš netika nokopēts, jo tas nebūtu atskaņojams. Celiņš ir neatbalstītā formātā (%2).<br>
lv[1]: %1 celiņi netika nokopēti, jo tie nebūtu atskaņojami. Celiņi ir neatbalstītā formātā (%2).<br>
lv[2]: %1 celiņu netika nokopēts, jo tie nebūtu atskaņojami. Celiņi ir neatbalstītā formātā (%2).<br>

en: Copy/move/transcode of one file failed.<br> | Copy/move/transcode of %1 files failed.<br>
lv[0]: %1 datnes kopēšana/pārvietošana/pārkodēšana neizdevās.<br>
lv[1]: %1 datņu kopēšana/pārvietošana/pārkodēšana neizdevās.<br>
lv[2]: %1 datņu kopēšana/pārvietošana/pārkodēšana neizdevās.<br>

en: One track was not transferred due to an internal Amarok error.<br> | %1 tracks were not transferred due to an internal Amarok error.<br>
lv[0]: %1 celiņš netika pārnests iekšējas „Amarok“ kļūdas dēļ.<br>
lv[1]: %1 celiņi netika pārnesti iekšējas „Amarok“ kļūdas dēļ.<br>
lv[2]: %1 celiņu netika pārnests iekšējas „Amarok“ kļūdas dēļ.<br>

en: <i>You can find details in Amarok debugging output.</i><br>
lv: <i>Vairāk informācijas varat atrast „Amarok“ atkļūdošanas izvadē.</i><br>

en: The rest was not transferred because iPod collection disappeared.<br>
lv: Pārējie netika pārsūtīti, jo „iPod“ kolekcija pazuda.<br>

[ctx: %1 is a list of errors that occurred during copying of tracks]
en: Error causes: %1<br>
lv: Kļūdas iemesli: %1<br>

en: Removing one track from iPod | Removing %1 tracks from iPod
lv[0]: Dzēš %1 celiņu no „iPod“
lv[1]: Dzēš %1 celiņus no „iPod“
lv[2]: Dzēš %1 celiņu no „iPod“

[ctx: operation when iPod is connected]
en: Reading iPod tracks
lv: Lasa „iPod“ celiņus

[ctx: iPod playlist name]
en: Stale tracks
lv: Rēgceliņi

[ctx: iPod playlist name]
en: Orphaned tracks
lv: Nereģistrēti celiņi

en: Stale and/or orphaned tracks detected on %1. You can resolve the situation using the <b>%2</b> collection action. You can also view the tracks under the Saved Playlists tab.
lv: Uz „%1“ tika atrasti rēgceliņi un/vai nereģistrēti celiņi. Varat atrisināt situāciju, izmantojot <b>%2</b> kolekcijas darbību. Celiņus varat skatīt arī cilnē „Saglabātie repertuāri“.

en: Connecting to iPhone, iPad or iPod touch failed.
lv: Neizdevās savienoties ar „iPhone“, „iPad“ vai „iPod“.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IpodConfiguration)
en: iPod device configuration
lv: „iPod“ iekārtas konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: iPod name:
lv: „iPod“ nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_transcodeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, transcodeLabel)
en: Transcode:
lv: Pārkodēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelComboLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modelLabel)
en: Model:
lv: Modelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, initializeButton)
en: &Initialize iPod
lv: &Inicializēt „iPod“

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, infoGroupBox)
en: Information
lv: Informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generationLabel)
en: Generation:
lv: Paaudze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumArtworkLabel)
en: Album artwork:
lv: Albuma vāciņš:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, troubleshootingGroupBox)
en: Troubleshooting
lv: Atkļūdošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoLabel)
en: SysInfo file:
lv: Sistēmas informācijas datne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sysInfoExtendedLabel)
en: SysInfoExtended file:
lv: Paplašinātās sistēmas informācijas datne:

en: Cannot parse iTunes database due to an unreported error.
lv: Neizdevās parsēt „iTunes“ datubāzi neziņotas kļūdas dēļ.

[ctx: iPod model that is not (yet) recognized]
en: Unrecognized model
lv: Neatpazīts modelis

en: iPod model was not recognized.
lv: „iPod“ modelis netika atpazīts.

en: %1 family uses %2 file to generate correct database checksum.
lv: %1 saime lieto %2 datni, lai ģenerētu korektu datubāzes kontrolsummu.

en: %1 family needs %2 file to generate correct database checksum.
lv: %1 saimei ir nepieciešama %2 datne, lai ģenerētu korektu datubāzes kontrolsummu.

[ctx: Do not translate hash-AB, libgpod, libhashab.so]
en: %1 family probably uses hash-AB to generate correct database checksum. libgpod (as of version 0.8.2) doesn't know how to compute it, but tries to dynamically load external library libhashab.so to do it.
lv: %1 saime, visticamāk, izmanto „hash-AB“, lai ģenerētu pareizu datubāzes kontrolsummu. „libgpod“ (vismaz līdz versijai 0.8.2) to izskaitļot neprot, bet, lai to izdarītu, mēģina dinamiski ielādēt ārēju bibliotēku „libhashab.so“.

en: Autodetect (%1 file(s) present)
lv: Noteikt automātiski (ir %1 datne(-es))

[ctx: Unknown iPod model, generation...]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: In a dialog: Video: Supported]
en: Supported
lv: Atbalstīts

[ctx: In a dialog: Video: Not supported]
en: Not supported
lv: Nav atbalstīts

[ctx: In a dialog: Some file: Present]
en: Present
lv: Ir

[ctx: In a dialog: Some file: Not found]
en: <b>Not found</b>
lv: <b>Nav atrasts</b>

[ctx: In a dialog: Some file: Not needed]
en: Not needed
lv: Nav nepieciešams

[ctx: %1 is informational sentence giving reason]
en: <b>%1</b><br><br>As a safety measure, Amarok will <i>refuse to perform any writes</i> to iPod. (modifying iTunes database could make it look empty from the device point of view)<br>See <a href='%2'>README.overview</a> file from libgpod source repository for more information.
lv: <b>%1</b><br><br>Drošības dēļ „Amarok“ <i>atteiksies izpildīt jebkāda veida ierakstus</i> „iPod“ atskaņotājā. („iTunes“ datubāzes rediģēšana var padarīt to neredzamu no ierīces skatu punkta.)<br>Lai uzzinātu vairāk, skatiet datni <a href='%2'>README.overview</a> no „libgpod“ izejas koda repozitorija.

en: <b>%1</b><br><br>Above problem prevents Amarok from using your iPod. You can try to re-create critical iPod folders and files (including iTunes database) using the <b>%2</b> button below.<br><br> Initializing iPod <b>destroys iPod track and photo database</b>, however it should not delete any tracks. The tracks will become orphaned.
lv: <b>%1</b><br><br>Augstāk redzamā problēma liedz „Amarok“ izmantot jūsu „iPod“. Varat mēģināt vēlreiz izveidot kritiskās „iPod“ mapes un datnes (tajā skaitā „iTunes“ datubāzi), izmantojot pogu <b>%2</b>.<br><br>„iPod“ inicializēšana<b> iznīcina „iPod“ celiņu un fotoattēlu datubāzi</b>, tomēr tai nevajadzētu dzēst celiņus. Celiņi kļūs par nereģistrētiem.

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo: %1
lv: Neizdevās ierakstīt sistēmas informāciju: %1

[ctx: Do not translate SysInfo]
en: Failed to write SysInfo file due to an unreported error
lv: Neizdevās ierakstīt sistēmas informācijas datni neziņotas kļūdas dēļ.

en: Cannot initialize iPod due to an unreported error.
lv: Nevar inicializēt „iPod“ neziņotas kļūdas dēļ.

en: Copying Tracks Failed
lv: Celiņu kopēšana neizdevās

en: Tracks not copied: the device is already being copied to
lv: Celiņi netika nokopēti: uz šo ierīci jau tiek kopēts

en: Unsupported format: %1
lv: Neatbalstīts formāts: %1

en: Already on device
lv: Jau atrodas ierīcē

en: Tracks not copied: the device already has these tracks
lv: Celiņi netika nokopēti: ierīcē jau atrodas šie celiņi

en: Tracks not copied: the device has insufficient space
lv: Celiņi netika nokopēti: ierīcē nepietiek vietas

en: Transferring Tracks to Device
lv: Pārsūta celiņus uz ierīci

en: %1 track failed to copy to the device | %1 tracks failed to copy to the device
lv[0]: %1 celiņu neizdevās iekopēt ierīcē
lv[1]: %1 celiņus neizdevās iekopēt ierīcē
lv[2]: %1 celiņus neizdevās iekopēt ierīcē

en: The track failed to copy to the device
lv: Celiņu neizdevās iekopēt ierīcē

en: Track not deleted: | Tracks not deleted:
lv[0]: Celiņš nav izdzēsts:
lv[1]: Celiņi nav izdzēsti:
lv[2]: Celiņu nav izdzēsts:

en: Deleting Track Failed | Deleting Tracks Failed
lv[0]: Neizdevās izdzēst celiņu
lv[1]: Neizdevās izdzēst celiņus
lv[2]: Neizdevās izdzēst celiņu

en: %1 tracks are already being deleted from the device.
lv: %1 celiņi jau tiek dzēsts no ierīces.

en: Removing Track from Device | Removing Tracks from Device
lv[0]: Dzēš celiņu no ierīces
lv[1]: Dzēš celiņus no ierīces
lv[2]: Dzēš celiņu no ierīces

en: &Disconnect Device
lv: &Atvienot ierīci

en: Media Device playlists
lv: Multivides ierīces repertuāri

[ctx: Podcasts on a media device]
en: Podcasts on %1
lv: Raidieraksti uz %1

en: Could not connect to MTP Device
lv: Neizdevās savienoties ar MTP ierīci

en: Could not copy track from device.
lv: Neizdevās nokopēt celiņu no ierīces.

en: Unknown Album
lv: Nezināms albums

en: Unknown Genre
lv: Nezināms žanrs

en: Could not delete item
lv: Neizdevās izdzēst vienumu

en: Delete failed
lv: Neizdevās izdzēst

en: Could not save playlist.
lv: Neizdevās saglabāt repertuāru.

en: Playdar Collection
lv: „Playdar“ kolekcija

en: Source collection removed
lv: Avota kolekcija ir noņemta

[ctx: The genre name for classical music]
en: Classical
lv: Klasiskā mūzika

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete this track? It will be removed from %2 and from underlying storage medium. | Do you really want to delete these %1 tracks? They will be removed from %2 and from underlying storage medium.
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 celiņu? Tas tiks dzēsts no %2 un atbilstošās datu glabātuves.
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 celiņus? Tie tiks dzēsti no %2 un atbilstošās datu glabātuves.
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šos %1 celiņus? Tie tiks dzēsti no %2 un atbilstošās datu glabātuves.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track to the trash? It will be removed from %2. | Do you really want to move these %1 tracks to the trash? They will be removed from %2.
lv[0]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šo %1 celiņu uz atkritni? Tas tiks dzēsts no %2.
lv[1]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 celiņus uz atkritni? Tie tiks dzēsti no %2.
lv[2]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 celiņus uz atkritni? Tie tiks dzēsti no %2.

[ctx: @info]
en: Do you really want to move this track? It will be renamed and the original deleted. | Do you really want to move these %1 tracks? They will be renamed and the originals deleted.
lv[0]: Vai tiešām vēlaties pārvietot %1 celiņu? Tie tiks pārdēvēti, bet oriģināli tiks izdzēsti.
lv[1]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 celiņus? Tie tiks pārdēvēti, bet oriģināli tiks izdzēsti.
lv[2]: Vai tiešām vēlaties pārvietot šos %1 celiņus? Tie tiks pārdēvēti, bet oriģināli tiks izdzēsti.

[ctx: @title:window]
en: Move Files
lv: Pārvieto datnes

[ctx: rename files button]
en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

[ctx: @info]
en: There was a problem and this track could not be removed. Make sure the directory is writable. | There was a problem and %1 tracks could not be removed. Make sure the directory is writable.
lv[0]: Gadījās kļūda — %1 celiņu nevarēja noņemt. Pārliecinieties, ka mapē var rakstīt.
lv[1]: Gadījās kļūda — %1 celiņus nevarēja noņemt. Pārliecinieties, ka mapē var rakstīt.
lv[2]: Gadījās kļūda — %1 celiņu nevarēja noņemt. Pārliecinieties, ka mapē var rakstīt.

en: Unable to remove tracks
lv: Neizdevās izņemt celiņus

en: The collection does not have enough free space available or is not writable.
lv: Vai nu kolekcijai nepietiek brīvās vietas, vai arī tā nav rakstāma.

en: Do you want to remove empty folders?
lv: Vai vēlaties noņemt tukšās mapes?

en: Remove empty folders?
lv: Vai noņemt tukšās mapes?

[ctx: Select if empty folders should be removed]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: Select if empty folders should be removed]
en: Don't remove
lv: Nenoņemt

[ctx: %1 is track url, %2 track title, %3 track artist]
en: %1 (%2 by %3)
lv: %1 („%2“, izpilda %3)

[ctx: %1 is track url, %2 track name]
en: %1 (%2)
lv: %1 („%2“)

[ctx: %1 is track url, %2 artist name]
en: %1 (by %2)
lv: %1 (izpilda %2)

en: today
lv: šodien

en: last week
lv: šonedēļ

en: last month
lv: šajā mēnesī

en: two months ago
lv: pirms diviem mēnešiem

en: three months ago
lv: pirms trīs mēnešiem

en: Trash
lv: Atkritne

en: Moving to trash: %1
lv: Pārvieto uz atkritni: %1

en: &Delete Episode
lv: &Dzēst sēriju

en: Are you sure you want to delete this episode? | Are you sure you want to delete these %1 episodes?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 sēriju?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 sērijas?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 sērijas?

en: Yes, delete from %1.
lv: Jā, dzēst no %1.

en: &Delete Channel and Episodes
lv: &Dzēst kanālu un sērijas

en: &Activate This Collection
lv: &Aktivizēt šo kolekciju

en: File <i>%1</i> suggests that we should use <i>%2</i> as music folder on the device, but it doesn't exist. Falling back to <i>%3</i> instead
lv: Datne <i>%1</i> saka, ka kā mūzikas mape ierīcē būtu jāizmanto <i>%2</i>, bet tā nepastāv. Atkāpjas uz <i>%3</i>

[ctx: Name of the USB Mass Storage collection that has not yet been activated. See also the 'Activate This Collection' action; %1 is actual collection name]
en: %1 (not activated)
lv: %1 (nav aktivizēta)

en: Configure USB Mass Storage Device
lv: Konfigurēt USB datu nesēju ierīci

en: Removing one track from %2 | Removing %1 tracks from %2
lv[0]: Dzēš %1 celiņu no %2
lv[1]: Dzēš %1 celiņus no %2
lv[2]: Dzēš %1 celiņu no %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UmsConfiguration)
en: USB Mass Storage device configuration
lv: USB lielapjoma atmiņas ierīces konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnect)
en: Use automatically when connected
lv: Lietot automātiski, kad pievienots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
lv: Mūzika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Music folder:
lv: Mūzikas mape:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_filenameSchemeBox)
en: Filename scheme of tracks that are added to the device
lv: Datņu nosaukumu shēma ierīcei pievienotajiem celiņiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Podcast folder:
lv: Raidierakstu mape:

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
lv: Nezināma

[ctx: Reason why a track is not playable]
en: Underlying playlist is empty
lv: Pamatā esošais repertuārs ir tukšs

en: When Amarok was last closed, this track was at %1, but Amarok cannot find this track on the filesystem or in any of your collections anymore. You may try plugging in the device this track might be on.
lv: Kad „Amarok“ pēdējo reizi tika aizvērts, celiņš tika pārtraukts pozīcijā %1, bet „Amarok“ neizdevās datņu sistēmā vai jūsu kolekcijās atrast šo celiņu. Varat mēģināt pievienot ierīci, kurā varētu būt šis celiņš.

en: Stream (%1)
lv: Straume (%1)

en: Url is not a local file
lv: URL nenorāda uz lokālu datni

en: Could not create a temporary file to download playlist.
lv: Neizdevās izveidot pagaidu datni repertuāra lejupielādei.

en: Downloading remote playlist
lv: Lejupielādē attālu repertuāru

[ctx: %1 is file path]
en: Cannot read playlist from %1
lv: Neizdevās nolasīt repertuāru no %1

en: The used file extension is not valid for playlists.
lv: Lietotais datnes paplašinājums repertuāriem nav derīgs.

en: Unknown playlist format
lv: Nezināms repertuāra formāts

en: Playlist_%1
lv: Repertuārs_%1

[ctx: Change filename layout]
en: Podcast Episode Filename Configuration
lv: Raidierakstu epizožu datņu nosaukumu konfigurācija

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastFilenameLayoutConfigWidget)
en: Podcast Filename Layout Configuration
lv: Raidierakstu datnes nosaukuma izkārtojuma konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutDefault)
en: Specified by podcast channel
lv: Norāda raidierakstes kanāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_filenameLayoutCustom)
en: custom
lv: pielāgots

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_filenameLayoutText)
en: Available fields : %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%
lv: Pieejamie lauki: %artist%,%title%,%genre%,%year%,%composer%,%pubdate%,%number%,%album%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PodcastSettingsBase)
en: Podcast Configuration
lv: Raidierakstu konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_saveLocationlabel)
en: Save Location:
lv: Saglabāšanas vieta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: When checked, Amarok will automatically scan the podcast for updates
lv: Ja ieslēgts, „Amarok“ regulāri pārbaudīs vai nav jaunu raidierakstsu epizožu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoFetchCheck)
en: Automatically scan for updates
lv: Automātiski pārbaudīt jaunumus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, qgroupbox)
en: Media Download
lv: Multivides lejupielāde

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_downloadRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download media as soon as it becomes available
lv: Lejupielādē multividi, tiklīdz tā ir pieejama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_downloadRadio)
en: Download when a&vailable
lv: Ielādēt, &kad pieejams

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_streamRadio) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Media must be explicitly downloaded, otherwise the podcast will be played from the remote server.
lv: Datnes ir speciāli jālejupielādē, jo pretējā gadījumā raidierakstu programma atskaņos straumēšanas režīmā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_streamRadio)
en: Stream or download on re&quest
lv: Straumēt vai lejupielādēt pēc &pieprasījuma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_purgeCheck) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: If checked, Amarok will throw away old podcast episodes
lv: Ja atzīmēts, „Amarok“ izdzēsīs vecās epizodes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_purgeCheck)
en: Limit &number of episodes
lv: Ie&robežot sēriju skaitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_purgeCountLabel)
en: Keep maximum of:
lv: Paturēt maksimums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_purgeCountSpinBox)
en: The maximum number of podcast items to store
lv: Maksimālais glabājamo sēriju skaits

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: The RSS feed and the tags in the downloaded file sometimes do not contain the same information. Writing the tags ensures the information in the playlist and on media devices will be the same as in the feed.
lv: RSS barotnes un lejupielādētās datnes birkas ne vienmēr satur vienādu informāciju. Birku rakstīšana nodrošina, ka informācija repertuārā un uz datu nesēja ierīces ir tāda pati, kā barotnē.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_writeTagsCheck)
en: Write feed information to tags after downloading.
lv: Pēc lejupielādēšanas barotnes informāciju ierakstīt birkās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filenameLayoutConfigWidgetButton)
en: Episode Filename Configuration
lv: Sērijas datnes nosaukuma konfigurācija

[ctx: change options]
en: Configure %1
lv: Konfigurēt %1

en:  Item |  Items
lv[0]:  vienums
lv[1]:  vienumi
lv[2]:  vienumu

en: Podcast
lv: Raidieraksts

en: &Update All Channels
lv: Atja&unināt visus kanālus

en: &Configure General Settings
lv: &Konfigurēt vispārīgos iestatījumus

en: &Export subscriptions to OPML file
lv: &Eksportēt visus abonementus OPML datnē

en: &Configure
lv: &Konfigurēt

en: &Remove Subscription
lv: &Noņemt abonementu

en: &Update Channel
lv: &Atjaunināt kanālu

en: &Download Episode
lv: &Lejupielādēt sēriju

en: &Delete Downloaded Episode
lv: &Dzēst lejupielādēto sēriju

en: &Write Feed Information to File
lv: &Rakstīt barotnes informāciju datnē

en: &Keep downloaded file
lv: &Paturēt lejupielādēto datni

en: Toggle the "keep" downloaded file status of this podcast episode. Downloaded files with this status wouldn't be deleted even if we apply a purge.
lv: Pārslēgt „paturēt“ statusu lejupielādētajai šī raidieraksta datnei. Lejupielādētās datnes ar šo statusu netiks dzēsti pat tīrīšanas gadījumā.

en: Already subscribed to %1.
lv: „%1“ jau tiek abonēts.

