amarok - en to ms translation catalogue (66 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, responseDetails) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_t
en: Name
ms: Nama

en: Amarok Menu
ms: Menu Amarok

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scrobbler) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password
ms: Katalaluan

en: Type
ms: Jenis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Description
ms: Huraian

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Various Artists
ms: Pelbagai Artis

en: Composer
ms: Penggubah

en: Year
ms: Tahun

en: None
ms: Tiada

en: Collection
ms: Koleksi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_podcastCheckBox)
en: Podcasts
ms: Podcast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
ms: Tajuk

en: Plugins
ms: Plugin

en: Scripts
ms: Skrip

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_User)
en: &Username:
ms: Namapengg&una:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalBox)
en: General Options
ms: Pilihan Umum

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: General
ms: Umum

en: Lyrics
ms: Lirik

en: Disc %1
ms: Cakera %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, matchedLabelsButton)
en: Labels
ms: Label

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, settingsGroupBox)
en: Settings
ms: Tetapan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Artist:
ms: Artis:

en: Forward
ms: Maju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistLabel)
en: Artist
ms: Artis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ms: Nama:

en: Unknown Artist
ms: Artis Tidak Diketahui

en: Delete failed
ms: Gagal untuk memadam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_musicCheckBox)
en: Music
ms: Muzik

[ctx: The value is not known]
en: Unknown
ms: Tidak diketahui

[ctx: The Value is not known]
en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Connecting...
ms: Menyambung...

en: Configure Media Device
ms: Tetapkan Peranti Media

en: Pre-&connect command:
ms: &Arahan pra-sambung:

en: Example: mount %d
ms: Contoh: mount %d

en: Post-&disconnect command:
ms: Arahan selepas &diputuskan:

en: Example: eject %d
ms: Contoh: eject %d

en: Whenever possible
ms: Seboleh mungkin

en: When necessary
ms: Ketika perlu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAnd)
en: and
ms: dan

en: %1 or %2
ms: %1 atau %2

en: The Album Artist
ms: Artis Album

en: Artist's Initial
ms: Permulaan Artis

en: File Extension of Source
ms: Sambungan Fail bagi Sumber

en: Track Number
ms: Nombor Trek

en: You can use the following tokens:
ms: Anda boleh menggunakan token berikut:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tagsTab)
en: Ta&gs
ms: Ta&g

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: &Year:
ms: &Tahun:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
ms: Lokasi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, serverList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUsername) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_usernameLabel)
en: Username
ms: Namapengguna

en: Icons
ms: Ikon

en: MySQL support
ms: Sokongan MySQL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Length
ms: Panjang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, requestList)
en: Info
ms: Maklumat

en: Comment
ms: Komen

en: Bitrate
ms: Kadar bit

en: Rating
ms: Kadaran

en: Tracks
ms: Trek

en: Years
ms: Tahun

en: Failed
ms: Gagal

en: User
ms: Pengguna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Password:
ms: Katalaluan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downloadButton)
en: &Download
ms: &Muatturun

en: Abort
ms: Batal

en: Play
ms: Main

en: Volume
ms: Volum