[ctx: prefix to 'x minutes']
en: every
lv: ik pēc

en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūtes
lv[1]:  minūtēm
lv[2]:  minūtēm

en: Configure Local Podcasts
lv: Konfigurēt lokālos raidierakstus

en: Move Podcasts
lv: Pārvietot raidierakstus

en: Do you want to move all downloaded episodes to the new location?
lv: Vai vēlaties pārvietot visas lejupielādētās sērijas uz jaunu vietu?

en: Select file for OPML export
lv: Izvēlieties datni OPML eksportēšanai

en: Do you really want to unsubscribe from "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties beigt „%1“ abonēšanu?

en: Delete downloaded episodes
lv: Dzēst lejupielādētās sērijas

en: There is still a podcast download in progress | There are still %1 podcast downloads in progress
lv[0]: Vēl notiek %1 raidieraksta lejupielāde
lv[1]: Vēl notiek %1 raidierakstu lejupielādes
lv[2]: Vēl notiek %1 raidierakstu lejupielādes

en: Cancel Download and Quit.
lv: Atcelt lejupielādi un iziet.

en: Unable to save podcast episode file to %1
lv: Neizdevās saglabāt raidierakstes sēriju datnē „%1“

en: Downloading Podcast Media
lv: Lejupielādē raidierakstes datni

en: Downloading Podcast "%1"
lv: Ielādē raidieraksti „%1“

en: Local Podcasts
lv: Lokālās raidierakstes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_intervalLabel)
en: Auto-update:
lv: Automātiska atjaunošana:

[ctx: automatic updates turned off]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_autoUpdateInterval)
en: disabled
lv: izslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_baseDirLabel)
en: Base directory:
lv: Pamata mape:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base directory for all new podcast channels.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">When a podcast channel is added <span style=" font-style:italic;">&lt;base directory&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;channel name&gt;</span> is used as the download directory.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">This can be changed for each channel individually.</p></body></html>
lv: 	<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pamata mape visiem jaunajiem raidierakstu kanāliem.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kad pievienojat raidierakstes kanālu, progamma lejupielādei izmanto: <span style=" font-style:italic;">&lt;pamata mape&gt;</span>/<span style=" font-style:italic;">&lt;kanāla nosaukums&gt;</span>.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To var izmainīt katram kanālam atsevišķi.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, m_baseDirUrl)
en: Base directory for all new podcast channels.
    When a podcast channel is added <base directory>/<channel name> is used as the download directory.
    This can be changed for each channel individually.
lv: Pamata mape visiem jaunajiem radierakstu kanāliem.
    Pievienojot raidieraksta kanālu, programma lejupielādei izmantos mapi „<pamata mape>/<kanāla nosaukums>“.
    To var izmainīt katram kanālam atsevišķi.

en: The configured database plugin could not be loaded.
lv: Neizdodas ielādēt konfigurēto datubāzes spraudni.

en: Organize tracks
lv: Organizēt celiņus

en: Transcode and organize tracks
lv: Pārkodēt un organizēt celiņus

en: Move tracks
lv: Pārvietot celiņus

en: Transcode and move tracks
lv: Pārkodēt un pārvietot celiņus

en: Copy tracks
lv: Kopēt celiņus

en: Transcode and copy tracks
lv: Pārkodēt un kopēt celiņus

en: Organizing one track | Organizing %1 tracks
lv[0]: Organizē %1 celiņu
lv[1]: Organizē %1 celiņus
lv[2]: Organizē %1 celiņu

en: Transcoding and organizing one track | Transcoding and organizing %1 tracks
lv[0]: Pārkodē un organizē %1 celiņu
lv[1]: Pārkodē un organizē %1 celiņus
lv[2]: Pārkodē un organizē %1 celiņu

en: Moving one track to %2 | Moving %1 tracks to %2
lv[0]: Pārvieto %1 celiņu uz %2
lv[1]: Pārvieto %1 celiņus uz %2
lv[2]: Pārvieto %1 celiņu uz %2

en: Transcoding and moving one track to %2 | Transcoding and moving %1 tracks to %2
lv[0]: Pārkodē un pārvieto %1 celiņu uz %2
lv[1]: Pārkodē un pārvieto %1 celiņus uz %2
lv[2]: Pārkodē un pārvieto %1 celiņu uz %2

en: Copying one track to %2 | Copying %1 tracks to %2
lv[0]: Kopē %1 celiņu uz %2
lv[1]: Kopē %1 celiņus uz %2
lv[2]: Kopē %1 celiņus uz %2

en: Transcoding and copying one track to %2 | Transcoding and copying %1 tracks to %2
lv[0]: Pārkodē un kopē %1 celiņu uz %2
lv[1]: Pārkodē un kopē %1 celiņus uz %2
lv[2]: Pārkodē un kopē %1 celiņu uz %2

en: No network connection
lv: Nav tīkla savienojuma

en: File does not exist
lv: Datne nepastāv

en: Not a file
lv: Nav datne

en: No read permissions
lv: Nav lasīšanas atļauju

en: Unknown Composer
lv: Nezināms komponists

[ctx: Track field name (when nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator)]
en: anything
lv: jebkas

[ctx: Track field name (the file this track is stored in)]
en: File Name
lv: Datnes nosaukums

[ctx: Track field name]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: Track field name]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: Track field name]
en: Album
lv: Albums

[ctx: Track field name]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: Track field name]
en: Composer
lv: Komponists

[ctx: Track field name]
en: Year
lv: Gads

[ctx: Track field name]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: Track field name]
en: Track Number
lv: Celiņa numurs

[ctx: Track field name]
en: Disc Number
lv: Diska numurs

[ctx: Track field name]
en: Bpm
lv: Sitieni minūtē

[ctx: Track field name]
en: Length
lv: Garums

[ctx: Track field name]
en: Bit Rate
lv: Bitātrums

[ctx: Track field name]
en: Sample Rate
lv: Diskretizācijas ātrums

[ctx: Track field name]
en: File Size
lv: Datnes izmērs

[ctx: Track field name]
en: Format
lv: Formāts

[ctx: Track field name]
en: Added to Collection
lv: Pievienots kolekcijai

[ctx: Track field name]
en: Score
lv: Punkti

[ctx: Track field name]
en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: Track field name]
en: First Played
lv: Pirmoreiz atskaņots

[ctx: Track field name]
en: Last Played
lv: Pēdējoreiz atskaņots

[ctx: Track field name]
en: Playcount
lv: Atskaņojumu skaits

[ctx: Track field name]
en: Unique Id
lv: Unikālais ID

[ctx: Track field name]
en: Track Gain
lv: Celiņa pastiprinājums

[ctx: Track field name]
en: Track Gain Peak
lv: Celiņa pastiprinājuma maksimums

[ctx: Track field name]
en: Album Gain
lv: Albuma pastiprinājums

[ctx: Track field name]
en: Album Gain Peak
lv: Albuma pastiprinājuma maksimums

[ctx: Track field name]
en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

[ctx: Track field name]
en: Label
lv: Etiķete

[ctx: Track field name]
en: Last Modified
lv: Pēdējo reizi mainīts

[ctx: Track field name]
en: Lyrics
lv: Dziesmas teksts

[ctx: The field name in case nothing specific is selected e.g. in the automatic playlist generator. Use a one word translation.]
en: anything
lv: jebkas

[ctx: One word translation used in the collection filter. The name of the file this track is stored in]
en: filename
lv: datnes_nosaukums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: title
lv: nosaukums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: artist
lv: izpildītājs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: album
lv: albums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: genre
lv: žanrs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: composer
lv: komponists

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: year
lv: gads

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: comment
lv: komentārs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: tracknumber
lv: celiņa_numurs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: discnumber
lv: diska_numurs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bpm
lv: sitieni_minūtē

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: length
lv: ilgums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: bitrate
lv: bitātrums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: samplerate
lv: diskretizācijas_ātrums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: filesize
lv: datnes_izmērs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: format
lv: formāts

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: added
lv: pievienots

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: score
lv: punkti

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: rating
lv: vērtējums

[ctx: One word translation used in the collection filter. First played time / access date]
en: firstplay
lv: pirmoreiz_atskaņots

[ctx: One word translation used in the collection filter. Last played time / access date]
en: lastplay
lv: pēdējoreiz_atskaņots

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: playcount
lv: atskaņojumu_skaits

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: uniqueid
lv: unikālais_id

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgain
lv: celiņa_pastiprinājums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: trackgainpeak
lv: celiņa_pastiprinājuma_maksimums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgain
lv: albuma_pastiprinājums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumgainpeak
lv: albuma_pastiprinājuma_maksimums

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: albumartist
lv: albuma_izpildītājs

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: label
lv: etiķete

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: modified
lv: mainīts

[ctx: One word translation used in the collection filter]
en: lyrics
lv: teksti

[ctx: number of days with spacing for the pretty time]
en: %1 day,  | %1 days,
lv[0]: %1 diena,
lv[1]: %1 dienas,
lv[2]: %1 dienu,

[ctx: number of years for the pretty time]
en: %1 year | %1 years
lv[0]: %1 gads
lv[1]: %1 gadi
lv[2]: %1 gadu

[ctx: number of months for the pretty time]
en: %1 month | %1 months
lv[0]: %1 mēnesis
lv[1]: %1 mēneši
lv[2]: %1 mēnešu

[ctx: number of days for the pretty time]
en: %1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

[ctx: number of hours for the pretty time]
en: %1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

[ctx: number of minutes for the pretty time]
en: %1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

[ctx: number of seconds for the pretty time]
en: %1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

en: Importing podcast channel from %1
lv: Importē raidieraksta kanālu no „%1“

en: Updating podcast channel
lv: Atjaunina raidieraksta kanālu

en: Updating "%1"
lv: Atjaunina „%1“

en: Importing podcast from %1 failed with error:
lv: Neizdevās importēt raidierakstu no „%1“, kļūda:

en: Updating podcast from %1 failed with error:
lv: Neizdevās atjaunināt raidierakstu no „%1“, kļūda:

en: Updating "%1" failed with error:
lv: „%1“ atjaunināšana neizdevās, kļūda:

en: While parsing %1, a feed was expected but an HTML page was received.
    Did you enter the correct URL?
lv: Parsējot „%1“, programma gaidīja barotni, bet saņēma HTML lapu.
    Vai ievadījāt pareizu URL adresi?

en: Feed has an unknown type: %1
lv: Barotnei ir nezināms tips: %1

en: %1 is not an RSS version 2.0 feed.
lv: „%1“ nav RSS versijas 2.0 barotne.

en: %1 is not a valid RSS version 1.0 feed.
lv: „%1“ nav RSS versijas 1.0 barotne.

en: %1 is not a valid Atom feed.
lv: „%1“ nav derīga „Atom“ barotne.

en: Alternative Enclosures:
lv: Alternatīvie ietvari:

en: unknown type
lv: nezināmais tips

[ctx: The amount of time since last played]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: When this track was last played]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: One week ago | %1 weeks ago
lv[0]: Pirms %1 nedēļas
lv[1]: Pirms %1 nedēļām
lv[2]: Pirms %1 nedēļām

en: Yesterday
lv: Vakar

en: One day ago | %1 days ago
lv[0]: Pirms %1 dienas
lv[1]: Pirms %1 dienām
lv[2]: Pirms %1 dienām

en: One hour ago | %1 hours ago
lv[0]: Pirms %1 stundas
lv[1]: Pirms %1 stundām
lv[2]: Pirms %1 stundām

en: One minute ago | %1 minutes ago
lv[0]: Pirms %1 minūtes
lv[1]: Pirms %1 minūtēm
lv[2]: Pirms %1 minūtēm

en: Within the last minute
lv: Pēdējās minūtes laikā

en: The future
lv: Nākotnē

[ctx: number of months ago]
en: %1M
lv: %1 m

[ctx: w for weeks]
en: %1w
lv: %1 n

[ctx: When this track was last played]
en: Tomorrow
lv: Rīt

[ctx: d for days]
en: %1d
lv: %1 d

[ctx: h for hours]
en: %1h
lv: %1 st

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Empty Playlist (%1)
lv: Tukšs repertuārs (%1)

[ctx: A saved playlist with the current time (KLocalizedString::Shortdate) added between the parentheses]
en: Various Tracks (%1)
lv: Dažādi celiņi (%1)

en: Unknown Artist(s)
lv: Nezināms izpildītājs(-i)

en: Unknown Album(s)
lv: Nezināms albums(-i)

en: Various Albums
lv: Dažādi albumi

[ctx: A saved playlist titled <artist> - <album>]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The encoder used by Amarok operates better with a constant bitrate.<br>VBR is experimental and likely to get even worse results than the CBR.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br>The encoder is transparent at 128kbps for most samples tested with artifacts only appearing in extreme cases.
lv: Bitātrums parāda datu daudzumu, kas reprezentē vienu audio celiņa sekundi.<br>„Amarok“ izmantotais kodētājs darbojas labāk ar konstantu bitātrumu.<br>VBR ir eksperimentāls un paredzams, ka sniegs sliktākus rezultātus par CBR.<br>Līdz ar to bitātrums šajā slīdnī ir diezgan precīza kodētā celiņa bitātruma aplēse.<br>Kodētājs lielākajā pārbaudīto paraugu daļā ir caurspīdīgs pie 128 kbps, bet artifakti parādās tikai ekstrēmos gadījumos.

en: Bitrate target for constant bitrate encoding
lv: Mērķa bitātrums konstanta bitātruma kodēšanai

en: Smaller file
lv: Mazāka datne

en: Better sound quality
lv: Labāka skaņas kvalitāte

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding>Advanced Audio Coding</a> (AAC) is a patented lossy codec for digital audio.<br>AAC generally achieves better sound quality than MP3 at similar bit rates. It is a reasonable choice for the iPod and some other portable music players.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Advanced_Audio_Coding>„Advanced Audio Coding“</a> (AAC) ir patentēts zudumradošs kodeks digitālai audio kodēšanai.<br> AAC kopumā sniedz labāku skaņas kvalitāti nekā MP3 (pie līdzīgiem bitātrumiem). Tā ir saprātīga izvēle „iPod“ un dažiem citiem pārnēsājamiem mūzikas atskaņotājiem.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>Apple Lossless</a> (ALAC) is an audio codec for lossless compression of digital music.<br>Recommended only for Apple music players and players that do not support FLAC.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Lossless>„Apple Lossless“</a> (ALAC) ir audio kodeks digitālās mūzikas bezzudumu kompresijai.<br>Ieteicams tikai „Apple“ mūzikas atskaņotājiem un atskaņotājiem, kas neatbalsta FLAC.

en: The <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>compression level</a> is an integer value between 0 and 8 that represents the tradeoff between file size and compression speed while encoding with <b>FLAC</b>.<br/> Setting the compression level to <b>0</b> yields the shortest compression time but generates a comparably big file<br/>On the other hand, a compression level of <b>8</b> makes compression quite slow but produces the smallest file.<br/>Note that since FLAC is by definition a lossless codec, the audio quality of the output is exactly the same regardless of the compression level.<br/>Also, levels above <b>5</b> dramatically increase compression time but create an only slightly smaller file, and are not recommended.
lv: <a href=http://flac.sourceforge.net/documentation_tools_flac.html>Kompresijas līmenis</a> ir vesels skaitlis starp 0 un 8, kas attēlo kompromisu starp datnes izmēru un saspiešanas ātrumu, kodējot ar <b>FLAC</b>.<br/> Iestatot saspiešanas līmeni uz <b>0</b>, tiek panākts īsākais saspiešanas laiks, tomēr iegūtas datnes ar lielu izmēru.<br/>No otras puses, <b>8</b> saspiešanas līmenis procesu ievērojami palēnina, bet tiek iegūta vismazākā datne.<br/>Ievērojiet, ka, tā kā FLAC jau pēc definīcijas ir bezzudumu kodeks, tad iegūtā audio kvalitāte ir vienāda neatkarīgi no saspiešanas līmeņa.<br/>Turklāt, līmeņi, kas ir lielāki par <b>5</b>, dramatiski palielina saspiešanas ilgumu, bet rezultātā tiek iegūta tikai nedaudz mazāka datne, tāpēc tie nav ieteicami.

en: Compression level
lv: Saspiešanas līmenis

en: Faster compression
lv: Ātrāka saspiešana

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>Free Lossless Audio Codec</a> (FLAC) is an open and royalty-free codec for lossless compression of digital music.<br>If you wish to store your music without compromising on audio quality, FLAC is an excellent choice.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Lossless_Audio_Codec>„Free Lossless Audio Codec“</a> (FLAC) ir atvērts un brīvs kodeks digitālās mūzikas bezzudumu saspiešanai.<br>Ja vēlaties glabāt savu mūziku, neupurējot skaņas kvalitāti, FLAC ir burvīga izvēle.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>MP3</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3#VBR>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>160kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>120kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>205kb/s</b> is probably overkill.
lv: Bitātrums parāda datu apjomu vienas audio celiņa sekundes attainošanai.<br><b>MP3</b> kodētājs, ko izmanto „Amarok“, atbalsta <a href=http://enwikipediaorg/wiki/MP3#VBR> mainīga bitātruma (VBR)</a> iestatījumu. Tas nozīmē, ka bitātrums atskaņošanas laikā mainās atkarībā no audio satura sarežģītības — sarežģītāki datu intervāli tiek kodēti ar augstāku bitātrumu nekā vienkāršākie. Šī pieeja nodrošina augstāku kopējo kvalitāti un mazāku datnes izmēru nekā konstants bitātrums visa celiņa garumā.<br>Šī iemesla dēļ bitātruma mērs šajā slīdnī ir tikai vidējā bitātruma aprēķins kodētajam celiņam.<br><b>160 kb/s</b> ir laba izvēle, klausoties mūziku pārnēsājamā atskaņotājā.<br/>Jebkas zem <b>120 kb/s</b> varētu būt nepietiekams mūzikai, savukārt jebkas virs <b>205 kb/s</b>, visticamāk, ir pārspīlējums.

en: Expected average bitrate for variable bitrate encoding
lv: Vēlamais vidējais bitātrums mainīga bitātruma kodēšanai

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>MPEG Audio Layer 3</a> (MP3) is a patented digital audio codec using a form of lossy data compression.<br>In spite of its shortcomings, it is a common format for consumer audio storage, and is widely supported on portable music players.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/MP3>„MPEG Audio Layer 3“</a> (MP3) ir patentēts digitālā audio kodeks, kas izmanto zudumradošo datu kompresiju. <br>Par spīti tā trūkumiem, tas patērētāju vidū ir izplatīts formāts audio glabāšanai un plaši atbalstīts pārnēsājamos mūzikas atskaņotājos.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Opus</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Variable_bitrate>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is just an estimate of the average bitrate of the encoded track.<br><b>128kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>100kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>256kb/s</b> is probably overkill.
lv: Bitātrums parāda datu apjomu vienas audio celiņa sekundes attainošanai.<br><b>„Opus“</b> kodētājs, ko izmanto „Amarok“, atbalsta <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Variable_bitrate> mainīga bitātruma (VBR)</a> iestatījumu. Tas nozīmē, ka bitātrums atskaņošanas laikā mainās atkarībā no audio satura sarežģītības — sarežģītāki datu intervāli tiek kodēti ar augstāku bitātrumu nekā vienkāršākie. Šī pieeja nodrošina augstāku kopējo kvalitāti un mazāku datnes izmēru nekā konstants bitātrums visa celiņa garumā.<br>Šī iemesla dēļ bitātruma mērs šajā slīdnī ir tikai vidējā bitātruma aprēķins kodētajam celiņam.<br><b>128 kb/s</b> ir laba izvēle, klausoties mūziku pārnēsājamā atskaņotājā.<br/>Jebkas zem <b>100 kb/s</b> varētu būt nepietiekams mūzikai, savukārt jebkas virs <b>256 kb/s</b>, visticamāk, ir pārspīlējums.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)>Opus</a> is a patent-free digital audio codec using a form of lossy data compression.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Opus_(audio_format)>„Opus“</a> ir ar patentiem neapgrūtināts un brīvs digitālā audio kodeks, kas izmanto zudumradošo datu kompresiju.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>The <b>Vorbis</b> encoder used by Amarok supports a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis#Technical_details>variable bitrate (VBR)</a> setting, which means that the bitrate value fluctuates along the track based on the complexity of the audio content. More complex intervals of data are encoded with a higher bitrate than less complex ones; this approach yields overall better quality and a smaller file than having a constant bitrate throughout the track.<br>The Vorbis encoder uses a quality rating "-q parameter" between -1 and 10 to define a certain expected audio quality level. The bitrate measure in this slider is just a rough estimate (provided by Vorbis) of the average bitrate of the encoded track given a q value. In fact, with newer and more efficient Vorbis versions the actual bitrate is even lower.<br><b>-q5</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>-q3</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>-q8</b> is probably overkill.
lv: Bitātrums parāda datu apjomu vienas audio celiņa sekundes attainošanai.<br><b>„Vorbis“</b> kodētājs, ko izmanto „Amarok“, atbalsta <a href=http://enwikipediaorg/wiki/Vorbis#Technical_details> mainīga bitātruma (VBR)</a> iestatījumu. Tas nozīmē, ka bitātrums atskaņošanas laikā mainās atkarībā no audio satura sarežģītības — sarežģītāki datu intervāli tiek kodēti ar augstāku bitātrumu nekā vienkāršākie. Šī pieeja nodrošina augstāku kopējo kvalitāti un mazāku datnes izmēru nekā konstants bitātrums visa celiņa garumā.<br>„Vorbis“ kodētājs izmanto kvalitātes novērtējumu „-q parametrs“ no −1 līdz 10, lai definētu noteiktu sagaidāmo audio kvalitātes līmeni. Bitātrums šajā slīdnī ir tika rupjš aprēķins (ko nodrošina „Vorbis“) kodētā celiņa vidējam bitātrumam pie dotās q vērtības. Jaunākām un efektīvākām „Vorbis“ versijām patiesais bitātrums ir vēl zemāks. <br><b>-q5</b> ir laba izvēle, klausoties mūziku pārnēsājamā atskaņotājā. <br/>Jebkas zem <b>-q3</b> varētu būt nepietiekams mūzikai, savukārt jebkas virs <b>-q8</b>, visticamāk, ir pārspīlējums.

en: Quality rating for variable bitrate encoding
lv: Kvalitātes vērtējums mainīga bitātruma kodēšanai

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>Ogg Vorbis</a> is an open and royalty-free audio codec for lossy audio compression.<br>It produces smaller files than MP3 at equivalent or higher quality. Ogg Vorbis is an all-around excellent choice, especially for portable music players that support it.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Vorbis>„Ogg Vorbis“</a> ir atvērts un brīvs audio kodeks zudumradošai audio saspiešanai.<br>Tas izveido mazākas datnes nekā MP3 ar tādu pašu vai augstāku kvalitāti. „Ogg Vorbis“ kopumā ir lieliska izvēle — it īpaši mūzikas atskaņotājiem, kas to atbalsta.

en: The bitrate is a measure of the quantity of data used to represent a second of the audio track.<br>Due to the limitations of the proprietary <b>WMA</b> format and the difficulty of reverse-engineering a proprietary encoder, the WMA encoder used by Amarok sets a <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>constant bitrate (CBR)</a> setting.<br>For this reason, the bitrate measure in this slider is a pretty accurate estimate of the bitrate of the encoded track.<br><b>136kb/s</b> is a good choice for music listening on a portable player.<br/>Anything below <b>112kb/s</b> might be unsatisfactory for music and anything above <b>182kb/s</b> is probably overkill.
lv: Bitātrums parāda datu apjomu vienas audio celiņa sekundes attainošanai.<br><b>WMA</b>formāta ierobežojumu un grūtās nebrīvā kodeka reversās inženierijas dēļ WMA kodētājs, ko izmanto „Amarok“, iestata <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio#Windows_Media_Audio>konstantu bitātrumu (CBR)</a>.<br>Šī iemesla dēļ bitātruma mērs šajā slīdnī ir samērā precīza aplēse kodētā celiņa kopējam bitātrumam.<br><b>136 kb/s</b> ir laba izvēle, lai klausītos mūziku uz pārnēsājamā atskaņotāja.<br/>Jebkas zem <b>112 kb/s</b> varētu būt nepietiekami mūzikai, savukārt jebkas virs<b>182 kb/s</b>, visticamāk, ir pārspīlējums.

[ctx: Feel free to redirect the english Wikipedia link to a local version, if it exists.]
en: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>Windows Media Audio</a> (WMA) is a proprietary codec developed by Microsoft for lossy audio compression.<br>Recommended only for portable music players that do not support Ogg Vorbis.
lv: <a href=http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Audio>„Windows Media Audio“</a> (WMA) ir nebrīvs kodeks, ko izstrādājis uzņēmums „Microsoft“ zudumradošai audio saspiešanai.<br>Ieteicams tikai pārnēsājamiem mūzikas atskaņotājiem, kas neatbalsta „Ogg Vorbis“.

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Just Copy
lv: Tikai kopēt

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: All Tracks to %1
lv: Visi celiņi uz %1

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: Non-%1 Tracks to %1
lv: Ne %1 celiņi uz %1

[ctx: Displayed next to the "Transcode:" label. %1 example: 'MP3']
en: When Needed to %1
lv: Kad vajadzīgs, uz %1

en: Fetching Cover
lv: Ielādē vāciņu

en: There was an error communicating with cover provider: %1
lv: Gadījās kļūda, sazinoties ar vāciņu piegādātāju: %1

en: Retrieved cover successfully for '%1'.
lv: „%1“ vāciņš ir saņemts

en: Fetching cover for '%1' failed.
lv: „%1“ vāciņa saņemšana neizdevās.

en: Canceled fetching cover for '%1'.
lv: „%1“ vāciņa saņemšana ir atcelta.

en: Unable to find a cover for '%1'.
lv: Neizdevās atrast „%1“ vāciņu.

en: Fetch Cover | Fetch Covers
lv[0]: Iegūt vāciņu
lv[1]: Iegūt vāciņus
lv[2]: Iegūt vāciņus

en: Fetch the artwork for this album | Fetch artwork for %1 albums
lv[0]: Iegūt vāciņa attēlu šim %1 albumam
lv[1]: Iegūt vāciņa attēlus šiem %1 albumiem
lv[2]: Iegūt vāciņa attēlus šiem %1 albumu

en: Display Cover
lv: Rādīt vāciņu

en: Display artwork for this album
lv: Rādīt šī albuma vāciņu

en: Unset Cover | Unset Covers
lv[0]: Noņemt vāciņu
lv[1]: Noņemt vāciņus
lv[2]: Noņemt vāciņus

en: Remove artwork for this album | Remove artwork for %1 albums
lv[0]: Noņemt attēlu šim %1 albumam
lv[1]: Noņemt attēlu šiem %1 albumiem
lv[2]: Noņemt attēlu šiem %1 albumu

en: Are you sure you want to remove this cover from the Collection? | Are you sure you want to delete these %1 covers from the Collection?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties no kolekcijas dzēst šo %1 vāciņu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties no kolekcijas dzēst šos %1 vāciņus?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties no kolekcijas dzēst šos %1 vāciņus?

en: Set Custom Cover
lv: Uzlikt pielāgotu vāciņu

en: Set custom artwork for this album | Set custom artwork for these %1 albums
lv[0]: Uzlikt pielāgotu vāciņa attēlu šim %1 albumam
lv[1]: Uzlikt pielāgotu vāciņa attēlu šiem %1 albumiem
lv[2]: Uzlikt pielāgotu vāciņa attēlu šiem %1 albumiem

en: Select Cover Image File
lv: Izvēlieties vāciņa attēla datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: &Clear
lv: &Notīrīt

en: Finding cover for
lv: Atrod vāciņu albumam

en: Enter Custom Search
lv: Ievadiet pielāgotu meklēšanu

en: Sort by size
lv: Meklēt pēc izmēra

en: Cover Image Save Location
lv: Vāciņa attēla saglabāšanas vieta:

en: Sorry, the cover could not be saved.
lv: Diemžēl saglabāt vāciņu neizdevās.

en: Sorry, the cover image could not be retrieved.
lv: Diemžēl neizdevās saņemt vāciņa bildi.

en: Fetching Large Cover
lv: Saņem lielu vāciņu

en: Download Progress
lv: Lejupielādes progress

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Search
lv: Meklēt

en: Search For More Results
lv: Meklēt vairāk rezultātu

en: No Images Found
lv: Nav atrasts neviens attēls

en: 1 Image Found | %1 Images Found
lv[0]: Atrasts %1 attēls
lv[1]: Atrasti %1 attēli
lv[2]: Atrasts %1 attēlu

en: Notes
lv: Piezīmes

[ctx: @item::intable]
en: Artist
lv: Izpildītājs

[ctx: @item::intable]
en: Country
lv: Valsts

[ctx: @item::intable]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @item::intable File Format]
en: Format
lv: Formāts

[ctx: @item::intable Image Height]
en: Height
lv: Augstums

[ctx: @item::intable Album Title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @item::intable Release Type]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @item::intable Release Date]
en: Released
lv: Izlaists

[ctx: @item::intable File Size]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @item::intable Cover Provider]
en: Source
lv: Avots

[ctx: @item::intable Image Width]
en: Width
lv: Platums

[ctx: @item::intable URL]
en: link
lv: saite

en: Cover Manager
lv: Vāciņu pārvaldnieks

en: Albums By
lv: Albumi pēc

en: All Artists
lv: Visi izpildītāji

en: Enter search terms here
lv: Ierakstiet meklēšanas tekstu

en: All Albums
lv: Visi albumi

en: Albums With Cover
lv: Albumi ar vāciņa attēlu

en: Albums Without Cover
lv: Albumi bez vāciņa attēla

en: Fetch Missing Covers
lv: Ielādēt trūkstošos vāciņus

en: Fetching
lv: Saņem

en: Loading
lv: Ielādē

[ctx: The fetching is done.]
en: Finished.
lv: Pabeigts.

en:  Cover not found |  <b>%1</b> covers not found
lv[0]:  <b>%1</b> vāciņš nav atrasts
lv[1]:  <b>%1</b> vāciņi nav atrasti
lv[2]:  <b>%1</b> vāciņu nav atrasts

en: Fetching cover for %1 - %2...
lv: Saņem vāciņu albumam %1 — %2...

en: Fetching cover for %1...
lv: Saņem vāciņu albumam %1...

en: Fetching 1 cover:  | Fetching <b>%1</b> covers... :
lv[0]: Saņem %1 vāciņa attēlu:
lv[1]: Saņem %1 vāciņu attēlus:
lv[2]: Saņem %1 vāciņu attēlus:

en: 1 fetched | %1 fetched
lv[0]: %1 saņemts
lv[1]: %1 saņemti
lv[2]: %1 saņemti

en:  -
lv:  —

en: 1 not found | %1 not found
lv[0]: %1 nav atrasts
lv[1]: %1 nav atrasti
lv[2]: %1 nav atrasts

en: Connecting...
lv: Savienojas...

en: 1 result for "%2" | %1 results for "%2"
lv[0]: „%2“ deva %1 rezultātu
lv[1]: „%2“ deva %1 rezultātus
lv[2]: „%2“ deva %1 rezultātu

en: 1 album | %1 albums
lv[0]: %1 albums
lv[1]: %1 albumi
lv[2]: %1 albumu

en: %1 by %2
lv: %1, izpilda %2

en: %2 - ( <b>1</b> without cover ) | %2 - ( <b>%1</b> without cover )
lv[0]: %2 — ( <b>%1</b> bez vāciņa )
lv[1]: %2 — ( <b>%1</b> bez vāciņa )
lv[2]: %2 — ( <b>%1</b> bez vāciņa )

en: Cover Image
lv: Vāciņa attēls

en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: No Artist
lv: Nav izpildītāja

en: Cover View
lv: Vāciņa skats

en: Could not open file "%1".
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“.

en: Input file produced by amarokcollectionscanner.<br>See <a href="http://community.kde.org/Amarok/Development/BatchMode">Batch Mode</a>.
lv: Ievades datni izveidoja „amarokcollectionscanner“.<br>Skatiet <a href="http://amarok.kde.org/wiki/Batch_Mode">Masveida apstrādes režīmu</a>.

en: Input file
lv: Ievades datne

en: Full rescan
lv: Pilna pārskenēšana

en: Rescan your entire collection. This will <i>not</i> delete any statistics.
lv: Pārskanēt visu kolekciju. Tas <i>neizdzēsīs</i> nekādu statistiku.

en: Import batch file...
lv: Importēt masveida apstrādes datni...

en: Import collection from file produced by amarokcollectionscanner.
lv: Importēt kolekciju no datnes, ko iz izveidojis „amarokcollectionscanner“.

en: &Scan folders recursively (requires full rescan if newly checked)
lv: Mapes &skenēt rekursīvi (ja no jauna atzīmēts, būs nepieciešama pilna pārskenēšana)

en: &Watch folders for changes
lv: &Pārraudzīt izmaiņas mapēs

en: If selected, Amarok will read all subfolders.
lv: Ja atlasīts, „Amarok“ nolasīs visas apakšmapes.

en: If selected, the collection folders will be watched for changes.
    The watcher will not notice changes behind symbolic links.
lv: Ja atlasīts, „Amarok“ pārraudzīs kolekcijas mapes, lai pamanītu izmaiņas tajās.
    Pārraugs neredzēs izmaiņas aiz simboliskajām saitēm.

en: Rescan '%1'
lv: Pārskenēt „%1“

en: Import Collection
lv: Importēt kolekciju

en: Import configuration
lv: Importēt konfigurāciju

en: Migrating
lv: Migrē

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> No tracks were imported
lv: <b><font color='red'>Neizdevās:</font></b> netika importēts neviens celiņš

en: <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 track | <b><font color='green'>Success:</font></b> Imported %1 tracks
lv[0]: <b><font color='green'>Izdevās:</font></b> importēts %1 celiņš
lv[1]: <b><font color='green'>Izdevās:</font></b> importēti %1 celiņi
lv[2]: <b><font color='green'>Izdevās:</font></b> importēts %1 celiņu

en: <b><font color='red'>Failed:</font></b> Unable to import statistics
lv: <b><font color='red'>Neizdevās:</font></b> nevarēja importēt statistiku

en: <b><font color='red'>Error:</font></b> %1
lv: <b><font color='red'>Kļūda:</font></b> %1

[ctx: Track has been imported, format: Track]
en: Imported <b>%1</b>
lv: Importēts <b>%1</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track]
en: Imported <b>%1 - %2</b>
lv: Importēts <b>%1 — %2</b>

[ctx: Track has been imported, format: Artist - Track (Album)]
en: Imported <b>%1 - %2 (%3)</b>
lv: Importēts <b>%1 — %2 (%3)</b>

[ctx: Track has been discarded, format: Url]
en: Discarded <b><font color='gray'>%1</font></b>
lv: Izmests <b><font color='gray'>%1</font></b>

[ctx: Track has been imported by tags, format: Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %2<br/>&nbsp;&nbsp;to %3
lv: Importēts <b><font color='green'>%1</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;no %2<br/>&nbsp;&nbsp;uz %3

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track, from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %3<br/>&nbsp;&nbsp;to %4
lv: Importēts <b><font color='green'>%1 — %2</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;no %3<br/>&nbsp;&nbsp;uz %4

[ctx: Track has been imported by tags, format: Artist - Track (Album), from Url, to Url]
en: Imported <b><font color='green'>%1 - %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;from %4<br/>&nbsp;&nbsp;to %5
lv: Importēts <b><font color='green'>%1 — %2 (%3)</font></b><br/>&nbsp;&nbsp;no %4<br/>&nbsp;&nbsp;uz %5

[ctx: Track has been matched ambiguously, format: Url]
en: Multiple ambiguous matches found for <b><font color='red'>%1</font></b>, has been discarded.
lv: Celiņam <b><font color='red'>%1</font></b> ir atrastas vairākas divdomīgas sakritības, kas tika izmestas.

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: %1 is the program name]
en: %1 Diagnostics
lv: %1 diagnostika

[ctx: Usage]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Usage]
en: No
lv: Nē

en: Enabled Scripts:
    %1
    Enabled Plugins:
    %2
    Enabled Applets:
    %3
lv: Ieslēgtie skripti:
    %1
    Ieslēgtie spraudņi:
    %2
    Ieslēgtās sīklietotnes:
    %3

en: AND
lv: UN

en: OR
lv: VAI

en: Simple text
lv: Vienkāršs teksts

en: Edit Filter
lv: Rediģēt filtru

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Condition
lv: Nosacījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbInvert)
en: invert
lv: invertēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
lv: un

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbOr)
en: or
lv: vai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search filter
lv: Meklēšanas filtrs

en: Configure Equalizer
lv: Konfigurēt ekvalaizeru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, activeCheckBox)
en: Active
lv: Aktīvs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqPresetsGroupBox)
en: Presets
lv: Priekšiestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, eqPresets)
en: List of available equalizer presets.
lv: Pieejamo ekvalaizera priekšiestatījumu saraksts.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save changes of currently selected preset
lv: Saglabāt atlasītā priekšiestatījuma izmaiņas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetSaveBtn)
en: Save
lv: Saglabāt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetDeleteBtn)
en: Delete currently selected preset. Not available for built-in presets.
lv: Dzēst atlasīto priekšiestatījumu. Nav pieejams iebūvētajiem priekšiestatījumiem.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset selected preset setting to default or to the last saved change.
lv: Atstatīt izvēlēto priekšiestatījumu uz noklusējuma vērtībām vai uz pēdējām saglabātajām izmaiņām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, eqPresetResetBtn)
en: Reset to Default
lv: Atstatīt uz noklusējumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, eqBandsGroupBox)
en: Bands
lv: Kanāli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, eqPreampLabel)
en: Preamp
lv: Priekšpastiprinājums

en: Choose Best Matches
lv: Izvēlēties labākās sakritības

en: Use the top result for each undecided track. Alternatively, you can click on <b>Choose Best Matches from This Album</b> in the context menu of a good suggestion; it may give even better results because it prevents mixing different album releases together.
lv: Katram neizlemtajam celiņam lietot labāko rezultātu. Varat arī laba ieteikuma konteksta izvēlnē noklikšķināt uz<b>Izvēlēties labākās sakritības no šī albuma</b>. Tas var dot pat labākus rezultātus, jo tiek novērsta dažādu albuma relīžu sajaukšana.

en: Clear Choices
lv: Notīrīt izvēles

en: Clear all choices, even manually made ones.
lv: Notīrīt visas izvēles — arī pašrocīgi veiktās.

en: Collapse Chosen
lv: Sakļaut atlasīto

en: Expand Unchosen
lv: Izvērst neatlasīto

en: Expand All
lv: Izvērst visu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MusicBrainzTagger)
en: MusicBrainz Tagger
lv: „MusicBrainz“ birkotājs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: Update tags for checked tracks and exit
lv: Atjaunināt birkas atzīmētajiem celiņiem un iziet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_saveAndClose)
en: &Update Tags
lv: Atja&unināt birkas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: Exit without saving
lv: Iziet bez saglabāšanas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_cancel)
en: &Cancel
lv: At&celt

en: %1 or %2
lv: %1 vai %2

en: The Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

en: The Artist
lv: Izpildītājs

en: Artist's Initial
lv: Izpildītāja iniciāļi

en: File Extension of Source
lv: Avota datnes paplašinājums

en: Track Number
lv: Celiņa numurs

en: You can use the following tokens:
lv: Varat izmantot arī šos marķierus:

en: If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.
lv: Ja iekļaujat tekstu, kas satur marķieri firgūriekavās, un marķieris ir tukšs, šis teksts tiks noslēpts.

en: Original: %1
lv: Oriģināls: %1

en: Preview: %1
lv: Priekšskatīt: %1

en: There is a filename conflict, existing files will be overwritten.
lv: Pastāv datņu nosaukumu konflikts — esošās datnes tiks pārrakstītas.

en: There is a filename conflict, existing files will not be changed.
lv: Ir radies datņu nosaukumu konflikts — esošās datnes netiks mainītas.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OrganizeCollectionDialogBase)
en: Organize Files
lv: Organizēt datnes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, folderLabel)
en: Base directory under which to put files
lv: Pamata mape, kurā glabāt datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, folderLabel)
en: C&ollection Folder:
lv: K&olekcijas mape:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, folderCombo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, folderCombo)
en: The collection folder to which the files will be transferred.
lv: Kolekcijas mape, uz kuru pārsūtīt datnes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, optionsButton)
en: <html>Show/hide additional controls to specify destination track paths based on their metadata.</html>
lv: <html>Rādīt/slēpt papildu vadīklas, lai precizētu celiņu galamērķus pēc to metadatiem.</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, optionsButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, optionsFrame)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Destination Preview
lv: Galamērķa priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: If checked, overwrite files of the same name without asking.
lv: Ja ieslēgts, bez prasīšanas pārrakstīt datnes ar tādu pašu nosaukumu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Check this to overwrite files of the same name automatically. <span style=" font-style:italic;">(Warning: Overwriting is not undoable)</span></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ieslēdziet šo, lai automātiski pārrakstītu datnes ar tādu pašu nosaukumu. <span style=" font-style:italic;">(Brīdinājums: pārrakstīšana nav atsaucama)</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, overwriteCheck)
en: Overwrite &Destination
lv: Pārrakstīt &galamērķi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OrganizeCollectionsOptions)
en: Character Replacement
lv: Rakstzīmju aizvietošana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked, convert spaces to underscores.
lv: Ja atzīmēts, pārveidot atstarpes par pasvītrojumiem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: If checked all spaces will be replaced with underscores in the file names. If not, spaces will be left as they are.
lv: Ja atzīmēts, programma datņu nosaukumos visas atstarpes aizvietos ar pasvītru. Ja nē — atstarpes saglabāsies neskartas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spaceCheck)
en: Replace spaces with &underscores
lv: Ai&zvietot atstarpes par pasvītrām

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked, append ', The' to the artists' names starting with 'The'.
lv: Ja atzīmēts, pievienot „, The“ tiem izpildītāju nosaukumiem, kas sākas ar „The“.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: If checked all artists starting with "The" will have it moved to the end. Example, "The Beatles" would become "Beatles, The"
lv: Ja atzīmēts, visiem izpildītājiem, kuru nosaukumos ir „The“, tas tiks pārvietots uz beigām. Piemēram, „The Beatles“ kļūtu par „Beatles, The“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreTheCheck)
en: &Append 'The' to artist names
lv: Pievienot „The“ izpildītāju nosaukumu beigās

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: Replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. 
    
    Most people can leave this option enabled.
lv: Ja atzīmēts, aizvieto ar MS-DOC/VFAT datņu sistēmām nesavietojamas rakstzīmes ar pasvītru. 
    
    Parasti var atstāt ieslēgtu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: If checked, replace characters that are incompatible with MS-DOS/VFAT file systems with underscores. Incompatible characters include |?*<":>+[] and unicode control characters. 
    
    Most people can leave this option enabled as it ensures copying to media devices will function correctly.
lv: Ja atzīmēts, aizvieto rakstzīmes, kas nav savietojamas ar MS-DOS/VFAT datņu sistēmu, ar pasvītru. Nesavietojamās rakstzīmes iekļauj |?*<":>+[] un unikoda kontroles rakstzīmes.
    
    Vairums cilvēku var atstāt šīs opcijas ieslēgtas, jo tas nodrošinās pareizu datņu kopēšanu uz atskaņošanas ierīcēm.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, vfatCheck)
en: &VFAT safe names
lv: VFAT droši &nosaukumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option unchecked.</p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ja ieslēgts, visas ne ASCII rakstzīmes aizvietos ar pasvītrām.<span style=" font-weight:600;"> </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Neieslēdziet šo opciju, ja jūsu birkās ir ne angļu rakstzīmes. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vairākums cilvēku var atstāt šo opciju neieslēgtu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">If checked, all non-ASCII characters will be replaced with underscores.<span style=" font-weight:600;"> Do not check this option if you have non-English characters in your tags. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Most people can leave this option <span style=" font-style:italic;">unchecked.</span></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Ja ieslēgts, visas ne ASCII rakstzīmes aizvietos ar pasvītrām.<span style=" font-weight:600;"> Neieslēdziet šo opciju, ja jūsu birkās ir ne angļu rakstzīmes. </span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vairākums cilvēku var atstāt šo opciju <span style=" font-style:italic;">neieslēgtu.</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, asciiCheck)
en: Restrict to &ASCII
lv: Ierobežot uz &ASCII

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replaceLabel1)
en: Replace
lv: Aizvietot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, regexpEdit)
en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, replaceEdit)
en: Character string
lv: Rakstzīmju virkne

en: Tags
lv: Birkas

[ctx: The value for this tag is not known]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Track Details: %1 by %2
lv: Celiņa informācija: %1 izpilda %2

[ctx: The amount of tracks being edited]
en: 1 Track | Information for %1 Tracks
lv[0]: Informācija par %1 celiņu
lv[1]: Informācija par %1 celiņiem
lv[2]: Informācija par %1 celiņu

en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
lv: <b>%1</b> izpilda <b>%2</b>

en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
lv: <b>%1</b> izpilda <b>%2</b> no <b>%3</b>

en: Editing 1 file | Editing %1 files
lv[0]: Rediģēt %1 datni
lv[1]: Rediģēt %1 datnes
lv[2]: Rediģēt %1 datņu

[ctx: The collection this track is part of]
en: None
lv: Nav

en: The track is not playable. %1
lv: Celiņš nav atskaņojams. %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TagDialogBase)
en: Track Information
lv: Celiņa informācija

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summaryTab)
en: S&ummary
lv: Kopsavilk&ums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHeaderLabel)
en: Properties
lv: Īpašības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHeaderLabel)
en: Statistics
lv: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lenghtLabel)
en: Length:
lv: Garums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: Bit rate:
lv: Bitātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, samplerateLabel)
en: Sample rate:
lv: Diskretizācijas ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sizeLabel)
en: Size:
lv: Izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formatLabel)
en: Format:
lv: Formāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, collectionLabel)
en: Collection:
lv: Kolekcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ratingLabel)
en: Rating:
lv: Vērtējums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, playcountLabel)
en: Play count:
lv: Atskaņojumu skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scoreLabel)
en: Score:
lv: Punkti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstPlayedLabel)
en: First played:
lv: Pirmoreiz atskaņots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastPlayedLabel)
en: Last played:
lv: Pēdējoreiz atskaņots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noteLabel)
en: Note:
lv: Piezīme:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
lv: Bi&rkas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: T&itle:
lv: &Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Artist:
lv: &Izpildītājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: &Composer:
lv: &Komponists:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_albumArtist)
en: Album artist:
lv: Albuma izpildītājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Al&bum:
lv: Al&bums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6_6)
en: Trac&k number:
lv: &Celiņa numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Genre:
lv: Ža&nrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2_2)
en: &Disc number:
lv: &Diska numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
lv: &Gads:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_BPM)
en: B&eats per minute:
lv: Siti&eni minūtē:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel_comment)
en: Co&mment:
lv: Ko&mentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_musicbrainz)
en: Get Tags from MusicBrain&z
lv: Iegūt birkas no „MusicBrain&z“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_guessTags)
en: Guess Tags from &Filename
lv: Uzminēt birkas no &datnes nosaukuma

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, lyricsTab)
en: L&yrics
lv: &Teksti

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, labelsTab)
en: La&bels
lv: Etiķ&etes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Label:
lv: Etiķete:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, kComboBox_label)
en: Insert your custom label here or select one from the list.
lv: Ievietojiet savu pielāgoto etiķeti šeit vai izvēlieties kādu no saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Custom labels for this item:
lv: Pielāgotas etiķetes šim vienumam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lv: Noņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
lv: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_previous)
en: &Previous
lv: &Iepriekšējais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_next)
en: &Next
lv: &Nākamais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox_perTrack)
en: Per trac&k
lv: &Katram celiņam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_ok)
en: Sa&ve && Close
lv: &Saglabāt un aizvērt

[ctx: Please do not translate the %foo% words as they define a syntax used internally by a parser to describe a filename.]
en: The following tokens can be used to define a filename scheme:<br>                           <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                           <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                           <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                           <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                           <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.
lv: Datņu nosaukumu shēmas definīcijā var izmantot šīs iezīmes: <br>                           <font color="%1">%track%</font>, <font color="%2">%title%</font>,                           <font color="%3">%artist%</font>, <font color="%4">%composer%</font>,                           <font color="%5">%year%</font>, <font color="%6">%album%</font>,                           <font color="%7">%albumartist%</font>, <font color="%8">%comment%</font>,                           <font color="%9">%genre%</font>, %ignore%.

en: Guess Tags from Filename
lv: Uzminēt birkas no datnes nosaukuma

[ctx: Text to represent an empty tag. Braces (<>) are only to clarify emptiness.]
en: &lt;empty&gt;
lv: &lt;tukšs&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCase)
en: Edit &case
lv: Mainīt &reģistru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTitleCase)
en: &Title case
lv: &Lielie sākumburti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbFirstLetter)
en: &First letter of every word uppercase
lv: Visu vārdu &pirmais burts lielais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllUpper)
en: All &uppercase
lv: Viss ar &lieliem burtiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllLower)
en: All &lowercase
lv: Viss ar &maziem burtiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEliminateSpaces)
en: Remove trailing &spaces in tags
lv: Noņemt atstarpi &birku beigās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbReplaceUnderscores)
en: Replace &underscores with spaces
lv: Aizvietot &pasvītras ar atstarpēm

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, resultGroupBox)
en: Result Preview
lv: Rezultāta priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Title_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Artist_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Composer_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Year_result) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Track_result) i1
en: <empty>
lv: <tukšs>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Composer:
lv: Komponists:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Year:
lv: Gads:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en:  Track Number
lv:  Celiņa numurs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Comment:
lv: Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Album:
lv: Albums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Genre:
lv: Žanrs:

en: Unknown album
lv: Nezināms albums

en: Unknown artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: No comments
lv: Nav komentāru

en: Unknown composer
lv: Nezināms komponists

en: Unknown disc number
lv: Nezināms diska numurs

en: Unknown genre
lv: Nezināms žanrs

en: Unknown title
lv: Nezināms nosaukums

en: Unknown year
lv: Nezināms gads

[ctx: Random bias representation]
en: Random tracks
lv: Nejauši celiņi

[ctx: And bias representation]
en: Match all
lv: Atrast visas atbilstības

[ctx: Prefix for AndBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: and
lv: un

[ctx: Prefix for OrBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: or
lv: vai

[ctx: Or bias representation]
en: Match any
lv: Atrast jebkādas atbilstības

[ctx: Title for a default dynamic playlist. The default playlist only returns random tracks.]
en: Random
lv: Nejauši

en: Generating playlist...
lv: Izveido repertuāru...

[ctx: Name of the "AlbumPlay" bias]
en: Album play
lv: Albuma atskaņošana

[ctx: Description of the "AlbumPlay" bias]
en: The "AlbumPlay" bias adds tracks that belong to one album.
lv: Nosliece „Albuma atskaņošana“ pievieno celiņus, kas pieder vienam albumam.

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: The next track from the album
lv: Nākamais celiņš no albuma

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Any later track from the album
lv: Jebkurš nākamais celiņš no albuma

[ctx: AlbumPlay bias representation]
en: Tracks from the same album
lv: Celiņi no tā paša albuma

en: Track directly follows previous track in album
lv: Celiņš albumā seko tieši pēc iepriekšējā

en: Track comes after previous track in album
lv: Celiņš albumā seko pēc iepriekšējā

en: Track is in the same album as previous track
lv: Celiņš ir tajā pašā albumā, kurā ir iepriekšējais celiņš

[ctx: Name of the "EchoNest" bias]
en: EchoNest similar artist
lv: „EchoNest“ līdzīgie izpildītāji

[ctx: Description of the "EchoNest" bias]
en: The "EchoNest" bias looks up tracks on echo nest and only adds similar tracks.
lv: „EchoNest“ nosliece sameklē celiņus iekš „echo nest“ un pievieno tikai līdzīgos celiņus.

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by EchoNest)
lv: Līdzīgs iepriekšējam izpildītājam (kā to ziņo „EchoNest“)

[ctx: EchoNest bias representation]
en: Similar to any artist in the current playlist (as reported by EchoNest)
lv: Līdzīgs jebkuram izpildītājam pašreizējā repertuārā (kā to ziņo „EchoNest“)

en: <a href="http://the.echonest.com/">the echonest</a> thinks the artist is similar to
lv: <a href="http://the.echonest.com/">„the echonest“</a> domā, ka izpildītājs ir līdzīgs

en: the previous track's artist
lv: iepriekšējā celiņa izpildītājam

en: one of the artist in the current playlist
lv: vienam no izpildītājiem pašreizējā repertuārā

[ctx: Name of the "IfElse" bias]
en: If Else
lv: Ja Citādi

[ctx: Description of the "IfElse" bias]
en: The "IfElse" bias adds tracks that match at least one of the sub biases.
    It will only check the second sub-bias if the first doesn't return any results.
lv: Nosliece „Ja Citādi“ pievieno celiņus, kas atbilst vismaz vienai
    apakšnosliecei. Otro apakšnoslieci tā pārbaudīs tikai tad, ja
    pirmā neatgriež nevienu rezultātu.

[ctx: IfElse bias representation]
en: Match all sequentially
lv: Atrast visas atbilstības pēc kārtas

[ctx: Prefix for IfElseBias. Shown in front of a bias in the dynamic playlist view]
en: else
lv: citādi

[ctx: Name of the "Part" bias]
en: Partition
lv: Daļa

[ctx: Description of the "Part" bias]
en: The "Part" bias fills parts of the playlist from different sub-biases.
lv: Nosliece „Daļa“ aizpilda daļas no repertuāra no dažādām apakšnosliecēm.

en: This controls what portion of the playlist should match the criteria
lv: Šis kontrolē, kāda repertuāra daļa atbilst kritērijam

[ctx: Part bias representation]
en: Partition
lv: Daļa

[ctx: Name of the "QuizPlay" bias]
en: Quiz play
lv: Izlozētā atskaņošana

[ctx: Description of the "QuizPlay" bias]
en: The "QuizPlay" bias adds tracks that start
    with a character the last track ended with.
lv: Nosliece „Izlozētā atskaņošana“ pievieno celiņus,
    kas sākas ar beigu rakstzīmi iepriekšējā celiņā.

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose title start with a
    character the last track ended with
lv: Celiņi, kuru nosaukums sākas
    ar iepriekšējā celiņa nosaukuma
    beigu rakstzīmi

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose artist name start
    with a character the last track ended with
lv: Celiņi, kuru izpildītājs sākas
    ar iepriekšējā celiņa izpildītāja
    beigu rakstzīmi

[ctx: QuizPlay bias representation]
en: Tracks whose album name start
    with a character the last track ended with
lv: Celiņi, kuru albuma nosaukums sākas
    ar iepriekšējā celiņa albuma nosaukuma
    beigu rakstzīmi

en: Last character of the previous song is
    the first character of the next song
lv: Iepriekšējās dziesmas pēdējā rakstzīme
    ir nākamās dziesmas pirmā rakstzīme

en: of the track title (Title quiz)
lv: celiņa nosaukumam (nosaukuma izloze)

en: of the artist (Artist quiz)
lv: izpildītājam (izpildītāja izloze)

en: of the album name (Album quiz)
lv: albuma nosaukumam (albuma izloze)

[ctx: Name of the "SearchQuery" bias]
en: Search
lv: Meklējums

[ctx: Description of the "SearchQuery" bias]
en: The "SearchQuery" bias adds tracks that are
    found by a search query. It uses the same search
    query as the collection browser.
lv: Nosliece „Meklējuma vaicājums“ pievieno
    celiņus, ko atrod meklēšanas vaicājums. Tā
    izmanto to pašu meklēšanas vaicājumu, ko
    kolekciju pārlūks.

[ctx: SearchQuery bias representation]
en: Search for: %1
lv: Meklēt: %1

[ctx: Name of the "TagMatch" bias]
en: Match meta tag
lv: Metabirku atbilstība

[ctx: Description of the "TagMatch" bias]
en: The "TagMatch" bias adds tracks that
    fulfill a specific condition.
lv: Nosliece „Birku atbilstība“ pievieno
    celiņus, kas izpilda specifisku nosacījumu.

en: Invert condition
lv: Invertēt nosacījumu

[ctx: Inverted condition in tag match bias]
en: Not %1
lv: Nav %1

[ctx: Name of the random bias]
en: Random
lv: Nejauši

[ctx: Description of the random bias]
en: The random bias adds random tracks from the
    whole collection without any bias.
lv: Nejaušā nosliece pievieno nejaušus celiņus
    no visas kolekcijas bez jebkādas noslieces.

[ctx: Name of the "And" bias]
en: And
lv: Un

[ctx: Description of the "And" bias]
en: The "And" bias adds tracks that match all
    of the sub biases.
lv: Nosliece „Un“ pievieno celiņus, kas
    atbilst visām apakšnosliecēm.

[ctx: Name of the "Or" bias]
en: Or
lv: Vai

[ctx: Description of the "Or" bias]
en: The "Or" bias adds tracks that match at
    least one of the sub biases.
lv: Nosliece „Vai“ pievieno celiņus, kas
    atbilst vismaz vienai apakšnosliecei.

en: Replacement for bias %1
lv: Aizvietojums nosliecei %1

[ctx: Default name for new playlists]
en: New playlist
lv: Jauns repertuārs

en: Rock and Pop
lv: Roks un pops

en: Rock
lv: Roks

en: Pop
lv: Pops

en: Album play
lv: Albuma atskaņošana

[ctx: Name of a dynamic playlist]
en: Rating
lv: Vērtējums

en: Too many errors encountered in playlist. Playback stopped.
lv: Repertuārā atrasts pārāk daudz kļūdu. Atskaņošana ir apturēta.

[ctx: track by artist on album]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b> on <b>%3</b>
lv: <b>%1</b>, ko izpilda <b>%2</b> no <b>%3</b>

[ctx: track by artist]
en: <b>%1</b> by <b>%2</b>
lv: <b>%1</b>, ko izpilda <b>%2</b>

[ctx: track on album]
en: <b>%1</b> on <b>%2</b>
lv: <b>%1</b> no <b>%2</b>

[ctx: track from source]
en: from <b>%1</b>
lv: no <b>%1</b>

en: Manual
lv: Manuāli

en: Classical
lv: Klasiskā mūzika

en: Club
lv: Kluba

en: Dance
lv: Deju

en: Full Bass
lv: Pilns bass

en: Full Treble
lv: Pilni augstie toņi

en: Full Bass + Treble
lv: Pilns bass + augstie toņi

en: Laptop/Headphones
lv: Klēpjdators/austiņas

en: Large Hall
lv: Liela zāle

en: Live
lv: Dzīvais izpildījums

en: Party
lv: Ballīte

en: Reggae
lv: Regejs

en: Soft
lv: Vieglā

en: Soft Rock
lv: Vieglais roks

en: Techno
lv: Tehno

en: Zero
lv: Nulle

[ctx: Database type]
en: embedded
lv: iegulta

[ctx: Database type]
en: external
lv: ārēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
lv: Lietotājvārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Database type
lv: Datubāzes tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseLocationLabel)
en: Database location
lv: Datubāzes atrašanās vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetNameLabel)
en: Target name
lv: Mērķa nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostnameLabel)
en: Hostname
lv: Resursdators

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Port
lv: Ports

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_databaseNameLabel)
en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_mysqlBinaryLabel)
en: MySQL server binary
lv: „MySQL“ servera binārā datne

en: Amarok 2.x Statistics Importer
lv: „Amarok 2.x“ statistikas importētājs

en: Banshee Statistics Importer
lv: „Banshee“ statistikas importētājs

en: Clementine Statistics Importer
lv: „Clementine“ statistikas importētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_connectionTypeLabel)
en: Connection type
lv: Savienojuma tips

en: Amarok 1.4 Statistics Importer
lv: „Amarok 1.4“ statistikas importētājs

en: iTunes Statistics Importer
lv: „iTunes“ statistikas importētājs

en: Rhythmbox Statistics Importer
lv: „Rhythmbox“ statistikas importētājs

[ctx: Name of the synchronization target]
en: Target name
lv: Mērķa nosaukums

en: Now playing
lv: Šobrīd atskaņo

en: Retrieved lyrics is empty
lv: Ielādētie teksti ir tukši

en: Lyrics data could not be parsed
lv: Neizdevās parsēt dziesmu vārdu datus

en: No information available for this track
lv: Šim celiņam nav pieejama informācija

en: The audio player by KDE
lv: KDE mūzikas atskaņotājs.

en: (C) 2002-2003, Mark Kretschmann
    (C) 2003-2025, The Amarok Development Squad
lv: (C) 2002—2003, Mark Kretschmann
    (C) 2003—2025, „Amarok“ izstrādes komanda

en: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
    
    (Build Date: %1)
lv: IRC:
    irc.libera.chat - #amarok
    
    Atsauksmēm:
    amarok@kde.org
    
    (Būvējuma datums: %1)

en: <i>Inactive authors</i>
lv: <i>Neaktīvie autori</i>

en: Amarok authorship is not a hobby, it's a lifestyle. But when people move on we want to keep respecting them by mentioning them here:
lv: Piedalīšanās „Amarok“ izstrādē nav hobijs — bet gan dzīvesveids. Tomēr, kad cilvēki nododas kam citam, mēs joprojām vēlamies parādīt cieņu, pieminot viņus šeit:

en: Bart 'Where are my toothpicks' Cerneels
lv: Bart „Where are my toothpicks“ Cerneels

en: Developer (Stecchino)
lv: Izstrādātājs (Stecchino)

en: Edward "Hades" Toroshchin
lv: Edward „Hades“ Toroshchin

en: Developer (dr_lepper)
lv: Izstrādātājs (dr_lepper)

en: Project founder (markey)
lv: Projekta uzsācējs (markey)

en: iPod collection rewrite & more (strohel)
lv: „iPod“ kolekcijas pārrakstīšana un vēl (strohel)

en: Rokymoter, Bug triaging (Mamarok)
lv: Rokymoter, kļūdu ķeršana (Mamarok)

en: Ralf 'SalsaMaster' Engels
lv: Ralf „SalsaMaster“ Engels

en: Developer (rengels)
lv: Izstrādātājs (rengels)

en: Windows build (TheOneRing)
lv: „Windows“ būvējums (TheOneRing)

en: Developer (stuffcorpse)
lv: Izstrādātājs (stuffcorpse)

en: Developer (Sentynel)
lv: Izstrādātājs (Sentynel)

en: Rokymoter, Developer (sven423)
lv: Rokymoter, izstrādātājs (sven423)

en: Developer (Teo`)
lv: Izstrādātājs (Teo`)

en: Rokymoter, Handbook (valorie)
lv: Rokymoter, rokasgrāmata (valorie)

en: Ian 'The Beard' Monroe
lv: Ian „The Beard“ Monroe

en: Developer (eean)
lv: Izstrādātājs (eean)

en: Jeff 'IROKSOHARD' Mitchell
lv: Jeff „IROKSOHARD“ Mitchell

en: Developer (jefferai)
lv: Izstrādātājs (jefferai)

en: Developer (lfranchi)
lv: Izstrādātājs (lfranchi)

en: Lydia 'is wrong(TM)' Pintscher
lv: Lydia „is wrong(TM)“ Pintscher

en: Release Vixen (Nightrose)
lv: Laidienu lapsa (Nightrose)

en: Developer, Vision
lv: Izstrādātājs, vīzija

en: Developer (maxx_k)
lv: Izstrādātājs (maxx_k)

en: Nikolaj Hald 'Also very hot' Nielsen
lv: Nikolaj Hald „Also very hot“ Nielsen

en: Developer (nhn)
lv: Izstrādātājs (nhn)

en: Seb 'Surfin' down under' Ruiz
lv: Seb „Surfin' down under“ Ruiz

en: Developer (sebr)
lv: Izstrādātājs (sebr)

en: Developer (xevix)
lv: Izstrādātājs (xevix)

en: Developer, Replay Gain support
lv: Izstrādātājs, skaļuma līdzsvarošanas atbalsts

en: MP3tunes integration
lv: „Mp3tunes“ integrācija

en: Windows porting
lv: Portēšana uz „Windows“

en: Usability
lv: Lietojamība

en: Dan 'Hey, it compiled...' Meltzer
lv: Dan „Hey, it compiled...“ Meltzer

en: Developer (hydrogen)
lv: Izstrādātājs (hydrogen)

en: Biased playlists
lv: Repertuāri ar noslieci

en: Tag Guesser, Labels, Spectrum Analyzer
lv: Birku minētājs, etiķetes, spektra analizators

en: Nepomuk integration
lv: „Nepomuk“ integrācija

en: Podcast improvements
lv: Raidierakstu uzlabojumi

en: Live CD, Bug squashing (oggb4mp3)
lv: Dzīvais CD, kļūdu ķeršana (oggb4mp3)

en: Phonon, Lord-President of KDE Multimedia (apachelogger)
lv: „Phonon“, KDE multivides pavēlnieks un prezidents (apachelogger)

en: Assorted patches
lv: Ielāpu asorti

en: Icons
lv: Ikonas

en: Developer, Website theme (KRF)
lv: Izstrādātājs, tīmekļa lapas motīvs (KRF)

en: Artwork
lv: Māksla

en: Developer (MaskMaster)
lv: Izstrādātājs (MaskMaster)

en: Bug triaging and sanitizing
lv: Kļūdu pārbaudīšana un tīrīšana

en: UPnP support and patches (nsm)
lv: „UPnP“ atbalsts un ielāpi (nsm)

en: Website hosting
lv: Tīmekļa lapas uzturēšana

en: Scripting interface
lv: Skriptēšanas saskarne

en: Nepomuk Collection (phalgun)
lv: „Nepomuk“ kolekcija (phalgun)

en: TagLib & ktrm code
lv: „TagLib“ un „ktrm“ kods

en: Patches & Windows porting (shakes)
lv: Ielāpi un portēšana uz „Windows“ (shakes)

en: Photos & Videos applets, Context View
lv: Fotogrāfiju un video sīkrīki, konteksta skats

en: Developer, Automated Playlist Generator
lv: Izstrādātājs, automatizētais repertuāra ģenerators

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Splash screen artist
lv: Sākuma ekrāna autors

en: Context view
lv: Konteksta skats

en: Former contributors
lv: Kādreizējie dalībnieki

en: People listed below have contributed to Amarok in the past. Thank you!
lv: Zemāk piesauktie cilvēki ir iepriekš palīdzējuši „Amarok“. Paldies jums!

en: Analyzers, patches, shoutcast
lv: Analizatori, ielāpi, „shoutcast“

en: Patches
lv: Ielāpi

en: MySQL support
lv: „MySQL“ atbalsts

en: Postgresql support
lv: „Postgresql“ atbalsts

en: MTP and Rio Karma media devices, patches
lv: MTP un „Rio Karma“ ierīces, ielāpi

en: Graphics, splash-screen
lv: Grafika, sākuma ekrāns

en: Analyzers, Context Browser and systray eye-candy
lv: Analizatori, konteksta pārlūks un statusa ikonas izskats

en: Icons and image work
lv: Ikonas un darbs pie attēliem

en: Dialog to filter the collection titles
lv: Logs kolekcijas nosaukumu filtrēšanai

en: Tester, IRC channel operator, whipping
lv: Testētājs, IRC kanāla uzraugs, pēršana

en: Rokymoter, bug fixer (Firetech)
lv: „Rokymoter“, kļūdu labotājs (Firetech)

en: Konqueror Sidebar, some DCOP methods
lv: „Konqueror“ sānjosla, dažas DCOP metodes

en: FHT routine, bugfixes
lv: FHT rutīna, kļūdu labojumi

en: K3b export code
lv: „K3b“ eksporta kods

en: Bugfixes, PostgreSQL support
lv: Kļūdu labojumi, „PostgreSQL“ atbalsts

en: Wikipedia support, patches
lv: Vikipēdijas atbalsts, ielāpi

en: Former Amarok logo, former splash screen, former icons
lv: Vecais „Amarok“ logotips, vecais sākuma ekrāns, vecās ikonas

en: Audioscrobbler support
lv: „Audioscrobbler“ atbalsts

en: Loads of stuff
lv: Daudz visa kā

en: Splash screen
lv: Sākuma ekrāns

en: Local Music
lv: Lokālā mūzika

en: Local sources of content
lv: Lokālie mūzikas avoti

en: Internet
lv: Internets

en: Online sources of content
lv: Tiešsaistes mūzikas avoti

en: Playlists
lv: Repertuāri

en: Various types of playlists
lv: Dažādi repertuāru veidi

en: Browse local hard drive for content
lv: Pārlūkot lokālo disku saturu

[ctx: @item:inmenu]
en: &View
lv: &Skats

en: Lock Layout
lv: Slēgt izkārtojumu

en: Reset Layout
lv: Atiestatīt izkārtojumu

en: <qt>Closing the main window will keep Amarok running in the System Tray. Use <B>Quit</B> from the menu, or the Amarok tray icon to exit the application.</qt>
lv: <qt>Galvenā loga aizvēršana paturēs „Amarok“ strādājošu sistēmas ikonu joslā. Lai izietu, izmantojiet <B>Iziet</B> izvēlnē vai „Amarok“ sistēmas ikonu joslas ikonā.</qt>

en: Docking in System Tray
lv: Dokošanas sistēmas ikonu joslā

en: Play Media (Files or URLs)
lv: Atskaņot multividi (datnes vai URL)

en: Add Media (Files or URLs)
lv: Pievienot multividi (datnes vai URL)

en: Add Stream
lv: Pievienot straumi

en: Enter Stream URL:
lv: Norādiet straumes URL:

en: &Add Media...
lv: &Pievienot multividi...

[ctx: clear playlist]
en: &Clear Playlist
lv: &Notīrīt repertuāru

[ctx: edit play queue of playlist]
en: Edit &Queue
lv: &Rediģēt rindu

[ctx: Remove duplicate and dead (unplayable) tracks from the playlist]
en: Re&move Duplicates
lv: I&zņemt dublikātus

en: &Add Stream...
lv: &Pievienot straumi...

en: &Export Playlist As...
lv: &Eksportēt repertuāru kā...

en: Equalizer
lv: Ekvalaizers

en: Bookmark Playlist Setup
lv: Pielikt grāmatzīmi pie repertuāra konfigurācijas

en: Bookmark Context Applets
lv: Pielikt grāmatzīmi pie konteksta sīklietotnēm

en: Play Media...
lv: Atskaņot datni...

en: Edit Details of Currently Selected Track
lv: Rediģēt izvēlētā celiņa informāciju

en: Update Collection
lv: Atjaunināt kolekciju

en: Synchronize Statistics...
lv: Sinhronizēt statistiku...

en: Previous Track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Restart current track
lv: Pārstartēt pašreizējo celiņu

en: Shuffle Playlist
lv: Sajaukt repertuāru

en: Repopulate Playlist
lv: Aizpildīt repertuāru no jauna

en: Disable Dynamic Playlist
lv: Izslēgt dinamisko repertuāru

en: Next Track
lv: Nākamais celiņš

en: Increase Volume
lv: Palielināt skaļumu

en: Decrease Volume
lv: Samazināt skaļumu

en: Toggle Main Window
lv: Pārslēgt galveno logu

en: Toggle Full Screen
lv: Pārslēgt pilnekrānu

en: Search playlist
lv: Meklēt repertuārā

en: Show active track
lv: Rādīt aktīvo celiņu

en: Show Notification Popup
lv: Rādīt izlecošo paziņojuma logu

en: Mute Volume
lv: Apklusināt

en: Last.fm: Love Current Track
lv: „Last.fm“: patīk atskaņotā dziesma

en: Last.fm: Ban Current Track
lv: „Last.fm“: aizliegt atskaņoto dziesmu

en: Last.fm: Skip Current Track
lv: „Last.fm“: izlaist atskaņoto dziesmu

en: Queue Track
lv: Ierindot celiņu

en: Put Artist - Title of the current track to the clipboard
lv: Ievietot pašreizējā celiņa „izpildītāju — nosaukumu“ starpliktuvē

en: Rate Current Track: 1
lv: Novērtēt atskaņoto dziesmu: 1

en: Rate Current Track: 2
lv: Novērtēt atskaņoto dziesmu: 2

en: Rate Current Track: 3
lv: Novērtēt atskaņoto dziesmu: 3

en: Rate Current Track: 4
lv: Novērtēt atskaņoto dziesmu: 4

en: Rate Current Track: 5
lv: Novērtēt atskaņoto dziesmu: 5

en: Network Request Viewer
lv: Tīkla pieprasījumu skatītājs

en: &About Amarok
lv: &Par „Amarok“

en: &Diagnostics
lv: &Diagnostika

en: &Report Bug...
lv: Ziņot pa&r kļūdu...

en: &Music
lv: &Mūzika

en: &Playlist
lv: &Repertuārs

en: &Tools
lv: &Rīki

en: &Settings
lv: Ie&statījumi

en: You have chosen to hide the menu bar.
    
    Please remember that you can always use the shortcut "%1" to bring it back.
lv: Jūs izvēlējāties paslēpt izvēlnes joslu.
    
    Atcerieties, ka, lai to atkal parādītu, varat izmantot saīsni „%1“.

en: Hide Menu
lv: Slēpt izvēlni

en: Paused  ::  %1
lv: Pauzēts  ::  %1

en: %1 - %2  ::  %3
lv: %1 — %2  ::  %3

en: Apply this layout change?
lv: Vai pielietot šo izkārtojuma izmaiņu?

en: MusicBrainz match ratio: %1%
lv: „MusicBrainz“ atbilstības attiecība: %1%

en: Choose Best Matches from This Album
lv: Izvēlēties labākās sakritības no šī albuma

en: Go to Artist Page
lv: Iet uz izpildītāja lapu

en: Go to Album Page
lv: Iet uz albuma lapu

en: Go to Track Page
lv: Iet uz celiņa lapu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkRequestsDialog) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Network Requests
lv: Tīkla pieprasījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Method
lv: Metode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Response
lv: Atbilde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
lv: Ilgums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Content Type
lv: Satura tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
lv: Informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Request Details
lv: Pieprasīt informāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Response Details
lv: Atbildes informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails)
en: Value
lv: Vērtība

en: Reading OPML podcast from %1 failed with error:
lv: OPML raidieraksta nolasīšana no „%1“ neizdevās, kļūda:

en: Playlist Layouts
lv: Repertuāra izkārtojumi

en: Configure Playlist Layouts...
lv: Konfigurēt repertuāra izkārtojumus...

en: Configuration for
lv: Konfigurācija

[ctx: placeholder for a prefix]
en: [prefix]
lv: [prefikss]

[ctx: placeholder for a suffix]
en: [suffix]
lv: [sufikss]

en: Width:
lv: Platums:

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Either a fixed (absolute) value, or a relative value (e.g. 128px or 12%).
lv: Vai nu fiksēta (absolūta), vai arī relatīva vērtība (piemēram, 128 px vai 12 %)

en: Fit content
lv: Ietilpināt saturu

en: Fit the element text
lv: Ietilpināt elementa tekstu

[ctx: automatic width]
en: Automatic
lv: Automātiski

en: Take homogeneous part of the space available to all elements with automatic width
lv: Aizņemt homogēnu daļu no visiem elementiem pieejamā apgabala ar automātisku platumu

en: Alignment:
lv: Izlīdzināšana:

en: Font:
lv: Fonts:

en: Configuration for '%1'
lv: „%1“ konfigurācija

en: Show cover
lv: Rādīt vāciņu

en: Invalid playlist layout.
lv: Nederīgs repertuāra izkārtojums.

en: Encountered an unknown element name while reading layout.
lv: Nolasot izkārtojumu, sastapts nezināms elementa nosaukums.

en: copy of %1
lv: %1 kopija

en: Current layout '%1' is read only. Creating a new layout '%2' with your changes and setting this as active
lv: Pašreizējais izkārtojums „%1“ ir tikai lasāms. Veido jaunu izkārtojumu „%2“ ar jūsu izmaiņām un iestata to kā aktīvo

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
lv: Izkārtojums „%1“ ir viens no noklusējuma izkārtojumiem, ko nevar izdzēst.

en: Cannot Delete Default Layouts
lv: Nevar izdzēst noklusējuma izkārtojumu

en: Head
lv: Galvene

en: Body
lv: Pamatteksts

en: Body (Various artists)
lv: Pamatteksts (dažādi izpildītāji)

en: Single
lv: Singls

en: New playlist layout
lv: Jauns repertuāra izkārtojums

en: Copy playlist layout
lv: Kopēt repertuāra izkārtojumu

en: Delete playlist layout
lv: Dzēst repertuāra izkārtojumu

en: Rename playlist layout
lv: Pārdēvēt repertuāra izkārtojumu

en: Choose a name for the new playlist layout
lv: Norādiet jaunā repertuāra izkārtojuma nosaukumu

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define:
lv: Norādiet definējamā repertuāra izkārtojuma nosaukumu:

en: Cannot create a layout with no name.
lv: Nevar izveidot izkārtojumu bez nosaukuma.

en: Layout name error
lv: Izkārtojuma nosaukuma kļūda

en: Cannot create a layout with the same name as an existing layout.
lv: Nevar izveidot izkārtojumu ar nosaukumu, kas jau ir citam izkārtojumam.

en: Cannot create a layout containing '/'.
lv: Nevar izveidot izkārtojumu, kas satur '/'.

en: Please enter a name for the playlist layout you are about to define as copy of the layout '%1':
lv: Norādiet repertuāra izkārtojuma nosaukumu, kuru piešķirt izkārtojuma „%1“ kopijai:

en: Choose a new name for the playlist layout
lv: Norādiet jaunu repertuāra izkārtojuma nosaukumu

en: Please enter a new name for the playlist layout you are about to rename:
lv: Norādiet jaunu repertuāra izkārtojuma nosaukumu:

en: Cannot rename a layout to have no name.
lv: Nevar pārdēvēt izkārtojumu uz tukšu nosaukumu.

en: Cannot rename a layout to have the same name as an existing layout.
lv: Nevar pārdēvēt izkārtojumu uz jau pastāvošu izkārtojuma nosaukumu.

en: The layout '%1' you modified is one of the default layouts and cannot be overwritten. Saved as new layout '%2'
lv: Jūsu izmainītais izkārtojums „%1“ ir viens no noklusējuma izkārtojumiem, tāpēc to nevar pārrakstīt. Saglabāts kā jauns izkārtojums „%2“.

en: Default Layout
lv: Noklusējuma izkārtojums

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PlaylistLayoutEditDialog)
en: Playlist Layout Editor
lv: Repertuāra izkārtojuma redaktors

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Layouts
lv: Pieejamie izkārtojumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Layout
lv: Izkārtojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inlineControlsChekbox)
en: Show inline playback controls
lv: Rādīt iegultas atskaņošanas vadīklas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Group By
lv: Grupēt pēc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipsCheckbox)
en: Show tooltips
lv: Rādīt paskaidres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Track Progression
lv: Sekot progresijai

en: Standard
lv: Standarta

en: Only Queue
lv: Tikai rinda

en: Repeat Track
lv: Atkārtot celiņu

en: Repeat Album
lv: Atkārtot albumu

en: Repeat Playlist
lv: Atkārtot repertuāru

en: Random Tracks
lv: Nejauši celiņi

en: Random Albums
lv: Nejauši albumi

en: Favor
lv: Dot priekšroku

en: Higher Scores
lv: Augstākiem punktiem

en: Higher Ratings
lv: Augstākam vērtējumam

en: Not Recently Played
lv: Kādu laiku nav atskaņots

en: Shuffle
lv: Sajaukt

en: Add a sorting level to the playlist.
lv: Pievienot repertuāram kārtošanas līmeni.

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Add tracks to playlist
lv: Pievienot celiņus repertuāram

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Queue tracks
lv: Ierindot celiņus

[ctx: name of the action in undo stack]
en: Replace playlist
lv: Aizvietot repertuāru

[ctx: Empty placeholder token used for spacing in playlist layouts]
en: Placeholder
lv: Vietturis

[ctx: 'Cover image' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Cover image
lv: Vāciņa attēls

[ctx: 'Directory' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Directory
lv: Mape

[ctx: 'Divider' token for playlist layouts representing a small visual divider]
en: Divider
lv: Atdalītājs

[ctx: 'File name' playlist column name and token for playlist layouts]
en: File name
lv: Datnes nosaukums

[ctx: 'Group length' (total play time of group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group length
lv: Grupas garums

[ctx: 'Group tracks' (number of tracks in group) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Group tracks
lv: Grupas celiņi

[ctx: 'Labels' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Labels
lv: Etiķetes

[ctx: 'Mood' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Mood
lv: Noskaņojums

[ctx: 'Moodbar' playlist column name and token for playlist layouts]
en: Moodbar
lv: Noskaņu josla

[ctx: 'Source' (local collection, Magnatune.com, last.fm, ... ) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Source
lv: Avots

[ctx: 'SourceEmblem' playlist column name and token for playlist layouts]
en: SourceEmblem
lv: Avota emblēma

[ctx: 'Title' (track name) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: 'Title (with track number)' (track name prefixed with the track number) playlist column name and token for playlist layouts]
en: Title (with track number)
lv: Nosaukums (ar celiņa numuru)

en: <a href='%1'>Dynamic Mode</a> Enabled. <a href='%2'>Repopulate</a> | <a href='%3'>Turn off</a>
lv: <a href='%1'>Dinamiskais režīms</a> ieslēgts. <a href='%2'>Aizpildīt no jauna</a>|<a href='%3'>Izslēgt</a>

en: &Save Current Playlist
lv: &Saglabāt aktīvo repertuāru

en: &Save playlist to "%1"
lv: &Saglabāt repertuāru uz „%1“

[ctx: %1 is number of tracks, %2 is time]
en: %1 track (%2) | %1 tracks (%2)
lv[0]: %1 celiņš (%2)
lv[1]: %1 celiņi (%2)
lv[2]: %1 celiņu (%2)

[ctx: %1 is number of tracks]
en: %1 track | %1 tracks
lv[0]: %1 celiņš
lv[1]: %1 celiņi
lv[2]: %1 celiņu

en: No tracks
lv: Nav celiņu

en: Total playlist size: %1
lv: Kopējais repertuāra izmērs: %1

en: Queue size: %1
lv: Rindas izmērs: %1

en: Queue length: %1
lv: Rindas garums: %1

en: <b>Note:</b> This track is not playable.<br>%1
lv: <b>Piezīme:</b> šis celiņš nav atskaņojams.<br>%1

en: No extra information available
lv: Papildu informācija nav pieejama

[ctx: The name of the file this track is stored in]
en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Disc Number
lv: Diska numurs

[ctx: The Track number for this item]
en: Track
lv: Celiņš

en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: The location on disc of this track]
en: Directory
lv: Mape

en: Bitrate
lv: Bitātrums

en: Sample Rate
lv: Diskretizācijas ātrums

en: Rating
lv: Vērtējums

[ctx: Column name]
en: Last Played
lv: Pēdējoreiz atskaņots

en: Mood
lv: Noskaņojums

en: File Size
lv: Datnes izmērs

[ctx: Iten in queue, %1 is position, %2 artist, %3 track]
en: %1: %2 - %3
lv: %1: %2 — %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PlaylistQueueEditor)
en: Queue Editor
lv: Rindas redaktors

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, dequeueTrackButton)
en: Dequeue Track
lv: Izrindot celiņu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear Queue
lv: Notīrīt rindu

en: Clear the playlist sorting configuration.
lv: Notīrīt repertuāra kārtošanas konfigurāciju.

en: Add a playlist sorting level.
lv: Pievienot repertuāra kārtošanas līmeni.

en: Filter %1
lv: Filtrēt %1

en: Search %1
lv: Meklēt %1

en: %1 layout
lv: %1 izkārtojums

[ctx: A type of command that affects the sorting, layout and filtering int he Playlist]
en: Playlist
lv: Repertuārs

en: Start typing to progressively search through the playlist
lv: Sāciet rakstīt, lai meklētu repertuārā

en: Tracks
lv: Celiņi

en: Albums
lv: Albumi

en: Artists
lv: Izpildītāji

en: Composers
lv: Komponisti

en: Years
lv: Gadi

en: Show only matches
lv: Rādīt tikai atbilstošos

en: Search Preferences
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Tracks Added
lv: Pievienoti celiņi

en: Tracks Removed
lv: Izņemti celiņi

en: Tracks moved
lv: Celiņi pārvietoti

en: Tracks have been hidden due to the active search.
lv: Ir paslēpti celiņi, jo notiek meklēšana.

[ctx: Placeholder message in empty playlist view]
en: Add some tracks here by dragging them from all around.
lv: Pievienojiet dažus celiņus, velkot tos te.

en: The following sources are available for this track:
lv: Šim celiņam pieejami šādi avoti:

en: OK
lv: Labi

en: Stop Playing After This Track
lv: Apturēt atskaņošanu pēc šī celiņa

en: Remove From Playlist
lv: Izņemt no repertuāra

en: Select Source
lv: Izvēlieties avotu

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match Any" group
lv: Grupa „Jebkāda atbilstība“

[ctx: name of a type of constraint group]
en: "Match All" group
lv: Grupa „Visas atbilstības“

[ctx: name of a type of constraint group]
en: Unknown match group
lv: Nezināma atbilstību grupa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, ConstraintGroupEditWidget)
en: An editor for Constraint Groups.  You can set the group type to "match all" or "match any".  When the group type is set to "match all", the Generator will try to have the playlist match all the constraints within the group.  When the group type is set to "match any", the Generator will try to have the playlist match any of the constraints within the group.
lv: Ierobežojumu grupu redaktors. Varat iestatīt grupas tipu uz „visas atbilstības“ vai „jebkāda atbilstība“. Kad grupas tips ir iestatīts uz „visas atbilstības“, ģenerators mēģinās izveidot repertuāru, kas atbilst visiem ierobežojumiem grupā. Kad grupas tips ir iestatīts uz „jebkāda atbilstība“, ģenerators mēģinās izveidot repertuāru, kas atbilst jebkuram no ierobežojumiem grupā.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Constraint Group Settings
lv: Ierobežojumu grupas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: The APG will consider the constraint group satisfied only if all of the constraints within the group are satisfied.  This is analogous to a logical AND: "the tracks should match properties A, B, and C".
lv: APG uzskatīs ierobežojumu grupu par apmierinātu tad, ja visi ierobežojumi grupā būs apmierināti. Tas ir analogi loģiskajam UN: „celiņiem jāatbilst īpašībām A, B un C“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAll)
en: Match all constraints in the group
lv: Atbilst visiem ierobežojumiem grupā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: The APG will consider the constraint group satisfied if any one of the constraints within it is satisfied.  This is analogous to a logical OR: "the tracks should match properties A, B, or C".
lv: APG uzskatīs ierobežojumu grupu par apmierinātu tad, ja jebkurš no ierobežojumiem grupā būs apmierināts. Tas ir analogi loģiskajam VAI: „celiņiem būtu jāatbilst īpašībām A, B vai C“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_MatchAny)
en: Match any constraint in the group
lv: Atbilst jebkuram no ierobežojumiem grupā

en: Checkpoint
lv: Kontrolpunkts

en: Fixes a track, album, or artist to a certain position in the playlist
lv: Nofiksē celiņu, albumu vai izpildītāju noteiktā pozīcijā repertuārā

en: Checkpoint: %1
lv: Kontrolpunkts: %1

en: unassigned
lv: nav piešķirts

en: "%1" (track) by %2
lv: „%1“ (celiņš), izpilda %2

en: "%1" (album) by %2
lv: „%1“ (albums), izpilda %2

en: "%1" (album)
lv: „%1“ (albums)

en: "%1" (artist)
lv: „%1“ (izpildītājs)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CheckpointEditWidget)
en: An editor for a CheckPoint constraint.  The user can set the track, album, or artist to be placed at a certain position in the playlist.
lv: Kontrolpunkta ierobežojuma redaktors. Lietotājs var iestatīt celiņu, albumu vai izpildītāju novietošanu noteiktā pozīcijā repertuārā.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Checkpoint Constraint Settings
lv: Kontrolpunkta ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (TrackSelectWidget, trackSelector)
en: Select the track that you want to use as the checkpoint.
lv: Izvēlieties celiņu, ko vēlaties izmantot kā kontrolpunktu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Position)
en: Position:
lv: Pozīcija:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Position)
en: The desired position of the track in the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum position that you can specify is 24 hours.
lv: Vēlamā celiņā pozīcija repertuārā stundās, minūtēs un sekundēs. Ievērībai: „Qt“ ierobežojumu dēļ maksimālā norādāmā pozīcija ir 24 stundas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about placing the selected track at the specified time.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, novietojot izvēlēto celiņu norādītajā laikā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (text), widget (
en: Match:
lv: Atbilst:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Fuzzy) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_FuzzyR
en: fuzzy
lv: izplūdis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Exact) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactInt) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactTime) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ExactR
en: exact
lv: tiešs

en: Playlist Duration
lv: Repertuāra ilgums

en: Sets the preferred duration of the playlist
lv: Iestata vēlamo repertuāra ilgumu

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: equals %1
lv: Repertuāra ilgums: %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: more than %1
lv: Repertuāra ilgums: garāks nekā %1

[ctx: %1 is a length of time (e.g. 5:00 for 5 minutes)]
en: Playlist duration: less than %1
lv: Repertuāra ilgums: īsāks nekā %1

en: Playlist duration: unknown
lv: Repertuāra ilgums: nezināms

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistDurationEditWidget)
en: An editor for a PlaylistDuration constraint.  The user can set the name of the constraint; the target duration and whether the playlist should be less than, equal to, or greater than that duration; and the strictness with which the APG should match that duration.
lv: Repertuāra ilguma ierobežojuma redaktors. Lietotājs var iestatīt ierobežojuma nosaukumu, ilgumu un vai repertuāram būtu jābūt īsākam nekā, vienādam ar vai garākam nekā šim ilgumam, kā arī stingrību, ar kādu APG būtu jānosaka šis ilgums.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Duration Constraint Settings
lv: Repertuāra ilguma ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the duration of the generated playlist should be shorter than, equal to, or longer than the specified value.
lv: Vai ģenerētā repertuāra ilgumam būtu jābūt mazākam nekā, vienādam ar vai ilgākam nekā norādītajai vērtībai.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: shorter than
lv: īsāks nekā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Compa
en: equal to
lv: vienāda ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: longer than
lv: garāks nekā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_Duration)
en: The desired duration of the playlist, in hours, minutes, and seconds.  Note: because of Qt limitations, the maximum playlist duration that you can specify is 24 hours.
lv: Vēlamais repertuāra ilgums, stundās, minūtēs un sekundēs. Piezīme: „Qt“ ierobežojumu dēļ ilgums nevar pārsniegt 24 stundas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Strictness) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist duration to the specified time.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, izvēloties repertuāra ilguma atbilstību norādītajam laikam.

en: Total File Size of Playlist
lv: Kopējais datnes izmērs repertuārā

en: Sets the preferred total file size of the playlist
lv: Iestata vēlamo repertuāra kopējo datnes izmēru

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: equals %1
lv: Kopējais repertuāra datnes izmērs: %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: more than %1
lv: Kopējais repertuāra datnes izmērs: lielāks nekā %1

[ctx: %1 is a file size (e.g. 50 MB)]
en: Total file size of playlist: less than %1
lv: Kopējais repertuāra datne izmērs: mazāks nekā %1

en: Total file size of playlist: unknown
lv: Kopējais repertuāra datnes izmērs: nezināms

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistFileSizeEditWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PlaylistLengthEditWidget)
en: An editor for a Playlist Length constraint.  The user can specify the target number of tracks and whether the playlist contain fewer than, equal to, or more than that number of tracks; and the strictness with which the APG should match the target number of tracks.
lv: Repertuāra garuma ierobežojuma redaktors. Lietotājs var iestatīt vēlamo celiņu skaitu un vai repertuāram būtu jāsatur mazāk nekā, vienādu ar vai vairāk nekā šo skaitu celiņu, kā arī stingrību, ar kādu APG būtu jānosaka šis celiņu skaits.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Total Size Constraint Settings
lv: Repertuāra kopējā izmēra ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the total size of all files in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
lv: Vai kopējam visu ģenerētajā repertuārā esošo datņu izmēram būtu jābūt mazākam nekā, vienādam ar vai lielākam nekā norādītajai vērtībai.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox
en: less than
lv: mazāks nekā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: more than
lv: lielāks nekā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Size)
en: The target total size of all the files in the playlist.
lv: Vēlamais kopējais datņu izmērs ģenerētajā repertuārā.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Unit)
en: The file size units used by the constraint.  Note that kB is 1,000 bytes; MB is 1,000,000 bytes; and so forth.
lv: Ierobežojuma izmantotās datņu izmēra vienības. Ievērojiet, ka 1 kB ir 1000 baitu, 1 MB ir 1000000 baitu utt.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: <html><head/><body><p>How strict the APG should be about matching the total size of all files in the playlist to the specified size.</p></body></html>
lv: <html><head/><body><p>Cik precīzam jābūt APG, izvēloties datņu kopējā izmēra repertuārā atbilstību norādītajam izmēram.</p></body></html>

en: Playlist Length
lv: Repertuāra garums

en: Sets the preferred number of tracks in the playlist
lv: Iestata vēlamo celiņus skaitu repertuārā

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: 1 track | Playlist length: %1 tracks
lv[0]: Repertuāra garums %1 celiņš
lv[1]: Repertuāra garums %1 celiņi
lv[2]: Repertuāra garums %1 celiņu

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: more than 1 track | Playlist length: more than %1 tracks
lv[0]: Repertuāra garums: vairāk par %1 celiņu
lv[1]: Repertuāra garums: vairāk par %1 celiņiem
lv[2]: Repertuāra garums: vairāk par %1 celiņu

[ctx: %1 is a number]
en: Playlist length: less than 1 track | Playlist length: less than %1 tracks
lv[0]: Repertuāra garums: mazāk par %1 celiņu
lv[1]: Repertuāra garums: mazāk par %1 celiņiem
lv[2]: Repertuāra garums: mazāk par %1 celiņu

en: Playlist length: unknown
lv: Repertuāra garums: nezināms

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Playlist Length Constraint Settings
lv: Repertuāra garuma ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: Whether the number of tracks in the generated playlist should be less than, equal to, or more than the specified value.
lv: Vai celiņu skaitam ģenerētajā repertuārā būtu jābūt mazākam nekā, vienādam ar vai lielākam nekā norādītajai vērtībai.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Comparison)
en: fewer than
lv: mazāks nekā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_Length)
en: The target number of tracks for the generated playlist.
lv: Vēlamais celiņus skaits ģenerētajā repertuārā.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_Strictness)
en: How strict the APG should be about matching the playlist length to the specified number of tracks.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, izvēloties repertuāra garuma atbilstību norādītajam celiņu skaitam.

en: Prevent Duplicates
lv: Novērst dublēšanos

en: Prevents duplicate tracks, albums, or artists from appearing in the playlist
lv: Novērš celiņu, albumu vai izpildītāju dublēšanos repertuārā

en: Prevent duplicate tracks
lv: Novērst celiņu dublēšanos

en: Prevent duplicate artists
lv: Novērst izpildītāju dublēšanos

en: Prevent duplicate albums
lv: Novērst albumu dublēšanos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, PreventDuplicatesEditWidget)
en: An editor for a Prevent Duplicates constraint.  When set to "track", it will try to prevent more than one copy of the same track from ending up in the playlist.  When set to "album" or "artist", it will try to prevent more than one track from a given album or a given artist from ending up in the playlist.
lv: Dublēšanās novēršanas ierobežojuma redaktors. Kad iestatīts uz „celiņš“, tas mēģinās neļaut repertuārā iekļūt vairāk nekā vienam celiņam. Kad iestatīts uz „albums“ vai „izpildītājs“, tas mēģinās neļaut repertuārā iekļūt vairāk nekā vienam celiņam no dotā albuma vai izpildītāja.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Prevent Duplicates Constraint Settings
lv: Dublēšanās novēršanas ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Field) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Control which duplicates to prevent.  "Prevent duplicate tracks" is the least restrictive, and "prevent duplicate artists" is the most restrictive.
lv: Kontrolēt, kādu dublēšanos novērst. „Novērst celiņu dublēšanos“ ir visvājāk ierobežojošs un „Novērst izpildītāju dublēšanos“ ir visierobežojošākais.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Field)
en: Prevent duplicate
lv: Novērst dublēšanos

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: tracks
lv: dziesmām

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: albums
lv: albumiem

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: artists
lv: izpildītājiem

en: Match Tags
lv: Birku atbilstība

en: Make all tracks in the playlist match the specified characteristic
lv: Visiem celiņiem repertuārā ir jāatbilst norādītajai īpašībai

[ctx: %1 = empty string or "not"; %2 = a metadata field, like "title" or "artist name"; %3 = a predicate, can be equals, starts with, ends with or contains; %4 = a string to match; Example: Match tag: not title contains "foo"]
en: Match tag:%1 %2 %3 %4
lv: Birkas atbilstība:%1 %2 %3 %4

en:  not
lv:  nav

[ctx: number of stars in the rating of a track]
en: %1 star | %1 stars
lv[0]: %1 zvaigzne
lv[1]: %1 zvaigznes
lv[2]: %1 zvaigžņu

[ctx: an arbitrary string surrounded by quotes]
en: "%1"
lv: „%1“

[ctx: a numerical tag (like year or track number) equals a value]
en: equals
lv: vienāds ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: greater than
lv: lielāks nekā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: before
lv: pirms

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: on
lv: šajā datumā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: after
lv: pēc

en: within
lv: iekš

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) equals some string]
en: equals
lv: vienāds ar

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) starts with some string]
en: starts with
lv: sākas ar

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) ends with some string]
en: ends with
lv: beidzas ar

[ctx: an alphabetical tag (like title or artist name) contains some string]
en: contains
lv: satur

en: regexp
lv: reg. izteiksme

en: unknown comparison
lv: nezināms salīdzinājums

en: %1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

en: %1 month | %1 months
lv[0]: %1 mēnesis
lv[1]: %1 mēneši
lv[2]: %1 mēnešu

en: %1 year | %1 years
lv[0]: %1 gads
lv[1]: %1 gadi
lv[2]: %1 gadu

[ctx: within the last %1 days]
en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
lv[2]: dienu

[ctx: within the last %1 months]
en: month | months
lv[0]: mēnesis
lv[1]: mēneši
lv[2]: mēnešu

[ctx: within the last %1 years]
en: year | years
lv[0]: gads
lv[1]: gadi
lv[2]: gadu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, TagMatchEditWidget)
en: An editor for a TagMatch constraint.  The user can specify a track characteristic, and the APG will fill the playlist with tracks that match that characteristic.  This functions similarity to the matching attributes of the smart playlists in Amarok 1.4.
lv: Birku atbilstības ierobežojuma redaktors. Lietotājs var norādīt celiņa īpašību, un APG aizpildīs repertuāru ar celiņiem, kas atbildīs šai īpašībai. Šī funkcija darbojas līdzīgi atribūtu atbilstībai gudrajos repertuāros „Amarok“ versijā 1.4.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Match Tag Constraint Settings
lv: Birku atbilstības ierobežojuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Match) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_Field)
en: Selects which track characteristic you want to match.
lv: Atlasa, ar kuru celiņa īpašību vēlaties veidot atbilstību.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Match)
en: Field:
lv: Lauks:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, checkBox_Invert) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_Invert)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The APG will choose all tracks that do <span style=" font-weight:600;">not</span> match the specified characteristics.</p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Calibri'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">APG izvēlēsies visus celiņus, kas <span style=" font-weight:600;">ne</span>atbildīs norādītajām īpašībām.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Invert)
en: Invert:
lv: Invertēt:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonInt)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified value.
lv: Vai APG vajadzētu izvēlēties celiņus, kas ir mazāki nekā, vienādi ar vai lielāki nekā norādītā vērtība.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, spinBox_ValueInt)
en: The numerical value that the track characteristic should match.
lv: Skaitliska vērtība, ar kuru celiņa īpašībai vajadzētu sakrist.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessInt) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessInt)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified value.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, izvēloties celiņu atbilstību norādītajai vērtībai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: Whether the APG should choose tracks that are before, on, or after a specific date; or whether it should choose tracks that are within a certain time range.
lv: Vai APG vajadzētu izvēlēties celiņus, kas ir pirms, pēc vai norādītajā datumā. Vai vajadzētu izvēlēties celiņus, kas ir noteiktā laika apgabalā.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonDate)
en: within the last
lv: pēdējo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateSpecific)
en: The specific date that the APG should use for matching.
lv: Noteikts datums, ko APG vajadzētu izmantot sakritības atrašanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, page_DateRange)
en: The relative time period that the APG should try to match.
lv: Relatīvs laika periods, ko APG vajadzētu izmantot sakritības atrašanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_strictnessDate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessDate)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified date.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, izvēloties celiņu atbilstību norādītajam datumam.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: Whether the APG should match tracks that equal, start with, end with, or contain the specified string.
lv: Vai APG vajadzētu meklēt atbilstību celiņiem, kuri ir vienādi ar, sākas ar, beidzas ar vai satur noteiktu virkni.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: equals
lv: vienāds ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: starts with
lv: sākas ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: ends with
lv: beidzas ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboBox_ComparisonString)
en: contains
lv: satur

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEdit_StringValue)
en: The string that the APG should use when matching tracks.
lv: Virkne, ko APG vajadzētu izmantot sakritības atrašanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonTime)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified time.
lv: Vai APG vajadzētu izvēlēties celiņus, kas ir mazāki nekā, vienādi ar vai lielāki nekā norādītais laiks.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTimeEdit, timeEdit_TimeValue)
en: The time that the APG should try to match.
lv: Laiks, ko APG vajadzētu izmantot sakritības atrašanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessTime) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessTime)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified time.
lv: Cik precīzam APG būtu jābūt, izvēloties celiņu atbilstību norādītajam laikam.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, comboBox_ComparisonRating)
en: Whether the APG should choose tracks that are less than, equal to, or greater than the specified rating.
lv: Vai APG vajadzētu izvēlēties celiņus, kas ir mazāki nekā, vienādi ar vai lielāki nekā norādītais vērtējums.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRatingWidget, rating_RatingValue)
en: The rating that the APG should try to match.
lv: Vērtējums, ko APG vajadzētu izmantot sakritības atrašanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_StrictnessRating) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, slider_StrictnessRating)
en: How strict the APG should be about matching tracks to the specified rating.
lv: Cik precīzam jābūt APG, izvēloties celiņu atbilstību norādītajam vērtējumam.

en: title
lv: nosaukums

en: artist name
lv: izpildītāja vārds

en: album name
lv: albuma nosaukums

en: genre
lv: žanrs

en: composer
lv: komponists

[ctx: Field name]
en: year
lv: gads

en: comment
lv: komentārs

en: track number
lv: celiņa numurs

en: disc number
lv: diska numurs

en: length
lv: ilgums

en: added to collection
lv: pievienots kolekcijai

en: score
lv: punkti

en: rating
lv: vērtējums

en: first played
lv: pirmoreiz atskaņots

en: last played
lv: pēdējoreiz atskaņots

en: play count
lv: atskaņošanu skaits

en: label
lv: etiķete

en: The playlist generator failed to load any tracks from the collection.
lv: Repertuāru ģeneratoram neizdevās no kolekcijas ielādēt nevienu celiņu.

en: There are no tracks that match all constraints. The playlist generator will find the tracks that match best, but you may want to consider loosening the constraints to find more tracks.
lv: Nav celiņu, kas atbilst visiem ierobežojumiem. Repertuāru ģenerators meklēs celiņus, kas atbilst vislabāk, bet jūs varat apsvērt iespēju atvieglināt ierobežojumus, lai atrastu vairāk celiņu.

en: New playlist preset
lv: Jauns repertuāra regulējums

en: Unnamed playlist preset
lv: Nenosaukts repertuāra regulējums

en: Generating a new playlist
lv: Ģenerē jaunu repertuāru

en: The playlist generator created a playlist which does not meet all of your constraints.  If you are not satisfied with the results, try loosening or removing some constraints and then generating a new playlist.
lv: Repertuāru ģenerators izveidoja repertuāru, kas neatbilst visiem jūsu ierobežojumiem. Ja neesat apmierināts ar rezultātiem, mēģiniet mīkstināt vai izņemt dažus ierobežojumus, un tad ģenerējiet jaunu repertuāru.

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Constraint Group
lv: Ierobežojuma grupa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PresetEditDialog)
en: APG Preset Editor
lv: APG regulējumu redaktors

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Tree)
en: Constraint Tree
lv: Ierobežojumu koks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Title)
en: APG Preset Name
lv: APG regulējuma nosaukums:

en: Import preset
lv: Importēt regulējumu

en: Preset files
lv: Priekšiestatījumu datnes

en: Preset exported to %1
lv: Priekšiestatījums ir eksportēts uz „%1“

en: Preset could not be exported to %1
lv: Priekšiestatījumu neizdevās eksportēt uz „%1“

en: Presets could not be imported from %1
lv: Priekšiestatījumus neizdevās importēt no „%1“

en: %1 could not be opened for preset import
lv: „%1“ neizdevās atvērt priekšiestatījumu importēšanai

en: Example 1: new tracks added this week
lv: 1. piemērs: šonedēļ pievienotie jaunie celiņi

en: Example 2: rock or pop music
lv: 2. piemērs: rokmūzika vai popmūzika

en: Example 3: about one hour of tracks from different artists
lv: 3. piemērs: apmēram stundu ilgi celiņi no dažādiem izpildītājiem

en: Example 4: like my favorite radio station
lv: 4. piemērs: līdzīgi, kā mana iecienītākā radio stacija

en: Example 5: an 80-minute CD of rock, metal, and industrial
lv: 5. piemērs: 80 minūšu rokmūzikas, metāla un industriālās mūzikas CD

en: Export "%1" preset
lv: Eksportēt priekšiestatījumu „%1“

en: Preset files (*.xml)
lv: Priekšiestatījumu datnes (*.xml)

en: Playlist Files on Disk
lv: Priekšiestatījumu datnes diskā

en: The playlist file "%1" could not be loaded.
lv: Neizdevās ielādēt priekšiestatījuma datni „%1“.

en: Version %1 of playlist database schema encountered, however this Amarok version only supports version %2 (and previous versions starting with %2). Playlists saved in the Amarok Database probably will not work and any write operations with them may result in losing them. Perhaps you have started an older version of Amarok with a database written by newer version?
lv: Atrasta %1 repertuāra datubāzes shēma, bet šī „Amarok“ versija atbalsta tikai versiju %2 (un iepriekšējās versijas, sākot ar %2). „Amarok“ datubāzē saglabātie repertuāri, iespējams, nedarbosies, bet visas rakstīšanas darbības ar tiem var novest pie repertuāru zaudēšanas. Iespējams, ieslēdzāt vecāku „Amarok“ versiju, bet datubāzi ierakstījāt ar jaunāku?

[ctx: the user's 'database version' is newer and unsupported by this software version]
en: Future version of Playlist Database?
lv: Repertuāra datubāzes nākotnes versija?

en: Amarok Database
lv: „Amarok“ datubāze

en: Local playlists stored in the database
lv: Lokālie repertuāri, kas glabājas datubāzē

en: <Empty>
lv: <Tukšs>

en: Amarok could not find any plugins. This indicates an installation problem.
lv: „Amarok“ neizdevās atrast spraudņus. Tas norāda uz instalācijas problēmu.

en: Scanning music
lv: Skenē mūziku

en: Abort for scanner requested
lv: Pieprasīta skenēšanas apstādināšana

en: Aborting scanner with error: %1
lv: Aptur skenēšanu ar kļūdu: %1

en: Could not find amarokcollectionscanner!
lv: Neizdevās atrast „amarokcollectionscanner“!

en: Unable to start Amarok collection scanner.
lv: Neizdevās palaist „Amarok“ kolekcijas skeneri.

en: The collection scan had to be aborted. Too many crashes (%1) were encountered during the scan. Following files caused the crashes:
    
    %2
lv: Kolekcijas skenēšanu nācās pārtraukt. Skenēšanas laikā gadījās pārāk daudz (%1) kļūdu. Kļūdas izraisīja šādas datnes:
    
    %2

en: A KDE text-editor component could not be found.
    Please check your KDE installation.  Exiting the console!
lv: Neizdodas atrast KDE teksta redaktora komponenti.
    Pārbaudiet KDE instalāciju. Iziet no konsoles!

en: Code
lv: Kods

en: Console
lv: Konsole

en: Output
lv: Izvade

en: Error
lv: Kļūda

en: Execute Script
lv: Izpildīt skriptu

en: &New Script
lv: &Jauns skripts

en: &Delete Script
lv: &Dzēst skriptu

en: &Clear All Scripts
lv: &Notīrīt visus skriptus

en: Previous Script
lv: Iepriekšējais skripts

en: Next Script
lv: Nākamais skripts

en: &View
lv: &Skats

en: This will stop this script! Continue?
lv: Šī darbība skriptu apturēs! Vai turpināt?

en: Choose where to save your scripts
lv: Izvēlieties savu skriptu saglabāšanas vietu

en: Remove script file from disk?
lv: Vai dzēst skripta datni no diska?

en: Remove Script
lv: Dzēst skriptu

[ctx: Confirm if script file should be removed]
en: Remove
lv: Dzēst

[ctx: Confirm if script file should be removed]
en: Don't remove
lv: Nedzēst

en: Are you absolutely certain?
lv: Vai droši zināt?

[ctx: Generic script dialog answer button]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Generic script dialog answer button]
en: No
lv: Nē

en: Terminate
lv: Nobeigt

en: Script %1 has been evaluating for over 5 seconds now, terminate?
lv: Skripts „%1“ veic izvērtēšanu jau ilgāk par piecām sekundēm. Vai skriptu nobeigt?

[ctx: %1 is the name of the offending script, %2 the script authors and their emails]
en: The script %1 uses deprecated scripting API calls. Please contact the script authors, %2, and ask them to upgrade it before the next Amarok release.
lv: Skripts „%1“ izmanto novecojušus API izsaukumus. Sazinieties ar skripta autoriem, %2, un viņiem palūdziet skriptu atjaunināt līdz nākamajai „Amarok“ versijai

en: Script error reported by: %1
    %2
lv: Skripta kļūda, ko ziņoja: %1
    %2

en: Add new Ampache server
lv: Pievienot jaunu „Ampache“ serveri

en: Successfully connected
lv: Veiksmīgi pieslēdzies

en: Connection failure
lv: Savienojuma kļūda

en: Authentication failed.
lv: Autentificēšana neizdevās.

en: Authentication Error
lv: Autentificēšanas kļūda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Server
lv: Pievienot serveri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove Server
lv: Noņemt serveri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServerAddress)
en: Server Address
lv: Servera adrese

en: Amarok frontend for your Ampache server
lv: „Amarok“ priekšsistēma jūsu „Ampache“ serverim

en: Use Amarok as a seamless frontend to your Ampache server. This lets you browse and play all the Ampache contents from within Amarok.
lv: Lietojiet „Amarok“ kā nemanāmu „Ampache“ servera priekšpusi. Tas ļauj pārlūkot un atskaņot „Ampache“ saturu no „Amarok“.

en: Ampache Server %1
lv: „Ampache“ serveris %1

en: Updated: %1
lv: Atjaunināt: %1

en: <p>No information found for this track.</p>
lv: <p>Informācija par šo dziesmu nav atrasta.</p>

en: <p>No information found for this album.</p>
lv: <p>Informācija par šo albumu nav atrasta.</p>

en: <p>No information found for this artist.</p>
lv: <p>Informācija par šo izpildītāju nav atrasta.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, verifyButton)
en: Check Connection
lv: Pārbaudīt savienojumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: gpodder.net Profile
lv: „gpodder.net“ profils

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Ubuntu'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="http://www.gpodder.net/register/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Sign up to gpodder.net</span></a></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Reģistrēties „gpodder.net“ servisam</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testLogin)
en: &Test Login
lv: &Pārbaudīt ierakstīšanos

en: Gpodder Podcasts
lv: „Gpodder“ raidieraksti

en: Trying to synchronize statuses with gpodder.net
lv: Mēģina sinhronizēt statusus ar „gpodder.net“

en: Trying to synchronize subscriptions with gpodder.net
lv: Mēģina sinhronizēt abonementus ar „gpodder.net“

en: GPodder Service failed to get data from the server. Will retry in 10 seconds...
lv: „GPodder“ servisam neizdevās saņemt datus no servera. Mēģinās vēlreiz pēc 10 sekundēm...

en: gpodder.net: Podcast Directory Service
lv: „gpodder.net“: raidierakstu kataloga serviss

en: gpodder.net is an online Podcast Directory & Synchonisation Service.
lv: „gpodder.net“ ir tiešsaistes raidierakstu kataloga un sinhronizācijas serviss.

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: gpodder.net credentials
lv: „gpodder.net“ ierakstīšanās dati

en: No running KWallet found. Would you like Amarok to save your gpodder.net credentials in plaintext?
lv: Nav atrasts strādājošs „KWallet“. Vai vēlaties, lai „Amarok“ saglabā „gpodder.net“ paroli atklātā tekstā?

en: Testing...
lv: Testē...

en: Either the username or the password is empty, please correct and try again.
lv: Lietotājvārds vai parole ir tukša. Izlabojiet un mēģiniet vēlreiz.

en: Failed
lv: Nesekmīgi

[ctx: The operation completed as expected]
en: Success
lv: Sekmīgi

en: Either the username or the password is incorrect, please correct and try again
lv: Lietotājvārds vai parole ir nepareiza. Izlabojiet un mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to connect to gpodder.net service or other error occurred.
lv: Vai nu neizdevās savienoties ar „gpodder.net“ pakalpojumu, vai arī radās cita kļūda.

en: Error parsing the Reply, check if gpodder.net is working correctly and report a bug
lv: Kļūda, parsējot atbildi. Pārbaudiet, vai „gpodder.net“ darbojas pareizi, un ziņojiet par kļūdu

en: No description available...
lv: Apraksts nav piejams...

en: From Jamendo.com
lv: No „Jamendo.com“

en: A site where artists can freely share their music
lv: Vietne, kurā izpildītāji var brīvi dalīties ar savu mūziku

en: An archive of free, Creative Commons licensed music
lv: Brīvas, ar „Creative Commons“ licencētas, mūzikas arhīvs

en: Jamendo.com puts artists and music lovers in touch with each other. The site allows artists to upload their own albums to share them with the world and users to download all of them for free. Listen to and download all Jamendo.com contents from within Amarok.
lv: „Jamendo.com“ ļauj virtuāli satikties izpildītājiem un mūzikas cienītājiem. Šī vietne ļauj izpildītājiem publicēt savus albumus un parādīt tos pasaulei, bet lietotājiem tos lejupielādēt bez maksas. Klausieties un lejupielādējiet visu „Jamendo.com“ saturu no „Amarok“.

[ctx: Fetch new information from the website]
en: Update
lv: Atjaunināt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Download
lv: Lejupielādēt

note: i18n("Artist") ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtist()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Artist / Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(bool)), SLOT(sortByArtistAlbum()) ); action = filterMenu->addAction( i18n( "Album" ) ); connect( action, SIGNAL(triggered(
en: Genre / Artist
lv: Žanrs / izpildītājs

en: Genre / Artist / Album
lv: Žanrs / izpildītājs / albums

en: Downloading Jamendo.com database...
lv: Ielādē „Jamendo.com“ datubāzi...

en: Updating the local Jamendo database.
lv: Atjauno lokālo „Jamendo“ datubāzi.

[ctx: First part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Jamendo.com database update complete. Added 1 track on  | Jamendo.com database update complete. Added %1 tracks on
lv[0]: Pabeigta „Jamendo.com“ datubāzes atjaunošana. Pievienota %1 dziesma no
lv[1]: Pabeigta „Jamendo.com“ datubāzes atjaunošana. Pievienotas %1 dziesmas no
lv[2]: Pabeigta „Jamendo.com“ datubāzes atjaunošana. Pievienots %1 dziesmu no

[ctx: Middle part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
lv[0]: %1 albuma no
lv[1]: %1 albumiem no
lv[2]: %1 albumiem no

[ctx: Last part of: Jamendo.com database update complete. Added 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
lv[0]: %1 izpildītāja.
lv[1]: %1 izpildītājiem.
lv[2]: %1 izpildītājiem.

[ctx: Name of the "Last.fm" similar bias]
en: Last.fm similar
lv: „Last.fm“ līdzīgie

[ctx: Description of the "Last.fm" bias]
en: The "Last.fm" similar bias looks up tracks on Last.fm and only adds similar tracks.
lv: „Last.fm“ līdzības nosliece meklē celiņus „Last.fm“ pakalpojumā un pievieno tikai līdzīgos celiņus.

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous track (as reported by Last.fm)
lv: Līdzīgs iepriekšējam celiņam (pēc „Last.fm“)

[ctx: Last.fm bias representation]
en: Similar to the previous artist (as reported by Last.fm)
lv: Līdzīgs iepriekšējam izpildītājam (pēc „Last.fm“)

en: <a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a> thinks the track is similar to
lv: „<a href="http://www.last.fm/">Last.fm</a>“ informē, ka celiņš ir līdzīgs

en: the previous track
lv: iepriekšējam celiņam

[ctx: Name of the "WeeklyTop" bias]
en: Last.fm weekly top artist
lv: „Last.fm“ nedēļas populārākais izpildītājs

[ctx: Description of the "WeeklyTop" bias]
en: The "WeeklyTop" bias adds tracks that are in the weekly top chart of Last.fm.
lv: Nosliece „Nedēļās populārākais“ pievieno celiņus, kas atrodas „Last.fm“ nedēļas populārāko tabulā.

[ctx: WeeklyTopBias bias representation]
en: Tracks from the Last.fm top lists from %1 to %2
lv: Celiņi no „Last.fm“ populārāko saraksta no %1 līdz %2

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: from:
lv: no:

[ctx: in WeeklyTopBias. Label for the date widget]
en: to:
lv: līdz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Last.fm Profile
lv: „Last.fm“ profils

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, connectToAccount)
en: Connect to account
lv: Savienot ar kontu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kcfg_ScrobblerUsername)
en: Not connected
lv: Nav savienots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kActiveLabel1)
en: <a href="https://www.last.fm/join">Sign up to Last.fm</a>
lv: <a href="https://www.last.fm/join">Ierakstīties „Last.fm“</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, disconnectAccount)
en: Disconnect account
lv: Atvienot kontu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Last.fm Services
lv: „Last.fm“ pakalpojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SubmitPlayedSongs)
en: &Submit tracks
lv: &Sūtīt celiņus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ScrobbleComposer)
en: &Use composer data if available in Last.fm as artist
lv: Ja pieejams, „&Last.fm“ pakalpojumā komponista datus lietot kā izpildītāju

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use Last.fm tags like <b>7 of 10 stars</b> to represent your Amarok ratings during statistics synchronization
lv: Lietojiet tādas „Last.fm“ birkas kā <b>7 no 10 zvaigznītēm</b>, lai statistikas sinhronizācijas laikā parādītu jūsu „Amarok“ vērtējumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseFancyRatingTags)
en: Use fancy tags to represent ratings
lv: Lietot greznās birkas, lai reprezentētu vērtējumus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_AnnounceCorrections)
en: <html>When scrobbling tracks to Last.fm, it autocorrects common errors in track tags like artist, album and title. Check this to be notified when this happens and what the autocorrection was</html>
lv: <html>Nosūtot celiņu atskaņojumus uz „Last.fm“, programma automātiski izlabos birkās biežāk sastopamās kļūdas, piemēram, izpildītāju, albumu un nosaukumu. Atzīmējiet šo, lai jūs informētu, kad tas notiek un kāds labojums ir veikts</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnnounceCorrections)
en: Announce correction suggestions for track tags
lv: Paziņot par celiņu birku labojumu ieteikumiem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: <html>Check if you want certain tracks neither to be scrobbled nor to be updated to Last.fm now playing</html>
lv: <html>Atzīmējiet, ja vēlaties, lai noteikti celiņi netiktu ne nosūtīti, ne atjaunināti „Last.fm“ pakalpojumā</html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FilterByLabel)
en: Do not scrobble tracks with label:
lv: Nesūtīt atskaņojumus celiņiem ar etiķeti:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_FilteredLabel)
en: <html>Select a preferred label (or write a new one). Tracks with this label will not be scrobbled</html>
lv: <html>Izvēlieties vēlamo etiķeti (vai izveidojiet jaunu). Atskaņojumi celiņiem ar šo etiķeti netiks nosūtīti uz „last.fm“</html>

en: Last.fm: The social music revolution
lv: „Last.fm“: sociālā mūzikas revolūcija.

en: Last.fm is a popular online service that provides personal radio stations and music recommendations. A personal listening station is tailored based on your listening habits and provides you with recommendations for new music. It is also possible to play stations with music that is similar to a particular artist as well as listen to streams from people you have added as friends
lv: „Last.fm“ ir populārs tiešsaistes pakalpojums, kas piedāvā personalizētas radio stacijas un mūzikas ieteikumus. Personīgā radio stacija tiek pielāgota, balstoties uz jūsu klausīšanās ieradumiem un iesaka jaunu mūziku. Iespējams arī atskaņot radio stacijas ar konkrētam izpildītājam līdzīgu mūziku vai klausīties citu cilvēku radio, ko esat norādījis kā savus draugus

en: Last.fm: Love
lv: „Last.fm“: Patīk

en: Username: %1
lv: Lietotājvārds: %1

en: Play Count: %1 play | Play Count: %1 plays
lv[0]: Atskaņojumu skaits: %1 reize
lv[1]: Atskaņojumu skaits: %1 reizes
lv[2]: Atskaņojumu skaits: %1 reižu

en: %1's Streams
lv: %1 straumes

en: Global Tags
lv: Globālās birkas

en: Friends' Loved Radio
lv: Draugu iemīļotais radio

en: Friends' Personal Radio
lv: Draugu personīgais radio

en: Failed to open KDE Wallet to read Last.fm credentials
lv: Neizdevās atvērt KDE maku, lai nolasītu „Last.fm“ ierakstīšanās datus

en: Error migrating Last.fm username from KWallet. Please reconnect your Last.fm account in Plugin Settings.
lv: Kļūda, migrējot „Last.fm“ lietotājvārdu no „KWallet“. Atveriet spraudņa iestatījumus un no jauna pievienojiet Last.fm kontu.

en: Do you want to disconnect Amarok from Last.fm account %1?
lv: Vai vēlaties atvienot „Amarok“ no „Last.fm“ konta „%1“?

en: Disconnect Last.fm account?
lv: Vai atvienot „Last.fm“ kontu?

[ctx: Disconnect Last.fm account in settings]
en: Disconnect
lv: Atvienot

[ctx: The operation was rejected by the server]
en: Failed
lv: Neizdevās

[ctx: Last.fm authentication process status]
en: Opening Last.fm web page
lv: Atver „Last.fm“ lapu

[ctx: Pushbutton to complete Last.fm authentication process]
en: Finish connecting account
lv: Pabeidz konta savienošanu

en: Last.fm account connection was not successful. Please make sure you have authorized Amarok to connect to your Last.fm account on the Last.fm web page that was opened and try again.
lv: Savienojums ar „Last.fm“ kontu nav izdevies. Atvērtajā „Last.fm“ lapā pārliecinieties, ka ļaujat „Amarok“ savienoties ar savu „Last.fm“ kontu, un mēģiniet atkārtoti.

en: Unable to connect to Last.fm service.
lv: Neizdevās savienoties ar „Last.fm“ pakalpojumu.

[ctx: %2 is artist name, %1 is number of plays]
en: %2 (%1 play) | %2 (%1 plays)
lv[0]: %2 (%1 atskaņojums)
lv[1]: %2 (%1 atskaņojumi)
lv[2]: %2 (%1 atskaņojumu)

en: My Recommendations
lv: Mani ieteikumi

en: My Radio Station
lv: Mana radio stacija

en: My Mix Radio
lv: Mans jauktais radio

en: My Top Artists
lv: Mani iemīļotākie izpildītāji

en: My Tags
lv: Manas birkas

en: Friends
lv: Draugi

en: Last.fm: &Ban
lv: „Last.fm“: &aizliegt

en: Ban this track
lv: Aizliegt šo celiņu

en: Last.fm: &Skip
lv: Last.fm: i&zlaist

en: Skip this track
lv: Izlaist šo celiņu

en: Global Tag Radio: "%1"
lv: Globālais birku radio: „%1“

en: User Tag Radio: "%1"
lv: Lietotāja birku radio: „%1“

en: Similar Artists to "%1"
lv: Izpildītāji, kas ir līdzīgi „%1“

en: Artist Fan Radio: "%1"
lv: Izpildītāja fanu radio: „%1“

en: %1's Neighbor Radio
lv: %1 kaimiņu radio

en: %1's Personal Radio
lv: %1 personīgais radio

en: %1's Mix Radio
lv: %1 jauktais radio

en: %1's Recommended Radio
lv: %1 ieteikto celiņu radio

en: %1's Recommended Radio (Popularity %2)
lv: %1 ieteikto celiņu radio (popularitāte %2)

en: Group Radio: %1
lv: Grupas radio: %1

en: Track Radio
lv: Celiņa radio

en: Artist Radio
lv: Izpildītāja radio

en: Last.fm is cool...
lv: „Last.fm“ ir foršs...

en: To listen to Last.fm streams and radio you need to be a paying Last.fm subscriber and you need to stream from a <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>supported country</a>. All other Last.fm features work fine.
lv: Lai klausītos „Last.fm“ straumes un radio, jums jābūt maksājošam „Last.fm“ abonentam un jāatrodas <a href='http://www.last.fm/announcements/radio2013'>atbalstītā valstī</a>. Visas pārējās „Last.fm“ iespējas darbojas.

en: Error starting track from Last.fm radio
lv: Kļūda, sākot celiņu no „Last.fm“ radio

[ctx: As in Last.fm]
en: Loved Track: %1
lv: Patika celiņš: %1

[ctx: As in Last.fm]
en: Banned Track: %1
lv: Aizliegts celiņš: %1

[ctx: %1 is field name such as Album Name; %2 is the original value; %3 is the corrected value]
en: %1 <b>%2</b> should be corrected to <b>%3</b>
lv: %1 <b>%2</b> ir labojams par <b>%3</b>

[ctx: %1 is artist, %2 is title]
en: %1 - %2
lv: %1 — %2

en: Last.fm suggests that some tags of track <b>%1</b> should be corrected:
lv: „Last.fm“ iesaka labot dažas celiņa <b>%1</b> birkas:

en: Play Similar Artists from Last.fm
lv: Atskaņot līdzīgus izpildītājus no „Last.fm“

[ctx: description of the Last.fm statistics synchronization provider]
en: slows down track matching
lv: palēnina celiņu atbilstību atrašanu

en: Downloading '%1' by %2 from Magnatune.com
lv: No „Magnatune.com“ lejupielādē „%1“, ko izpilda %2

en: Downloading album from Magnatune.com
lv: Lejupielādē albumu no „Magnatune.com“

en: Magnatune download seems to have failed. Cannot read zip file
lv: Izskatās, ka lejupielāde no „Magnatune“ nav izdevusies. Neizdodas nolasīt ZIP datni

en: Uncompressing Magnatune.com download...
lv: Atspiež „Magnatune.com“ lejupielādi...

en: Adding album cover to collection
lv: Pievieno kolekcijai albuma vāciņu

en: Preview Tracks
lv: Priekšskatīt celiņus

en: The tracks you are about to copy are Magnatune.com preview streams. For better quality and advert free streams, consider buying an album download. Remember that when buying from Magnatune the artist gets 50%. Also if you buy using Amarok, you support the Amarok project with 10%.
lv: Celiņi, ko grasāties kopēt, ir „Magnatune.com“ priekšskatījuma straumes. Lai iegūtu labāku kvalitāti un no reklāmām brīvas straumes,  nopērciet albuma lejupielādi. Atcerieties, ka pērkot no „Magnatune“ autors saņem 50%. Ja pērkat izmantojot Amarok, 10% nonāk „Amarok“ izstrādātājiem.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Updates
lv: Atjauninājumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: If you check this box, Amarok will periodically check for Magnatune database updates and download them automatically.
lv: Ja atzīmēsiet šo, „Amarok“ periodiski pārbaudīs, vai „Magnatune“ datubāzē nav atjauninājumu un tos automātiski lejupielādēs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoUpdateDatabase)
en: Update Magnatune database automatically
lv: Automātiski atjaunināt „Magnatune“ datubāzi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Redownloads
lv: Atkārtotas lejupielādes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Enter your e-mail here to be able to redownload any previous purchase from Magnatune directly from within Amarok.
lv: Norādiet savu e-pasta adresi, lai varētu atkārtoti ielādēt agrāk veiktus „Magnatune“ pirkumus šeit pat no „Amarok“.

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: E-mail:
lv: E-pasts:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Membership Options
lv: Biedra opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, isMemberCheckbox)
en: I am a member
lv: Esmu biedrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Membership type:
lv: Biedra tips:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, typeComboBox)
en: Stream
lv: Straume

[ctx: Username for logins to Magnatune]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">For more information about the Magnatune.com memberships, and to sign up, go to  </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Serif'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif';">Vairāk informācijas par „Magnatune.com“ biedriem un kā par to kļūt meklējiet </span><a href="http://magnatune.com/compare_plans?referal_id=amarok"><span style=" font-family:'Sans Serif'; text-decoration: underline; color:#0000ff;">http://magnatune.com/compare_plans</span></a></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Stream Options
lv: Straumes opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Preview stream type:
lv: Priekšskatīt straumes tipu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: High Quality Mp3
lv: Augstas kvalitātes MP3

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, streamTypeComboBox)
en: Low Quality Mp3
lv: Zemas kvalitātes MP3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneDownloadDialogBase)
en: Magnatune.com Album Download
lv: „Magnatune.com“ albumu lejupielāde

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Download options
lv: Lejupielādes opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Format:
lv: Izvēlieties formātu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Download to:
lv: Lejupielādēt uz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: If you download to a location that is already being monitored by Amarok, the album will automatically be added to your collection.
lv: Ja lejupielādēsiet vietā, ko jau pārrauga „Amarok“, albums tiks automātiski pievienots jūsu kolekcijai.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Magnatune info
lv: „Magnatune“ informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
lv: &Lejupielādēt

en: Processing download
lv: Lejupielādē

en: There seems to be an error in the supplied membership information. Please correct this and try again.
lv: Ievadītajā biedra informācija ir kļūda. Izlabojiet un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not process download
lv: Neizdevās veikt lejupielādi

en: Redownload of a previously purchased album "%1" by "%2" from Magnatune.com.
    
    Username: %3
    Password: %4
lv: Atkārtoti ielādēt iepriekš iegādātu albumu „%1“, ko izpilda „%2“, no „Magnatune.com“.
    
    Lietotājvārds: %3
    Parole: %4

en: Loading artist info...
lv: Ielādē izpildītāja informāciju...

en: Fetching %1 Artist Info
lv: Ielādē informāciju par „%1“

en: Loading album info...
lv: Ielādē albuma informāciju...

note: i18n( "Genre: ");// + magnatuneAlbum->
en: Release Year: %1
lv: Izdošanas gads: %1

en: Description:
lv: Apraksts:

en: From Magnatune.com
lv: No „Magnatune.com“

en: Loading Magnatune.com frontpage...
lv: Ielādē „Magnatune.com“ sākuma lapu...

en: Fetching Magnatune.com front page
lv: Ielādē „Magnatune.com“ sākuma lapu

en: Loading your Magnatune.com favorites page...
lv: Ielādē jūsu „Magnatune.com“ iecienīto lapu...

en: Loading your personal Magnatune.com recommendations page...
lv: Ielādē jūsu „Magnatune.com“ personīgo rekomendāciju lapu...

en: The non evil record label that is fair to artists and customers alike
lv: Ne ļauna ierakstu kompānija, kas ir godīga gan pret klientiem, gan izpildītājiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Click this button to download Magnatune database now.
lv: Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai lejupielādētu „Magnatune“ datubāzi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Amarok needs to download Magnatune database in order to enable Magnatune store.
lv: Lai aktivizētu „Magnatune“ veikalu, „Amarok“ nepieciešams lejupielādēt „Magnatune“ datubāzi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: If you enable the following option, Amarok will check for Magnatune updates and download them automatically. You can always disable this option later in Magnatune service configuration.
lv: Ja ieslēgsiet sekojošo opciju, „Amarok“ pārbaudīs, vai nav pieejami „Magnatune“ atjauninājumi, un tos automātiski lejupielādēs. „Magnatune“ servisa konfigurācijā vienmēr varat šo opciju izslēgt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, update)
en: Update
lv: Atjaunināt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, magnatuneReDownloadDialogBase)
en: Redownload manager
lv: Atkārtotas lejupielādes pārvaldnieks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: These are the albums that you have previously downloaded:
lv: Iepriekš lejupielādējāt šādus albumus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, redownloadButton)
en: Re&download
lv: Lejupielā&dēt vēlreiz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, redownloadListView)
en: Artist - Album
lv: Izpildītājs — Albums

en: Getting list of previous Magnatune.com purchases
lv: Ielādē sarakstu ar iepriekš veiktajiem „Magnatune.com“ pirkumiem

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SignupDialog)
en: Magnatune.com member signup
lv: „Magnatune.com“ biedra ierakstīšanās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">By becoming a Magnatune.com member, you get unlimited download access and can download any album from within Amarok with a single mouse click. By joining, you can also listen to all streaming tracks from Magnatune.com ad-free.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The Amarok team gets 10% of your initial membership payment, so by joining, you are also supporting the development of Amarok.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">As always, the artists get 50% of your membership payment(s) distributed based on which artist you download and stream.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">To read more about Magnatune.com memberships, or to sign up, click here: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Membership Info</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">After joining, go to the Magnatune config in "Settings->Configure Amarok->Plugins" and enter your membership information. </p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Liberation Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kļūstot par „Magnatune.com“ biedru, iegūsiet neierobežotu lejupielāžu piekļuvi un varēsiet lejupielādēt jebkuru albumu no „Amarok“ ar vienu peles klikšķi. Ja pievienosieties, varēsiet arī bez reklāmām klausīties visus straumētos celiņus no „Magnatune.com“</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Amarok komanda saņem 10% no jūsu sākotnējās biedra maksas, tādējādi pievienojoties jūs arī atbalstīsiet Amarok izstrādi.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kā vienmēr, mākslinieki saņem 50% no jūsu biedra maksas, kas tiek sadalīta, atkarībā no tā, kura izpildītāja darbus jūs lejupielādējāt un straumējāt.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Lai uzzinātu vairāk par Magnatune.com dalību vai pieteiktos, noklikšķiniet šeit: <a href="http://magnatune.com/downloads?referal_id=amarok"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Dalības info</span></a> </p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Pēc pievienošanās dodieties uz Magnatune konfigurāciju "Iestatījumi->Konfigurēt Amarok->Spraudņi" un ievadiet savu biedra informāciju. </p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton)
en: Close
lv: Aizvērt

en: "Fair trade" online music store
lv: „Godīgas tirdzniecības“ tiešsaistes mūzikas veikals

en: Magnatune.com is a different kind of record company with the motto "We are not evil!" 50% of every purchase goes directly to the artist and if you purchase an album through Amarok, the Amarok project receives a 10% commission. Magnatune.com also offers "all you can eat" memberships that lets you download as much of their music as you like.
lv: „Magnatune.com“ ir savādāka ierakstu sabiedrība ar moto „Mēs neesam ļauni!“. 50% no katra pirkuma nonāk tieši izpildītāja kabatā, bet, ja iegādāsieties albumu caur „Amarok“, „Amarok“ projekts saņems 10% lielu komisijas maksu. „Magnatune.com“ piedāvā arī „ņemiet, cik varat“ abonementu, kas ļauj lejupielādēt tik daudz mūzikas, cik vēlaties.

en: Artist / Album
lv: Izpildītājs / albums

en: Re-download
lv: Lejupielādēt vēlreiz

en: Update Database
lv: Atjaunot datubāzi

en: Tools
lv: Rīki

en: Download Album
lv: Ielādēt albumu

en: Signup
lv: Ierakstīties

en: Downloading Magnatune.com database...
lv: Ielādē „Magnatune.com“ datubāzi...

en: Updating the local Magnatune database.
lv: Atjauno lokālo „Magnatune“ datubāzi.

en: The Magnatune.com service accepts the following messages: 
    
    	addMoodyTracks mood count: Adds a number of random tracks with the specified mood to the playlist. The mood argument must have spaces escaped with &#37;20
lv: „Magnatune.com“ pakalpojums pieņem šādus ziņojumus: 
    
    	„addMoodyTracks“ noskaņojums skaits: Pievieno repertuāram norādītu skaitu nejaušu celiņu ar norādīto noskaņojumu. Noskaņojuma argumentā esošajām atstarpēm jābūt izietām ar &#37;20

en: ERROR: No arguments supplied
lv: KĻŪDA: nav parametru

en: ERROR: Wrong number of arguments for addMoodyTracks
lv: KĻŪDA: nepareizs parametru skaits metodei „addMoodyTracks“

en: ERROR: Parse error for argument 2 ( count )
lv: KĻŪDA: parsēšanas kļūda otrajam parametram ( skaits )

en: ok
lv: labi

en: ERROR: Unknown argument.
lv: KĻŪDA: nezināms parametrs.

[ctx: First part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: Magnatune.com database update complete. Database contains 1 track on  | Magnatune.com database update complete. Database contains %1 tracks on
lv[0]: Pabeigta „Magnatune.com“ datubāzes atjaunošana. Datubāze satur %1 dziesmu
lv[1]: Pabeigta „Magnatune.com“ datubāzes atjaunošana. Datubāze satur %1 dziesmas
lv[2]: Pabeigta „Magnatune.com“ datubāzes atjaunošana. Datubāze satur %1 dziesmu

[ctx: Middle part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 album from  | %1 albums from
lv[0]: %1 albumā no
lv[1]: %1 albumos no
lv[2]: %1 albumos no

[ctx: Last part of: Magnatune.com database update complete. Database contains 3 tracks on 4 albums from 5 artists.]
en: 1 artist. | %1 artists.
lv[0]: %1 izpildītāja.
lv[1]: %1 izpildītājiem.
lv[2]: %1 izpildītājiem.

en: Amarok's MP3tunes Harmony Daemon
lv: „Amarok“ „MP3tunes Harmony“ dēmons

en: Handles AutoSync for the MP3tunes service in Amarok.
lv: Nodrošina „Amarok“ ar „MP3tunes“ automātisko sinhronizēšanu.

en: IRC:
    server: irc.libera.chat / channel: #amarok
    
    Feedback:
    amarok@kde.org
lv: IRC:
    serveris: irc.libera.chat / kanāls: #amarok
    
    Atsauksmes:
    amarok@kde.org

en: The identifier the daemon should use.
lv: Identifikators, ko lietot dēmonam.

en: The email to be used for authentication.
lv: Autentificēšanai izmantojamais e-pasts.

en: The pin to be used for authentication.
lv: Autentificēšanai izmantojamai PIN kods.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: MP3tunes Login
lv: „MP3tunes“ ierakstīšanās

[ctx: The e-mail address for Mp3Tunes logins]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: E-Mail:
lv: E-pasts:

[ctx: The MP3Tunes password]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, enableHarmony) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices.
lv: Automātiskā sinhronizācija ir „MP3tunes“ iespēja, kas ļauj automātiski pārvietot jūsu mūziku starp vairākiem datoriem un atskaņošanas ierīcēm.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_3)
en: AutoSync is a feature from MP3tunes which allows you to automatically move your music between computers and devices. You can upload music from one location and have it download instantly to other locations.
lv: Automātiskā sinhronizācija ir „MP3tunes“ iespēja, kas ļauj automātiski pārvietot jūsu mūziku starp vairākiem datoriem un atskaņošanas ierīcēm. Varat augšupielādēt mūziku vienā vietā, bet tā tiks automātiski lejupielādēta arī visās pārējās vietās.

[ctx: Enable harmony]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enable AutoSync
lv: Ieslēgt automātisko sinhronizāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: PIN Code:
lv: PIN kods:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Get an MP3tunes locker</span></a></p></body></html>
lv: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><a href="https://shop.mp3tunes.com/myaccount/registration/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Iegūt „MP3tunes“ skapīti</span></a></p></body></html>

en: Online music locker where you can safely store and access your music: http://mp3tunes.com
lv: Tiešsaistes mūzikas skapītis, kurā varat droši glabāt savu mūziku un tai piekļūt: „http://
    mp3tunes.com“

en: The MP3tunes Locker: Your Music Everywhere!
lv: „MP3tunes“ skapītis: Jūsu mūzika visur!

en: MP3tunes AutoSync Enabled
lv: „MP3tunes“ automātiskā sinhronizācija ir ieslēgta

en: MP3tunes AutoSync Disabled
lv: „MP3tunes“ automātiskā sinhronizācija ir izslēgta

en: Authenticating
lv: Autentificē

en: MP3tunes failed to Authenticate.
lv: Neizdevās autentificēties „MP3tunes“.

en: MP3tunes Harmony: Disconnected
lv: „MP3tunes Harmony“: atvienots

en: MP3tunes Harmony: Waiting for PIN Input
lv: „MP3tunes Harmony“: gaida PIN ievadi

en: MP3tunes Harmony: Successfully Connected
lv: „MP3tunes Harmony“: veiksmīgi pieslēdzies

en: MP3tunes Harmony Error
    %1
lv: „MP3tunes Harmony“ kļūda
    
    %1

en: MP3tunes Locker
lv: „Mp3tunes“ skapītis

en: Only the following types of tracks can be uploaded to MP3tunes: mp3, mp4, m4a, m4p, aac, wma, and ogg.
lv: Uz „MP3tunes“ varat augšupielādēt tikai šādus datņu formātus: mp3, mp4, mp4a, m4p, aac, wma un ogg.

en: Upload to MP3tunes Initiated
lv: Sākta augšupielāde uz „MP3tunes“

en: Uploading Track %1/%2
lv: Augšupielādē celiņu %1/%2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, instructionsLabel)
en: Add a local or remote OPML file to be included in the list.
lv: Pievienot vietējo vai attālināto OPML datni, ko iekļaut sarakstā.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, titleEdit)
en: If left blank the title from the OPML will be used.
lv: Ja atstāts tukšs, tiks izmantots nosaukums no OPML.

en: Loading Podcast Info...
lv: Ielādē raidieraksta informāciju...

en: Fetching Podcast Info
lv: Iegūst raidieraksta informāciju

en: Add OPML
lv: Pievienot OPML

[ctx: Heading of Add OPML dialog]
en: Add OPML
lv: Pievienot OPML

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Podcast Directory
lv: Raidierakstu katalogs

en: A large listing of podcasts
lv: Liels raidierakstu saraksts

en: A comprehensive list of searchable podcasts that you can subscribe to directly from within Amarok.
lv: Liels saraksts ar meklējamiem raidierakstiem, kurus varat abonēt uzreiz no „Amarok“.

en: Add an OPML file to the list.
lv: Pievienot sarakstam OPML datni.

en: Loading info...
lv: Ielādē informāciju...

en: This service does not accept any messages
lv: Šis pakalpojums nepieņem ziņojumus

en: ERROR: unknown message
lv: KĻŪDA: nezināms ziņojums

en: Neither playable nor downloadable url specified.
lv: Nav norādīts ne atskaņojams, ne lejupielādējams URL.

en: No service named %1 is currently loaded
lv: Šobrīd nav ielādēts neviens pakalpojums ar nosaukumu „%1“

en: This collection is currently offline
lv: Šī kolekcija šobrīd ir nesaistē

[ctx: %1 is collection name]
en: %1 has an ability to synchronize track meta-data such as play count or rating with other collections. Do you want to keep %1 synchronized?
    
    You can always change the decision in Amarok configuration.
lv: „%1“ spēj sinhronizēt celiņu metadatus, piemēram, atskaņojumu skaitu vai vērtējumu, ar citām kolekcijām. Vai vēlaties „%1“ uzturēt sinhronizētā stāvoklī?
    
    Savu lēmumu vienmēr varat mainīt „Amarok“ konfigurācijā.

[ctx: Select if collection should be synchronized]
en: Keep synchronized
lv: Paturēt sinhronizētu

[ctx: Select if collection should be synchronized]
en: Don't keep synchronized
lv: Nepaturēt sinhronizētu

en: You only seem to have the Local Collection. Statistics synchronization only makes sense if there is more than one collection.
lv: Izskatās, ka jums ir tikai lokāla kolekcija. Statistikas sinhronizācijai jēga ir tikai tad, ja jums ir vairāk par vienu kolekciju.

en: Played %2 times of which one play is recent and unique to this source | Played %2 times of which %1 plays are recent and unique to this source
lv[0]: Atskaņots %2 reizes, no kurām %1 atskaņojums ir nesens un unikāls šim avotam
lv[1]: Atskaņots %2 reizes, no kurām %1 atskaņojumi ir neseni un unikāli šim avotam
lv[2]: Atskaņots %2 reizes, no kurām %1 atskaņojumu ir neseni un unikāli šim avotam

en: Ignored labels: %1
lv: Ignorētās etiķetes: %1

en: %1 - %2 - %3
lv: %1 — %2 — %3

en: Can match tracks by: %1
    Can synchronize: %2
lv: Meklēt sakritības celiņiem pēc %1
    Var sinhronizēt: %2

en: Synchronize Statistics
lv: Sinhronizēt statistiku

en: Matching Tracks for Statistics Synchronization
lv: Meklē celiņu atbilstības statistikas sinhronizācijai

en: Synchronizing Track Statistics
lv: Sinhronizē celiņu statistiku

[ctx: %2 is a list of collection names]
en: Synchronization of %2 done. <b>One</b> track was updated. | Synchronization of %2 done. <b>%1</b> tracks were updated.
lv[0]: %2 sinhronizācija pabeigta. Tika atjaunināts <b>%1</b> celiņš.
lv[1]: %2 sinhronizācija pabeigta. Tika atjaunināti <b>%1</b> celiņi.
lv[2]: %2 sinhronizācija pabeigta. Tika atjaunināts <b>%1</b> celiņu.

en: <b>One</b> track was queued for scrobbling to %2. | <b>%1</b> tracks were queued for scrobbling to %2.
lv[0]: Atskaņojumu nosūtīšanai uz %2 tika ierindots <b>%1</b> celiņš.
lv[1]: Atskaņojumu nosūtīšanai uz %2 tika ierindoti <b>%1</b> celiņi.
lv[2]: Atskaņojumu nosūtīšanai uz %2 tika ierindots <b>%1</b> celiņu.

en: <b>One</b> track's played time was too short to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks' played time was too short to be scrobbled.
lv[0]: <b>%1</b> celiņa atskaņošanas ilgums bija pārāk mazs, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[1]: <b>%1</b> celiņu atskaņošanas ilgums bija pārāk mazs, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[2]: <b>%1</b> celiņu atskaņošanas ilgums bija pārāk mazs, lai nosūtītu atskaņojumus.

en: <b>One</b> track had insufficient metadata to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks had insufficient metadata to be scrobbled.
lv[0]: <b>%1</b> celiņam bija pārāk maz metadatu, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[1]: <b>%1</b> celiņiem bija pārāk maz metadatu, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[2]: <b>%1</b> celiņiem bija pārāk maz metadatu, lai nosūtītu atskaņojumus.

en: <b>One</b> track was reported to have been played in the future. | <b>%1</b> tracks were reported to have been played in the future.
lv[0]: Par <b>%1</b> celiņu tika ziņots, ka tas ir atskaņots kaut kad nākotnē.
lv[1]: Par <b>%1</b> celiņiem tika ziņots, ka tie ir atskaņoti kaut kad nākotnē.
lv[2]: Par <b>%1</b> celiņiem tika ziņots, ka tie ir atskaņoti kaut kad nākotnē.

en: <b>One</b> track was last played in too distant past to be scrobbled. | <b>%1</b> tracks were last played in too distant past to be scrobbled.
lv[0]: <b>%1</b> celiņš tika atskaņots pārāk tālā pagātnē, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[1]: <b>%1</b> celiņi tika atskaņoti pārāk tālā pagātnē, lai nosūtītu atskaņojumus.
lv[2]: <b>%1</b> celiņi tika atskaņoti pārāk tālā pagātnē, lai nosūtītu atskaņojumus.

en: Scrobbling of <b>one</b> track was skipped as configured by the user. | Scrobbling of <b>%1</b> tracks was skipped as configured by the user.
lv[0]: <b>%1</b> celiņa atskaņojumu nosūtīšana tika izlaista, kā to ir konfigurējis lietotājs.
lv[1]: <b>%1</b> celiņu atskaņojumu nosūtīšana tika izlaista, kā to ir konfigurējis lietotājs.
lv[2]: <b>%1</b> celiņu atskaņojumu nosūtīšana tika izlaista, kā to ir konfigurējis lietotājs.

en: Configure Synchronization...
lv: Konfigurēt sinhronizāciju...

en: Tracks matched by: %1
lv: Celiņi atbilst pēc: %1

[ctx: %1 is field name such as Rating]
en: No selected collection supports writing %1 - it doesn't make sense to synchronize it.
lv: Neviena no izvēlētajām kolekcijām neatbalsta „%1“ ierakstīšanu — nav jēgas to sinhronizēt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, providersBox)
en: Select Collections to Synchronize
lv: Izvēlieties kolekcijas, ko sinhronizēt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fieldsBox)
en: Select Fields to Synchronize
lv: Izvēlieties laukus, ko sinhronizēt

en: Configure Synchronization Target
lv: Konfigurēt sinhronizācijas mērķi

en: Add Synchronization Target
lv: Pievienot sinhronizācijas mērķi

en: <span style="color:red; font-weight:bold;">Important:</span> before synchronizing tracks with a file-based target always make sure that the database file is not currently in use!
lv: <span style="color:red; font-weight:bold;">Svarīgi:</span> pirms celiņu sinhronizācijas ar datnē balstītu mērķi pārliecinieties, ka datubāzes datni šobrīd jau kāda programma neizmanto!

en: Choose Target Type
lv: Izvēlieties mērķa tipu

en: Configure Target
lv: Konfigurēt mērķi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: There are no tracks unique to one of the sources participating in the synchronization
lv: Nav celiņu, kas ir unikāli vienam no sinhronizācijas avotiem

en: There are no tracks excluded from synchronization
lv: Nav celiņu, kas netiek iekļauti sinhronizācijā

en: Expand Tracks With Conflicts
lv: Izvērst celiņus ar konfliktiem

en: Expand Updated
lv: Izvērst atjauninātos

en: Collapse Tracks Without Conflicts
lv: Sakļaut celiņus bez konfliktiem

en: Collapse Not Updated
lv: Sakļaut neatjauninātos

en: Reset All Ratings to Undecided
lv: Atstatīt visus vērtējumus uz „neizlemts“

[ctx: %1 is collection name]
en: Include Labels from %1
lv: Iekļaut etiķetes no „%1“

[ctx: %1 is collection name]
en: Exclude Labels from %1
lv: Izlaist etiķetes no „%1“

en: Reset All Labels to Undecided (Don't Synchronize Them)
lv: Atstatīt visas etiķetes uz „neizlemts“ (nesinhronizēt tās)

en: All Tracks
lv: Visi celiņi

en: Updated Tracks
lv: Atjauninātie celiņi

en: Tracks With Conflicts
lv: Celiņi ar konfliktiem

en: There are no tracks with conflicts
lv: Nav celiņu ar konfliktiem

en: There are no tracks going to be updated
lv: Neviens celiņš nav atjaunināts

en: Tracks that are unique to their sources
lv: Celiņi, kas ir unikāli to avotiem

en: Tracks that have been excluded from synchronization due to ambiguity
lv: Celiņi, kas netika iekļauti sinhronizācijā nenoteiktības dēļ

en: <b>One</b> play | <b>%1</b> plays
lv[0]: <b>%1</b> atskaņojums
lv[1]: <b>%1</b> atskaņojumi
lv[2]: <b>%1</b> atskaņojumu

[ctx: %2 is the 'X plays message above']
en: %2 of <b>one</b> track will be scrobbled to %3. | %2 of <b>%1</b> tracks will be scrobbled to %3.
lv[0]: <b>%1</b> celiņa %2 tiks nosūtīts uz %3.
lv[1]: <b>%1</b> celiņu %2 tiks nosūtīti uz %3.
lv[2]: <b>%1</b> celiņu %2 tiks nosūtīti uz %3.

[ctx: %2 is the above '%1 track(s)' message]
en: Showing %1 out of %2
lv: Rāda %1 no %2

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, matchedTab)
en: Matched Tracks
lv: Atbilstīgie celiņi

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, matchedFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, uniqueFilterLine) i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, excludedFilterLine)
en: Filter Tracks...
lv: Filtrēt celiņus...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedRatingsButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Affects all applicable tracks, not just shown ones
lv: Ietekmē visus atbilstošos celiņus, ne tikai parādītos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedRatingsButton)
en: Take Ratings From
lv: Ņemt vērtējumus no

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedExpandButton)
en: Expand
lv: Izvērst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedCollapseButton)
en: Collapse
lv: Sakļaut

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, uniqueTab)
en: Unique Tracks
lv: Unikālie celiņi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, excludedTab)
en: Excluded Tracks
lv: Izlaistie celiņi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, scrobblingGroupBox)
en: Scrobbling
lv: Atskaņošanu nosūtīšana

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: Multiple background tasks running (click to show)
lv: Strādā vairāki fona uzdevumi (klikšķiniet, lai parādītu)

en: Abort all background tasks
lv: Pārtraukt visas fona darbības

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Rediscover Your Music
lv: Atklāj savu mūziku no jauna

en: Slim Toolbar
lv: Kompakta rīkjosla

en: Volume: %1% (muted)
lv: Skaļums: %1 % (apklusināts)

en: Volume: %1%
lv: Skaļums: %1 %

en: Transcode Tracks
lv: Pārkodēt celiņus

en: Transc&ode
lv: Pārk&odēt

en: While copying, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program.
lv: Kopēšanas laikā varat ar kodētāju (kodeku) pārkodēt savas mūzikas datnes citā formātā. To varat darīt, lai ietaupītu vietu vai lai datnes varētu atpazīt pārnēsājamais mūzikas atskaņotājs vai kāda programma.

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: Just copy the tracks without transcoding them.
lv: Vienkārši kopēt celiņus, tos nepārkodējot.

en: While moving, you can choose to transcode your music files into another format with an encoder (codec). This can be done to save space or to make your files readable by a portable music player or a particular software program. Only successfully transcoded files will be removed from their original location.
lv: Pārvietošanas laikā varat ar kodētāju (kodeku) pārkodēt savas mūzikas datnes citā formātā. To varat darīt, lai ietaupītu vietu vai lai datnes varētu atpazīt pārnēsājamais mūzikas atskaņotājs vai kāda programma. Tikai veiksmīgi pārkodētas datnes tiks dzēstas no to oriģinālās atrašanās vietas.

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: Just move the tracks without transcoding them.
lv: Vienkārši pārvietot celiņus, tos nepārkodējot.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Transcode
lv: Pārkodēt

[ctx: Tooltip of a disabled transcoding encoder option]
en: Not currently available on your system.
lv: Šobrīd sistēmā nav pieejams.

en: Target collection indicates this format would not be playable.
lv: Mērķa kolekcija uzrāda, ka šis formāts nebūs atskaņojams.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks to the selected format
lv: Pārkodēt visus celiņus uz izvēlēto formātu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeAllRadioButton)
en: Transcode all tracks
lv: Pārkodēt visus celiņus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode tracks only when needed for playability in the destination collection
lv: Pārkodēt celiņus tikai vajadzības gadījumā, lai būtu iespējama to atskaņošana mērķa kolekcijā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeOnlyIfNeededRadioButton)
en: Transcode only when needed for playability
lv: Pārkodēt tikai, kad vajadzīgs atskaņošanai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination file formats different
lv: Pārkodēt tikai, kad avota un mērķa datņu formāti atšķiras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, transcodeUnlessSameTypeRadioButton)
en: Transcode only when source and destination formats are different
lv: Pārkodēt tikai, kad avota un mērķa datņu formāti atšķiras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encoderNotFoundLabel)
en: <b>Note:</b> No encoder is available. If you want to transcode tracks please install <i>ffmpeg</i> or <i>libav</i> package (with <i>ffmpeg</i> wrapper) with appropriate encoders. Otherwise you may check <i>Remember this choice for the next time</i> option in order to skip this dialog for future transfers.
lv: <b>Piezīme:</b> nav pieejams neviens kodētājs. Ja vēlaties transkodēt celiņus, instalējiet <i>ffmpeg</i> vai <i>libav</i> pakotni (ar <i>ffmpeg</i> ietinumu, kas nodrošina attiecīgos kodētājus. Pretējā gadījumā varat atzīmēt <i>Atcerēties šo izvēli nākamajai reizei</i> opciju, lai programma turpmāk vairs nerādītu šo lodziņu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCheckBox)
en: Remember this choice for the next time
lv: Turpmāk atcerēties šo izvēli

en: In order to configure the parameters of the transcoding operation, please pick an encoder from the list.
lv: Lai konfigurētu kodēšanas parametrus, no saraksta izvēlieties kodētāju.

en:  (recommended)
lv:  (ieteicams)

en: Ask before each transfer
lv: Jautāt pirms katras pārvietošanas

en: Muted
lv: Apklusināts

en: %1%
lv: %1 %

en: <i>Volume: %1</i>
lv: <i>Skaļums: %1</i>

en: Score: %1
lv: Punkti: %1

en: Rating: %1
lv: Vērtējums: %1

en: Play count: %1
lv: Atskaņošanu skaits: %1

en: Last played: %1
lv: Pēdējoreiz atskaņots: %1

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: List and run bookmarks, or create new ones
lv: Parādīt un atvērt grāmatzīmes, kā arī izveidot jaunas

en: Amarok Bookmarks
lv: „Amarok“ grāmatzīmes

en: Copy Current View Bookmark to Clipboard
lv: Kopēt šo skata grāmatzīmi uz starpliktuvi

en: Scheme
lv: Shēma

en: Preset:
lv: Priekšiestatījums:

en: A list of selectable filename scheme/format presets.
lv: Saraksts ar iespējamām datņu nosaukumu shēmu/formātu priekšiestatījumiem.

en: Add preset
lv: Pievienot priekšiestatījumu

en: Saves the current scheme/format as new preset.
lv: Saglabā pašreizējo shēmu/formātu kā jaunu priekšiestatījumu.

en: Update preset
lv: Atjaunināt priekšiestatījumu

en: Updates the preset with the current scheme/format.
lv: Saglabā priekšiestatījumu ar pašreizējo shēmu/formātu.

en: Remove preset
lv: Izņemt priekšiestatījumu

en: Removes the currently selected preset.
lv: Noņem pašreiz atlasīto priekšiestatījumu.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Folder
lv: Mape

[ctx: Artist's Initial]
en: Initial
lv: Sākotnējais

en: Collection root
lv: Kolekcijas sakne

en: &Basic...
lv: &Pamata...

en: &Advanced...
lv: &Paplašināti...

en: New Preset
lv: Jauns priekšiestatījums

en: Preset Name
lv: Priekšiestatījuma nosaukums

en: second | seconds
lv[0]: sekunde
lv[1]: sekundes
lv[2]: sekunžu

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūšu

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas
lv[2]: stundu

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
lv[2]: dienu

en: week | weeks
lv[0]: nedēļa
lv[1]: nedēļas
lv[2]: nedēļu

en: month | months
lv[0]: mēnesis
lv[1]: mēneši
lv[2]: mēnešu

en: year | years
lv[0]: gads
lv[1]: gadi
lv[2]: gadu

en: Simple Search
lv: Vienkārša meklēšana

[ctx: The date lies before the given fixed date]
en: before
lv: pirms

[ctx: The date is the same as the given fixed date]
en: on
lv: šajā datumā

[ctx: The date is after the given fixed date]
en: after
lv: pēc

[ctx: The date is between the given fixed dates]
en: between
lv: starp

[ctx: The date lies before the given time interval]
en: older than
lv: vecāks nekā

[ctx: The date lies after the given time interval]
en: newer than
lv: jaunāks nekā

[ctx: a numerical tag (like year or track number) is between two values]
en: between
lv: starp

en: Rating changed
lv: Vērtējums izmainīts

en: Volume: 100% (muted)
lv: Skaļums: 100 % (apklusināts)

en: On-Screen-Display preview
    Drag to reposition
lv: Virsekrāna priekšskatījums
    Velciet, lai pārvietotu

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: Example: 3.5 GB free (unit is part of %1)]
en: %1 free
lv: %1 brīvs

en: Track Progress
lv: Celiņa pozīcija

en: The amount of time elapsed in current track
lv: Jau atskaņotais celiņa ilgums

en: The amount of time remaining in current track
lv: Atlikušais celiņa ilgums

en: Enter space-separated terms to search.
lv: Ierakstiet ar atstarpi atdalītus meklējamos vārdus.

en: Edit filter
lv: Rediģēt filtru

en: Volume
lv: Skaļums

en: 100%
lv: 100 %

en: 80%
lv: 80 %

en: 60%
lv: 60 %

en: 40%
lv: 40 %

en: 20%
lv: 20 %

en: 0%
lv: 0 %

[ctx: Tooltip shown when the mouse is over the progress slider, representing the position in the currently playing track that Amarok will seek to if you click the mouse. Keep it concise.]
en: Jump to: %1
lv: Pāriet uz: %1

en: Drag in and out items from above.
lv: Velciet iekšā vai ārā no augšējā saraksta.

en: [prefix]
lv: [priedēklis]

en: [suffix]
lv: [piedēklis]

en: Checkpoint: <b>%1</b>
lv: Kontrolpunkts: <b>%1></b>

en: Track: %1
lv: Celiņš: %1

en: Album: %1
lv: Albums: %1

en: Artist: %1
lv: Izpildītājs: %1

en: empty
lv: tukšs
